СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Usługi hostingowe SEO - ostateczny przewodnik po SEO Hosting • BloggingTips.Guru

 1. Co to jest SEO Web Hosting?
 2. 1. Zrozum swoje potrzeby związane z hostingiem internetowym
 3. A) Wspólne usługi hostingowe
 4. B) Virtual Private Server (VPS Hosting)
 5. C) Dedykowany hosting
 6. Multi-Location SEO Hosting
 7. Adresy IP klasy C
 8. 2. Narysuj listę potencjalnych hostów internetowych
 9. 3. Porównywanie Twoich wyborów
 10. 4. Porównanie hostów internetowych SEO
 11. 5. Przetestuj usługę przed przełączeniem
 12. 6. Make the Change: Przejdź do usługi SEO Hosting
 13. Usługi hostingowe SEO: Podsumowanie

Ten ostateczny przewodnik po wyborze usług hostingowych SEO obejmuje ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, zachowując poczucie proporcji w tym, czego należy oczekiwać od komercyjnej usługi hostingowej.

Ten ostateczny przewodnik po wyborze usług hostingowych SEO obejmuje ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, zachowując poczucie proporcji w tym, czego należy oczekiwać od komercyjnej usługi hostingowej

Co to jest SEO Web Hosting?

Usługi hostingowe SEO odnoszą się do kont, które oferują wiele różnych adresów IP. Uważa się, że wyszukiwarki dają wyższy ranking stronom internetowym zawierającym linki przychodzące z innych stron internetowych znajdujących się na różnych unikalnych adresach IP klasy C. Możesz tego użyć, aby utworzyć łącza między własnymi domenami bez wykrycia tego przez Google.

Na przykład, jeśli masz 10 różnych witryn i korzystasz ze zwykłego hostingu współdzielonego, takiego jak konto „Baby” HostGatora, wszystkie 10 witryn będzie miało ten sam adres IP. Powiedzmy, że decydujesz się na zarabianie na jednej domenie i projektujesz pozostałe 9 jako strony z informacjami eksperckimi w tej samej niszy. Następnie łączysz wszystkie 9 z dziesiątą stroną komercyjną.

Google zauważy, że wszystkie 9 linków pochodzi z tego samego adresu IP, co dziesiąty, i uznałby tę strukturę linkowania za podejrzaną i wymyśloną. Dwie aktualizacje algorytmu Penguin prawdopodobnie obniżą jakość takich łączy, a nawet nie wylistują strony w wynikach wyszukiwania dla odpowiednich wyszukiwań.

SEO hosting umożliwia przypisanie każdej domeny do innego adresu IP, dzięki czemu można tego uniknąć. Ten rodzaj hostingu jest zazwyczaj naliczany w zależności od rodzaju usługi hostingowej i liczby wymaganych adresów IP. W ten sposób jedna usługa oferuje wspólny hosting po miesięcznej cenie 1,50 USD za IP z minimum 5 adresami IP - ceny zaczynają się od 7,50 USD / miesiąc. Jeśli chcesz 20 adresów IP, płacisz 30 USD / miesiąc.

Oto jak to zrobić wybierz usługę hostingową najbardziej odpowiedni dla Twoich specyficznych potrzeb. Zawsze pamiętaj, że Twoja usługa hostingowa jest podstawą, na której opiera się Twoja witryna lub blog.

Oto kroki, które należy podjąć, aby podjąć decyzję:

 1. Zrozum, jak różne opcje hostingu SEO mogą zaspokoić Twoje potrzeby
 2. Sporządź listę potencjalnych hostów internetowych
 3. Zbadaj każdą, w tym strony z recenzjami
 4. Dokonaj pierwszego wyboru
 5. Przetestuj usługę na swoim blogu lub stronie internetowej
 6. Podejmij ostateczną decyzję, a następnie przełącz się

1. Zrozum swoje potrzeby związane z hostingiem internetowym

Dostępne są trzy zasadniczo różne typy SEO. Różnią się one w zależności od tego, jak bardzo jesteś profesjonalny, jak duża jest Twoja witryna lub blog i jakie są twoje doświadczenia online. Są to różne wersje IP regularnych usług hostingowych. Oto szybkie porównanie trzech:

A) Wspólne usługi hostingowe

Udostępniasz serwery i adresy IP innym użytkownikom. Serwer jest zewnętrznym systemem przetwarzania i przechowywania, w którym przechowywane są pliki i wspólne programy udostępniane przez innych użytkowników tej usługi hostingowej. Wszystkie pliki, których używasz na swojej stronie internetowej, są przechowywane na serwerach, które mogą być udostępniane przez setki lub tysiące innych. Jest ekonomiczny, ale ograniczony zasobami, ale masz własne adresy IP. Płacisz za każdy adres.

B) Virtual Private Server (VPS Hosting)

Płacisz za własne miejsce na każdym używanym serwerze. Masz gwarancję własnej przestrzeni, a adres IP jest wyłącznie twój. Chociaż usługa współdzielona może reklamować określone miejsce na dysku i przepustowość, jeśli każdy chce korzystać z tego miejsca w tym samym czasie, może wystąpić przestój. Nie w przypadku VPS, który jest opcją dla osób posiadających większe blogi i strony internetowe. Ceny, przepustowość i miejsce na dysku zwiększają się wraz z liczbą adresów IP.

C) Dedykowany hosting

Dostajesz serwer dla siebie. Większe firmy i korporacje będą korzystać z serwerów dedykowanych, a ogromne profesjonalne blogi mogą również odczuwać potrzebę. Dedykowany serwer z wieloma adresami IP jest drogi i generalnie nie jest przeznaczony dla blogerów amatorów ani witryn hobbystycznych. Zaczynasz od około 200 USD / miesiąc za serwer z 15 adresami IP.

Im więcej miejsca na serwerze i adresów IP masz dla siebie, tym więcej płacisz. Wspólny hosting jest najtańszy i hosting dedykowany najdroższy. Jeśli poważnie podchodzisz do blogowania, istnieje inny rodzaj usługi hostingowej Multi-IP SEO, którą możesz wybrać:

Multi-Location SEO Hosting

Obejmuje to adresy IP zlokalizowane w USA i Europie. Korzystając z adresów IP z wieloma lokalizacjami, nie tylko Twoje łącze zostanie wykryte jako pochodzące z różnych krajów, ale adres IP Twojej witryny głównej może dokładniej odzwierciedlać Twoją lokalizację geograficzną. Google nagrodzi Cię za wykrycie serwera / IP bliżej Twojej lokalizacji. Możesz mieć łączące adresy IP w wielu centrach danych w Europie i USA.

Adresy IP klasy C

Ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego twoje adresy IP muszą być „C-Class”. Adres IP składa się z czterech zestawów liczb, ABCD. Przy zakupie hostingu ze zwykłych serwerów adresy IP mogą się różnić tylko w klasie D. Google może to zauważyć i wie, że linkujące adresy IP są zasadniczo z tego samego serwera - tzn. Prawdopodobnie twoich własnych witryn. Nie tak, gdy różnią się zarówno klasami C, jak i D. SEO hosting oferuje adresy IP, które różnią się zarówno w klasie C, jak iw klasie D.

2. Narysuj listę potencjalnych hostów internetowych

Po podjęciu decyzji o rodzaju wymaganego hostingu SEO, należy następnie sporządzić listę potencjalnych hostów internetowych. Załóżmy, że szukasz najczęściej używanej usługi: hostingu współdzielonego. Teraz powinieneś przejść do trybu online i wyszukać hosty internetowe lub „usługi hostingowe SEO”.

Znajdziesz kilka usług, które powinny zaspokoić twoje potrzeby, w tym SEOHosting.com, ASEOHosting.com i SEOWebhosting.net - pamiętaj, że krok po tym wymaga zbadania ich względnej wydajności, więc nie twórz listy zbyt dużych. Dokonaj wyboru spośród tych, na które Twoim zdaniem możesz sobie pozwolić. Nie ma sensu umieszczać na liście drogich i niedostępnych opcji hostingu.

3. Porównywanie Twoich wyborów

Istnieje wiele sposobów porównywania swojej krótkiej listy online. Możesz szukać internetowych witryn porównujących hosting, ale pamiętaj, że wiele z nich jest prowadzonych przez podmioty stowarzyszone, które uzyskują cięcie od hosta, jeśli zarejestrujesz się. Mogą być stronnicze w swoich zaleceniach. Oto niektóre platformy, które możesz rozważyć jako niezależne, na jakie możesz liczyć:

 • Blogi omawiające usługi hostingowe - komentarze mogą być bardzo pouczające!
 • Fora, na których członkowie uczciwie przedstawiają swoje doświadczenia z różnymi hostami internetowymi. The Forum wojownika jest doskonałą platformą do świadomego i inteligentnego komentarza.
 • Twitter tweety
 • Komentarze w mediach społecznościowych

Wyszukaj komentarze, tweety i posty dotyczące każdego z hostów na liście. Oto, jak wykorzystać każdą z tych opcji na swoją korzyść i znaleźć najbardziej odpowiedni hosting dla swojego bloga ze wszystkich opcji na liście.

4. Porównanie hostów internetowych SEO

Upewnij się, że porównujesz jak z. Na przykład nie ma sensu porównywać ceny wspólnego serwera z ceną usługi VPS innej firmy. Najpierw zdecyduj, czy potrzebujesz VPS, czy serwera dedykowanego, czy też wystarczy współdzielona usługa hostingowa. Między tymi wszystkimi cenami występuje bardzo duża różnica w cenach, a nie tylko liczba uzyskanych adresów IP.

Porównaj całą usługę hostingową. Jeśli masz już normalnego hosta internetowego, sprawdź, czy oferują również hostingi SEO. Jeśli nie, będziesz musiał się przełączyć, chyba że chcesz zapłacić za dwie usługi hostingowe - swoją istniejącą usługę oraz hosting SEO. Wydaje się to bezcelowe, więc upewnij się, że twoja nowa usługa spełnia wszystkie kryteria twojej starej - lub jak najbliżej.

Gdy jesteś zadowolony z podstawowej usługi: panelu sterowania, jeśli taki jest, wsparcia, czasu pracy i wszystkich innych czynności związanych z regularnym hostingiem, porównaj oferty IP klasy C, w tym ich położenie geograficzne. Różnorodność geograficzna jest preferowana w stosunku do serwerów zlokalizowanych na jednej stronie i może być warta dodatkowej opłaty, jeśli możesz sobie na to pozwolić.

Po ustaleniu krótkiej listy usług, które spełniają Twoje potrzeby w odniesieniu do ogólnych wymagań dotyczących hostingu, powinieneś zdecydować, ile adresów IP potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz tylko 5 na początek, porównaj ceny 5 IP. Nie ma sensu płacić za adresy, których nie będziesz używać. W miarę rozbudowy możesz dodać więcej - niektóre usługi pobierają zaledwie 1 USD za każdy adres IP.

5. Przetestuj usługę przed przełączeniem

Przed przełączeniem hostów internetowych należy przetestować wybraną usługę na swoim blogu. Istnieją sposoby, aby to zrobić, bez konieczności zamykania swojego bloga, gdy to robisz. Jeśli korzystasz z systemu Windows, najłatwiejszym sposobem osiągnięcia tego jest zmodyfikowanie zawartości pliku „Hosts” systemu Windows w celu skierowania komputera do usługi hostingu testów. Możesz także użyj wtyczki SwitchHost Mozilla aby wprowadzić zmiany w pliku Hosts.

6. Make the Change: Przejdź do usługi SEO Hosting

Wreszcie, jeśli wszystko działa podczas testu, nadszedł czas, aby wykonać skok i zmienić hosta na SEO hosting. Jeśli odrobiłeś zadanie domowe, postępowałeś zgodnie z powyższą radą i przetestowałeś prawidłowo, nie powinieneś mieć żadnych problemów.

Usługi hostingowe SEO: Podsumowanie

Podsumowując, hosting stron internetowych SEO umożliwia korzystanie z wielu adresów IP w celu połączenia stron informacyjnych z powrotem do witryny pieniędzy. Mogą to być zwykłe strony internetowe lub blogi lub dowolna ich kombinacja. Google postrzega Twoje linki jako pochodzące z różnych odległych lokalizacji, a nie z własnych witryn.

Istnieje kilka dobrych usług hostingowych SEO, ale musisz poświęcić trochę czasu, aby wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Ważna jest nie tylko cena i liczba adresów IP, ale także wydajność usługi w odniesieniu do ogólnego hostingu.

Co to jest SEO Web Hosting?
Co to jest SEO Web Hosting?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?