СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Tytuły stron Magento SEO, Jak zoptymalizować tytuły stron Magento SEO - Magento SEO Meta tagi Część 2

  1. Magento SEO - Tytuły stron i opisy Meta na stronach treści Magento
  2. Magento SEO - Tytuły stron i opisy Meta na stronach kategorii Magento
  3. Magento SEO - Tytuły stron i opisy Meta na stronach szczegółów produktu Magento

To już drugi post na temat funkcji Magento SEO; możesz przeczytać pierwszy tutaj: Magento SEO Part 1 - adresy URL .

W tym poście chcę skupić się na tytułach stron Magento i meta opisach, które są bardzo ważnymi czynnikami optymalizacja strony e-commerce Magento dla wyszukiwarek . Magento zawiera liczbę narzędzi SEO i funkcji pozwalających na pełną kontrolę nad edycją lub generowaniem zoptymalizowanych tytułów stron i opisów, poniżej niektóre z nich.

Magento SEO - Tytuły stron i opisy Meta na stronach treści Magento

Optymalizacja tytułów stron Magento jest bardzo prosta. Nie potrzebujesz umiejętności programistycznych i możesz edytować tytuł strony, przechodząc do: Magento> CMS> Zarządzaj stronami> wybierz stronę> Informacje ogólne> Tytuł strony. W podobny sposób możesz edytować opis meta, po prostu przejdź do „Metadanych” zamiast „Informacje ogólne”.

Uwaga: Google obejrzy tylko pierwsze 67-68 znaków w tytule strony Magento i około pierwszych 155 znaków w opisie meta. Wszystko poza tym będzie nadal wyświetlane w przeglądarce użytkownika, ale zostanie obcięte w wynikach wyszukiwania i odrzucone z indeksów wyszukiwarek .

Wszystko poza tym będzie nadal wyświetlane w przeglądarce użytkownika, ale zostanie obcięte w wynikach wyszukiwania i odrzucone z indeksów wyszukiwarek

Magento SEO - Tytuły stron i opisy Meta na stronach kategorii Magento

Możesz łatwo edytować tytuły stron kategorii w Magento, przechodząc do: Magento> Katalog> Zarządzaj kategoriami> twoja kategoria.

Uwaga: pamiętaj, aby starać się, aby każdy tytuł i opis strony Magento był unikalny, aby nie było zbyt wielu duplikatów treści.

Uwaga: pamiętaj, aby starać się, aby każdy tytuł i opis strony Magento był unikalny, aby nie było zbyt wielu duplikatów treści

Magento SEO - Tytuły stron i opisy Meta na stronach szczegółów produktu Magento

Magento wyświetla nazwę produktu jako domyślny tytuł strony. Chociaż jest to lepsze niż nic, nie zawsze wystarcza przy optymalizacji witryny e-commerce Magento.

Jednym z łatwych sposobów podejścia do optymalizacji tytułów stron produktów Magento jest umieszczenie wszystkich zoptymalizowanych tytułów stron i opisów w pliku importu produktu (w kolumnie / atrybucie html_title i html_description). Spowoduje to automatyczne zastąpienie wszystkich domyślnych tytułów stron. To rozwiązanie może działać w przypadku witryn e-commerce Magento, które nie aktualizują często zapasów, ale mogą nie być najlepszym rozwiązaniem dla witryn, które mają dziesiątki tysięcy produktów, które zmieniają się każdego dnia.

Moim zdaniem najlepszym, najszybszym i najbardziej realnym sposobem optymalizacji tytułów stron produktów Magento jest automatyzacja generowania tytułów stron przy użyciu nazw produktów i kategorii w połączeniu z ciągami statycznymi.

Największą zaletą tworzenia niestandardowego modułu generowania tytułu / opisu strony Magento jest możliwość określenia wzoru, który ma być używany dla wszystkich tytułów / opisów stron Magento w całej witrynie. Na przykład można utworzyć regułę, która mówi: dla wszystkich stron produktu wygeneruj tytuł strony za pomocą tego wzoru: „% PRODUKT%,% SUB_CATEGORY%% KATEGORIA%, ubrania projektanta% STORE_NAME%”, np. „RONALD Bawełniana koszulka z lycry, odzież damska, designerskie ubrania firmowe”.

Pod1 Projekt e-commerce Magento opracowałem taki moduł dla wszystkich naszych klientów Magento, który wkrótce będzie dostępny dla społeczności Magento (uważaj na moduł SEO SEO).

Przeczytaj poprzedni post na Magento SEO Part 1 - adresy URL lub więcej o Projekt e-commerce Magento , Usługi SEO Londyn i Projektowanie stron internetowych w zakresie e-commerce

Jeśli nadal nie masz dość szału Magento SEO, spójrz na mój nowy post o tym Porady dotyczące Magento SEO - Lista kontrolna uruchamiania witryny -Najlepsza lista sprawdzeń SEO i porad SEO dla uruchomienia strony Magento.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?