СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Trzy najlepsze blogi SEO

  1. Po pierwsze - Shakin „- Shakin.ru
  2. Drugie miejsce - „WhoNaNew” - http://ktonanovenkogo.ru/

Przedstawiam wam trzy najlepsze rosyjskojęzyczne zasoby na temat SEO Przedstawiam wam trzy najlepsze rosyjskojęzyczne zasoby na temat SEO . To moja subiektywna opinia i proszę, nie denerwuj się, jeśli nie pokrywa się to z twoją. Uważam, że strony te muszą być czytane od początku do końca, każdy, kto planuje odnieść sukces w branży internetowej.

Wielu moich uczniów uważa, że ​​jestem świetnym ekspertem w dziedzinie SEO i nazywam mnie osobą SEO. Ale tak nie jest. Moim celem nie jest nauczenie Cię wszystkich zawiłości związanych z tworzeniem witryn i wprowadzaniem ich do najlepszych wyników wyszukiwania.

Czy mogę to zrobić? Tak myślę.

Ale moim głównym zadaniem jest zainspirowanie wszystkich do stworzenia własnego BIZNESU internetowego . Pamiętaj, że podkreślam słowo Biznes.

Dowiedziawszy się, jak zarabiać 1000 dolarów miesięcznie w Internecie, zdałem sobie sprawę, że muszę o tym wszystkim powiedzieć. W końcu, jak fajnie jest, kiedy nie boli Cię głowa rodziny, kiedy będziesz żył, i kiedy będziesz miał czas i energię, aby uwolnić się od ważniejszych rzeczy i wartości niż pieniędzy.

Dlatego w tym artykule chcę pokazać prawdziwe SEO. Ludzie, którzy nie tylko wiedzą, jak promować swoje strony, ale także wiedzą, jak właściwie o tym mówić.

Mam nadzieję, że rozumiesz, że to nie jest zakupiona reklama? Co więcej, faceci mogą nawet nie wiedzieć o mojej stronie. Rzadko komentuję ich blogi, chociaż odwiedzam ich prawie codziennie, od ponad roku.

Po pierwsze - Shakin „- Shakin.ru

Ta strona została mi polecona około rok temu, mój bliski przyjaciel. W tym czasie byłem początkującym blogerem, a on mógł już pochwalić się 10 tysiącami gości dziennie. Denis powiedział, że stronę Michaiła Shakina należy przeczytać od okładki do okładki. Co zrobiłem!

Niezauważony przeze mnie mój blog zaczął się przekształcać. Zostało to zauważone przez wyszukiwarki, a co miesiąc ruch zwiększał się średnio o 60%.

Jak fajnie jest, gdy „OURS” dzieli się cennymi informacjami za darmo .

Drugie miejsce - „WhoNaNew” - http://ktonanovenkogo.ru/

Nie pamiętam dokładnie, jak i kiedy dotarłem na stronę Dmitry'ego, ale od pierwszego razu zdałem sobie sprawę, że to fajny „wujek”. Rozpocznij znajomość z jego zasobem internetowym na stronie „O blogu”.

Myślę, że po przeczytaniu tego nigdy nie zapomnisz tego otwartego i użytecznego autora.

Moja rada brzmi: przeczytaj stronę WhoNaNovenkogo.ru od A do Z.

Czasami, oczywiście, mylące długie teksty, i trochę zbyt bogate ponowne łączenie, ale staraj się zdobyć siłę i nauczyć się wszystkiego do końca.

Trzecie miejsce, ale nie ostatnie, i trzecie miejsce na tym samym etapie zwycięzców, to strona Sergeya Sosnovsky'ego - http://sosnovskij.ru/

W przeciwieństwie do pierwszych „wujków”, którzy wkrótce przejdą linię czwartego tuzina, Sergey jest młodym facetem, który niedawno ukończył instytut i został certyfikowanym marketingowcem. Tylko tutaj, coś mi mówi, ten facet nie potrzebuje pracy do wynajęcia.

Drodzy autorzy, szanowani przeze mnie SEO-shniki, Dziękuję bardzo.

Kiedy zacząłem pisać bloga, nie miałem pieniędzy na naukę we wszystkich internetowych szkołach biznesu ani na zakup kursów z lekcjami wideo. Studiowałem na twoim przykładzie.

Pod koniec ubiegłego roku na mojej stronie internetowej „ Biznes w języku rosyjskim „Przybyło do 15 000 osób dziennie. Chociaż główny ruch nie pochodził z wyszukiwarek, ale nie znałbym prostych metod promocji, gdybym nie czytał twoich blogów. Teraz przychodzi do niego średnio 1700 osób z Yandex i Google, a za to są specjalne podziękowania.

Niech radość przyjdzie z tobą.

Czy mogę to zrobić?
Mam nadzieję, że rozumiesz, że to nie jest zakupiona reklama?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?