СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Stworzenie i promocja witryny lombardu w Niżnym Nowogrodzie

  1. Jakie było wyzwanie?
  2. Cechy tworzenia witryny lombardu
  3. Z symbiozą, czymś niezrozumiałym ...
  4. Lombard na stronie promocyjnej
  5. A co z reklamą kontekstową lombardu?

To moja ulubiona sytuacja: Kostya, zrób to dobrze, nie wspinam się! Klient dał mi pełną swobodę działania, wybierając sposób, w jaki stworzę jego stronę internetową dla lombardu i co wypełnię. Zadanie było proste: tworzyć i promować. Przynajmniej wydawało się to na pierwszy rzut oka. Później stało się jasne, macicy. Stworzenie tej strony nie jest łatwym zadaniem, ponieważ po prostu nie mogłem znaleźć „idealnej strony”, którą można by dopasować. Będę szalenie subiektywny, ale wydaje mi się, że stworzyliśmy jedną z najlepszych stron dla lombardów w runecie. Przynajmniej, jeśli mierzona jest stosunkiem „wydechu inwestycyjnego”. Ale było też wiele trudności. Zarówno przy tworzeniu, jak i przy awansie ...

Jakie było wyzwanie?

Proste i zrozumiałe - stworzenie strony dla lombardu, która przyniesie klientom. Im taniej, tym lepiej. Promowanie wyszukiwarek zostało wybrane jako główny kanał przyciągający ruch (ponieważ jest warunkowo bezpłatny ( BARDZO WARUNKOWY) i daje dobre perspektywy (nie można się tutaj kłócić . ) Dobra, powiedziano mi - robię.

Cechy tworzenia witryny lombardu

Nasza strona jest symbiozą strony wizytówki w kierunku lombardu i katalogu miejsc w kierunku sklepu dla lombardu. Sama strona jest zbudowana na CMS WordPress, ma pełną adaptację do wszystkich możliwych urządzeń i doskonałą optymalizację techniczną do pracy SEO.

Z symbiozą, czymś niezrozumiałym ...

Przewidziałem ten moment, więc wyraźnie wyjaśniłem to dość wyraźnie. Wizytówka lombardu zawiera wszystko, co dotyczy bloku pożyczek. Zrozumiała strona główna z określeniem wszystkich korzyści, stron kategorii pożyczek dla określonych obszarów: na temat bezpieczeństwa sprzętu, samochodów, biżuterii i tak dalej.

Starałem się, aby strona była jak najprostsza, rozrzucając numer telefonu na rozmowę, gdziekolwiek było to właściwe. Zrobiono to również dla użytkowników mobilnych, po zapoznaniu się z metryką w procesie promocji, widziałem dużą liczbę odwiedzin z telefonów komórkowych.

Zrobiono to również dla użytkowników mobilnych, po zapoznaniu się z metryką w procesie promocji, widziałem dużą liczbę odwiedzin z telefonów komórkowych

Użytkownicy mobilni zazwyczaj oglądają zawartość strony trochę. Zazwyczaj widzą albo fakt, że szukamy Yandex na pierwszym miejscu (więcej na ten temat później), albo naszą stronę w reklamach Google Adwords, kliknij na nią i natychmiast zadzwoń.

Zazwyczaj widzą albo fakt, że szukamy Yandex na pierwszym miejscu (więcej na ten temat później), albo naszą stronę w reklamach Google Adwords, kliknij na nią i natychmiast zadzwoń

Prezentacja witryny została przygotowana dla sklepu w lombardzie, gdzie eksponowane są przedmioty, które zostały celowo sprzedane lombardowi lub nie zostały zakupione w czasie określonym w umowie.

Prezentacja witryny została przygotowana dla sklepu w lombardzie, gdzie eksponowane są przedmioty, które zostały celowo sprzedane lombardowi lub nie zostały zakupione w czasie określonym w umowie

W każdej kategorii znajduje się cała grupa produktów, a każdy produkt ma własną kartę wskazującą krótki opis i oddział sieci Lombard, gdzie dokładnie znajduje się ten lub ten produkt. Przy okazji, strona jest ustawiona na funkcję, która automatycznie wysyła nowe produkty do grupy lombardu w VC ze zdjęciem i linkiem do naszej strony.

Lombard na stronie promocyjnej

SEO i reklama kontekstowa zostały wybrane jako standardowe kanały promocji tej strony. Istnieje również grupa VC z dość dużą liczbą osób, ale jest ona używana wyłącznie w celu promowania sklepu w lombardzie. W tym samym lombardzie wyniki są bardzo interesujące:

Wydając Yandex na prośbę „lombardu” i „lombardu w Niżnym Nowogrodzie”, zajmujemy 1 lub 2 miejsce. Czasami poruszają nas karty Yandex. Za nami znajduje się katalog, w którym również pracowaliśmy, aby być na pierwszym miejscu.

Przybliżona struktura ruchu jest taka. Jego objętość rośnie KAŻDEGO MIESIĄCA o 5–15%. Yandex zakochał się w nas natychmiast i poważnie, ale Google miał problemy, więc uruchomiliśmy Adwords.

Zrzut ekranu pokazuje dynamikę wzrostu pozycji (od prawej do lewej) i mały fragment naszego rdzenia semantycznego.

A co z reklamą kontekstową lombardu?

Yandex natychmiast powiedział nam, że potrzebuje listy dokumentów, żeby nas ominąć, dostarczyliśmy mu go, ale Direct nie odpowiadał nam ogromnymi stawkami. Z ceną kliknięcia, którą mój klient chciał zapłacić (nie więcej niż 25 rubli za kliknięcie), Yandex w ogóle nie dał nam wrażenia z tego słowa.

Ale Google Adwords dał. Zebrałem najbardziej popularne i ukierunkowane zapytania, złożyłem ofertę na nie więcej niż 20 rubli, a Google zaczął aktywnie dostarczać nam wizyty i połączenia.

Link do strony: https://lombard-52.ru/

Jakie było wyzwanie?
Jakie było wyzwanie?
A co z reklamą kontekstową lombardu?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?