СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Strona B: Początki Seo In-guk

Dramat TvN Answer Me 1997 niedawno zakończył swój bieg, po tym, jak cieszył się niemal zdecydowanie pozytywnym przyjęciem, z najlepszymi ocenami dla dramatu kablowego Dramat TvN Answer Me 1997 niedawno zakończył swój bieg, po tym, jak cieszył się niemal zdecydowanie pozytywnym przyjęciem, z najlepszymi ocenami dla dramatu kablowego. Pochwała dotyczyła nie tylko historii, postaci i ekipy, ale także obsady zespołu, prowadzonej przez Eunji A Pink i solisty Seo In-guka . Pierwszą rolą Seo w dramacie był udział w obsadzie drugoplanowej Jang Geun-suk KBS i Love Rain Yoony. Udało mu się wywalczyć główną rolę w Answer Me 1997 na swój drugi koncert aktorski. Jego gwiazda wzrosła astronomicznie od czasu emisji dramatu, z jego portretem inteligentnego, odpowiedzialnego, ale samolubnego Yoon Yoon-jae, który zdobył wielu nowych fanów. I wydaje się, że jest na fali, już zaczął kręcić dla nadchodzącego 50-odcinkowego dramatu MBC Rascal Sons , który wyraził pragnienie, by dowiedzieć się więcej o aktorstwie poprzez doświadczenie i ekspozycję na doświadczonych aktorów od swoich seniorów w branży. W związku z tym Korea Południowa zobaczy wiele Seo na swoich ekranach telewizyjnych jeszcze przez jakiś czas; a to może oznaczać niewiele muzyki, powód, dla którego jest tam, gdzie jest dzisiaj.

Urodzony w Ulsan Seo In-guk zaczął śpiewać w młodym wieku i powoli budował swoją pewność siebie, od występów na rodzinnych spotkaniach po przesłuchania dla firm muzycznych. Obejmowały one jego dwa przesłuchania do JYP : jego pierwsza próba sprawiła, że ​​został odrzucony, ponieważ nie był wystarczająco chudy, prowadząc Seo do rozwoju zaburzeń odżywiania w celu utraty wagi , tylko po to, by ponownie zostać odrzuconym za rzekomo mniej gwiezdne wokale (które Seo uważa za wynik jego bulimii, z wymiotami jako przyczyną uszkodzonych strun głosowych). Został także odrzucony przez inne firmy, ale Seo (który w tym czasie studiował muzykę na Uniwersytecie Daebul ), w końcu uderzył w złoto w 2009 r., Kiedy przesłuchał w nowym konkursie wokalnym Mnet , Superstar K :

Seo był w stanie przekonwertować to udane przesłuchanie na wygrana w konkursie , zostając pierwszym zwycięzcą Superstar K. Wkrótce zaczął wydawać muzykę, która została dobrze przyjęta przez publiczność, a jego debiut udało się pierwsze miejsce na różnych listach przebojów , nawet z ograniczonymi możliwościami promocji. Ponieważ Seo był zasadniczo produktem stacji telewizji kablowej, on i inne „gwiazdy telewizji kablowej” jak on, byli mniej lub bardziej ignorowani przez trzy stacje sieciowe w Korei Południowej: KBS , SBS i MBC . Choć Seo został dopuszczony do występu w KBS Music Bank , wokalista ograniczył się do wykonywania głównie na własnym M Menie ! Odliczanie . Brak ekspozycji bez wątpienia utrudniał jego wczesną karierę; dopiero po powrocie Seo z „ Kocham Cię „Został przyjęty na większości koncertów muzycznych - występy Music Core są rzadsze niż zęby kur - i były w stanie przyspieszyć jego wejście.

Wydania Seo po „Love U”, takie jak „Shake It Up” i EP Idealne dopasowanie zostały obszernie omówione, w tym na temat Seoulbeats. Jest kilka miłych piosenek z jego wczesnej kariery, które mogą również zrobić z pewną uwagą.

Pierwszym wydawnictwem Seo było 부른다 ( Calling ), z tytułem tytułowym „ Dzwoni do ciebie . ”W wydaniu znalazły się także dwie inne piosenki: „ 아름다운 이별 (Beautiful Goodbye) ” , okładka piosenki piosenkarza Lee Seung-chul i „ Young Love ”. Ta ostatnia piosenka została rzeczywiście wykonana przez Seo podczas rundy na żywo Superstar K i podpowiedzi na temat brzmienia R&B, które wokalista będzie kontynuował w przyszłych wydaniach. Głos Seo jest przenoszony przez wokoder i poddawany innym technikom manipulacji głosem; Chociaż autotune jest nieoczekiwane (i być może trochę wstrząsające), znajduje swoje miejsce w utworze, a Seo śpiewa w tym zakresie, który brzmi tak dobrze.

Z pierwszej EP-ki Seo, Just Beginning , „첫눈 에 (At First Sight)” to piosenka, która nie mogła zostać przekazana, i to nie tylko dlatego, że zawiera w sobie Bekah , dawniej After School : uczucia niepokoju wywołane początkiem miłości na początku Wzrok, najwyraźniej motyw piosenki, jest przerywany agresywnym rytmem. Gitara jest mile widzianym dodatkiem do utworu, wygodnie dopasowanym do syntezatorów i perkusji oraz dodając ciało do utworu. Ta piosenka nie popycha Seo, który jest tutaj w swoich umiejętnościach, ale zawiera przyjemnie miękkie wokale, które okazują się być świetnym słuchaczem, gdy jesteś w nastroju na coś średniego i pop / R & B. Albo coś Bekah.

Na tym samym albumie znajduje się również bardziej tradycyjny duet: „Prime Time”, w którym występuje partnerka z Jellyfish Entertainment Lisa . Łatwo jest słuchać, a delikatne wokale Lisy idealnie leżą na szczycie melodii i własnego głosu Seo, wyróżniając się bez całkowitego obezwładnienia utworu - jednak zdarzały się chwile, kiedy prawie zapomniałem, że Seo In-guk też był jego częścią, nie mówiąc już o fakt, że jest tu głównym artystą. Głos Lisy, który nabiera lekkości bez zapierającego dech w piersiach, był radością słuchać, a bogatszy głos Seo utrzymywał utwór w uziemieniu.

Google Translate wyświetla „왜 웃기만 해” jako „Dlaczego Grinning” w języku angielskim. Z drugiej strony, jeśli chodzi o moje zrozumienie piosenki; Z drugiej strony, ta piosenka jest jak jazda wzdłuż wybrzeża o zachodzie słońca. Ma to letnie uczucie, gwałtowne uczucie zabarwione melancholią. Most jest punktem kulminacyjnym piosenki, podobnie jak refren.

I wreszcie, naprawdę niespodziewany klejnot, na którym się znalazłem, to ta okładka „Take On Me” A-ha zatytułowana „Take”, Seo śpiewa koreańskie teksty z przeszywającym falsetem, który jest po prostu wspaniały do ​​słuchania. Płynny przepływ jego głosu zestawia się z syntezatorami staccato. Odtwarza się również MV dla tej piosenki MV A-ha , aczkolwiek aktualizując go kolorowymi i samochodami F1 zamiast motocykli. Portal telefonii komórkowej dołączający do rzeczywistych i ilustrowanych światów („Take” został zamówiony jako piosenka CF) również zawiera funkcje, i mimo wszystko, mam nadzieję, że damę w koreańskiej wersji lepiej niż to w oryginale.

Seo In-guk jest teraz w znacznie lepszym miejscu niż wtedy, gdy po raz pierwszy zaczął, i był w stanie przezwyciężyć uprzedzenia wobec swojej drogi do sławy. Teraz, z główną rolą w jednym z najlepszych dramatów w 2012 roku w jego CV, przyszłe wydawnictwa Seo (kiedy uda mu się zrobić więcej muzyki) z pewnością przyciągnie więcej uwagi, i miejmy nadzieję, że więcej ludzi przetłumaczy jego teksty (proszę bardzo?). Jednak dobrze jest też spojrzeć na muzykę, którą Seo wykonał przed zwiększeniem swojej popularności, utwory, które mogły zostać całkowicie niezauważone. Mam nadzieję, że wszyscy lubiliście patrzeć na jego wczesną muzykę, a może nawet odkryli nowego faworyta. Jakie są Twoje myśli? Zostaw swoje komentarze poniżej!

( Jpopasia , Korea JoongAng Daily [ 1 ] [ 2 ], Korea Times , Mnet, Nate )

Proszę bardzo?
Jakie są Twoje myśli?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?