СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Strategia SEO Jak teraz poprawić pozycjonowanie w sieci?

 1. Czego potrzebuję, aby rozpocząć strategię SEO, aby poprawić pozycjonowanie mojej witryny?
 2. Jak stworzyć strategię SEO krok po kroku ?
 3. Pierwszy audyt SEO na stronie i poza nią
 4. ► Dostępność
 5. ► Słowa kluczowe
 6. ► Linki
 7. II konkurs
 8. ► Definiowanie kompetencji
 9. ► Punkty, które powinieneś zobaczyć
 10. 3. strategia SEO na stronie
 11. ► Ulepszenia sygnałów, które już masz
 12. ► Ciągła praca
 13. 4. strategia SEO Off-page
 14. Co to jest link jakości?
 15. ► Zbliżanie się do linków
 16. 5. pomiar
 17. Jakie są 5 najczęstszych błędów w strategii SEO?
 18. 1º To nie jest zgodne ze strategią globalną
 19. 2. To jest krótkoterminowe
 20. 3º Po prostu mów o SEO
 21. 4. To nie uwzględnia trendów rynkowych
 22. 5. Nie porównuj
 23. Czy chcesz nauczyć się korzystać z SEMrush?
 24. Opowiedz mi o tym, co zamierzasz realizować swoją strategię SEO iw jakim momencie pozycjonowania będzie wyglądać bardziej?

Projektowanie strategii SEO jest jednym z podstawowych aspektów, których nie możemy zignorować, jeśli mamy projekt internetowy (eCommerce, strona internetowa i / lub blog), któremu chcemy zapewnić większą widoczność i ruch

Projektowanie strategii SEO jest jednym z podstawowych aspektów, których nie możemy zignorować, jeśli mamy projekt internetowy (eCommerce, strona internetowa i / lub blog), któremu chcemy zapewnić większą widoczność i ruch.

Mówienie o tworzeniu strategii pozycjonowania dla Twojej witryny nie jest tak żmudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

W rzeczywistości proces ma dużo więcej „zdrowego rozsądku” niż myślisz.

Nawet jeśli w to nie wierzysz, jest prawdopodobne, że już wykonujesz różne działania tego typu i nie jesteś tego świadomy.

Tematyczne menu zawartości

Czego potrzebuję, aby rozpocząć strategię SEO, aby poprawić pozycjonowanie mojej witryny?

W każdej strategii Pozycjonowanie SEO najpierw będziemy musieli wymiarować nasz projekt, aby wiedzieć, jakie są nasze potrzeby, a także rozpoznać, jakie są nasze zasoby.

Najwyraźniej to nie ten sam eCommerce czy strona internetowa wspaniałej marki, jak osobisty blog niezależnego profesjonalisty (jak w moim przypadku).

Jednak niezależnie od rozmiaru i sposobu, w jaki projekt jest dostępny w Internecie, istnieją wspólne aspekty, w których możemy zastosować szereg podstawowych wytycznych i opracować strategie stronicowania i wyłączania SEO, które pomogą nam poprawić naszą widoczność.

Aby powiedzieć nam więcej o tym interesującym temacie, na tym 56-tym stanowisku jako autor gościnny mamy Sergio Ramíreza, z przyjemnością informujemy nas, jak możemy zacząć od zera strategię pozycjonowania dla każdego rodzaju sieci.

Potem zostawiam cię z twoim przewodnikiem, mam nadzieję, że jest tak przydatny i interesujący, jak mi się wydaje.

Jak wykonać strategię SEO i jakich błędów należy unikać, aby poprawić pozycjonowanie w sieci?

Nie zamierzam cię oszukiwać, napisz ten post dla mojego kolegi José jest wielką odpowiedzialnością, ponieważ bardzo dobrze znam poziom społeczności, która ma i jak bardzo jest wymagająca, głównie dlatego, że również do niej należę.

Po długim i ciężkim zastanowieniu się i zorganizowaniu się, zdecydowaliśmy, że najlepiej zrobić artykuł mówiący o tym, jak wykonać strategię pozycjonowania krok po kroku , a nie tylko pozostać tam, podać praktyczne przykłady i umieścić całe mięso w jednym koszyku.

Więc zabrałem się do pracy, a wynik tego jest tym, co możesz przeczytać w tych wierszach.

Teraz, ponieważ pozycjonowanie stron internetowych jest tak przekrojowe i wpływa nie tylko na część planowania online, ale na cały biznesplan, zorganizowałem informacje w dwóch dużych blokach:

 • Z jednej strony, jak krok po kroku realizować strategię SEO.
 • Z drugiej strony, pięć typowych błędów popełnianych podczas podnoszenia.

Nie więcej, zaczęliśmy, mam nadzieję, że Ci się spodoba!

Jak stworzyć strategię SEO krok po kroku ?

Rozważając strategię SEO , zawsze patrzę na pięć części lub bloków.

Nie zamierzam cię oszukiwać, czuję autentyczne upodobanie do liczby piątej, wiesz, że to niewiele mniej niż magiczna liczba w kulturze orientalnej, medycynie chińskiej, a nawet w sztukach walki.

Na bok Frikerías, zostawiam cię z krokami do naśladowania.

Pierwszy audyt SEO na stronie i poza nią

W zasadzie wszystkie moje plany marketingowe online Ogólnie rzecz biorąc, zwykle mówię, że pierwszym krokiem jest przeprowadzenie klasycznego audytu pozycjonowania stron internetowych .

Temat jest obszerny, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak przeprowadzać audyty SEO artykuł na moim blogu , ale dam ci klucze, oczywiście!

Zwykle wykonuję trzy różne bloki podczas przeprowadzania audytu pozycjonowania stron internetowych, czyli:

► Dostępność

Są to punkty do zbadania, które mogą mieć związek z możliwymi problemami, które Google może mieć, nie tylko po to, by dotrzeć do Twoich informacji, ale także, aby je poprawnie zastosować.

Wśród tych punktów są niektóre ważne, jeśli masz profil Google Search Console (stare Narzędzia Google dla webmasterów), jeśli zintegrowałeś Google Analytics, jeśli korzystasz z CMS, co iw jakiej wersji, elementy w Flashu, w JavaScript, w jaki sposób obsługuje przekierowania 301, błędy 404 lub, oczywiście, jeśli strona zawiera pliki robots.txt lub sitemap.xml.

► Słowa kluczowe

Kiedy już wiemy, jakie problemy występują w sposobie, w jaki Google wchodzi i rozumie stronę, przechodzimy do kompletnego studium słowa kluczowe , nie tylko w tych, które są najbardziej interesujące na wszystkich poziomach (zarówno głowy, jak i długiego ogona).

Wśród parametrów, które lubię mierzyć w słowach kluczowych, jest objętość (liczba przybliżonych wyszukiwań miesięcznie), konkurencja, trend i szacowany CPC, ponieważ im więcej CPC ma bardziej interesujące słowo kluczowe, tym częściej jest to projekt.

Logika jest prosta: jeśli są ludzie, którzy mocno naciskają na słowo kluczowe, prawdopodobnie przyniesie to wysoką jakość sprzedaży.

► Linki

Ostatni blok ma prawie całkowicie związek ze stroną Off , ponieważ przeprowadzono pełne badanie zarówno linków, które ma projekt, jak i linków konkursu.

Dzięki temu będziemy mogli dowiedzieć się, czy najpierw mamy stronę, na którą można nałożyć karę, a nawet jeśli już została ukarana, jaką mamy konkurencję i ile wysiłków będziemy musieli zrealizować w momencie ustalania strategia budowania linków ,

Kiedy ukończysz całe badanie, masz już dobrą bazę zmian i dobry margines na poprawę, ponieważ z doświadczenia, mówię ci: większość projektów nie ma zoptymalizowanej strony , w rzeczywistości jest to normalne, że dałeś dużo.

II konkurs

Po wykonaniu pierwszej analizy linków do konkurencja bardziej bezpośrednie (czyli takie, które pojawiają się w wyszukiwarce nad twoim projektem), ale musisz pójść znacznie dalej.

► Definiowanie kompetencji

Nie ma znaczenia, czy pracujesz dla własnego projektu, w agencji czy w firmie, w końcu wszyscy patrzymy na to samo:

 • Prawdziwa konkurencja : to firmy konkurencyjne, które mają więcej tradycji niż ty , więcej brandingu i, w kilku słowach, są chłodniejsze niż dzisiaj. Oznacza to, że są to marki, które, gdy potrzebujesz czegoś z branży, przychodzą na myśl. Najczystszymi przykładami byłyby Coca Cola lub Pepsi w sektorze napojów bezalkoholowych.
 • Konkurs SEO : czy wyniki w wyszukiwarce są pozycją na pierwszej stronie Google dla głównych słów kluczowych (ogon głowy). Wykonaj test w przypadku napojów bezalkoholowych, ani jeden, ani drugi nie pojawia się.

► Punkty, które powinieneś zobaczyć

Poza honorowymi wyjątkami, kiedy patrzysz na prawdziwą konkurencję, patrzysz na referencje na rynku, a tutaj punkty, które muszą wyglądać, mają związek ze strategią marki, a nie ze sprzedażą (która przyjdzie później).

Oznacza to, że powinieneś spojrzeć na swoją komunikację, kampanie reklamowe, zarówno online, jak i offline, a także wygląd i sposób działania.

Jak widać, w zasadzie nie ma to nic wspólnego z SEO, ale ma to związek z Twoją firmą.

W przypadku konkurencji w wyszukiwarkach sytuacja się zmienia, ponieważ wyniki te już się sprzedają.

W tym przypadku powinieneś nie tylko patrzeć na sygnały SEO zarówno na poziomie strony, jak i strony (od rodzaju treści do layoutu, liczby linków lub domen, które linkują), powinieneś również spojrzeć na coś bardzo ważnego: Użyteczność strony i ogólnie miejsce .

Mam na myśli mieć ruch Jest bardzo dobry, ale kiedy już go masz, musisz go przekonwertować. Ściśle mówiąc, nie jest to pozycjonowanie w sieci, ale w praktyce jest jeszcze ważniejsze i zawsze należy o tym pamiętać.

Ściśle mówiąc, nie jest to pozycjonowanie w sieci, ale w praktyce jest jeszcze ważniejsze i zawsze należy o tym pamiętać

3. strategia SEO na stronie

Kiedy wszystko zostanie poddane audytowi i zbadane kompetencje, musisz przejść do następnego bloku, który jest niczym innym, jak spojrzeć na to, co zamierzasz zrobić na poziomie SEO na stronie .

Zwykle dzielę to na dwa różne bloki :

Ulepszenia sygnałów, które już masz

Tutaj wszystkie konkretne ulepszenia, które musisz wprowadzić na swojej stronie, aby uzyskać lepszą pozycję, i tak, opuścili fazę audytu.

Aby dać ci przykład, który ma miejsce w większości projektów:

Wyobraź sobie, że zaczynasz kontrolować swój projekt i zdajesz sobie sprawę, że nie masz bogatych formatów, oczywiście, aby dać wszystkie sygnały do ​​Google, musisz je umieścić, ale w tym celu będziesz musiał sporządzić harmonogram i stopniowo wprowadzać je.

Chodzi mi tylko o tego rodzaju ulepszenia

Ciągła praca

Obecnie posiadanie projektu internetowego, który nie ma podstawy w treści i posiadanie większej ilości treści za każdym razem, jest niewiele mniej niż samobójstwem, w rzeczywistości moim najszczerszym zaleceniem jest to, że każdy projekt musi mieć blog (korporacyjne lub nie) powiązane .

Zalet jest wiele, ale najbardziej bezpośredni SEO to to, że pozwala walczyć o słowa kluczowe, do których nie można dotrzeć inaczej, a ten dodatkowy ruch oznacza dodatkową sprzedaż.

Aby jak najlepiej wykorzystać witrynę, musisz mieć plan redakcyjny treści , a to z kolei musi opierać się na słowach kluczowych, nie tylko w objętości, ale, jak widzieliśmy w części słów kluczowych audytu, również w konkurencja i CPC.

4. strategia SEO Off-page

Jako przedostatni punkt, kiedy już będziesz mieć idealną stronę na stronie (lub równolegle, jeśli masz wiele do zrobienia), musisz rozpocząć pracę na stronie Off .

Zasadniczo ogromna większość strategii i działań opartych na tej samej stronie opiera się na tym samym: spróbuj uzyskać wysokiej jakości linki ... Jakie są zmiany w podejściu do nich.

Co to jest link jakości?

Aby Google rozważył link jakości, musi mieć szereg parametrów:

 • Musi pochodzić z odpowiedniej domeny
 • Musi pochodzić z domeny, która mówi o tym samym segmencie
 • Musi być kontekstualizowane , to znaczy w tekście

Jeśli przestrzegasz tych trzech zasad, jesteś na dobrej drodze.

Zbliżanie się do linków

Zwykle następujące pytanie:

Bardzo dobry Sergio, jak mogę uzyskać linki?

I jeszcze raz masz trzy sposoby:

 • White Hat : są dobrymi technikami w wyszukiwarce, opierają się na wygrywaniu tych linków dzięki wartości dodanej , a nie kłamcom.
 • Black Hat : są oparte na technikach związanych z ręcznym lub automatycznym tworzeniem linków, niezależnie od tego, czy są płatne, czy nie. Są karalne ,
 • Szary kapelusz : Jest dokładnie w środku , powiedzmy, że zmuszamy maszynę, aby techniki „białe” poszły trochę bardziej w stronę ciemności lub wybieliliśmy czarne.

W zależności od projektu powinieneś przyjrzeć się niektórym z nich, chociaż na poziomie długoterminowej strategii SEO mają tendencję do wygrywania w szarym lub większym stopniu.

5. pomiar

Wreszcie, nie tylko SEO będziemy mówić o strategii pozycjonowania, ponieważ po rozpoczęciu pomiaru pomiar nabiera kluczowego znaczenia.

W tym celu zalecam używanie Google Analytics : konfiguruj zdarzenia i cele i zawsze mierz ewolucję projektu, przynajmniej w odniesieniu do poprzedniego miesiąca, ewolucję w ciągu ostatnich 6 miesięcy i różnicę z tym samym miesiącem poprzedniego roku.

W tym celu zalecam używanie  Google Analytics  : konfiguruj zdarzenia i cele i zawsze mierz ewolucję projektu, przynajmniej w odniesieniu do poprzedniego miesiąca, ewolucję w ciągu ostatnich 6 miesięcy i różnicę z tym samym miesiącem poprzedniego roku

Jakie są 5 najczęstszych błędów w strategii SEO?

Nie zamierzam cię oszukiwać: robienie strategii SEO jest skomplikowane , dużo więcej niż sobie wyobrażasz, więc chcę ci powiedzieć pięć błędów, o których zawsze powinieneś pamiętać, aby ich nie popełnić.

Dlaczego wiem, że są najbardziej typowe? Zgadzam się, zaangażowałem ich wszystkich ReApplicant , który jest moim blogiem i owocem tego uczenia się, pozwolił mi nie angażować ich w moje własne projekty lub projekty moich klientów.

1º To nie jest zgodne ze strategią globalną

Prawdopodobnie najbardziej typowym błędem jest to, że strategia pozycjonowania idzie z jednej strony, a globalny plan firmy idzie na inny, a być może także ten, który będzie ważył cię najbardziej .

Być może uważasz, że tak nie jest, ale pamiętaj, że najbardziej zabójcza konwersja po wejściu na stronę internetową jest dysonans , to znaczy, że komunikacja i reklama marki wchodzą z pewnymi oczekiwaniami, a te nie są spełnione ,

Twój ruch będzie tam mało, bardzo mało.

2. To jest krótkoterminowe

Wszystkie strategie SEO z definicji idą w średnim i długim okresie , w rzeczywistości czasy często straszą tych, którzy muszą podjąć decyzję, nawet wiedząc, że jest to najbardziej opłacalne, jeśli spojrzymy bardzo naprzód.

 • W segmencie rynku bez praktycznie konkurencji: możesz mieć dobrą pozycję za około 6 lub 9 miesięcy , ale oczywiście ruch będzie niewielki, a jeśli dostaniesz segment o dużym natężeniu ruchu i niewielkiej konkurencji, moje szczere gratulacje, lata temu Nie wpadam na jednego z nich.
 • W segmentach o średniej konkurencji: powinieneś przejść do planów od 12 do 18 miesięcy , aw przypadku najbardziej konkurencyjnych, aby Hiszpania rok po roku powtarzała ubezpieczenia, bankowość, telekomunikację i podróże, wszystko, co jest mniej 24 lub nawet 36 miesięcy to chimera.

3º Po prostu mów o SEO

Jak widziałeś w tym artykule, pozycjonowanie stron internetowych jest tak przekrojowe, że musi być dostosowane nie tylko do reszty marketingu internetowego, także z offline, z marketingiem produktów, relacjami z prasą lub z tym, co kierownictwo myśli o firmie ,

Jeśli to zrobisz, znajdziesz wiele synergii, dzięki którym Twoja strategia SEO będzie miała lepsze wyniki w krótszym czasie, a to oznacza większą sprzedaż.

4. To nie uwzględnia trendów rynkowych

W tym przypadku zawsze mówię to samo:

Rynek jest jak rzeka z serią ryb, ale ryby są skończone. W przypadku, gdy się zastanawiasz, konkurencją są rybacy i im więcej mają one znaczenia , tym więcej i lepiej będą mieć laski.

Cóż, są rzeki, które z miesiąca na miesiąc napełniają coraz więcej ryb, ale są też inne, w których ich tendencja polega na ich opróżnianiu, a ty musisz się uczyć w takim przypadku.

Nierealistyczne byłoby oszacowanie zwyżkowej sprzedaży w wyludnionej rzece, tak jak nie byłbyś dobrym zawodowcem, gdybyś podał zbyt niskie szacunki w rzece, która wypełnia się rybami cholonowymi, prawda?

5. Nie porównuj

Jeśli przyjrzymy się kilku punktom tego artykułu, mówiłem o porównywaniu zarówno konkurencji, jak i samego rynku , a tak naprawdę to SEO jest czymś bardzo, bardzo względnym .

Wykorzystuje SEMrush: platformę do analizy biznesowej i badań konkurencyjnych

► Wykorzystuje SEMrush: platformę do analizy biznesowej i badań konkurencyjnych

Czy chcesz nauczyć się korzystać z SEMrush?

»Być może zainteresuje Cię: Najbardziej kompletny przewodnik SEMrush w języku hiszpańskim

Pamiętaj, że własne pozycjonowanie w sieci nie zależy tylko od Ciebie , a ponadto prawie 50% wagi algorytmu ma wpływ na czynniki poza stronami, czyli na inne, a Google porównuje Cię do nich za pomocą wszystkich swoich czynniki, aby zobaczyć, który wynik jest bardziej odpowiedni.

Jest to bardzo ważne, ponieważ w strategii pozycjonowania w sieci będą chwile, w których trzeba skrócić lukę (odległość, która jest odpowiednia dla konkurencji), a inni będą ponad to, a nawet mogą być bardzo równe.

W większości przypadków ten punkt daje bardzo dobre jasnowidzenie, jeśli chodzi o stawienie czoła projektowi i zapobieganie sytuacjom.

W większości przypadków ten punkt daje bardzo dobre jasnowidzenie, jeśli chodzi o stawienie czoła projektowi i zapobieganie sytuacjom

Nie myśl, że dzięki temu dotarłeś do końca, odłożę ci zadanie domowe:

Opowiedz mi o tym, co zamierzasz realizować swoją strategię SEO iw jakim momencie pozycjonowania będzie wyglądać bardziej?

Obiecuję odpowiedzieć na wszystkie komentarze tego posta 🙂

Czego potrzebuję, aby rozpocząć strategię SEO, aby poprawić pozycjonowanie mojej witryny?
Jak stworzyć strategię SEO krok po kroku ?
Opowiedz mi o tym, co zamierzasz realizować swoją strategię SEO iw jakim momencie pozycjonowania będzie wyglądać bardziej?
Jak wykonać strategię SEO i jakich błędów należy unikać, aby poprawić pozycjonowanie w sieci?
Jak stworzyć strategię SEO krok po kroku ?
Co to jest link jakości?
Jakie są 5 najczęstszych błędów w strategii SEO?
Dlaczego wiem, że są najbardziej typowe?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?