СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Samouczek Audytora witryny na przykładach

 1. Audytor strony, jak stworzyć projekt i pracować nad nim?
 2. Praktyczny program do analizy witryn Audytor stron internetowych
 3. Programuj ustawienia robota
 4. Analiza danych po skanowaniu
 5. Struktura witryny
 6. Analiza treści w Auditoru SEOSite
 7. Edytor stron
 8. Słowo kluczowe
 9. Raporty
 10. Metryki domeny w Auditoru SEOSite
 11. Raporty

Teraz piszę rubrykę, która pomoże ci dostosować i zoptymalizować witrynę zgodnie z zasadami wyszukiwarek. Zasady zostały opisane optymalizacja witryny Pisałem również o operator witryny i używając go do sprawdzenia liczby stron zindeksowanych i kilku artykułów indeksowanie witryn i jego przyspieszenie.

Nadszedł czas na automatyczne podejście do pracy nad optymalizacją witryny i identyfikacją błędów, które czasami po prostu nie mogą być zastąpione ręcznie lub nie ma na to czasu.

Audytor strony internetowej to program, który przeprowadzi szybki i wysokiej jakości audyt części technicznej witryny i jej optymalizację SEO. Pomoże opracować każdą pojedynczą stronę, porównać ją z konkurentami i ocenić poziom optymalizacji. Usiądź wygodnie i obserwuj magię, którą program asystenta łączy dla Ciebie.

Oficjalna strona tego oprogramowania znajduje się pod adresem - http://www.seopowersuite.ru/website-auditor/ , możesz dowiedzieć się więcej o programie i dowiedzieć się, jakie istnieją plany taryfowe.

Audytor strony, jak stworzyć projekt i pracować nad nim?

Zakładam, że już pobrałeś i zainstalowałeś ten produkt w trybie testowym, który pozwala pracować z dowolną witryną, jedynym ograniczeniem, dane będą dostępne w 30%. To jest wersja demonstracyjna audytora strony.

Po uruchomieniu zostaniesz poproszony o wpisanie adresu URL strony, którą chcesz sprawdzić, to okno jest zamknięte, ponieważ musisz wykonać początkowe ustawienia samego programu. Aby uzyskać dostęp do ustawień, przejdź do Ustawienia-> Zabezpieczenia wyszukiwania-> Emulacja czynności ludzkich.

Aby uzyskać dostęp do ustawień, przejdź do Ustawienia-> Zabezpieczenia wyszukiwania-> Emulacja czynności ludzkich

Szukamy wszystkich pól wyboru do uwzględnienia:

 • Zacznij od strony głównej
 • Dołącz przerwy między żądaniami
 • Wstrzymuje się przed przejściem do następnej strony.
 • Włącz pauzy po zatrzymanych żądaniach

Następnie przejdź do Search Security-> User Agents i zwróć uwagę na użycie losowych agentów użytkownika. W końcowym etapie ustawień przejdź do ostatniego elementu, Ustawienia aplikacji: różne i ustaw parametry, jak na poniższym zrzucie ekranu:

Etap wstępnych ustawień programu jest zakończony, rozpoczniemy jego aplikację.

Praktyczny program do analizy witryn Audytor stron internetowych

Praktyczny program do analizy witryn Audytor stron internetowych

Kliknij Utwórz projekt, aw otwartym oknie wprowadź adres analizowanej witryny. Możesz wprowadzić domenę zi bez www, podobnie prefiks http | https będzie również skanował program bez trudności. Ale zanim klikniesz dalej, zaznacz opcję włączenia opcji eksperta .

Programuj ustawienia robota

Programuj ustawienia robota

Powiem to: domyślnie istnieją już optymalne ustawienia, dzięki którym program skanuje strony bez żadnych problemów, jedyny punkt dotyczy sytuacji, gdy masz stronę internetową z filtrami lub stronami z wygenerowanymi parametrami w adresie URL, a następnie przejdź do menu parametrów adresu URL i ustaw zaznacz ignoruj ​​opcje

Analiza danych po skanowaniu

Analiza danych po skanowaniu

To okno będzie po zakończeniu analizy Twojego zasobu. Lewa część to mały pasek boczny, na którym znajdują się główne zakładki dotyczące funkcjonalności i udostępniania zgrupowanych danych.

Struktura witryny

 • Analiza SEO zasobu internetowego - dane, które analizowały całą witrynę, wszystkie jej strony i ważne czynniki. Same wskaźniki są podzielone na trzy typy: błędy, ostrzeżenia i informacje. W związku z tym zwracamy uwagę przede wszystkim na błędy, ostrzeżenia mniej i nie możesz w ogóle patrzeć na informacje, chociaż nie powinieneś)))
 • Strony są danymi dla wszystkich stron witryny w wygodnej tabeli, gdzie każdy nowy wiersz jest oddzielną stroną, a kolumny są parametrami, według których strony są analizowane. Główne wskaźniki to: strona; tytuł; kod odpowiedzi serwera; głębokość gniazdowania; linki do strony; liczba słów itp.

  Jak pokazano na zrzucie ekranu, istnieje wiele kart z użytecznymi informacjami, można tam znaleźć wiele przydatnych wskaźników, które nie mają niewielkiego wpływu na optymalizację każdej strony osobno, zwłaszcza jeśli chodzi o strony docelowe!
 • Wszystkie zasoby - mam nadzieję, że wiesz, że zasób to nie tylko strona w formacie html, jest to plik javascript, style obrazu css itp. Na tej karcie uzyskasz najbardziej szczegółowe informacje o swoich zasobach wraz z niezbędnymi danymi: kod odpowiedzi; typ zawartości itp.

Analiza treści w Auditoru SEOSite

Audyt strony

Jeśli chodzi o mnie, jest to jeden z najciekawszych i najbardziej użytecznych funkcjonariuszy programu. Tutaj możemy analizować i porównywać z konkurentami, każdą pojedynczą stronę, aw szczególności lądowanie lub ważne dla promocji strony.

Wszystko jest tutaj proste, wskazujemy żądaną stronę, przeanalizujemy ją i otrzymamy zestaw danych:

 • Słowa kluczowe w tytule
 • Długość hedera
 • Duplikat nagłówka
 • Słowa kluczowe w opisie meta
 • Meta Opis Długość
 • Zduplikowane opisy meta
 • Słowa kluczowe w metatagu słów kluczowych
 • Słowa kluczowe w tagu body
 • Liczba słów w znaczniku treści
 • Słowa kluczowe w tagu h1
 • Słowa kluczowe w tagach h2-h6
 • Słowa kluczowe pogrubioną czcionką
 • Słowa kluczowe kursywą
 • Słowa kluczowe w kotwicach linków
 • Słowa kluczowe w opisach alt
 • Puste opisy alt
 • Otwórz układ wykresu
 • Markup Structured Data

Jak podoba Ci się ta imponująca lista analiz konkretnej strony? Myślę, że nie trochę, ale teraz wyobraź sobie, że jest to tylko zakładka „ optymalizacja treści ”, podobnie jak w drugiej pod-zakładce „ dane techniczne ”. Do tego wszystkiego dodana jest analiza porównawcza wyszukiwarek TOP 10 określonych przez konkurentów.

Zapomniałem ci przekazać mechanikę tej analizy, to bardzo proste. Po wybraniu żądanej strony określamy kilka żądań, dla których optymalizujemy stronę i przeprowadzamy analizę. To dzięki tym żądaniom konkurenci, których program bierze z TOP10 określonego PS, są porównywani później. Przy okazji możesz wybrać zawodników i ręcznie z pierwszych 30 stron. Czasami warto to zrobić, aby pozbyć się stron zaufanych, takich jak VK, YouTube itp.

Edytor stron

Edytor stron

Edytor stron jest przydatny tylko wtedy, gdy twoja strona jest zbiorem kodu html i css. Program nie wie, jak edytować pełnoprawne systemy cms i prawie nigdy się nie uczy i dlaczego? Zmiany są konieczne, aby wprowadzić zmiany w nagłówkach i meta-opisie witryny, nie ma już sensu w edycji. Pod koniec edycji możesz zapisać stronę jako zwykły dokument html i przesłać ją z powrotem do hostingu.

Słowo kluczowe

Słowo kluczowe

Słowo kluczowe - zakładka, w której najczęściej gromadzone są informacje o kluczach i zdaniach używanych w treści analizowanej strony. Bardzo przydatne jest spojrzenie na najlepszych konkurentów i porównanie się z nimi. Karta ma dodatkowe karty podrzędne w górnej części okna obszaru roboczego, gdzie dostępne są dodatkowe informacje i informacje.

Możesz zobaczyć gęstość w różnych parametrach, zaczynając od tytułu strony do treści w tekście znaczników. Wszystko jest bardzo wygodnie skonfigurowane i edytowane do przeglądania. Interfejs w tym zakresie i wygoda programu na wysokości. Dane są bardzo łatwo eksportowane do dokumentu csv w celu dalszego przetwarzania w Excelu, jeśli jest to wymagane.

Raporty

Raporty

W najdroższej wersji programu możliwe jest wysyłanie i zapisywanie raportów nie tylko całej analizy witryny, ale także każdej pojedynczej strony witryny. Praca z klientem jest bardzo wygodna. Zabraliśmy stronę do pracy, sporządziliśmy raporty dotyczące całej witryny i stron docelowych, a później, w miarę rozwiązywania problemów, odesłaliśmy je i pozwoliliśmy porównać.

Przy okazji, byłoby dobrze, gdyby programiści wymyślili funkcjonalność do porównania w różnych okresach, tak jak w Rank trackerze. Jeśli czytasz te wiersze, słuchaj drogich programistów i najwyższego kierownictwa firmy)))

Dołączę dwa przykładowe raporty:

 1. Podsumowanie
 2. Pełny

Pobierz i zobacz, co program analizuje i podaje w raporcie. Przy okazji, jeśli chcesz uzyskać takie raporty na stronie i na poszczególnych stronach, napisz mi mydło, zdecydujmy się na grosz. Jednocześnie i sprawdź, czy kupić program, czy nie)))

Metryki domeny w Auditoru SEOSite

Metryki domeny w Auditoru SEOSite

W metodzie domeny otrzymujemy podstawowe dane dotyczące naszej domeny i optymalizacji witryny jako całości. Jest to złożona metryka składająca się z wielu czynników SEO (wiek domeny, linki zwrotne, sygnały z mediów społecznościowych itp.). Użyj tego pomiaru, aby śledzić, jak zmienia się wartość SEO witryny w czasie.

Dane wyjściowe niezbędnych danych są konfigurowane w specjalnym oknie, które jest wywoływane przez kliknięcie narzędzia w prawym rogu obszaru roboczego. Tam określasz parametry, których potrzebujesz, i ponownie przeprowadzasz analizę tych wskaźników. Oto jest przykład tego bloga.

Raporty

Raporty

Ostatnia karta to globalny raport o stanie Twojej witryny. Oto dwa raporty z kontroli dla całej witryny z opisem problemów i zaleceniami dotyczącymi ich rozwiązywania. Takie gotowe rozwiązanie do działania w celu udoskonalenia zasobów. Raport, który sprawdziliśmy powyżej, to metryki domen. Użyj tych danych, aby zrozumieć, gdzie się rozwijać i co naprawić w swoim zasobie.

Na tym kończy się opis programu, w następnym artykule przeanalizujemy praktyczne zastosowanie na konkretnej stronie. Pokażę cały proces od początku do pełnej analizy, mam nadzieję sfotografować cały proces i umieścić go w formacie wideo. W końcu oglądanie i czytanie jest łatwiejsze i ciekawsze, niech roboty wyszukujące))))

Udostępnij znajomym:

Audytor strony, jak stworzyć projekt i pracować nad nim?
Audytor strony, jak stworzyć projekt i pracować nad nim?
Program nie wie, jak edytować pełnoprawne systemy cms i prawie nigdy się nie uczy i dlaczego?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?