СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Responsywne tematy Drupala na stronach firm budowlanych - oficjalny blog Internetdevels

Kiedyś zaoferowaliśmy Ci wybór darmowe responsywne motywy Drupala ,
jak również zaawansowane samouczki tworzenie tematów i podtematami .
Dzisiaj nasza uwaga będzie bardzo konkretna: omówimy
Tematy Drupal na stronach internetowych dotyczących budownictwa.

Branża budowlana i Tworzenie stron internetowych Drupala mieć dużo wspólnego. Witryny Drupal, takie jak dobre budynki, mogą być bardzo solidne, pięknie zaprojektowane i wygodne pod każdym względem. Dla nich architektura też ma znaczenie! Mogą być również budowane z cegły po cegle - przy użyciu modułów i motywów Drupala.

Istnieją specjalne motywy Drupala, które doskonale nadają się dla firm budowlanych - sprawdź ich kolekcję. Dołączyliśmy motywy Drupal 7 i Drupal 8 z dużą ilością przydatnych funkcji. Pomagają firmom budowlanym łatwo i elegancko zaprezentować swoje oferty, dostarczając gotowe szablony stron, które można dostosować do własnych upodobań.

Motywy te oparte są na nowoczesnej, szybkiej i lekkiej strukturze Bootstrap i mają obsługę Drupal Commerce lub Ubercart dla zakupów online.

Wszystkie tematy, które zebraliśmy, są responsywne, więc ich projekt będzie dostosowany do absolutnie każdego ekranu urządzenia. Wiele z nich jest również gotowych na Retinę - ten najnowszy trend oznacza, że ​​projekty wyglądają świetnie na telefonach lub tabletach o wysokiej rozdzielczości bez pikselowania nawet przy powiększaniu.

Cóż, przykłady są warte tysiąca słów, więc zobaczmy, co zbudowali drupalers dla budowniczych!

Żółte kapelusze

Żółte kapelusze to coś, co najprawdopodobniej zobaczysz na demo każdego tematu w kategorii budynków. Wybieramy więc nowoczesny motyw o tej samej nazwie, aby być pierwszym na naszej liście! Jest niezwykle elastyczny i konfigurowalny, responsywny, gotowy do pracy z Retiną, zbudowany na Bootstrap 3.x i oferuje imponującą listę funkcji, takich jak Efekt paralaksy , Walidacja HTML i CSS3, Mapy Google, strony główne +11, +250 stron HTML, sklep internetowy dzięki wsparciu Ubercart, bogactwo nagłówków, stopek, bloków i wiele innych.

Budowanie domu

Możesz także wypróbować Housebuild, responsywny i wspierający Retinę motyw Drupala, dobry do budowy, remontów, prac elektrycznych i innych stron biznesowych. Ten motyw jest czysty i profesjonalny, łatwy w użyciu i dostosowywany. Zawiera animacje CSS3, integrację z Google Maps, obsługę Bootstrap 3.x, suwaki, nieograniczoną liczbę kolorów i wiele innych.

x, suwaki, nieograniczoną liczbę kolorów i wiele innych

Budowniczy

Motyw Builder Drupal jest zbliżony do opisanego powyżej motywu Housebuild. Jest również responsywny, obsługuje wyświetlacze Retina i oferuje podobny zestaw przydatnych funkcji, a także integrację z Instagramem i sklep internetowy dzięki wsparciu Drupal Commerce.

Budowa

Oto łatwo dostosowywalny motyw Drupala, doskonały na strony internetowe firm budowlanych i powiązanych. Posiada responsywny układ, specjalne narzędzie „przeciągnij i upuść” do tworzenia layoutów (framework Superhero) oraz bogactwo możliwości dostosowywania. „Kim jesteśmy”, usługi, sklep (Drupal Commerce), wiadomości i inne bloki są do Państwa dyspozycji.

„Kim jesteśmy”, usługi, sklep (Drupal Commerce), wiadomości i inne bloki są do Państwa dyspozycji

Darna

Motyw Darna Drupal 8 jest przeznaczony dla firm budowlanych, architektonicznych, hydraulicznych i remontowych, a także innych firm. Jest responsywny i gotowy do pracy z wyświetlaczami Retina. Łatwa w użyciu, Darna może pochwalić się imponującą listą funkcji, takich jak kod wielokrotnego użytku, walidacja W3C, Pixel perfect, Google Maps, Bootstrap 3x, wiele opcji nagłówka i strony głównej, strony sklepów (Ubercart) i wiele innych.

Bramy

Możesz spróbować tego uniwersalnego motywu Drupal 8 z obsługą wyświetlaczy Retina, używanych do budowy i innych typów stron internetowych. Pozwala zaprezentować portfolio, sklep dzięki wsparciu Ubercart, wiadomościom, usługom itp. Motyw Gates oparty jest na Bootstrap 3.3.5, zawiera ponad 1000 ikon, wiele opcji układu, nieograniczone schematy kolorów i wiele więcej.

5, zawiera ponad 1000 ikon, wiele opcji układu, nieograniczone schematy kolorów i wiele więcej

Habitus

Motyw Habitus dla Drupala 8 oznacza 14 czystych i nowoczesnych responsywnych stron HTML. Jest on oparty na 12-kolumnowej siatce Bootstrap, zawiera odmiany strony głównej i strony „wkrótce”, portfolio, blog, galerię, stronę 404 i wiele więcej, aby zaspokoić potrzeby firmy budowlanej lub innej firmy.

Skonstruować

Oto kolejny fajny przykład dla firm budowlanych, remontowych, elektrycznych, izolacyjnych, konserwacyjnych i biznesowych. Jest to responsywny, zoptymalizowany pod kątem Retiny i optymalizowany pod kątem SEO motyw Drupala 7 na podstawie Bootstrap 3. Motyw Construct zawiera 11 niestandardowych bloków, poprawne HTML5 i CSS3, Feed Twitter, mapy Google itp.

Motyw Construct zawiera 11 niestandardowych bloków, poprawne HTML5 i CSS3, Feed Twitter, mapy Google itp

Constractor One

Spotkaj się z innym miłym, responsywnym motywem Drupala 8, który będzie bardzo przydatny dla firm z branży budowlanej i remontowej dzięki nieograniczonym możliwościom dostosowywania. Constractor One oferuje układy „przeciągnij i upuść”, ponad 580 ikon, efekt Paralaksy, HTML5 i CSS3, obsługę wideo, RTL (kierunek tekstu od prawej do lewej) i wiele innych.

Struktura

Można również spojrzeć na nowoczesny, responsywny i wspierający Retinę motyw Drupala o nazwie Structure. Struktura jest zdecydowanie jego mocną stroną, ponieważ oferuje +15 stylów strony głównej i nagłówka +3, Mega Slider, wszystkie strony wymagane do budowania firm (o, ceny, usługi, itp.), Wsparcie Drupal Commerce i tak dalej.

), Wsparcie Drupal Commerce i tak dalej

To tylko niektóre przykłady doskonałych motywów Drupala na stronach internetowych poświęconych budowie. Jeśli te lub inne gotowe tematy nie pokrywają w pełni twoich potrzeb, nasi programiści zbudują dla Ciebie wyjątkowy . Konstruktorzy zawsze się rozumieją, niezależnie od tego, czy tworzą domy, strony internetowe i tematy. Zbudujmy niesamowite rzeczy razem!

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?