СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Reklamy na Facebooku: jak pisać i ile

 1. Jak reklamować się na Facebooku
 2. Ile kosztuje reklama na Facebooku i jak za nią zapłacić
 3. Co się stanie, jeśli nie zapłacisz za reklamy na Facebooku
 4. Ile kosztuje reklama przez społeczność
 5. Konfiguracja reklamy na Facebooku

Reklama internetowa to nowoczesny i skuteczny sposób promowania stron informacyjnych, wielu produktów i usług. Tylko w sieciach społecznościowych przepływ ludzi sięga miliarda! Szanse na niezauważenie są minimalne, a umieszczenie reklamy nie wymaga dużego wysiłku i inwestycji. Rozważ jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych na Facebooku jako platformę reklamową.

Facebook jest naprawdę skutecznym kanałem płatnego ruchu. Do skutecznej reklamy nie potrzeba rozległej wiedzy z zakresu programowania. Dostępne formaty i niezbędne narzędzia pomogą stworzyć atrakcyjną publikację, pozwalającą szybko osiągnąć cel.

Jak więc wygląda reklama na Facebooku?

 • Fotografia to świetny sposób na poznanie się, uczynienie swojej marki bardziej rozpoznawalną i przyciągnięcie uwagi użytkowników. Jeden z najprostszych formatów, które można nawet umieścić na swojej stronie. Mały obraz może być dodany do obrazu, do 90 znaków.
Reklama internetowa to nowoczesny i skuteczny sposób promowania stron informacyjnych, wielu produktów i usług

Przykład zdjęcia reklamowego.

 • Filmy - z ich pomocą opowiadają o zaletach swojej firmy z oryginalnym opisem produktu lub usługi. Ponadto bardzo popularne są filmy edukacyjne, które są bardzo popularne i promują promocję strony.

Reklama na Facebooku

 • Pokaz slajdów. Koncentrując się na użytkownikach, należy pamiętać, że nie wszyscy korzystają z szybkiego Internetu. Dla osób, które chcą być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i które nie mają możliwości obejrzenia filmu, Facebook oferuje możliwość przeglądania towarów za pomocą zdjęć slajdów i ich krótkiego opisu.
 • Kolekcja (wybór) - umieszczenie w jednej reklamie i zdjęciach oraz ich opisy w formie wideo, co pozwala użytkownikowi określić wygodniejszy format wyświetlania.

Kolekcja (wybór) - umieszczenie w jednej reklamie i zdjęciach oraz ich opisy w formie wideo, co pozwala użytkownikowi określić wygodniejszy format wyświetlania

 • Galeria pierścienia to świetna okazja, aby stworzyć grupę kreatywnych reklam przy użyciu maksymalnie dziesięciu filmów i zdjęć z linkami do nich w tym samym czasie.
 • Format tekstowy - blok tekstowy składający się z maksymalnie pięciuset znaków, który może zainteresować opinię publiczną.
 • Płótno - umożliwia umieszczanie obrazów, filmów, galerii i bloków tekstowych w zależności od preferencji i możliwości twórczych reklamodawcy. W rzeczywistości jest to czysty arkusz stworzony z myślą o oryginalnych pomysłach, umożliwiający tworzenie unikalnych treści.

Reklama na Facebooku zapewnia wiele formatów do tworzenia publikacji. Konieczne jest podjęcie decyzji o celu utworzenia reklamy - czy będzie to sprzedaż, promocja marki czy tylko promocja strony. Wtedy wszystko zależy tylko od fantazji i możliwości twórczych reklamodawcy.

Jak reklamować się na Facebooku

Istnieją trzy rodzaje umieszczania publikacji:

 • reklama w społecznościach Facebooka;
 • reklamy na telefon komórkowy;
 • reklama ukierunkowana.

Typy różnią się między sobą tym, że w pierwszym przypadku reklamodawca negocjuje z administratorami w grupach, aw pozostałych dwóch jest konieczne zapłacenie za umieszczenie bezpośrednio na Facebooku.

Zaletą publikowania na Facebooku jest:

 • grupa docelowa który nie tylko spełnia kryteria kierowania, ale wchodzi do grupy i jest zainteresowany produktem;
 • bardziej aktywne reakcje - wzrost spontanicznej sprzedaży;
 • jednostka reklamowa jest umieszczana na szczytach co najmniej godzinę dziennie - w tym okresie dokonywane są bardziej aktywne zakupy;
 • dopóki administrator nie usunie reklamy, daje wynik.

Bez pomocy specjalisty możesz zamieścić ogłoszenie za pomocą narzędzia Menedżer reklam. Szczegółowy przewodnik po Menedżerze reklam czyni go wygodnym nawet dla początkujących.

Szczegółowy przewodnik po Menedżerze reklam czyni go wygodnym nawet dla początkujących

Biuro reklamowe na Facebooku

Zalety samodzielnego umieszczenia to:

 • kontrola finansowa;
 • jeśli docelowa grupa odbiorców na Facebooku nie jest określona, ​​to najodpowiedniejszym sposobem jest wypróbowanie sposobów dostosowania wyświetlania publikacji i wybrania najbardziej dogodnej opcji
 • niezależna analiza i prognozowanie, możliwość dłuższego i tańszego reklamowania produktu lub strony internetowej, a także usuwania ich w dowolnym momencie.

Zaleca się łączenie metod reklamy na Facebooku. Aby zainteresować kupujących, wskazane jest używanie reklam w grupach tematycznych. Następnie niezależnie kontroluj ogłoszenie i dostosuj je.

Ile kosztuje reklama na Facebooku i jak za nią zapłacić

Facebook oferuje następujące sposoby kształtowania ceny za umieszczanie reklam.

 • Zapłać za 1000 wyświetleń. Reklamodawca ustala budżet dzienny i jest określany przez odbiorców docelowych. Przeprowadzana jest standardowa procedura aukcji, administracja dopuszcza limity budżetowe o 25%.
 • Zapłać za kliknięcie. W zależności od celu umieszczenia reklamy koszt reklamy jest inny. Cena za kliknięcie linku wynosi od 8 do 20 rubli. Koszt może wzrosnąć w zależności od wyboru opcji kierowania.

Opcje płatności są reprezentowane przez kartę bankową (Visa, MasterCard, Discover) i PayPal.

Co się stanie, jeśli nie zapłacisz za reklamy na Facebooku

Publikacja publikacji w sieci społecznościowej jest na kredyt. Ogłoszenie pojawi się przed zakończeniem limitu kredytowego. Ponadto administrator sieci ma prawo usunąć reklamy, aby spłacić dług lub zablokować konto.

Ile kosztuje reklama przez społeczność

Zazwyczaj administracja grup ustala cenę od jednego do dwóch tysięcy rubli dziennie. W kolejnej publikacji należy oczywiście oczyścić, jeśli reklamodawca nie zapłacił za stałe umieszczenie bez późniejszego usunięcia (usługa ta będzie kosztować około dwa razy więcej niż codzienna „subskrypcja”).

Konfiguracja reklamy na Facebooku

Jak już wspomniano, publikacja tworzona jest przy pomocy Facebook Advertising Manager. Oferuje wiele opcji ustawień, co pozwala przyciągnąć odpowiednich użytkowników, określić budżet i czas pokazu.

Jak skonfigurować reklamę:

 • Etap przygotowawczy: stworzenie działającej strony i witryny, jeśli chcesz się z nią połączyć, wybór jasnego hasła i skojarzeń obrazkowych.
 • Następnie musisz zdecydować o celu utworzenia publikacji. Może to być reklama strony lub witryny, promocja wiadomości lub zestaw polubień.
 • Wybór grupy docelowej. Facebook oferuje wiele opcji kierowania, pokazując jednocześnie, ile osób może wyświetlić publikację.
 • Wybierz budżet dzienny, a także harmonogram reklamy. System automatycznie określa pewną kwotę, którą można dostosować.
 • Format reklamy został wybrany i publikacja została sfinalizowana.

W ustawieniach Menedżera nie ma absolutnie nic skomplikowanego. Możliwe jest kontrolowanie wszystkiego za pomocą funkcji raportowania liczby użytkowników zainteresowanych reklamą, podczas dostosowywania opcji wyświetlania.

Jeśli występują problemy z promocją strony, istnieją specjalne giełdy reklamowe na Facebooku - usługi, w których posty na portalach społecznościowych są opłacane w celu ich promocji. Jest to rodzaj pośredników, którzy korzystają z wielu witryn. Najbardziej popularna jest wymiana reklam Plibber, oprócz Forumok i SocialTask.

Facebook zapewnia naprawdę wspaniałe możliwości reklamowe. Umieszczanie publikacji i kompetentne ustawianie ich wyświetlania może znacznie zwiększyć sprzedaż produktów, przyciągnąć potencjalnych klientów lub stać się bardziej popularnym w Internecie.

Czy podoba ci się ten artykuł? Czy dostałeś wszystkie odpowiedzi?

Tak nie

Jak więc wygląda reklama na Facebooku?
Czy podoba ci się ten artykuł?
Czy dostałeś wszystkie odpowiedzi?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?