СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Reklama Usługi psychologa na Facebooku

  1. Sprawdź swoją gotowość do przejścia na Facebooka

Jeśli jesteś psychologiem i masz własną grupę w sieci społecznościowej Vkontakte - uwierz mi - to nie jest limit twoich marzeń, w ciągu ostatnich 3 lat facebook sieci społecznościowej nabiera rozpędu, co daje znacznie więcej korzyści w usługach reklamowych i promowaniu osobistej marki psychologa .

Jeśli jesteś psychologiem i masz własną grupę w sieci społecznościowej Vkontakte - uwierz mi - to nie jest limit twoich marzeń, w ciągu ostatnich 3 lat facebook sieci społecznościowej nabiera rozpędu, co daje znacznie więcej korzyści w usługach reklamowych i promowaniu osobistej marki psychologa

A publiczność, moim zdaniem na Facebooku, jest najbardziej odpowiednia dla psychologów do promowania swoich usług - pracujących zawodowo - mam 80% moich pełnoetatowych klientów.

Na Facebooku, w przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych, istnieje kilka interesujących form usług reklamowych:

  • Jeśli chcesz mieć jakieś osobiste forum i aktywnie komunikować się z każdą osobą, utwórz grupę na Facebooku.
  • Jeśli chcesz promować swój blog lub stronę internetową - stwórz biznesową stronę na Facebooku w formacie prywatnego bloga lub społeczności.
  • Jeśli chcesz rozwijać i wzmacniać swoją osobistą markę, zorganizuj stronę na Facebooku w odpowiednim formacie.

Jeśli chcesz zapewnić wiele zmian na swoim blogu i wykorzystać wszystkie możliwości reklamy w tej sieci społecznościowej, lepiej nie wymyślać, niż tworzyć własną stronę biznesową (stronę fanowską) w formacie wspólnotowym.

Obecnie Facebook daje swoim użytkownikom ogromne możliwości dystrybucji treści wirusowych i narzędzi reklamowych, których nie ma w żadnej sieci społecznościowej Runet.

Sprawdź swoją gotowość do przejścia na Facebooka

Podobnie jak każda platforma do promowania usług, Facebook wymaga pewnego czasu i kosztów oraz wysiłków finansowych, więc sprawdź swoją gotowość do reklamowania się w tej sieci społecznościowej, odpowiadając na kilka prostych pytań:

  1. Czy jesteś gotowy zapłacić za pracę asystentów (administratorów i reklamodawców), którzy będą zajmować się wypełnianiem treści i reklamowaniem swojej strony na Facebooku?
  2. Czy jesteś gotowy wydać od 1 do 3 godzin dziennie na opracowanie strony w pierwszych 3 miesiącach promocji?
  3. Czy jesteś gotowy, aby osobiście zaangażować się w branding strony biznesowej, wybrać tytuł, wybrać książki z cytatami, tworzyć klipy wideo i zdjęcia?

Jeśli odpowiedziałeś NIE na co najmniej jedno z tych pytań, odrocz reklamę swoich usług jako psycholog na Facebooku, tworząc własną społeczność.

Jeśli zdobyłeś trzy TAK, podążaj za autorem tego artykułu w specjalnym temacie forum B17 „Promowanie stron psychologów fanów na Facebooku - dzielenie się doświadczeniami” w których przypadki reklamy i promocji strony fanowskiej w trybie „udostępnionym” zostaną zdemontowane (temat jest zamknięty - ktoś narzekał - na piec autora przez miesiąc).

W tej chwili stworzyłem i promuję stronę biznesową.
„Now Happiness” i kiedy pisałem te wiersze, dołączyło do niej około 50 kolejnych fanów, dzięki działaniom mojego asystenta reklamowego, który przyniósł koszt reklamy mojej strony na Facebooku to 47 kopiejek.

I na reklamach cytuje Zigmund Freud który kilkakrotnie przewracał się już w trumnie, kiedy zobaczył, że jego cytat na tydzień był oglądany przez reklamy i lubił około 1800 osób.

Kliknij „Say Thanks” Publikacje jeśli się rozwijasz lub zamierzasz utworzyć swoją stronę biznesową na Facebooku.

I pamiętaj, że pragnienie dzielenia się, klikając jedną z sieci społecznościowych na dole strony, jest hojnie nagradzane przez twórców B17.

Czy jesteś gotowy wydać od 1 do 3 godzin dziennie na opracowanie strony w pierwszych 3 miesiącach promocji?
Czy jesteś gotowy, aby osobiście zaangażować się w branding strony biznesowej, wybrać tytuł, wybrać książki z cytatami, tworzyć klipy wideo i zdjęcia?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?