СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Przewodnik dla początkujących dla WordPress SEO 1

 1. Czym jest SEO Jeśli nie wiesz, SEO oznacza optymalizację dla wyszukiwarek internetowych i jest to...
 2. Najlepsze praktyki SEO według Google
 3. Przygotowanie
 4. 1 Upewnij się, że zezwalasz wyszukiwarkom na indeksowanie.
 5. 2 Zindeksuj swoją witrynę, jeśli jeszcze nie jest
 6. 3 Zostaw The Ugly Permalinks Behind
 7. Następny artykuł

Czym jest SEO

Jeśli nie wiesz, SEO oznacza optymalizację dla wyszukiwarek internetowych i jest to zasadniczo dyscyplina polegająca na uzyskiwaniu wyszukiwarek, często z dużym naciskiem na Google.

SEO jest skomplikowane i może być trudno wytłumaczyć wszystko, co się z tym wiąże bez przeciągania, więc będziemy trzymać je krótko i słodko. Najprostszym sposobem wyjaśnienia SEO jest stwierdzenie, że chodzi o komunikację. Z jednej strony, znając potencjalną publiczność i komunikując się z nimi w ich języku, z drugiej strony komunikując się z wyszukiwarkami, że Twoje niesamowite treści są warte uwagi i szacunku ich botów.

SEO często wydaje się brzmieć jak jakieś mistyczne, magiczne przedsięwzięcie. Podróż przez mroczne morza, po których mogą poruszać się tylko „guru” i eksperci (lub granie wyników przez „oszukiwanie systemu”). A jeśli chodzi o włamanie się do 10 najlepszych wyników w Google na najbardziej konkurencyjnych warunkach i utrzymanie rangi, może to prawda.

Ale o to nie chodzi w tym poradniku SEO WordPress. Ten przewodnik pokaże kilka najlepszych praktyk, które pozwolą Ci uzyskać mały, ale znaczący ruch w wyszukiwarce, który z czasem się zsumuje.

Jeśli chodzi o to, czy powinieneś poświęcić czas na SEO jako początkujący, społeczność blogów wydaje się być podzielona na pół. Ludzie, którzy blogują na temat SEO „nie potrafią zignorować znaczenia robienia SEO”, podczas gdy ludzie, którzy wykonują Social Media, Networking, tak to nazywasz, ignorując to.

Podczas gdy widziałem pewne przekonujące statystyki, które pokazują, że ruch na blogach gości konwertuje lepiej niż ruch w sieci wyszukiwania, potencjalny wolumen jest również całkiem inny. Podczas gdy liczba gości może wynieść kilkaset osób, a nawet tysiące, potencjalny ruch w ciągu jednego rankingu ma inny zakres. Nawet w przypadku „nędznego” terminu wyszukiwania, który pobiera tylko 30 codziennych wyszukiwań, to tysiące potencjalnych użytkowników rocznie (i oczywiście, na szczęście, nie ma potrzeby tworzenia sieci / zimnego wysyłania e-maili). Przejdźmy więc do SEO WordPress!

Żargon SEO

 • Liczba operacji wyszukiwania = liczba wyszukiwań danego słowa kluczowego na miesiąc.
 • Słowo kluczowe = Najczęściej odnosi się do słowa lub frazy szukanej w, w kontekście umieszczania jej w treści.
 • Szukaj frazy = coś, czego ktoś szuka w wyszukiwarkach.
 • Dokładne dopasowanie słowa kluczowego = Słowo kluczowe, które jest dokładnie dopasowane do szukanego wyrażenia („Ekologiczna karma dla kotów” jest dokładnym dopasowaniem, ale „Natural Cat Food” nie jest).
 • Backlink = Link z zewnętrznej strony do strony lub strony.
 • Permalink = Pełny adres URL posta (lub strony). Zasadniczo tam, gdzie znajdziesz post, gdy nie ma go już na pierwszej stronie.
  W tym zwięzłym przewodniku dowiesz się, jak zoptymalizować witrynę WordPress i uzyskać dodatkowych użytkowników, których możesz pozostawić na stole.

Keyword Research

Keyword Research

Jeśli zastanawiasz się, jak działa wyszukiwarka, indeksując i indeksując strony i treść, a następnie dopasowując je do żądań wyszukiwarek, możesz dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi. Optymalizacja wyszukiwarek w pewnym sensie polega na skutecznym komunikowaniu się z potencjalną publicznością. musisz wiedzieć, jak komunikować się z publicznością.

I tu właśnie pojawiają się badania słów kluczowych. Badanie słów kluczowych polega na mówieniu językiem potencjalnego gościa. Nieco inne sformułowanie może oznaczać 1000% różnicy potencjalnych odbiorców. Czasami więcej (ale to nie znaczy, że zawsze powinieneś kierować reklamy na bardziej popularną, więcej na ten temat później).

Chociaż istnieje duża liczba oprogramowania do przeprowadzania badań słów kluczowych, na potrzeby tego przewodnika będziemy korzystać z bezpłatnej alternatywy programu Google Keyword Planner (do korzystania z niego potrzebne będzie aktywne konto AdWords, czyli dość łatwo, jeśli masz już konto Google - to nic nie kosztuje).

Jedną z moich ulubionych funkcji dotyczących planowania słów kluczowych jest to, że można z nich korzystać w celu uzyskania sugestii i wglądu w język używany przez odbiorców podczas wyszukiwania treści, po prostu wpisując jeden szerszy temat lub problem.

Druga część badania słów kluczowych polega na ocenie konkurencji. Jest to kluczowe, ponieważ pomoże ci zdecydować, czy warto poświęcić trochę czasu na próbę wybrania określonego słowa kluczowego, czy też po prostu zapisać je na później i przejść do bardziej zielonych pastwisk.

Najlepsze praktyki SEO według Google

Google odradza tworzenie „sztucznych linków”, w tym blogowanie gości w celu tworzenia linków zwrotnych. Zamiast tego Google radzi:

 • Zoptymalizuj strukturę swojej witryny
 • Napisz dokładne tytuły stron
 • Popraw adresy URL swojej witryny
 • Właściwie używaj opisów meta
 • Napisz treść kick ass lub dostarcz usługi typu kick ass
 • Właściwie używaj tagów nagłówków
 • Zoptymalizuj swoje zdjęcia

Przygotowanie

A teraz rzeczywiste działanie. Następujące elementy pomogą Ci przygotować Twoją stronę do wdrożenia najlepszych praktyk SEO, którymi zajmiemy się w następnej części przewodnika.

1 Upewnij się, że zezwalasz wyszukiwarkom na indeksowanie.

1 Upewnij się, że zezwalasz wyszukiwarkom na indeksowanie

POZOSTAWIĆ TEN BOX UNCHECKED! Bez względu na to, jak dobrze robisz wszystkie inne rzeczy, jeśli zepsujesz się na tym kroku, nie będzie to miało znaczenia. Twoja strona poinformuje googlebots i bingboty oraz yahooboty, że „nie są mile widziani tutaj”. I przejdą dalej, czyniąc cię efektywnie niewidocznym w większości (jeśli nie wszystkich) wyszukiwarek.

2 Zindeksuj swoją witrynę, jeśli jeszcze nie jest

Aby zostać zaindeksowanym przez Google, będziesz potrzebować już zaindeksowanej strony internetowej, aby połączyć się z Twoją witryną lub musisz ręcznie zaindeksować swoją stronę. Możesz to zrobić, przesyłając mapę witryny (utworzoną z łatwością za pomocą wtyczki takiej jak WordPress SEO przez Yoast lub mapy witryn XML) za pomocą Narzędzi Google dla webmasterów (aby uzyskać indeksację w Bing, użyj Narzędzi dla webmasterów Bing, aby przesłać mapę witryny). Więcej na temat tworzenia mapy witryny XML i przesyłania jej tutaj.

3 Zostaw The Ugly Permalinks Behind

Domyślna struktura (p = 999) jest nie tylko nieprzyjemna w wyglądzie, ale także pośrednio uszkadza ranking, ponieważ słowa kluczowe w adresie URL strony pomagają trochę. To też takie proste rozwiązanie. Po prostu przejdź do ustawień> permalinków i wybierz strukturę linków „po nazwie”, a wszystko gotowe.

Następny artykuł

Przewodnik dla początkujących dla WordPress SEO 2 - Słowo kluczowe

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?