СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Przekazywanie domen i SEO

  1. Przekieruj vs Przekaż
  2. Przekazywanie domen
  3. Przekazywanie domen - z maskowaniem
  4. Permanentne i tymczasowe przekierowania [301/302]
  5. Czy powinienem skonfigurować przekierowanie?
  6. Dla naszego nowego marketera - rozwiązanie serwera nazw

Zaktualizowano 5 marca 2018 r

Czy kiedykolwiek pracowałeś z wiodącym systemem marketingu zarządzania? Jest tam wiele, za miesięczną opłatą, masz stronę internetową z wyborem stron docelowych, automatycznych odpowiedzi (często zapisanych dla Ciebie) i systemu zarządzania kontaktami. Działają dobrze z reklamą online; tam, gdzie twój baner, reklamy PPC kierują ruch bezpośrednio do twoich gotowych stron docelowych, generując dla Ciebie potencjalne korzyści.

A co z konfiguracją własnej domeny i wskazaniem jej w systemie marketingowym? Nie stanowi to problemu, za 10 USD kupujesz domenę, a następnie przekazujesz ją do adresu URL swojego systemu marketingowego.

Nie spowoduje to żadnych problemów z SEO w mojej nowej domenie, prawda? „To zależy” .

Nie wiedziałem, że kiedy pisałem te słowa w 2011 roku, dostałem mnóstwo pytań o domeny, SEO i przekierowania! Ten rozszerzony post pomoże im odpowiedzieć!

Przekieruj vs Przekaż

Jednym z punktów nieporozumienia jest to, że jeśli chodzi o kierowanie jednej domeny do drugiej, dostawcy hostingu nie są zgodni z ich terminologią. Niektórzy używają „przekazywania”, inni używają „przekierowań”.

Na przykład na Godaddy będziesz chciał skonfigurować Przekazywanie w swoim panelu zarządzania DNS, aby przekierować jedną domenę na inną.

DNS, skrót od Domain Name Services, to warstwa Internetu, która mapuje twoją nazwę domeny na adres IP serwera, na którym znajduje się twoja treść.

DNS, skrót od Domain Name Services, to warstwa Internetu, która mapuje twoją nazwę domeny na adres IP serwera, na którym znajduje się twoja treść

Konfiguracja przesyłania dalej przez gady

I odwrotnie, w Bluehost i wielu innych dostawcach będziesz chciał przejść do przekierowań.

Naprawdę zawaham się dodać trochę dodatkowego zamieszania, ale dla niektórych z was może to być dobre. Dla twórcy aplikacji internetowych, Przekazywanie i Przekierowanie to naprawdę różne rzeczy. Przekierowanie zmienia adresy URL na serwerze bez informowania przeglądarki, ale przekierowanie mówi przeglądarce, aby pobrała nowy adres URL.

Ale jeśli chodzi o DNS, możesz pomyśleć o przekierowaniu i przekazywaniu jako praktycznie tym samym.

Czyste jak błoto?

Przekazywanie domen

Najprostszym sposobem przekazania Twojej domeny jest przekierowanie (w terminologii Godaddy: tylko do przodu). Oznacza to, że gdy użytkownik odwiedza Twoją domenę, powiedzmy mynewdomain (kropka) com , serwer odsyła kod do przeglądarki, która mówi mu, aby udał się do nowej lokalizacji, takiej jak iuser (dot) marketingsystem (dot) com .

Przekazywanie domen - z maskowaniem

Ale powiedz, że masz com mynewdomain (dot) com i chcesz pokazać zawartość innej witryny (w tym przypadku zawartość z systemu marketings) w domenie swojej witryny. Dlatego ludzie używają maskowania.

Maskowanie ukrywa adres URL domeny, do którego przekierowujesz / przekierowujesz. Przy normalnym przekierowaniu opisanym powyżej, użytkownik zobaczy docelowy adres URL w przeglądarce po zakończeniu przekierowania. Nie z maskowaniem. Zwane także ramką URL , przekazywanie domen z maskowaniem ukryje domenę docelową przed użytkownikiem, zachowując mynewdomain (kropka) com widoczna w polu URL w przeglądarce. Brzmi idealnie, tak? Przyjrzyjmy się, co widzi pająk, gdy odwiedza domenę. Oto przykład

<frameset rows = '100%, *' frameborder = brak framepacing = 0 border = 0> <frame src = "http://iuser.marketingsystem.com" name = mainwindow frameborder = brak framepacing = 0 marginheight = 0 marginwidth = 0 > </frame>

Ten kod informuje użytkownika, że ​​cała zawartość pochodzi z domeny com marketingsystem (dot).

Ogólny konsens jest taki maskowanie za pomocą ramek jest złe dla SEO większość studiów przypadku zgadza się z tym. W każdym razie doświadczeni użytkownicy odwiedzający Chrome lub Firefox mogą zauważyć, że przeglądarka otrzymuje odpowiedź od marketingsystem (dot) com , szczególnie jeśli jest wolna ( Oczekiwanie na… ). Zatem domena źródłowa nie jest całkowicie ukryta. I chociaż możesz wstawić meta tagi w kodzie zestawu ramek, aby spróbować zoptymalizować „stronę”, jeśli naprawdę chcesz ukryć domenę źródłową, to chcesz zastosować rozwiązanie serwera nazw poniżej.

Permanentne i tymczasowe przekierowania [301/302]

Dzięki przekierowaniom istnieją dwa typy moich stron, które przeniosły kody. Jednym z nich jest kod HTTP 301, który mówi, że nowa lokalizacja jest stała, a drugi kod HTTP 302, który mówi, że ruch jest tymczasowy.

Jeśli przeglądasz artykuły SEO w Internecie, zobaczysz poradę, aby zawsze używać przekierowań 301, aby upewnić się, że korzyść SEO trafia do domeny docelowej. Prawda jest taka, że ​​wartość SEO przechodzi zarówno dla 301, jak i 302, ale potrzebujesz 301, jeśli chcesz, aby docelowy adres URL był indeksowany. W wielu sytuacjach, takich jak konieczność wysłania użytkownika na stronę zastępczą, ponieważ oryginał jest usuwany, przekierowanie 301 jest tym, czego potrzebujesz.

Ale czy tak naprawdę chcesz tego w naszym systemie marketingowym? Jeśli jesteś zainteresowany budowaniem mocy SEO swojej nowej domeny, przekierowanie 301 lub 302 pokona ten cel, ponieważ po prostu przekazuje sok z linkami do systemu marketingowego, co może nie być tym, czego chcesz.

Czy powinienem skonfigurować przekierowanie?

W poniższych komentarzach mam wiele pytań na temat tego, co robić, gdy masz kolekcję domen i chcesz zmaksymalizować ich potencjał SEO.

Zachęcam do przeczytania scenariuszy w komentarzach. Należy pamiętać, że w dzisiejszym krajobrazie SEO, domena jest mało prawdopodobna, dopóki nie będzie miała pewnych treści i linków zwrotnych. Być może uważasz, że masz idealną nazwę domeny, która doskonale pasuje do wyrażenia kluczowego, niestety nie działają one tak, jak kiedyś.

Krótkie, pamiętne nazwy domen są łatwiejsze do wprowadzenia na rynek niż słowa kluczowe bogate domeny, takie jak cheapfastcarinsurance (dot) com. Jeśli prowadzisz marketing online, chcesz mieć perspektywę długoterminową i zbudować markę, której ludzie ufają. Mając to na uwadze, posiadanie słów kluczowych w domenie może zdecydowanie pomóc Google zrozumieć, o czym piszesz.

Jeśli masz kilka zapasowych nazw domen związanych z Twoją główną domeną, dobrym pomysłem jest przekierowanie 301. Będziesz przynajmniej przechwycić każdy typ ruchu, jeśli masz słowo kluczowe domena bogata.

Dla naszego nowego marketera - rozwiązanie serwera nazw

Ponieważ maskowanie nie działa dobrze, co pozostało naszemu marketerowi, który chce zbudować swoją domenę? Zamiast przekazywać domenę, możesz zmapować domenę na serwery nazw systemu docelowego (tak, aby obsługiwały DNS, a nie rejestratora). Wskazując serwery nazw systemów marketingowych, przekazujesz kontrolę DNS do systemu marketingowego, który określa, jakie pliki mają być wyświetlane Twojemu odwiedzającemu. Ponieważ staramy się budować wartość SEO naszej domeny, a nie URL systemu marketingowego, jest to lepsze podejście niż przekierowanie lub przekazywanie z maskowaniem.

Istnieje jednak kilka wad. Po pierwsze, jeśli obie domeny zostaną zaindeksowane, Google może rozważyć tę duplikat treści. Chcesz uniknąć posiadania jakichkolwiek linków bezpośrednio do adresu URL systemu marketingowego. Dostosuj także stronę internetową systemu marketingowego. Jeśli Twoja strona wygląda jak setka innych, trudniej będzie uzyskać wysoką pozycję.

A co z konfiguracją własnej domeny i wskazaniem jej w systemie marketingowym?
Nie spowoduje to żadnych problemów z SEO w mojej nowej domenie, prawda?
Czyste jak błoto?
Brzmi idealnie, tak?
Ale czy tak naprawdę chcesz tego w naszym systemie marketingowym?
Czy powinienem skonfigurować przekierowanie?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?