СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Promowanie wirusowego wideo. Jak zarazić cały świat?

 1. Czy światło gwiazd nam pomoże? Blog Video Promotion
 2. Czy moje reklamy będą publikowane w mediach i wyświetlane w telewizji całkowicie za darmo? Jak tak
 3. Wyszukiwarki pamięci zakładek
 4. Czy twój jest zawsze lepszy? Czy muszę korzystać z zasobów firmy
 5. Pukaj do każdego użytkownika
 6. Siew Masowy
 7. Obcy sukces
 8. Najważniejsze znaczenie

Wysłane przez: Irina Gorbacheva, mfive

6,5 minuty do przeczytania

W poprzednim artykule rozmawialiśmy jak zoptymalizować wideo do publikowania w YouTube. Dzisiaj dowiemy się, jak wirusowe wideo zyskuje dużą liczbę wyświetleń. Po opublikowaniu treści w firmie zajmującej się hostingiem wideo firma zajmująca się siewem ma bardzo mało czasu, aby przenieść ją na TOP i sprawić, że proces dystrybucji będzie nieodwracalny. Przygotowaliśmy przegląd konkretnych metod, które pozwalają osiągnąć ten cel.

Najważniejszą rzeczą, o której zawsze musisz pamiętać, jest to, że aby osiągnąć wysokie wyniki, potrzebujesz zintegrowanego podejścia do promocji filmu przy użyciu maksymalnych możliwości i korzystania zarówno z płatnych, jak i bezpłatnych narzędzi.

Czy światło gwiazd nam pomoże? Blog Video Promotion

Gwiazdy internetu, których blogi oglądają dziesiątki tysięcy osób, poinformują subskrybentów o Twoim filmie. Niektórzy blogerzy są gotowi udostępnić informacje za darmo, jeśli są pewni, że post z twoimi treściami wideo zyska wiele komentarzy i repostów, twierdzą eksperci firmy Wyjaśnij . W niektórych przypadkach musisz zapłacić. Ta praktyka jest znana, zwłaszcza że prawie wszyscy najlepsi blogerzy mają cennik za publikowanie treści.

Istnieją jednak wątpliwości co do skuteczności blogów w promocji. Z naszego doświadczenia, 5-6 lat temu, promocja filmów przez blogerów rzeczywiście przyniosła wymierne rezultaty. Obecnie skuteczność tego kanału na rynku rosyjskim znacznie spadła, chociaż jeśli chcesz promować swoje wirusowe wideo na zachodzie, ta metoda pozostaje jedną z najbardziej skutecznych.

Wysłane przez: Irina Gorbacheva, mfive  6,5 minuty do przeczytania  W poprzednim artykule rozmawialiśmy  jak zoptymalizować wideo  do publikowania w YouTube

Według TNS-Rosja, miesięczna widownia wiodących platform blogowych - Livejournal.com, Blogspot (com + ru), Liveinternet.ru - w ciągu ostatniego roku zmniejszyła się średnio o 1,5 miliona użytkowników.

Czy moje reklamy będą publikowane w mediach i wyświetlane w telewizji całkowicie za darmo? Jak tak

Innym sposobem na promocję wideo może być opublikowanie go za pośrednictwem mediów internetowych. Niewątpliwą zaletą jest to, że ich widownia jest często bardziej masywna niż nawet najlepsi blogerzy. Ceny artykułów z recenzjami Twojego filmu są bardzo różne i zależą od wielkości odbiorców i specjalizacji publikacji medialnej. Ale jeśli stworzyłeś naprawdę zabawną treść, zawsze istnieje szansa, że ​​zainteresuje media, które opublikują ją za darmo.

Twórz naprawdę zabawne treści, które zostaną zauważone i opublikowane za darmo.

Popularne płatne strony z reklamami wirusowymi to portale rozrywkowe, takie jak fishki.net, yaplakal.com. Zabawny lub kreatywny film zawsze wygląda naturalnie i naturalnie, ponieważ to właśnie dla interesujących, fascynujących i pouczających treści użytkownicy odwiedzają te witryny.

Mówiąc o mediach, należy zauważyć, że różne kanały telewizyjne, które również pilnie potrzebują jasnych treści, mogą być zainteresowane twoim wirusowym wideo.

Wideo Russian National Fun - Kosogorov Samogon było nadawane bezpłatnie zarówno na kanałach krajowych (Rossija, STS, NTV itp.), Jak i zagranicznych (na przykład w wiadomościach abs z widownią 7,3 miliona osób). I to jest dobry dodatkowy zasięg!

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​dzieje się to następująco: po tym, jak film zyskuje pewną popularność, odbierane są wnioski z kanałów telewizyjnych o przyznanie im praw do transmisji. Po otrzymaniu praw wideo jest nadawane. Najczęściej jest pokazywany w wiadomościach lub w programach telewizyjnych. Kanały mogą być zarówno krajowe, jak i zachodnie.

Wyszukiwarki pamięci zakładek

W Rosji zachowała się tylko jedna duża usługa zakładek społecznościowych - to Memori.ru . Jednak zagraniczne również działają dla nas - Digg , Reddit oraz Stumbleupon - łącznie ponad 20 usług. Według ekspertów brytyjskiej agencji mediów społecznościowych Agensi2 , zakładki społecznościowe przyczyniają się do zewnętrznej optymalizacji i szybszego indeksowania filmów przez więcej linków

Czy twój jest zawsze lepszy? Czy muszę korzystać z zasobów firmy

Brian Honingman, menedżer ds. Mediów społecznościowych, LunaMetrics, pisze że firmy mogą pomóc wysiewać kontrahentów, wykorzystując ich zasoby do hostowania treści wideo.

 • Opublikuj wideo na stronie internetowej firmy - powiedz swoim klientom o swoim nowym filmie. Aby przyciągnąć więcej uwagi, można go umieścić na głównej stronie witryny.
 • Napisz wiadomości o filmie na swoim blogu.
 • Skorzystaj z bazy danych e-maili klientów i wyślij im wideo pocztą e-mail.
 • Służy do umieszczania strony firmowej wideo w sieciach społecznościowych.

Jednak nie należy oczekiwać od tego dużego efektu, jednak zdaniem Honingmana ludzie, którzy są lojalni wobec Twojej marki, będą zainteresowani filmem w pierwszej kolejności. Prawdopodobnie część widowni podzieli się tym. Aby stymulować reposty i dyskusje, zachęcaj do aktywności na stronie i w mediach społecznościowych.

Pukaj do każdego użytkownika

Dopóki film nie znajdzie się w TOP, możesz przekazać użytkownikom wiadomość o jego istnieniu za pomocą usługi reklamowej YouTube, która pomoże zwrócić uwagę na Twoje treści. On pracuje na platformie AdWords adwords gdzie są opcje kierowania.

Jak będą wyglądać reklamy wideo na YouTube? Istnieje kilka opcji.

Formaty reklam YouTube

Po pierwsze, Twój film może być wyświetlany na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania dla niektórych zapytań, oferowany do oglądania w promowanych filmach na YouTube lub podobnych filmach, a także w reklamach wideo Google odtwarzanych za pomocą kliknięcia.

Po drugie, może zostać osadzony w innym filmie i pokazany na początku, na końcu lub podczas oglądania w formie pomijania lub pomijania przed filmem.

Jeśli jest to pomijane przed filmem (reklama TrueView In-Stream), użytkownik będzie mógł pominąć wideo po pierwszych pięciu sekundach jego odtwarzania. Oznacza to, że masz zagwarantowane wyświetlenia, ale nie czas ich trwania. Jednocześnie przerywane oglądanie nie musi być płatne, co można z powodzeniem wykorzystać, jeśli umieścisz główny przekaz reklamowy w pierwszych kilku sekundach lub wymyślisz bardziej twórczo z treścią wideo i utworzysz „grę” w formacie przed filmem.

Siew Masowy

Platformy boczne lub systemy promocji wideo są jedną z najskuteczniejszych metod przyciągania klientów zarówno w Rosji, jak i na Zachodzie. Co więcej, pod względem matematycznym jest dość przejrzysty - za ile wyświetleń zapłaciłeś, będziesz mieć tyle gwarancji. Plus dodatkowe wyświetlenia wirusowe, jeśli stworzyłeś film, który jest interesujący dla odbiorców. Korzystając z takich systemów, treść jest publikowana w mediach społecznościowych, a także ma wszystkie zalety kierowania na sieci społecznościowe.

Systemy promocji wideo radzą sobie z sieciami społecznościowymi jak najlepiej. Zebranie listy osób publicznych i umówienie się na publikację jest procesem bardzo długim i zawodnym. Pod tym względem na pewno działają platformy do siedzenia. Cały proces pojawiania się postów w sieciach społecznościowych jest zautomatyzowany, możesz rozpocząć go w zaledwie 10 minut.

Cały proces pojawiania się postów w sieciach społecznościowych jest zautomatyzowany, możesz rozpocząć go w zaledwie 10 minut

Przyjrzyjmy się bliżej, jak to działa. Platforma do siedzenia jest podobna do wymiany linków lub artykułów - tutaj z jednej strony rejestrowane są strony - grupy, społeczności, strony publiczne z dużą publicznością, az drugiej strony klienci, którzy muszą promować wideo na tych stronach. Dlatego taki system ma nieograniczoną liczbę platform do umieszczania treści.

Ponadto ich wybór jest również zautomatyzowany - zgodnie z parametrami socjologicznymi z sieci społecznościowych. Odpowiednie witryny są wybierane poprzez śledzenie przekrojów odbiorców - w ten sposób zestawiana jest lista i ustalana jest cena, która zależy od liczby wyświetleń reklam wideo.

Platformy boczne mogą zagwarantować odpowiednią liczbę wyświetleń, ale nie ich jakość.

Chciałbym zwrócić uwagę na wirusowe działanie wałków wysiewających przy użyciu tej metody. Platformy boczne mogą zagwarantować odpowiednią liczbę wyświetleń, ale nie ich jakość. A to oznacza, że ​​jeśli Twój film nie przyciągnie publiczności, to efekt nawet dziesięciu milionów wyświetleń będzie wątpliwy.

Aby zaimponować tak dużej liczbie ludzi, musisz bardzo się postarać: wyznaczyć mierzalne cele, określić odbiorców, nakręcić odpowiedni film wirusowy, poprawnie go przedstawić i zoptymalizować. Kiedy cały ten kompleks zadań zostanie rozwiązany, efekt stanie się widoczny. Film otrzyma polubienia, reposty, komentarze, będzie oglądany do końca, przejdzie na stronę internetową firmy i da pierwszeństwo Twojej marce.

Obcy sukces

Ta metoda jest uważana za najbardziej szarą w promocji wideo. Zadanie jest wysyłane do freelancerów, aby pozostawili pewną liczbę polubień i komentarzy pod filmem. Zwykle kosztuje niedrogo, jest oferowany na każdym etapie, ale korzyść z takich narzutów dla promocji produktu lub usługi jest bardzo wątpliwa.

Najważniejsze znaczenie

Na koniec chcę przypomnieć, że trafność jest jednym z najważniejszych kryteriów wyboru kanałów dystrybucji reklam wirusowych. Wirusowe wideo powinno być interesujące dla odbiorców wybranego bloga lub społeczności w sieci społecznościowej.

W tym artykule rozmawialiśmy o tym, jak film jest promowany w popularnych witrynach. Nie zapominaj jednak, że wideo online nabiera większego znaczenia, gdy jest częścią ogólnej strategii marketingowej. Dobrze zaprojektowany media plan określi czas uruchomienia wirusa, a także pomoże stworzyć tło informacyjne w postaci dodatkowych materiałów na stronie, wydarzeń, historii PR i tak dalej.

W poniższych materiałach powiemy jak ocenić skuteczność wirusowej reklamy wideo i całej kampanii . Porozmawiajmy o wbudowanych narzędziach analitycznych i znaczeniu planu siewu w śledzeniu wyniku.

Zalecenia do dalszej lektury:

Czy światło gwiazd nam pomoże?
Czy światło gwiazd nam pomoże?
Czy moje reklamy będą publikowane w mediach i wyświetlane w telewizji całkowicie za darmo?
Jak będą wyglądać reklamy wideo na YouTube?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?