СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Promocja witryny z wiadomościami. Cechy promocji wiadomości w wyszukiwarkach

 1. Strona informacyjna strategii promocji
 2. Techniczna część pracy promującej serwis informacyjny
 3. Pisanie wiadomości w ramach promocji
 4. Wewnętrzna optymalizacja i newsman czynników behawioralnych
 5. Promocja bez wyszukiwania
 6. Witryna z wiadomościami dotyczącymi promocji wyszukiwarki
 7. Promocja i ranking w newsach
 8. Podsumowanie i krótki plan działania

Zamieszczam moje instrukcje na temat promowania strony z wiadomościami, napisane na podstawie doświadczeń i przykładu mojego Nowy Kuzbass . Artykuł został napisany w blokach i spędziłem około 30 godzin tylko na pisaniu 🙂

Nowy Kuzbass

Ekran pokazuje, jak rośnie ruch na stronie, czasem zdarzają się strzały, ale dzieje się to po ponownym przesłaniu i linkach w głównych mediach, ważnych wydarzeniach lub kilka razy moja strona pojawiła się na koncie Alexei Navalnego na Twitterze dla pół miliona obserwujących 🙂

Ale ogólnie rzecz biorąc, stały i stały wzrost frekwencji sprawia, że ​​jestem szczęśliwy. W większości nie są to wyniki zaawansowania wyszukiwania, ale wyniki pracy z treścią to żmudne i codzienne pisanie aktualnych wiadomości.

Z mojego doświadczenia i piszę tę instrukcję, staram się pisać szczegółowo, ale w niektórych chwilach jestem po prostu drażniony. Szczegóły w komentarzach.

Proszę o nie omawianie jakości mojej strony, wiem o wszystkich wadach i jej niedoskonałościach. Przeprowadzana jest korekta błędów i wyświetlanie nowych modułów, ale nieco wolniej niż pierwotnie planowano.

Strona informacyjna strategii promocji

1. Witryna jest przeznaczona dla ludzi. Na podstawie tej rzeczywistej treści pisemnej, która może zainteresować odwiedzających. Do pisania wiadomości nie nadają się „autorzy nagrań za wiadomości”. Wiadomości powinny być napisane przez profesjonalistów, którzy wiedzą, jak to zrobić.

Oto link do instrukcje dla początkujących, jak pisać wiadomości . Od czasu do czasu sam piszę do NK, a czasami dostaję krytykę ze strony znanych dziennikarzy 🙂

2. SEO - promocja jako taka nie jest wykonywana , wyszukiwanie z wydania nie jest dominującym źródłem ruchu. W pierwszych sześciu miesiącach roku nie ma sensu kontynuować wyszukiwania za pomocą linków zakupowych - młoda strona internetowa nie wpadnie na ten problem, gdzie wypasane są stare zasoby zaufania.

Wykonując krok 1, zaczniesz natychmiast otrzymywać zewnętrzne linki, które wpływają na zaufanie do witryny i wiarygodność publikacji (patrz poniżej „ranking w historii”).

3. Główne źródła ruchu do witryny z wiadomościami : agregatory wiadomości, sieci społecznościowe, zakładki (i ruch wyszukiwania do edycji marki).

Statystyki strony wiadomości Nowe Kuzbass

Statystyki strony wiadomości Nowe Kuzbass

3. Zadanie nr 1 wchodzi do agregatorów wiadomości (więcej szczegółów można znaleźć w promocji nieprogramowej). Na ekranie powyżej „Przejścia z witryn” około 70% to Yandex.News.

4. Wokół mediów informacyjnych należy utworzyć własną publiczność. Początkowo miałem go przed rozpoczęciem projektu, było mi trochę łatwiej. Musisz pracować w sieciach społecznościowych na zewnątrz, a także zachęcać do aktywnego komentowania wiadomości.

Teraz krok po kroku i jak najdokładniej.

Techniczna część pracy promującej serwis informacyjny

1. Usuwanie duplikatów treści w kategoriach, zamykanie niepotrzebnych stron w Robots.txt, dodawanie dyrektyw Host i Sitemap do Robots.txt, wklejanie strony internetowej zi bez www, dodawanie rel = "canonical" dla stron z wiadomościami (z wyłączeniem wyszukiwarek w indeksie strony z parametrami, na przykład po przełączeniu z Twittera).

2. Konfigurowanie fragmentów wyszukiwarek:

Yandex - założyliśmy szybkie łącza (odwiedzałem i sprawdzałem raz w tygodniu i nie ustaliłem, czy Yandex je ustalił, zajęło to około sześciu miesięcy) i linki do kont witryn w sieciach społecznościowych w Yandex.

Google - wiadomości rankingowe w micromarkingu dla Google.
(Nadal nie zaimplementowałem).

3. Konfigurowanie eksportu kanałów RSS: wymagania techniczne Yandex.News , Google.News .
Ten element musi być pokazany programistom, aby wszyscy się skonfigurowali. Osobiście musiałem ponownie zaindeksować część treści, ze względu na niuanse eksportowania taśmy do Google.

4. Na poziomie automatycznym musisz wygenerować bloki podobnych wiadomości. Mogą istnieć dwa typy: na podstawie tagów i na podstawie bycia w kategorii. Poprawi to czynniki behawioralne i zwiększy zaangażowanie użytkowników. Cóż, odkręć więcej reklam 🙂

Dodatkowo zobacz wewnętrzny element optymalizacji.

Pisanie wiadomości w ramach promocji

1. Wiadomości powinny zostać opublikowane tak szybko, jak to możliwe, po fakcie, na podstawie którego ta wiadomość została napisana. Ważne jest, aby być pierwszym.

2. Zwykłe i przekazujące wiadomości najlepiej publikować wcześnie rano, kiedy większość z nich czyta (rano przy filiżance kawy).

3. Dziennikarze powinni znać podstawy rankingu witryn w wyszukiwarkach, powinni być w stanie przekształcić się z „nagłówka dla ludzi” na stronie tytułowej „dla wyszukiwarki”.

4. Dziennikarze powinni umieścić jak najwięcej linków z tekstów informacyjnych do starych wiadomości.

5. Żądanie od dziennikarzy odwoływania się na końcu wiadomości (w stosownych przypadkach) do podobnego zdarzenia: „Jak napisał wcześniej New Kuzbass, w ostatnim meczu Metallurga i Ak Bars było zamieszanie ...”

6. Aby zneutralizować negatywny efekt i zabezpieczyć się przed kopiowaniem i wklejaniem w tekście wiadomości, użyj nazwy samego nośnika: „jak podano w służbie prasowej korespondenta New Kuzbass” itp. (patrz pozycja rankingowa w newsie).

7. Najczęściej kopiowane tematy wiadomości (w 90% przypadków z linkami do źródła): polityka, ekskluzywne i głośne wiadomości, wąsko tematyczne wiadomości (na przykład piszę o czymś na mojej regionalnej stronie miejsce wydobycia złota wystawione na aukcję i dostaję dwa linki za darmo: jeden i dwa.)

Wewnętrzna optymalizacja i newsman czynników behawioralnych

1. Wiadomości powiązane z blokami.

2. Linki z kontekstu wiadomości.

3. Tworzenie „sekcji wiki” według typu „osobowości” itp.

4. Okruchy chleba, nawigacja, listy wiadomości w kategoriach.

Promocja bez wyszukiwania

1. Dodawanie do agregatorów wiadomości

Yandex.News
Wymagania techniczne opisano powyżej. Wniosek należy przesłać pocztą elektroniczną na adres [email protected] Natychmiast odmów . Nie poddawaj się i napisz, jaką stronę masz białą i puszystą. Yandex poprosi Cię również o linki do unikalnych wiadomości opisujących wyjątkowe wydarzenia . To znaczy wiadomości, w których byłeś dziennikarzem i wydałeś ekskluzywny. Będzie wspaniale, jeśli ktoś z linkiem odtworzy Cię później, będzie to plusem na Twoją korzyść.

Google.News
Dodawanie przez odniesienie . Zostałem przyjęty dopiero przy drugiej próbie. Cechy Google - obecność najbardziej pouczającej strony o firmie, mediach, redakcji itp. Najlepiej ze zdjęciami dziennikarzy, telefonem kontaktowym, e-mailami. Szczegóły podmiotu prawnego. Im więcej informacji, tym lepiej.

Inne agregatory

Mail.ru - http://news.mail.ru/feedback.html
LiveInternet - http://news.liveinternet.ru/?sources
Novoteka - http://novoteka.ru/txt/partnership W aplikacji natychmiast podaj adres RSS. Szukaj nie będzie na stronie!
Rambler - http://help.rambler.ru/news/novosti-partneram/3/

Rambler był pierwszym, w którym zabrano mnie z agregatorów, potem z Internetu na żywo, potem z Yandex i Novotek, a Google był ostatnim, który podbił. Mail.ru nie akceptował regionalnych serwisów informacyjnych w momencie wysyłania aplikacji przygotowanie nowej platformy dla ich wiadomości. Ale tematycznie można dodać bezpiecznie.

Polecam również działanie moim czytelnikom, najpierw dodając do małych agregatorów, uzyskując trochę linków do kopiowania i wklejania, a dopiero potem dodając do Yandex i Google.

2. Sieci społecznościowe .

Konieczne jest tworzenie grup i kont w największych sieciach: Vkontakte, Facebook, Twitter, Classmates, magazynie z ogłoszeniami o nowościach w LiveJournal i kanale na YouTube. Każda wiadomość powinna być ogłaszana w sieciach społecznościowych. Rezultatem jest przyspieszenie indeksowania i szybki ranking w żądaniach wiadomości oraz otrzymywanie wiadomości w wyszukiwaniu.

3. Przesyłanie wiadomości do największych serwisów informacyjnych.

Zbierz kilka witryn, które akceptują wiadomości i okresowo dodawaj tam swoje materiały w odniesieniu do źródła.

Przykłady newsland.com, smi2.ru i inne. W tematycznych wiadomościach zbieraj bazy. Główną zaletą takich stron jest to, że mają wiele pastorów do kopiowania, które zabierają wiadomości, często z linkami do Twojej witryny. Z takich stron będzie niewiele przejść, ale strona zacznie rosnąć w ciężar linków i zaufanie.

4. Publikowanie ogłoszeń na forach miejskich.

Stwórz publiczność wokół swojej witryny. Ogłaszaj ważne wiadomości na forach miejskich, spowoduje napływ ruchu i linki, zwiększy świadomość Twojej witryny (wyszukiwania według marki) i doda zakładkę do ruchu.

5. Tworzenie Yandex.Widgets.

Zrobiłem ponad 20 widżetów w Yandex, wiadomości o każdym mieście mają swój własny kanał RSS i są nadawane osobno. W rezultacie moja strona ma w sumie ponad 800 subskrybentów, a stamtąd jest stały ruch.

6. Rejestracja w katalogach witryn i firm

Wnioski należy składać do DMOZ i YAK. Przekazuj swoje ręce na tematyczne i / lub regionalne katalogi. Zarejestruj się, aby nie uzyskiwać linków, ale aby uzyskać ruch.

7. Dodawanie linków do Wikipedii ze stron Miast, wydarzeń, osób.

Daje duży ruch i zaufanie.

8. Rejestracja kanałów RSS w katalogach .

Jasne dodaj kanały RSS do katalogów . Przyspieszamy indeksowanie i otrzymujemy pierwsze linki.

9. Treść zapisu i zapisu .

Banalność Im więcej interesujących treści piszesz, tym bardziej będą one zabierane przez użytkowników w całym Internecie, aw tym czasie otrzymasz coraz więcej zaufania do witryny.

Witryna z wiadomościami dotyczącymi promocji wyszukiwarki

Promocja SEO ma sens, gdy strona ma niewielkie zaufanie do wyszukiwarek. Aby promować strony docelowe, definiujemy stronę główną, strony kategorii i nagłówki wiadomości oraz strony sekcji Wiki.

Nie promujemy konkretnych wiadomości, nie kupuj linków, praca jest wykonywana tylko w zakresie wewnętrznego linkowania i nauczania dziennikarzy podstaw SEO, tak aby pisali treści w locie i przynajmniej minimalizowali optymalizację SEO.

1. Promocja strony głównej, nagłówków wiadomości itp.

Po 6-9 miesiącach pracy na stronach musisz kupić pewne linki do stron głównych i stron z sekcjami wiadomości. Dzięki niewielkiemu zaufaniu strona znacznie poprawi swoją pozycję. Z mojej praktyki: Zebrałem trzy tuziny żądań według typu: „news + city”, „news + topics”, możliwe są również prośby o „news + topic”, nie używam jeszcze ostatniego projektu osobiście.

Kupiłem 3 (!) Przeciętne linki w Ruukah dla każdego żądania. Przez kilka miesięcy większość zgłoszeń pojawiła się w pierwszej dziesiątce. Zakup rozpoczął się na początku czerwca, a tydzień temu ustawiłem plan Ruukam, kupiłem nie 3, ale już 4 linki add Aby dodać pozycje do top5.

Podkreślam raz jeszcze. Linki te są indeksem, znacznikiem dla wyszukiwarek słów kluczowych, za pomocą którego chcesz oceniać promowaną witrynę. Nie ma sensu kupować linków do młodej strony. Wynik najprawdopodobniej nie będzie, lepiej zapłacić dziennikarzowi kilka dodatkowych artykułów miesięcznie za publikowanie na stronie.

2. Promocja wiadomości.

Miesiąc lub dwa po rozpoczęciu pracy na stronie rozpocznie się szybka reakcja (BB). Możesz mu pomóc za pomocą linków w sieciach społecznościowych i repostingu do głównych dziennikarzy. Po przyjęciu strony w agregatorach wiadomości Yandex i Google wszystko będzie w czekoladzie. Twój kanał RSS będzie analizowany co 5 minut i natychmiast indeksowany.

Miejsca z wiadomościami i osobowościami:

Po kliknięciu „Więcej wyników dla zapytania„ Aman Tuleyev ”przechodzimy do szybkiej odpowiedzi.

Ranking ma wpływ na wydawanie „świeżych wyników”

 • Strona zaufania i wiarygodność publikacji,
 • Opinie na temat sieci społecznościowych: jakość i ilość,
 • Publikacja recepty.

Pomóż rozwijać swoją witrynę: załóż kilka kont na Twitterze i śledź swój kanał RSS. Mam oddzielną farmę twitter (twifarm.ru).

Promocja i ranking w newsach

Na stronach przyjętych w agregatorze prawie natychmiast po przyjęciu ruchu idzie. Ilość ruchu zależy od ciekawości wiadomości i miejsca na działce.

Czynniki oceniające serwis informacyjny w historii wiadomości

 • Strona zaufania i wiarygodność publikacji,
 • Inne cytowane media informacyjne
 • Opinie na temat sieci społecznościowych: jakość i ilość,
 • Kompletność informacji
 • Publikacja recepty.
 • Teza:

  Ktokolwiek wstał, i trampki. Jeśli jesteś informatorem - zbieraj punkty wiarygodności publikacji.
  Im wyższy autorytet - tym wyżej wstajesz na działkach . Na przykładzie mojej strony regionalnej: Najpierw napisałem wiadomości, dostałem się na pierwsze miejsce i ruch wiosłowy do momentu, gdy ktoś bardziej autorytatywny odrzucił wiadomości i nie wzniósł się wyżej. Istnieje mały sekret: możesz napisać drugą wiadomość na ten sam temat, dodając jakieś istotne informacje, a następnie możesz wyprzedzić szczyt.
  Im więcej informacji w wiadomościach, tym lepiej. Zaletą jest otrzymywanie publikacji, które dają więcej informacji o opisywanym wydarzeniu: tekst (więcej faktów, a nie woda), zdjęcia, filmy.

  Shl. Czy komentarze na temat rankingu wiadomości - nie wiem, najprawdopodobniej nie. Ponieważ tylko sama wiadomość trafia do rankingu wiadomości. Nawet zmiany w tekście dokonane po publikacji w rankingu na wykresie nie są brane pod uwagę.

  Czynniki wpływające na wiarygodność publikacji

  • Cytowanie w innych mediach,
  • Cytowanie w innych mediach,
  • Cytowanie w innych mediach.
  • Newsmaker

  Cytat: hiperłącza, wzmianka o domenie, nazwa publikacji.

  Podsumowanie i krótki plan działania

  • Wykonywanie zadań technicznych i konfigurowanie części technicznej do wewnętrznego ponownego łączenia.
  • 1-3 miesiące - pisanie wiadomości i praca w sieciach społecznościowych.
  • Przesyłanie wiadomości 1-6 do dużych serwisów informacyjnych.
  • 4-6 wypełnianie wniosków w agregatorach wiadomości.
  • 6-9 kup linki łączące dla ogólnych żądań.

  Inne artykuły na temat promocji wiadomości

  Devaka: http://devaka.ru/articles/news-content-promotion ;
  Attracti: http://webmasters.ru/forum/f10/sozdanie-i-prodvizhenie-novostnyh-portalov-25995/ .

  Masz coś do dodania? Napisz w komentarzach.

  Ru/?
  Masz coś do dodania?

  Новости  Новости

  Забыл пароль?

  samsung galaxy зависает?

  Забыл пароль от вконтакте?