СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Promocja strony SEO w latach 2018-2019

 1. Jak promować stronę
 2. Krótko o każdej pozycji
 3. Ruch z różnych źródeł
 4. Nowe strony w witrynie
 5. Dobre zachowanie
 6. Ruch marki
 7. Jak zaoszczędzić na SEO 3 mln ₽

Jak promować stronę  To właśnie działa w SEO w 2018 roku i będzie w 2019 roku:  Strona jest idealna dla parametrów technicznych i SEO

Jak promować stronę

To właśnie działa w SEO w 2018 roku i będzie w 2019 roku:

 1. Strona jest idealna dla parametrów technicznych i SEO.
 2. Witryna ma duży ruch z różnych źródeł. Ruch z wyszukiwania rośnie.
 3. Nowe strony regularnie pojawiają się na stronie.
 4. Użytkownicy są treściami (dobrymi czynnikami behawioralnymi).
 5. Ruch marki. Uwaga! To nowości w świecie SEO.

Krótko o każdej pozycji

Optymalizacja strony SEO

Nie ma sensu wymieniać niezbędnych prac na stronie. To musi być zrobione i fakt. Rdzeń semantyczny - musi mieć. W samej strukturze wymagany jest mechanizm wzrostu terenu. Dla witryny komercyjnej to blog .

Ruch z różnych źródeł

Referencyjne prace promocyjne. Ale nie tak jak wcześniej. Teraz tłuste linki są same w sobie bezużyteczne . Nie kupuj ich, nie spamuj innych witryn i nie wierz w bajki. Linki w SEO działają tylko w ruchu. Jeśli ruch przychodzi z linku, Twoja witryna rośnie. Linki nie przekazują „wagi” lub „oceny” do Twojej witryny, Yandex zabił TIC (tematyczny indeks cytowań, który był miarą wagi witryny). Google zabił PR, a teraz nie bierze pod uwagę żadnej „wagi”.

Brak ruchu z linku do strony jest dobry. Źródła z odniesieniami są pożądane niejednorodne. Prośby o komercyjne żądania ze stron informacyjnych. Wymagany ruch z sieci społecznościowych.

Nowe strony w witrynie

Jeden z najważniejszych (jeśli nie najważniejszych) czynników. W przypadku sklepu internetowego lub witryny informacyjnej proces jest automatyczny. W sektorze przedsiębiorstw wzrost witryny jest trudniejszy do osiągnięcia. Witryna korporacyjna składa się z 4-5 sekcji z ograniczoną liczbą osadzonych stron. Na przykład: „O firmie”, „Usługi”, „Portfolio”, „Zasługa” i „Kontakty”. W każdej takiej sekcji możesz zmieścić kilka dodatkowych stron, ale nie możesz ich produkować bez końca. A Yandex i Google chcą, aby witryny w TOP stale rosły. Przybywa na ratunek blog kompetencji .

Dobre zachowanie

Na użytecznej stronie osoba pozostanie dłużej i wykona więcej akcji. To się nazywa czynniki behawioralne. Bez dobrej strony behawioralnej nie promuje się. Czynniki behawioralne zależą od jakości treści (interesujące i użyteczne) oraz wygody jej konsumpcji (konstrukcja-ergonomia-projekt).

Ruch marki

Zwróć uwagę na tę innowację. Yandex i Google śledzą wzmiankę o Twojej marce. Jego intensywna dyskusja w sieciach społecznościowych i innych witrynach pozwala wyszukiwarkom zrozumieć, że marka rośnie. Ruch marki jest niezwykle silnym impulsem w promocji SEO witryny.

Jak zaoszczędzić na SEO 3 mln ₽

Zrób dla swojej firmy Strona internetowa piątej generacji . Pozwoli ci to wypracować wszystkie 5 punktów naszej listy potrzeb SEO.

Optymalizacja wewnętrzna ✓ Ruch z różnych źródeł ✓ Rośnie strona internetowa ✓ Dobre czynniki behawioralne ✓ Ruch marek ✓

Oczywiście sukces zależy bezpośrednio od jakości treści. Ale to jest piękno, które ludzie dzielą się dobrymi i użytecznymi artykułami samodzielnie, a to są linki do witryny. Oprócz marketingu treści. Czynniki behawioralne przydatnych stron są zawsze dobre. Przydatne witryny mają ruch markowy, ponieważ witryny informacyjne tworzą krzyżyki w odniesieniu do źródła.

Strona piątej generacji jest alternatywą dla promocji SEO witryny, która dziś jest bardzo droga. Ponieważ minimalny okres zaawansowania wyszukiwania osiągnął 18 miesięcy. I nadal rośnie. W ciągu tych 18 miesięcy musisz zapłacić zespołowi specjalistów bez gwarancji sukcesu. Średni koszt godziny to 1000 rubli. Łącznie za 18 miesięcy: 1000 * 8 * 22 * ​​18> 3 miliony ₽.

Minimalne wymagane 18 miesięcy na promocję strony SEO będzie kosztować około 3 milionów dolarów

I to z obowiązkową technicznie bezbłędną stroną. Na temat rozwoju, który leżał od 3 miesięcy przy tej samej stawce godzinowej.

Strona piątej generacji umożliwia SEO-promocję wewnętrznych rezerw firmy. Jest to stosunkowo darmowy sposób na promocję strony i pozostanie nią przez długi czas.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?