СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Programy dla graczy. Komputerowe przetaktowywanie

 1. Wspomaganie gry Razer
 2. Ogień gry
 3. Rivantuner
 4. EVGA Precision X
 5. Analiza 3D
 6. Powerstrip

Każdego roku pojawia się coraz więcej nowych gier z fajną grafiką, super efektami i tysiącami fanów. Ale nie każdy może ulepszać komputer za każdym razem, gdy chodzi o nową zabawkę. Ale tak bardzo chcesz, aby długo oczekiwana innowacja w grach nie zwalniała, abyś mógł grać z maksymalnymi ustawieniami dzięki sprytnym i kolorowym efektom, w pełni zanurzonym w niesamowitej grafice.

W przypadku opisanym powyżej mogą pomóc tak zwane programy dla graczy - oprogramowanie do podkręcania komputera, mianowicie karty graficzne, procesory i ogólnie do optymalizacji systemu. Narzędzia te znajdują racjonalne podejście do udostępniania zasobów komputera, a niektóre pozwalają nawet na emulację mocniejszej karty graficznej, dzięki czemu można uruchamiać niektóre gry, które wcześniej nie chciały działać.

Ponadto gracze i każdy może korzystać z programów dostarczających informacji o zasobach komputerowych. Dzięki nim można znaleźć prawie wszystkie informacje o zainstalowanych komponentach: model płyty głównej, moduły pamięci RAM, procesor i wiele innych parametrów sprzętowych, w tym oprogramowanie.

Zwykle programy do podkręcania komputera zwiększają jego prędkość, zwiększając częstotliwość taktowania procesorów centralnych i graficznych oraz zwiększając napięcie zasilania. Należy to traktować z ostrożnością, ponieważ wraz ze wzrostem mocy stacjonarnej maszyny lub laptopa wzrasta temperatura wielu elementów. Dlatego najważniejsze - nie przesadzaj i upewnij się, że twój zasilacz lub system chłodzenia poradzi sobie z obciążeniem, ponieważ możesz naprawić laptopa lub komputer, ale to wymaga czasu i pieniędzy.

Możesz to zrobić bez użycia programów do przetaktowywania komputera, zmieniając ustawienia w BIOS-ie płyty głównej i karty graficznej. Ale jeśli nigdy tego nie spotkałeś, lepiej zaniedbać tę metodę. Ze względu na złożoność tej metody nie będziemy się nad nią rozwodzić, ale przejść bezpośrednio do opisu programów dla graczy i podkręcania komputerów.

Oprócz głównej funkcji podkręcania komponentów komputera, optymalizatory mogą zawierać różne narzędzia poprawiające wydajność systemu operacyjnego, zwalniając pamięć, defragmentując dyski twarde, wyłączając, niepotrzebne podczas gry, wygładzając czcionki Windows, wszelkiego rodzaju widgety itp. Dzięki tej optymalizacji wszystkie zasoby Komputer zostanie skierowany do pracy i wydajności wymaganej aplikacji, w naszym przypadku gry.

Wspomaganie gry Razer

Razer Game Booster - potężny darmowy program do optymalizacji systemu operacyjnego i zwiększenia wydajności komputera. Poprawiona wydajność gry jest osiągana przez tymczasową optymalizację systemu operacyjnego, a mianowicie defragmentację pamięci RAM, zamykanie niepotrzebnych procesów w tle podczas gry i diagnozowanie Directx i inne procesy.

Ten program do podkręcania komputera nie wchodzi do rejestru, nie przyspiesza pracy sprzętu i nie zmienia ustawień systemu Windows. Co ona wtedy robi?” Pytasz. Kiedy zamierzasz zagrać w długo oczekiwaną grę, musisz najpierw uruchomić Game Booster, a narzędzie wyczyści system niepotrzebnego opóźniającego bagażu jednym ruchem nadgarstka. Po zakończeniu programu wszystko wróci na swoje miejsce.

Interfejs programu jest dość prosty i prosty. Dla leniwych w Razer Game Booster jest świetny przycisk, który wykona automatyczną optymalizację i nie zmusi Cię do wyboru ustawień optymalizacji. Wystarczy jedno kliknięcie, aby komputer był całkowicie gotowy do gry, a jeśli chcesz, możesz skonfigurować wszystko samodzielnie.

Jeśli potrzebujesz podkręcania komputera, powinieneś pobierz wzmacniacz gier Razer .

Ogień gry

Współczesne gry są dość wymagające w stosunku do zasobów systemowych, a jeśli do tego dodane zostaną znaczne nakłady zasobów w systemie operacyjnym, gra może działać tylko przy niskich ustawieniach lub nawet wcale. Program Game Fire pomoże częściowo rozwiązać ten problem.

Wyłączając niepotrzebne usługi do odtwarzania i uruchamiania efektów wizualnych systemu Windows, optymalizuje wydajność systemu dla gier. Dzięki temu programowi do optymalizacji system nie pochłonie cennych zasobów, a wszystkie zostaną skierowane tylko do gry. Narzędzie jest łatwe do nauczenia, domyślnie obejmuje automatyczne wyłączanie. Możesz także ręcznie określić, który proces chcesz wyłączyć.

Możesz Pobierz Game Fire za darmo.

Rivantuner

RivaTuner jest prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych narzędzi do przetaktowywania i testowania wydajności kart wideo NVIDIA i AMD. Umożliwia przetaktowanie karty graficznej bezpośrednio przez żelazko lub przez sterownik i dostosowanie jej pracy.

Ze wszystkich dostępnych funkcji można wyróżnić następujące:

 • pracować z parametrami sterowników karty graficznej Direct3D i OpenGL,
 • ustawianie trybów wideo i częstotliwości odświeżania ekranu,
 • dostosuj jasność, kontrast i gamma,
 • kontrola ustawień wentylatora na karcie graficznej
 • ustawianie częstotliwości rdzenia, pamięci i jednostki cieniującej,
 • dostarczanie raportu o cechach karty graficznej, sterowników itp.,
 • śledzenie temperatury, napięcia karty graficznej i układu chłodzenia.

Program ma możliwość tworzenia profili do uruchamiania każdej aplikacji, ma wbudowaną bazę danych ustawień sterownika oraz narzędzie do edycji rejestru systemu Windows.

Narzędzie RivaTuner, przede wszystkim, jest użyteczne dla właściciela kart graficznych GeForce, podczas gdy właściciele kart wideo ATI są zmuszeni do korzystania z programu o ograniczonych funkcjach.

Pobierz RivaTuner Możesz całkowicie za darmo i dostosować kartę graficzną w swoim czasie wolnym.

EVGA Precision X

EVGA Precision X to bardzo wygodny program do podkręcania kart graficznych NVIDIA. W przeciwieństwie do RivaTuner, ten program nie jest przeciążony różnymi ustawieniami i może być używany jako uproszczona alternatywa.

Pomimo swojej niewielkiej wagi i prostoty, wciąż może stać się potężnym narzędziem do podkręcania kart wideo. Wśród funkcji narzędzia do optymalizacji wydajności karty graficznej znajdują się następujące elementy:

 • kontroluj częstotliwość pamięci, rdzenia i jednostki cieniującej,
 • sterowanie wentylatorem w trybie automatycznym i ręcznym
 • tworzenie profili do 10 sztuk z przypisaniem klawiszy skrótu dla każdego,
 • przeglądanie temperatury na tacy, tworzenie zrzutów ekranu gry i wiele innych.

EVGA Precision X to darmowe narzędzie do podkręcania karty graficznej.

Pobierz EVGA Precision X możliwe tylko dla komputerów z systemem Windows.

Analiza 3D

3D-Analyse to nie zaktualizowany, ale bardzo przydatny program przeznaczony do uruchamiania nowych gier i aplikacji na starych kartach wideo.

Program jest w stanie emulować ustawienia i parametry nowych kart wideo (na przykład wsparcie dla cieniowania pikseli) lub całkowicie „udawać”, że jest to konkretny model karty wideo. Narzędzie nie wymaga instalacji.

Narzędzie nie wymaga instalacji

W celu poprawienia działania nowej gry musisz uruchomić program 3D-Analyze, wybrać plik wykonywalny gry (zwykle z rozszerzeniem exe lub bat) i spróbować ustawić niezbędne ustawienia w oknie programu.

Następnie ustawione ustawienia nie muszą być ponownie ustawiane, ponieważ program zmienia oryginalny plik gry.

Nawiasem mówiąc, jeśli nie jesteś zadowolony z określonych ustawień, możesz użyć tego programu ponownie, aby ustawić optymalne właściwości.

Polecam Pobierz analizę 3D , jeśli masz zainstalowaną kartę graficzną na komputerze, która nie obsługuje nowych programów i gier.

Powerstrip

PowerStrip - jest jednym z najpopularniejszych programów, które umożliwiają pracę z trybem wideo i kartami wideo. Program obsługuje prawie każdą kartę graficzną i może znacznie zwiększyć ich wydajność.

Z jego pomocą można przełączać rozdzielczość ekranu, zmieniać paletę kolorów, kontrast, jasność, częstotliwość migotania itp. Ponadto można przypisać poszczególne programy do różnych programów i przypisać klawisze skrótu do zmiany różnych parametrów.

Pobierz PowerStrip - program do optymalizacji pracy z kartami wideo.

Zwracamy uwagę ponownie, niepoprawna praca z podkręcaniem komputera, aw szczególności karty wideo mogą prowadzić do smutnego wyniku. Dlatego spróbuj zrobić to bez przeciążania komponentów komputera.

?Co ona wtedy robi?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?