СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Prognozy SEO 2016 w chmurze Word

W zeszłym roku napisałem słupek gdzie zbudowałem chmurę słów w oparciu o Momentologię artykuł prognoz SEO i porad na rok 2015. W tym roku wrócę do tego ponownie z poradami SEO i prognozami na 2016 rok.

Aby zbudować tegoroczną chmurę słów, użyłem tegorocznej Momentologii artykuł , gdzie 44 ekspertów branży SEO zajęło się kluczem do sukcesu organicznego wyszukiwania w 2016 roku. Moja metodologia jest dość prosta. Chwyciłem tekst z artykułu i użyłem go do zbudowania chmury słów. Więc - bez zbędnych ceregieli - oto tegoroczna chmura prognoz SEO:

Więc - bez zbędnych ceregieli - oto tegoroczna chmura prognoz SEO:

Prognozy SEO 2016 w chmurze Word

Ogólnie rzecz biorąc, tegoroczna chmura słów niewiele różni się od ubiegłorocznej chmury słów. Jednak w przypadku chmury słów SEO 2016 znacznie lepiej radziłem sobie z usuwaniem zbędnych słów, takich jak czasowniki i rzeczowniki właściwe. Pozostaje nam lista słów, które są bardziej reprezentatywne dla gorących tematów i haseł w branży SEO.

Oto lista 50 najważniejszych słów (na podstawie liczby wystąpień tego słowa):

Oto lista 50 najważniejszych słów (na podstawie liczby wystąpień tego słowa):

2016 Prognozy SEO Gęstość słów kluczowych

Jeśli śledzisz branżę SEO i / lub wybierasz się na konferencje SEO, ta lista słów kluczowych powinna wydawać się bardzo znajoma. Większość artykułów SEO, które czytamy, koncentruje się wokół tych tematów.

Jest jasne, że kiedy ludzie mówią o SEO, mówią o Google. W artykule Momentology słowo „ Bing ” nie pojawiło się nawet raz. Dosłownie nikt nie mówił o Bingu . Jeśli chodzi o słowo „ Yahoo ”, zostało ono wspomniane 3 razy przez tę samą osobę i mówiono o potencjalnej sprzedaży Yahoo, a nie o jej znaczeniu w dziedzinie organicznego sukcesu wyszukiwania.

Istnieje również kilka innych nowoczesnych haseł i koncepcji SEO, które pojawiają się dość często w artykule:

  • zawartość
  • mobilny
  • dane
  • użytkownik (y)
  • doświadczenie
  • marka (y)
  • rankingi
  • aplikacja (y)
  • link / linki / linkowanie
  • publiczność

Te słowa kluczowe opowiadają dziś o SEO. Skupiamy się na tych słowach w prawie każdej rekomendacji i strategii SEO, którą tworzymy. Tworzymy strategie treści, ponieważ #ContentIsKing. Używamy danych w celu poparcia naszych zaleceń. Komórka jest najważniejszym priorytetem dla większości witryn detalicznych. Budowanie odbiorców, budowanie marki i doświadczenie użytkowników stają się jeszcze bardziej krytyczne dla sukcesu SEO. Koncentrujemy się na ogólnej użyteczności naszych witryn z perspektywy organicznego użytkownika wyszukiwania. Codziennie żyjemy tymi tematami.

Jednym terminem, który nie pojawił się na mojej liście - ale pojawia się w artykule 4 razy - jest sztuczna inteligencja . Osobiście uważam, że wciąż jesteśmy daleko od czasu, kiedy większość witryn detalicznych może dostosować się do wzrostu AI w wyszukiwaniu, ale faktem jest, że sztuczna inteligencja odgrywa dużą rolę w określaniu organicznych wyników wyszukiwania. Google potwierdziło to ogłoszeniem o systemie RankBrain:

RankBrain to nazwa Google dla maszynowego systemu sztucznej inteligencji, który pomaga przetwarzać wyniki wyszukiwania, jak donosi Bloomberg, a także potwierdził to Google. [ źródło ]

Cóż, chodzi o to na dzisiaj. Mam nadzieję, że podobała Ci się chmura słów SEO 2016. Twoje zdrowie!

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?