СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

POSTINGBLUES. Strona do promocji projektów

  1. Nagroda partnerska w PostingBlues wynosi 3 poziomy
  2. 2. poziom
  3. 3. poziom

Postingblues

POSTINGBLUES - Doskonała strona do promocji i promocji swoich projektów. Po przeczytaniu tych wierszy najprawdopodobniej znalazłeś mnie dzięki automatycznej dystrybucji tej firmy. Tutaj nowi użytkownicy mają DARMOWĄ tygodniową listę mailingową 2 razy w 100 grupach na Facebooku dziennie. A potem, na ogół, za grosze - od 5,99 euro miesięcznie !!!, płatność jest dokonywana za usługi wysyłkowe, ale już do 5000 wiadomości dziennie!

W rezultacie, podczas tygodnia bezpłatnego testu, będzie dla ciebie jasne, czy powinieneś kontynuować współpracę z tą stroną na zasadzie odpłatności. Jeśli chodzi o mnie, warto. PostingBlues wybrał ponad 112700 użytkowników jako główne narzędzie do promowania treści. Prostota, niezawodność i wydajność w połączeniu z przystępną ceną - okazało się doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy wybrali ten produkt. W przyszłości nie musisz płacić za reklamy. Pomoże ci to w reklamowaniu projektów innych osób i doskonałego programu partnerskiego, który nie tylko pokryje koszty reklamy, ale również zarobi dobre pieniądze.

Zarobione pieniądze w dowolnym momencie można wypłacić z 10 euro do najbardziej niezawodnych systemów płatności, takich jak: PayPal, VISA / MasterCard, Bitcoin, Payeer, Yandex.Money i Payza.

Nagroda partnerska w PostingBlues wynosi 3 poziomy

1 poziom

- 20% każdego doładowania z zewnętrznego systemu płatności

- 5% zarobków partnerów za wykonywanie zadań i kampanii reklamowych

2. poziom

- 5% każdego uzupełnienia salda z zewnętrznego systemu płatności (do aktywacji potrzebne są: 10 poleconych pierwszego poziomu, którzy uzupełnili saldo z dowolnego systemu płatności)

3. poziom

- 1% każdego uzupełnienia salda z zewnętrznego systemu płatności (do aktywacji potrzebne są: 20 poleconych pierwszego poziomu, którzy uzupełnili saldo z dowolnego systemu płatności)

Do promocji swoich projektów lub zarobków bez inwestycji prawidłowo nadal korzystaj WIEŻE

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?