СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Ostateczna lista rozszerzeń Magento dla zwiększenia wysiłków SEO

 1. 1. Ultimate SEO Suite
 2. 2. SEO Cross Links
 3. 3. Sonassi SitemapChunk
 4. 4. Nawigacja warstwowa SEO
 5. 5. Powiększ pamięć podręczną całej strony
 6. 6. Eksport oprogramowania firmy Aten do źródeł danych
 7. 7. Minify HTML CSS JS
 8. 8. Zaawansowany pakiet SEO
 9. 9. Magento SEO PLUS
 10. 10. Magento Kanoniczne adresy URL
 11. Dolna linia
 12. Autor Bio:

Po uruchomieniu strony internetowej musisz korzystać z najnowszych praktyk SEO, aby poprawić jej widoczność w różnych wyszukiwarkach. W dziedzinie SEO często obserwowano znaczne zmiany w technikach optymalizacji (z powodu aktualizacji Google), a webmasterom trudno jest dostosować się do nowych zmian. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to ciężka praca, ponieważ trzeba wykorzystać szereg technik, aby zwiększyć wydajność witryny.

Właściciele sklepów internetowych mają trudności z optymalizacją swojej strony internetowej dla wyszukiwarek i stają się coraz trudniejsze, ponieważ liczba produktów w sklepie wzrasta. Ze względu na złożoność zadania istnieje wielu sprzedawców detalicznych, którzy zamiast tego koncentrują się na zwiększeniu swojej obecności społecznej i zwiększeniu budżetu na płatne reklamy w celu zrekompensowania, zwiększenia ruchu i zwiększenia sprzedaży. Ale wszystkie te wysiłki niewiele pomagają bez strategii SEO, ponieważ 51% wszystkich odwiedzających (dla stron B2B i B2C) pochodzi z wyszukiwarek.

Dlatego musisz zrobić wysokiej jakości SEO dla platformy E-commerce opartej na Magento. Wiele razy nie uzyskasz pożądanego wyniku (potencjalnych klientów lub sprzedaży), mimo że dokładasz wszelkich starań, aby Twoja witryna działała. Na szczęście istnieje kilka rozszerzeń dla Magento, które mogą pomóc w praktyce SEO i mogą zwiększyć szybkość konwersji. Niektóre z nich są wyróżnione poniżej:

1. Ultimate SEO Suite

Duplikat treści jest problemem zarówno dla specjalistów SEO, jak i wyszukiwarek. W rzeczywistości zduplikowana treść oznacza, że ​​podobna treść jest wyświetlana na wielu adresach URL. Takie treści rozpraszają wyszukiwarki, ponieważ nie mogą wyświetlać zduplikowanych treści w SERPach dla zapytań użytkowników. W rezultacie karzą strony internetowe, które zawierają zduplikowane treści i obniżają ranking.

Ultimate SEO Suite pomaga skutecznie radzić sobie z problemami z powielaniem treści. Dodaje kanoniczne linki do szefa każdej strony produktu i ułatwia zarządzanie mapami witryn w łatwy sposób, dzięki czemu wyszukiwarki mogą znaleźć wszystkie strony witryny i indeksować je w swojej bazie danych.

Dodaje kanoniczne linki do szefa każdej strony produktu i ułatwia zarządzanie mapami witryn w łatwy sposób, dzięki czemu wyszukiwarki mogą znaleźć wszystkie strony witryny i indeksować je w swojej bazie danych

Szczegóły rozszerzenia:

Cena: 159 USD

Link do aplikacji: marketplace.magento.com/mageworx-module-seocrosslinksmeta.html

2. SEO Cross Links

SEO Cross Links to niesamowite rozszerzenie, które umożliwia dodanie kilku słów kluczowych i adresów URL do głównych stron witryny (takich jak strony bloga, strony powitalne, strony kategorii i strony produktów). Pomaga użytkownikom i wyszukiwarkom łatwo i szybko znaleźć Twoje strony. W ten sposób możesz znacznie zwiększyć użyteczność swojej witryny. Z tym rozszerzeniem otrzymujesz bezpłatne wsparcie techniczne i aktualizacje funkcjonalności.

Szczegóły rozszerzenia:

Cena: 99 USD

Link do aplikacji: marketplace.magento.com/mageworx-module-seocrosslinksmeta.html

3. Sonassi SitemapChunk

Sonassi SitemapChunk jest idealnym rozszerzeniem dla wszystkich sprzedawców internetowych, którzy prowadzą dużą witrynę e-commerce i chcą oferować swoim klientom szeroką gamę produktów i usług. To rozszerzenie pomaga przekroczyć limit adresów URL map witryn (kierowanych przez Google Webmaster Tools i inne aplikacje do zarządzania SEO) i utworzyć kilka map witryn w „kawałkach” o maksymalnej liczbie 40 000 adresów URL.

Szczegóły rozszerzenia:

Cena: za darmo

Link do aplikacji: www.magentocommerce.com/magento-connect/sonassi-sitemapchunk.html

4. Nawigacja warstwowa SEO

Nawigacja odgrywa ważną rolę we wszystkich witrynach internetowych, ponieważ umożliwia użytkownikom przechodzenie z jednej strony na drugą i łatwe i szybkie wyszukiwanie wymaganych produktów i usług (zamiast natychmiastowego opuszczania witryny). Zasadniczo, gdy użytkownicy napotykają problemy z nawigacją w witrynie, szybko je opuszczają, co zwiększa współczynnik odrzuceń.

Witryna o wysokim współczynniku odrzuceń jest nieważna w oczach Google i zmniejsza jej pozycję w wynikach wyszukiwania. W przypadku witryn e-commerce, w których sprzedaż (lub odesłanie) zajmuje zaledwie kilka kliknięć, przejrzysta i niezawodna nawigacja pomoże kupującym online łatwo znaleźć produkty.

Rozszerzenie SEO z nawigacją warstwową obejmuje szereg funkcji nawigacyjnych (takich jak AJAX, wiele opcji wyboru, pola wyboru, suwak cen, Pokaż więcej / Pokaż mniej, listy rozwijane itp.), Które umożliwiają łatwą nawigację w witrynie i pomoc kupujący, aby znaleźć to, czego potrzebują.

Szczegóły rozszerzenia:

Cena: za darmo

Link do aplikacji: www.magentocommerce.com/magento-connect/layered-navigation-seo.html

5. Powiększ pamięć podręczną całej strony

Szybkość ładowania strony internetowej jest ważnym czynnikiem, który decyduje o zachowaniu kupujących (w stosunku do Twojego sklepu internetowego) i kwocie potencjalnych klientów. Jeśli Twoja witryna działa powoli, użytkownicy szybko ją opuszczą. Istnieje wiele powodów, dla których witryna może spowalniać, ale bez buforowania szybkość ładowania jest znacznie wyższa.

Rozszerzenie Full-page Cache pomaga właścicielom sklepów internetowych w dużym stopniu przyspieszyć ładowanie strony, zmniejszyć obciążenie serwera i zwiększyć współczynnik konwersji. To rozszerzenie działa na prostym wzorze. Gdy użytkownik odwiedza witrynę po raz pierwszy, przeszukuje i dostarcza stronę odwiedzającemu i zapisuje pamięć podręczną. Wszystkie takie strony gromadzą się w pamięci podręcznej. Gdy użytkownik ponownie odwiedza witrynę, system wykorzystuje buforowane informacje (zamiast generować żądanie na serwerze witryny) i szybko przedstawia wyniki. Zmniejsza to znacznie obciążenie bazy danych i serwerów oraz przyspiesza działanie witryny.

Zmniejsza to znacznie obciążenie bazy danych i serwerów oraz przyspiesza działanie witryny

Szczegóły rozszerzenia:

Cena: 99 USD

Link do aplikacji: www.magentocommerce.com/magento-connect/zoom-full-page-cache.html

6. Eksport oprogramowania firmy Aten do źródeł danych

Ważne jest, aby witryny e-commerce pojawiały się na pierwszej stronie Google i innych wyszukiwarkach, aby otrzymywać ruch i generować potencjalnych klientów. Czasami wszystkie wysiłki SEO idą na marne, a witryna nie znajduje się w rankingu Google. W tym przypadku tracisz swój biznes stopniowo.

Aby uniknąć tej nieprzyjemnej sytuacji, możesz użyć Eksportu produktów oprogramowania Aten do źródeł danych. W rzeczywistości jest to rozszerzenie eksportu produktów do wyszukiwarek, które umożliwia wyświetlanie produktów w Google Shopping, Facebook Product Ads, Bing Shopping i innych wyszukiwarkach handlowych, aby uzyskać ogromny ruch w witrynie i szybko zwiększyć sprzedaż.

W rzeczywistości jest to rozszerzenie eksportu produktów do wyszukiwarek, które umożliwia wyświetlanie produktów w Google Shopping, Facebook Product Ads, Bing Shopping i innych wyszukiwarkach handlowych, aby uzyskać ogromny ruch w witrynie i szybko zwiększyć sprzedaż

Szczegóły rozszerzenia:

Cena: za darmo

Link do aplikacji: www.magentocommerce.com/magento-connect/aten-software-product-export-for-data-feeds.html

7. Minify HTML CSS JS

Programiści zawsze pracują nad szybszym tworzeniem stron internetowych. Szybka strona internetowa przyciąga miliony klientów, co oznacza więcej możliwości biznesowych. Nagradza również witrynę z lepszym rankingiem Google. Jednym ze sposobów przyspieszenia działania witryny jest jak największe skompresowanie danych.

Minify HTML CSS JS to doskonała wtyczka, która pomaga zminimalizować zakodowane pliki CSS, HTML i JS, skrócić czas ładowania strony i przyspieszyć działanie witryny. To rozszerzenie nie wymaga żadnych dodatkowych modułów oprogramowania ani serwerów do pracy, a także minimalizuje zawartość administratora Magento

To rozszerzenie nie wymaga żadnych dodatkowych modułów oprogramowania ani serwerów do pracy, a także minimalizuje zawartość administratora Magento

Szczegóły rozszerzenia:

Cena: za darmo

Link do aplikacji: www.magentocommerce.com/magento-connect/minify-html-css-js.html

8. Zaawansowany pakiet SEO

Popraw widoczność swojej witryny eCommerce na popularnych platformach wyszukiwarek, włączając rozszerzenie Advanced SEO Suite do zestawu narzędzi SEO. To niesamowite rozszerzenie SEO, które pozwala zoptymalizować kategorie produktów i grupy produktów w celu znalezienia konkretnego hasła w szablonie, aby uzyskać wyższą pozycję w Google, Yahoo, Bing itp.

Wystarczy skonfigurować tagi Meta, nagłówek H1 i napisać przyjazny dla wyszukiwarek opis kategorii produktów, aby uzyskać lepszy ranking SEO. Po prostu optymalizuje sklep internetowy pod kątem określonych fraz wyszukiwania w szablonie.

Po prostu optymalizuje sklep internetowy pod kątem określonych fraz wyszukiwania w szablonie

** Szczegóły rozszerzenia **

Cena: 149 USD

Link do aplikacji: mirasvit.com/magento-extensions/advanced-seo-suite.html

9. Magento SEO PLUS

Chociaż Magento jest wyposażony w wiele gotowych do użycia funkcji SEO, nadal będziesz potrzebować potężnego rozszerzenia, które pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele z łatwością. W tym miejscu znajduje się rozszerzenie Magento SEO PLUS. Jest to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb SEO.

Rozszerzenie pomaga zoptymalizować sklep internetowy Magento dla wyszukiwarek. Kieruje praktykami SEO, tworząc unikalne i przyjazne dla SEO opisy Meta, tytuły stron, słowa kluczowe Meta, meta tagi itp. Optymalizuje również plik Robots.txt, osadza tagi Open Graph (tagi OG), aby pomóc Ci uzyskać najlepsze możliwe wyniki szybko i łatwo.

txt, osadza tagi Open Graph (tagi OG), aby pomóc Ci uzyskać najlepsze możliwe wyniki szybko i łatwo

Szczegóły rozszerzenia

Cena: 99 USD

Link do aplikacji: www.magikcommerce.com/magento-seo-plus-magento-seo-extension/

10. Magento Kanoniczne adresy URL

Twórz kanoniczne adresy URL dla witryny e-commerce Magento, aby uzyskać lepszą widoczność w Google i innych wyszukiwarkach. Oprócz dodawania kanonicznego adresu URL „rel” do stron internetowych, umożliwia on również ręczne ustawianie niestandardowych łączy kanonicznych dla swoich produktów.

Najlepsze w przypadku Magento Canonical URLs jest to, że umożliwia on wyszukiwarkom poznanie tych stron internetowych lub adresów URL Twojego sklepu, które są bardziej odpowiednie dla użytkowników internetowych w porównaniu z konkretnym zapytaniem. Upraszcza to pracę, a także zachęca odwiedzających do odwiedzania tych stron bez żadnych zakłóceń.

Upraszcza to pracę, a także zachęca odwiedzających do odwiedzania tych stron bez żadnych zakłóceń

Szczegóły rozszerzenia

Cena: za darmo

Link do aplikacji: www.fmeaddons.com/magento/seo-canonical-url-extension.html

Dolna linia

Przeprowadzanie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek w witrynie e-commerce i uzyskiwanie pożądanych wyników (pod względem ruchu, rankingu w wyszukiwarkach i sprzedaży) nie jest dziecinnie proste. Cały czas trzeba się dużo trudzić, aby poprawić pozycję i sprzedaż witryny. Są to jedne z najlepszych rozszerzeń SEO dla Magento, które mogą działać jako katalizator w działaniach SEO i pomóc Ci uzyskać to, czego chcesz!

Autor Bio:

Autor Bio:

Emily jest doświadczonym programistą CMS, obecnie zatrudnionym w HireMagentoGeeks. Dba o wszystko Konwersja HTML do Magento projekty i ma zespół programistów do pomocy.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?