СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Optymalizacja strony SEO samodzielnie - instrukcje krok po kroku dla części 2 dla początkujących

 1. 1. Zwiększ masę odniesienia
 2. 2. Dogłębna analiza witryn konkurencji
 3. Usługi online:
 4. Programy:
 5. 3. Dodaj witrynę do paska narzędzi webmastera
 6. 4. Zainstaluj przyciski sieci społecznościowych
 7. 5. Optymalizacja SEO partyzantów

Cześć wszystkim

Cześć wszystkim! Przypominam, że ten artykuł jest kontynuacją poprzedniego postu ” Jak samodzielnie dokonać optymalizacji strony seo - instrukcje krok po kroku dla części 1 dla początkujących „Kto nie jest w temacie, kliknij aktywny link i zapoznaj się z tym, że wszystko jest jasne i nie ma w głowie vinaigrette Cześć wszystkim

Zacznijmy więc. W ostatnim artykule rozmawialiśmy o wewnętrznej optymalizacji witryny, jądrze semantycznym, łączeniu wewnętrznym i wszystkim z nim związanym. Cóż, teraz proponuję zanurzyć się w temacie optymalizacji zewnętrznej.

Po wykonaniu wszystkich niezbędnych działań mających na celu wewnętrzną pracę z witryną, możesz bezpiecznie przejść do zewnętrznego. Krótko mówiąc, celem zewnętrznej promocji jest zwiększenie liczby renomowanych stron na temat, które prowadzą do Twojego zasobu internetowego.

Mówiąc najprościej, Twoim celem jest uzyskanie rekomendacji od swoich renomowanych kolegów. To z kolei zwiększa zaufanie PS do twojego projektu internetowego i ustawia go jako interesujący i użyteczny.

1. Zwiększ masę odniesienia

Nie spiesz się, aby kupić linki bez znajomości podstawowych zasad wyboru dawców. Wszakże przez ignorancję można nie tylko poprawić wskaźniki postępu, ale także pogorszyć. Zawsze uważnie przeglądaj przyszłego dawcę, musi być żywy, nie spamowany i zawsze z tym samym motywem, co twój projekt lub z sąsiadującym.

Na przykład, jeśli Twój zasób jest poświęcony uprawie ogórków, w żadnym wypadku nie musisz kupować linków z witryn o tematyce budowlanej. Masz pomysł?

Uwaga! Masę odniesienia należy bardzo ostrożnie zwiększyć. Cały proces powinien wyglądać naturalnie. Możesz kupić linki do zasobów internetowych, które żyją w Internecie przez co najmniej 6 miesięcy, w przeciwnym razie grozi Ci karanie PS.

Aby operacja zewnętrznej optymalizacji SEO, a raczej zakupu linków, zakończyła się sukcesem i była skuteczna z punktu widzenia promocji, przy wyborze darczyńców należy zwrócić uwagę na następujące wskaźniki, oto krótka instrukcja krok po kroku:

 • Wysoki TIC i PR
 • Duża liczba stron zawartych w indeksie Yandex i Google (co najmniej 100 stron)
 • Wysoka frekwencja (pożądane jest, aby pokazy przekraczały liczbę odwiedzających 2 razy)
 • Liczba wychodzących i przychodzących mas referencyjnych (linki przychodzące muszą być większe niż wychodzące)
 • Zewnętrzna analiza dawcy (regularna aktualizacja treści, nie spamowana, brak reklamy brute-force)
 • Temat jako ty lub powiązany

Gdzie kupić linki zewnętrzne? Istnieje wiele specjalistycznych usług internetowych w Internecie, oto niektóre z najbardziej popularnych: Sape.ru , Setlinks.ru , Linkfeed.ru , GogetLinks.net , Rotapost.ru , Blogun.ru .

Wzywam was do poważnego i odpowiedzialnego podejścia do wyboru dawców. Jak już wspomniałem powyżej w tekście, zakup linków może zarówno pozytywnie, jak i negatywnie wpłynąć na promocję Twojego zasobu.

2. Dogłębna analiza witryn konkurencji

Jeśli zdecydujesz się poważnie zaangażować w promocję i chcesz uzyskać dobre wyniki, musisz dokonać dogłębnej analizy głównych konkurentów - są to zasoby internetowe Twojego tematu, które znajdują się w TOP 10.

Wystarczy wziąć 3-5 stron, które znajdują się w wynikach wyszukiwania na pierwszych liniach i dokładnie je przeanalizować zi do. Powinieneś wiedzieć o nich wszystko, a mianowicie:

jakie są kluczowe żądania, które przenoszą  Jaki jest ich TIC i ranking strony jakie są kluczowe żądania, które przenoszą
Jaki jest ich TIC i ranking strony?
wiek domeny
liczba linków wewnętrznych i zewnętrznych
jakie są ich pozycje na temat popularnych próśb twojego tematu
czy są one obecne w katalogach DMOZ (przestały istnieć nie tak dawno temu) i katalogu Yandex
liczba stron indeksowanych
a co z dzienną frekwencją
i tak dalej

Istnieje wiele sposobów przeprowadzania analizy witryny konkurenta. Każdy webmaster wybiera dla siebie wygodniejszą opcję. Możesz analizować zasoby konkurencji za pomocą usług online , programów SEO i specjalnych dodatków do przeglądarki .

W kolejnych artykułach na pewno powrócę do tego tematu i spróbuję go w pełni ujawnić. A teraz wymienię tylko kilka popularnych opcji:

Usługi online:

- seobudget.ru
- ru.semrush.com
- pr-cy.ru
- seolib.ru
- spywords.ru
- prodvigator.ru
- site-auditor.ru

Programy:

- CS-Sape-Master
- zachwytu
- Semonitor
- Allsubmitter

3. Dodaj witrynę do paska narzędzi webmastera

W niezależnej optymalizacji SEO - ta pozycja jest jedną z najważniejszych, ale smutne jest to, że większość początkujących blogerów i webmasterów po prostu o tym nie wie. Po co sięgać daleko, kiedy tworzyłem swój pierwszy projekt online, dowiedziałem się o tym po pół roku, a potem po prostu przez przypadek.

Po co to jest? Po pierwsze, mówisz gigantowi wyszukiwania o istnieniu zasobów internetowych, odpowiednio, szybko umieszczą go w swoich katalogach tematycznych i wykonają pierwsze indeksowanie.

Po drugie, odkryjesz wiele przydatnych i darmowych narzędzi, dzięki którym możesz sprawdzić Sitemap.xml i Robots.txt pod kątem błędów, a także zobaczyć, które strony znajdują się w indeksie i wiele więcej.

Proces ten nazywany jest również rejestracją w wyszukiwarkach. Doświadczeni webmasterzy zalecają dodawanie witryn przede wszystkim do narzędzi Google i Yandex, to wystarczy, ale przy dużym pragnieniu nadal można dodawać do Bingo i Yahoo. Osobiście zawsze mam dość dwóch pierwszych, na resztę nie przejmuję się.

4. Zainstaluj przyciski sieci społecznościowych

Sieci społecznościowe to świetne narzędzie do przyspieszenia indeksowania i zwiększenia zaufania do PS . Pamiętaj, aby dodawać przyciski społecznościowe do zasobów internetowych, tworzyć grupy w 2-3 sieciach społecznościowych i publikować w nich ogłoszenia o swoich artykułach.

Kiedy ludzie lubią twoje treści za pomocą społeczności. przyciski lub przejdź do ciebie z kilku sieci społecznościowych, PS zauważy, że Twój zasób jest interesujący i przydatny. Nie trzeba uruchamiać i rejestrować się we wszystkich sieciach społecznościowych, na początek wystarczy 2-3 usługi społeczne. sieć.

Z czasem możesz zarejestrować się w innym miejscu i utworzyć grupy do publikowania wiadomości i ogłoszeń o swoim projekcie internetowym. Moim zdaniem 3-5 wystarczy.

5. Optymalizacja SEO partyzantów

Postanowiłem dołączyć jeszcze jeden element do moich instrukcji krok po kroku. Świetnym sposobem promocji zewnętrznej jest komentowanie innych blogów o podobnych tematach. Nie oznacza to, że musisz zacząć i wysiewać spam na zasobach konkurentów. Oznacza to znalezienie kilku popularnych witryn lub blogów w swojej niszy i pisanie komentarzy wyjaśniających na ich temat do swoich artykułów.

Jeśli kiedykolwiek napisałeś komentarze na blogu, najprawdopodobniej przed wysłaniem tekstu wypełniłeś formularz, w którym wskazałeś swoje imię i nazwisko, adres e-mail i adres zasobów internetowych. Wypełnienie ostatniego elementu powoduje kliknięcie ikony awatara w komentarzach i wysłanie go do zasobu po kliknięciu. Fajnie, prawda?

Fajnie, prawda

Twoim zadaniem jest rozpoczęcie intelektualnej dyskusji w komentarzach i podjęcie dialogu z autorem lub jego czytelnikami. Jeśli piszesz ciekawe i inteligentne myśli, istnieje szansa, że ​​fani klikną Twój awatar w komentarzach i automatycznie wysuną się na twój blog.

Doskonałe wyniki uzyskuje się dzięki uczestnictwu w konkursach i komunikacji na forach tematycznych, ponownie będziesz musiał pochwalić się swoją wiedzą i przemyśleniami, aw zamian otrzymasz niewielki wzrost frekwencji i bezpośrednich przejść z witryn tematycznych .

Mam nadzieję, że udało mi się w pełni odkryć temat optymalizacji strony seo na moich własnych instrukcjach krok po kroku dla początkujących. Pamiętaj, że samo czytanie i studiowanie tego artykułu nie wystarcza do udanej promocji, musisz działać i im szybciej, tym lepiej.

Jak podoba ci się ten artykuł? Jakie elementy z instrukcji krok po kroku wdrażasz na swojej stronie? Żebyś sam dodawał?

Pozdrawiam Ivan Maslov

Masz pomysł?
Po co to jest?
Fajnie, prawda?
Jak podoba ci się ten artykuł?
Jakie elementy z instrukcji krok po kroku wdrażasz na swojej stronie?
Żebyś sam dodawał?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?