СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Opracowanie i zaprojektowanie strony internetowej Charkowa Photo Studio Wall

powrót do portfolio

Opracowanie i zaprojektowanie strony internetowej Charkowa Photo Studio Wall.

Innym przykładem projektowania stron internetowych jest strona internetowa stworzona przez naszych specjalistów dla studia Wall. Kreatywne skupienie klienta oznacza specjalne wymagania dotyczące wyglądu witryny, a nie tylko jej właściwości technicznych.
Ta praca odbywała się w kilku etapach. Początkowy etap tworzenia strony obejmował między innymi stworzenie logo. W logo nasz projektant próbował przekazać nazwę studia fotograficznego, dlatego wybrał wizerunek cegły - elementu ściany - jako elementu logo.
Potem nastąpił drugi etap - opracowanie projektu strony głównej witryny. Po koordynacji z klientem opracowano projekt podstron. Logo, złożone z cegieł, pomalowane niemal we wszystkich kolorach tęczy, wyglądało na jasne i korzystne zarówno na stronie głównej, dla której wybrano jasne jasnoszare tło, jak i na podstronach, które mają kontrastujące, prawie czarne tło. Ponadto podkreślenie linków do podstron (a także stopek tych stron) w tych samych kolorach, z których wykonano logo, również wspierało koncepcję kolorów. Również na tym etapie uwzględniono wewnętrzną optymalizację strony.
Trzecim krokiem było obcięcie plików projektowych PSH do XHTML. Wreszcie czwarty i ostatni etap to opracowanie systemu zarządzania treścią, zgodnie z wymaganiami klienta. Nasi eksperci byli również zaangażowani w optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek - w szczególności w tym celu połączono Google-analytics i Yandex-metrics.

Strona główna:

Podstrona:

Podstrona:

Studio fotograficzne do wynajęcia : pawilon strzelecki i profesjonalny sprzęt fotograficzny.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?