СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Opis tagów | Jak napisać opis przy optymalizacji strony SEO

  1. Jak poprawnie wypełnić deskryptor?
  2. Kluczowe frazy z tabeli cudzysłowu dla znacznika opisu
  3. Podsumujmy.

Kontynuujemy serię 5 najlepszych filmów SEO przez 31 dni. W ostatnim filmie opowiadałem o tym jak wypełnić tag tytułowy . W tym filmie powiem ci, jak poprawnie wypełnić tag opisu, aby uzyskać TOP-5 w ciągu miesiąca. Podczas wypełniania znacznika opisu ważne jest:

  • Użyj dokładnego wpisu zapytania. Im bliżej frazy do początku - tym lepszy efekt;
  • Tag opisu musi być unikalny;
  • Dla wyszukiwarek Yandex i Google: nie więcej niż 140 znaków;

Więc spójrz. Mamy tabelę ofert. Jak już powiedziałem, tytuł ma ograniczenia dotyczące słów i znaków (może widzieć Yandex i Google w 70-80 znaków). W opisie jest ich więcej, ale jest też ograniczenie: do 140 znaków w Yandex i Google. Nie ma limitu liczby słów. Co ważne - kluczowa fraza musi być również obecna w Discription. Ale od tego czasu jest dwa razy większa niż Tytuł, możesz użyć w nim kilku fraz kluczowych. Ale jednocześnie opis powinien być odpowiedni. Oznacza to, że jeśli tytuł jest krótki i może występować fraza i to wszystko (chociaż najlepiej nie musisz tego robić, lepiej jest, jeśli w tytule jest też odpowiedni tekst), to w deskryptorze nie będzie. Konieczne jest stworzenie odpowiedniego opisu, który będzie interesujący dla użytkownika. Oto, co jest napisane w opisie w tym numerze. Tytuł jest tytułem wyróżnionym pogrubionym, niebieskim kolorem. Opis - co zawiera fragment opisu. Czasami Yandex i Google pobierają tekst z domyślnej strony. Ale jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie w opisie, to wpisuje się on konkretnie w fragment opisu. Dlatego ważne jest, aby wprowadzić w nim poprawny opis: na co strona jest poświęcona i co otrzymuje użytkownik. Wszystko to wpłynie nie tylko na Yandex i Google, ale także na ludzkie czynniki behawioralne. Jeśli masz spam zarejestrowany w tagu, jest mało prawdopodobne, że ktoś kliknie. A jeśli jakieś interesujące zdanie zostanie wyszczególnione, wystąpi fraza kluczowa, a wtedy spodoba ci się zarówno użytkownik, jak i Yandex.

Jak poprawnie wypełnić deskryptor?

Opis nie jest widoczny ani w dymku, ani na stronie witryny, ale można go wyświetlić w kodzie strony (wywoływany kombinacją klawiszy [CTRL] + [U]). Po prostu kliknij wyszukiwanie według kodu (skrót [CTRL] + [F]) „opis”. Na początku musi mieć kluczową frazę. Im bliżej początku jest wyrażenie, tym lepiej będzie ono działać w Yandex i Google. Opis drugi po tytule jest brany pod uwagę podczas rankingu. Jeśli nie ma w nim frazy kluczowej, ani Yandex, ani Google nie zrozumieją, że Twoja strona jest poświęcona konkretnemu tematowi. Po kluczowej frazie powinien być opis.

Kluczowe frazy z tabeli cudzysłowu dla znacznika opisu

Powtarzam, kluczowe zdanie powinno być jak najbliżej początku. Ponadto, jeśli istnieje dokładny wpis frazy w tytule i opisie, dla użytkownika jest on wyróżniony pogrubieniem, a prawdopodobieństwo, że zwróci na niego uwagę, jest większe. Jeśli spojrzysz na gradację, to w pierwszych miejscach są te miejsca, w których słowa są rysowane tak blisko siebie, jak to możliwe, jak najbliżej początku. Odpowiednio, na początku Discription używamy frazy kluczowej z najwyższą częstotliwością z tabeli cytatów i już dla niej używamy odpowiedniego opisu, w który możemy również wstawić słowa z listy lub z widma. W opisie spróbuj skupić się na wyzwalaczach, korzyściach i bólu klienta. I nie zapominaj o ograniczeniu postaci.

Kolejny ważny punkt. Tytuł Yandexa ma operator minus „-”, który jest często używany jako separator. Jako partycja musisz użyć przecinka lub separatora pionowego albo myślnika. Jeśli użyjesz myślnika (krótka linia), to Yandex uzna to za minus i może wykreślić wszystkie słowa po nim. Ogólnie rzecz biorąc, efekt jest bardzo nieprzewidywalny, możesz bardzo mocno przekonać lub usunąć wyrażenia, które chcesz przenieść. W opisie może również mieć zastosowanie.

Podsumujmy.

  • Używamy frazy wysokiej częstotliwości (jak najbliżej początku);
  • Ograniczamy się do 140 znaków i piszemy odpowiedni opis, interesujący dla użytkownika.
  • Opis wpływa na CTR (im wyższy CTR, tym wyższy poziom zawieszenia). Piszemy więc odpowiednie, interesujące dla użytkownika zdanie z wpisem słowa kluczowego;

W następnym artykule powiem ci, jak napisać nagłówek H1 na stronie. Jeśli artykuł okazał się dla Ciebie przydatny, zapisz się do newslettera i otrzymuj codzienne przydatne samouczki wideo i treści! Poniżej artykułu znajduje się link do rekordu kursu semantycznego zbierania rdzenia. Polecam przeglądać i wykonywać wszystkie zadania! Jeśli potrzebujesz jakości Usługi promocji SEO - Możesz zamówić je u nas.

Jak poprawnie wypełnić deskryptor?
Jak poprawnie wypełnić deskryptor?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?