СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Nowy pasek narzędzi SEO dla Firefoksa

Nowy pasek narzędzi SEO dla Firefoksa Nowy pasek narzędzi SEO dla Firefoksa  David Finch  Jednym z najbardziej naturalnych i organicznych sposobów generowania ruchu na Twojej stronie jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek lub SEO

David Finch

Jednym z najbardziej naturalnych i organicznych sposobów generowania ruchu na Twojej stronie jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek lub SEO. Po zoptymalizowaniu witryny za pomocą kodowania przyjaznego dla wyszukiwania i treści tworzonych przy użyciu określonych strategii słów kluczowych, będziesz chciał monitorować skuteczność swojej witryny.

Jeśli interesuje Cię, w jaki sposób Twoja witryna i inne osoby są zoptymalizowane poprzez wyszukiwanie, musisz pobrać pasek narzędzi SEO Aaron Wall z SEObook.com .

Wczoraj Aaron wypuścił najnowszą wersję paska narzędzi SEO i pobrałem go niemal natychmiast po wydaniu. Spędziłem ten wieczór, sprawdzając to i myślę, że to zdecydowanie narzędzie, które należy rozważyć, dodając do zestawu narzędzi.

Kiedy Aaron zaczął pracować nad wydaniem najnowszego paska narzędzi, jego motywacja do wydania była napędzana przez to, co nazywa złożonością SEO:

„Gra SEO staje się coraz bardziej złożona i wymaga więcej wysiłku, aby nadążyć za zmianami. Coraz więcej narzędzi jest wydawanych. Niektóre są warte zakupu, inne nie. Ideą tego paska narzędzi było udostępnienie najlepszych, konkurencyjnych danych badawczych i najlepszych narzędzi do badań SEO na wyciągnięcie ręki - bezpłatnie.

To narzędzie zostało zaprojektowane, aby ułatwić ocenę siły konkurencyjnej strony internetowej. Pasek narzędzi SEO wykorzystuje wiele przydatnych punktów danych marketingowych, aby ułatwić uzyskanie bardziej holistycznego obrazu sytuacji konkurencyjnej na rynku bezpośrednio z przeglądarki. Oprócz wciągania przydatnych danych marketingowych ten pasek narzędzi zawiera również łącza do źródeł danych, dzięki czemu można głębiej zagłębić się w dane. ”

W najnowszej wersji paska narzędzi nowe funkcje paska narzędzi SEO:

 • Google Page Rank
 • Linki do domeny
 • Linki do stron
 • Łącza do katalogów
 • Wiek witryny
 • Unikat miesięczny
 • Szacowana wartość ruchu

Kolejną bardzo przydatną funkcją są konkurencyjne narzędzia badawcze. Ta funkcja umożliwia monitorowanie danych z witryn takich jak:

 • Compete.com - Witryna zapewniająca konkurencyjne wskaźniki dla każdej witryny w sieci.
 • Alexa.com - Witryna oferująca informacje o ruchu internetowym
 • Google Trends dla stron internetowych
 • Quantcast.com - Kolejna witryna udostępniająca statystyki witryn.
 • SEM Rush - Narzędzie do badań marketingowych w wyszukiwarkach.

Jednym z najbardziej niesamowitych elementów paska narzędzi jest możliwość wyszukiwania słów kluczowych bezpośrednio z przeglądarki. Nie tylko możesz badać słowa kluczowe, ale pasek narzędzi pozwala na zbieranie badań z dwunastu różnych narzędzi badawczych.

W pasku narzędzi znajduje się również kilka dodatkowych narzędzi, które okazały się niezwykle przydatne. Oprócz umożliwienia porównywania statystyk do pięciu różnych stron internetowych, wbudowano również:

 • Sprawdzanie rang - narzędzie, dzięki któremu wiesz, gdzie twoja witryna znajduje się w wynikach wyszukiwania.
 • SEO X-Ray - To narzędzie pomaga dowiedzieć się, jak wygląda optymalizacja strony.

Pamiętaj, że ten pasek narzędzi jest dodatkiem do Firefoksa. Jeśli więc nie masz Firefoksa, musisz go najpierw pobrać przed pobraniem paska narzędzi SEO.

Oto link do pobrania. [ SEO TOOLBAR ]

Zostaw komentarz i powiedz mi, co myślisz.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?