СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Nowy algorytm optymalizacji Google Update SEO (ponownie)

Wszyscy wiemy, że Google zmienia algorytm wyszukiwania kilka razy dziennie. Czasami zmiany są drobnymi poprawkami, a innym razem otrzymujemy większą, bardziej wpływową aktualizację w stylu Panda , Pingwin lub Possum .

Google jeszcze niczego nie potwierdziło, ale wygląda na to, że wprowadzono kolejną dużą aktualizację algorytmu, który wszedł w życie na początku marca. Webmasterzy i oprogramowanie raportujące rankingi zauważyli nagłą zmianę rankingu w tym tygodniu.

Najnowsza aktualizacja, która jest nieoficjalnie określana jako „ Fred ”Przez deweloperów, ponieważ nie ma jeszcze chwytliwego, sponsorowanego przez Google monika, wydaje się, że ważenie jakości linków jest ważniejsze niż poprzednie ulepszenia algorytmu.

Co to oznacza dla Twojej witryny dla małych firm? Cóż, spójrzmy.

Gra zmienia się jeszcze raz

Jeśli czytasz ten blog często nawet zdalnie, będziesz wiedział, że jedyną stałą pozycją w rankingach wyszukiwania online jest to, że zawsze pojawia się coś nowego. Oświadczenia Google, które składają zmiany w algorytmie wyszukiwania średnio trzy razy dziennie, co daje ponad 600 zmian rocznie!

Ta ciągła zmiana oznacza, że ​​jako właściciel firmy prawdopodobnie nie jesteś w stanie nadążyć za każdym małym ulepszeniem i zmianami, które się pojawiają. Twoje rankingi online mogą nieco ucierpieć z powodu ciągłej ewolucji, ponieważ jesteś zajęty prowadzeniem firmy, zamiast nadążać za najnowszymi wiadomościami z wyszukiwarki.

Mówiłem to już kilka razy, ale wyrzucę to jeszcze raz: potrzebujesz profesjonalisty do zarządzania swoją obecnością w sieci, a oni muszą zarządzać nią codziennie. Chociaż nie musi to być zewnętrzna agencja (zatrudnienie wewnętrznego menedżera marketingu internetowego w celu utrzymania Twojej obecności może być bardziej opłacalne, w zależności od firmy), uzyskując sezonowość SEO i SEM Ekspert od człowieka Twoja kampania pomoże Ci pozostać aktualnym online, ponieważ zasady zostały zmienione.

Podstępne linki zwrotne nie będą działać

Jedną z rzeczy, które często omawiamy na tym blogu, jest jakość i dokładność SEO w porównaniu do robienia skrótów, aby dostać się na szczyt wyszukiwarki. Taktyka białego kapelusza są zawsze najlepszym sposobem na uzyskanie długotrwałej, zatwierdzonej przez Google obecności w Internecie, która pomoże zwiększyć ruch internetowy na dachu.

Bez względu na to, jak bardzo nam się opowiadamy, zawsze będą ci, którzy próbują uzyskać szybkie rankingi, używając taktyki SEO Black Hat, z których jedną z najpopularniejszych jest hodowla link uzyskać dodatkowy kredyt zwrotny.

Ta nowa aktualizacja koncentruje się głównie na jakości linków zwrotnych, które odnoszą się do Twojej domeny, a nie ilości. Oznacza to, że zalewanie witryny niską jakością linków zwrotnych nie pomoże w podniesieniu pozycji w rankingu. W rzeczywistości może to ich zranić, według niektórych wczesnych raportów na temat nowej aktualizacji „Fred”.

Google wielokrotnie powtarzał, że intensyfikuje wysiłki w celu złapania i ukarania tych, którzy próbują „oszukać” algorytm, używając tych tanich, podstępnych praktyk SEO. Aktualizacja Freda wydaje się być kolejnym krokiem w tym kierunku.

Morał historii: upewnij się, że Twoja firma SEO pracuje nad opracowaniem długotrwałych rankingów jakości zgodnych z zalecanymi praktykami Google. Jeśli tego nie zrobisz, może wrócić do ciebie później.

Treść Nadal ważne

Zauważysz jednak, że nikt nie wspomniał o tej aktualizacji, ponieważ minimalizuje znaczenie jakości treści na samej stronie.

To dlatego, że każdy w branży powie Ci, że treść jest nadal najważniejszym czynnikiem w jakości SEO. Mimo że ta aktualizacja zwiększa znaczenie jakości linków zwrotnych, nie zmniejsza ogromnej wartości, jaką algorytm umieszcza na treści.

Twoja witryna może zawierać dziesiątki bardzo wysokiej jakości linków zwrotnych, które są idealnie zgodne z najnowszą aktualizacją, ale jeśli treść na stronie śmierdzi, Google nadal nie będzie oceniać witryny bardzo dobrze.

Faktem jest, że treść jest królem. Zawsze tak było i prawdopodobnie zawsze będzie. Pamiętaj o tym podczas wdrażania nowych strategii SEO w swojej witrynie.

Zdobądź Pro

Jeśli potrzebujesz pomocy na swojej stronie internetowej i chcesz utrzymać wysoką pozycję w rankingu wyszukiwarek (lub zauważyłeś, że jeden z twoich konkurentów nie aktualizuje swojego programu, aby uwzględnić najnowsze zmiany i chcesz zająć ich miejsce na szczycie sterty), skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów w Citywide SEO już dziś. Odwiedź naszą stronie internetowej lub zadzwoń pod numer 210-200-8924.

Co to oznacza dla Twojej witryny dla małych firm?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?