СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

New York SEO | Szukaj Agencji Tides w Nowym Jorku

 1. Dowiedz się, jak SearchTides używa przezroczystości, danych i pomiarów, aby zademonstrować niezaprzeczalny zwrot z inwestycji dla klientów
 2. Twój własny pulpit nawigacyjny

Dowiedz się, jak SearchTides używa przezroczystości, danych i pomiarów, aby zademonstrować niezaprzeczalny zwrot z inwestycji dla klientów

The Big „NYC SEO Lie”

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek lub SEO to oficjalne hasło. Napisano miliony artykułów, a tysiące usług są oferowane bez wielu wyników uzyskiwanych lub dostarczanych.

W rzeczywistości większość firm oferujących usługi SEO nie jest w stanie generować ruchu w wyszukiwarkach dla klientów.

SEO jest trudne. Tylko Google sprawia, że ​​500-600 aktualizacji algorytmów rocznie. Strategie i taktyki ciągle się zmieniają i ewoluują. Jeśli agencja z Nowego Jorku, twierdząc, że jest ekspertem ds. SEO w Nowym Jorku, nie przeznacza znacznych zasobów na ciągłe badania, testy i rozwój, po prostu nie będą skuteczne.

Oczywiście wiesz, że pojawienie się wysoko w wyszukiwarkach ma kluczowe znaczenie dla Twojej firmy. W większości przypadków istnieją dwa główne pytania, które mają właściciele firm:

1) SEO jest ważne, ale czy będzie działać w mojej nowojorskiej firmie?

2) Nawet jeśli firma może zaliczyć mnie wysoko do wyszukiwarek, czy „posiadanie dobrego SEO” przekłada się na pieniądze dla mojej firmy?

Wiele firm zostało spalonych w przeszłości przez zacienione firmy SEO lub nie są zaznajomione z procesem w ogóle. SearchTides opracował strategię całkowicie białego kapelusza, którą można śledzić - Twoja firma będzie dokładnie znać zwrot z inwestycji marketingowej. SearchTides opiera się na następujących zasadach:

 • Zapewnij wartość dzięki bardzo poszukiwanym rankingom
 • Udowodnij, aż do dolara, korzyści finansowe dla klientów
 • Zapewnij pełny dostęp do całego procesu

Oto jak działamy:

Twój własny pulpit nawigacyjny

Twój własny pulpit nawigacyjny

Kampania SEO zawiera wiele ruchomych elementów. Ważne jest, aby móc rzetelnie analizować informacje i postępy. Każdy klient ma dostęp do własnego pulpitu w dowolnym momencie, dzięki czemu zawsze możesz śledzić swoje wyniki w czasie.

Dzięki SearchTides możesz wyeliminować zgadywanie, zastanawianie się i niepewność; dowód jest dostępny do sprawdzenia w każdej sekundzie każdego dnia.

I choć ważne jest, aby mieć świetne rankingi, prawdziwym celem marketingu w wyszukiwarkach jest generowanie przychodów dla Twojej firmy. Obejmuje to łączenie różnych działań opartych na danych, w tym łączenie wydarzeń online z wydarzeniami offline.

Często kolejnym krokiem dla potencjalnego klienta jest odebranie telefonu i skontaktowanie się z firmą. Dlatego SearchTides zapewnia:

Śledzenie połączeń telefonicznych i zapytań

Śledzenie połączeń telefonicznych i zapytań

Przychodzące połączenia telefoniczne i potencjalne zapytania klientów można śledzić w celu ustalenia:

 • Skąd pochodzą kanały marketingowe (szczególnie przydatne w wielokanałowych kampaniach marketingowych)
 • Dokładna data i godzina połączenia
 • Kto dzwonił
 • Czas trwania połączenia
 • Jeśli połączenie zostało odebrane
 • Jeśli połączenie było pierwszym połączeniem z perspektywą

Innymi słowy, będziesz w stanie określić, jak cenne są te połączenia dla dolnej linii Twojej firmy. Oczywiście wiele firm generuje przychody i wskaźniki jawnie za pośrednictwem kanałów internetowych, dlatego SearchTides śledzi również tę konwersję:

Certyfikowana analityka i zarządzanie tagami

Certyfikowana analityka i zarządzanie tagami

Jeśli klienci podejmują bezpośrednią akcję na swojej stronie, nasz marketing internetowy jest natychmiast śledzony. Google Analytics i Menedżer tagów to potężne narzędzia, które umożliwiają głębokie zrozumienie i wgląd w kanały ruchu. Dzięki integracji SearchTides jest oczywiste, które kanały rzeczywiście napędzają sprzedaż, a które nie. Konfigurując cele, wyzwalacze zdarzeń i śledzenie konwersji e-commerce, zobaczysz dokładnie, jakie działania marketingowe faktycznie zapewniają ROI.

Rezultatem opartego na danych procesu SearchTides do SEO jest pełne zrozumienie zwrotu z inwestycji. Jest to dokładny proces, którego używamy dla wszystkich naszych klientów - i dlaczego generują zwroty w wysokości 300-800% każdego miesiąca.

Wyobraź sobie ulgę, której doświadczysz wiedząc, że twoje dolary marketingowe przynoszą znaczny zwrot Wyobraź sobie ulgę, której doświadczysz wiedząc, że twoje dolary marketingowe przynoszą znaczny zwrot. To jest siła systemu SEO SearchTides.

Rozważ następujące kwestie: jesteś obecnie na tajnej stronie w naszej witrynie. Spójrz w nagłówek - nie ma sposobu, aby się tu dostać. W rzeczywistości jedynym sposobem na zamknięcie tej strony jest Googling Usługi SEO w rejonie Nowego Jorku. Lubimy ćwiczyć to, co głosimy, dlatego całkowicie ukryliśmy strony wyników wyszukiwania w Nowym Jorku.

Zapoznaj się z tymi rankingami, korzystając z Googlingu tych haseł już teraz. Zobaczysz SearchTides na górze.

Zasługujesz na wiarygodne i wymierne wyniki.

Zasługujesz na SearchTides, aby przekształcić swój nowojorski marketing z Ripples na Tidal Waves.

Obszary:

Brooklyn, Queens, Nassau County, Glen Cove, Long Beach, Hempstead, North Hempstead, Oyster Bay, Suffolk County, Babylon, Huntington, Islip, Smithtown, Brookhaven, Southampton, Riverhead, East Hampton, Shelter Island, Southold, Fire Island.

Nawet jeśli firma może zaliczyć mnie wysoko do wyszukiwarek, czy „posiadanie dobrego SEO” przekłada się na pieniądze dla mojej firmy?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?