СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Negatywne SEO: czy może ci się przytrafić?

  1. Ochrona siebie
  2. Porozmawiaj z Pro

Negatywne SEO to przerażająca taktyka black-hat SEO, która może całkowicie zniszczyć stronę internetową.

W niektórych niefortunnych przypadkach firmy zatrudniają firmy budujące łącza, aby specjalnie skierować swoją konkurencję na te negatywne strategie, wysyłając tysiące niepożądanych linków zwrotnych, aby spróbować trafić do konkurencji za pomocą kary algorytmicznej Google.

Aby przyspieszyć proces ranienia konkurenta, te cieniste konstruktory łączy utworzą linki z dokładnym tekstem zakotwiczenia słów kluczowych, dla których chcesz znaleźć.

Wiele razy widziałem przypadki negatywnego SEO, ale wydaje się, że się pogarsza.

Istnieją różne rodzaje negatywnych taktyk SEO, ale ta, którą widzę najbardziej, jest związana z linkami zwrotnymi.

Ponieważ linki są nadal jednym z najsilniejszych czynników rankingu Google, chcesz uzyskać wysokiej jakości linki zwrotne z odpowiednich witryn. (Dobra, pomocna treść pomoże przyciągnąć naturalne i odpowiednie linki zwrotne, ale zachowamy to na inny post).

Linki zwrotne z odpowiednich stron internetowych wysokiej jakości mogą naprawdę pomóc Twojej witrynie.

W przeciwieństwie do tego, zacienione linki zwrotne z niepowiązanych stron mogą uszkodzić Twoją witrynę, zwłaszcza gdy linki używają ukierunkowanych słów kluczowych jako tekstu zakotwiczenia.

Niemożliwe jest powstrzymanie konkurenta od robienia tego, ale istnieją sposoby, aby uchronić się przed karaniem przez algorytm Google Penguin.

Ochrona siebie

Jedyne, co możesz zrobić, aby się chronić, to użyć narzędzia Google disavow. Ale nie jest łatwo dotrzeć - i nie bez powodu.

Gdy znajdował się w głównej konsoli wyszukiwania Google Nav, było wiele osób, które wyrządzały szkodę swoim stronom, rezygnując z linków wysokiej jakości. Kiedy odrzucili te dobre powiązania, tracili wiele autorytetu.

Ważne jest, aby specjalista wykonał tę pracę dla ciebie (lub przynajmniej zapewnił konsultacje), ponieważ nie chcesz skrzywdzić swojej witryny, próbując ją chronić.

Inną rzeczą do zrobienia, jeśli myślisz, że jesteś celem negatywnego SEO, jest ścisłe monitorowanie linków zwrotnych witryny i aktualizowanie pliku disavow co dwa tygodnie. Jest to czasochłonne, ale może to chronić Twoją witrynę przed karą, która wymaga jeszcze więcej pracy.

Porozmawiaj z Pro

Jeśli uważasz, że negatywny atak SEO może mieć miejsce w Twojej witrynie lub zauważyłeś ogromną utratę organicznego ruchu wyszukiwania, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów SEO .

Oferujemy kilka rozwiązań. Dowiedz się więcej na naszej stronie B2B SEO strona.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?