СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Najlepsze wtyczki SEO dla WordPressa - edycja 2019

 1. Co to jest optymalizacja wyszukiwarek?
 2. Jak więc zrobić optymalizację pod kątem wyszukiwarek?
 3. Porady SEO na stronie WordPress
 4. Czynniki rankingu SEO na stronie
 5. Zawartość
 6. Tagi tytułów
 7. URL
 8. Meta opis
 9. Słowa kluczowe
 10. Optymalizacja obrazu
 11. Integracja społeczna
 12. Najlepsza rekomendacja wtyczki SEO WordPress
 13. # 1 WordPress SEO by Yoast
 14. # 2 All in One SEO Pack
 15. # 3 Ramy SEO
 16. # 4 Pakiet Premium SEO
 17. # 5 SEO Squirrly
 18. Dodatkowe wtyczki WordPress związane z SEO
 19. Przekierowanie
 20. Kompresja i optymalizacja obrazu Smush
 21. WP Meta Seo
 22. AMP for WP - Accelerated Mobile Pages
 23. Broken Link Checker
 24. W3 Total Cache
 25. Zawijanie

10 akcji

Czy Twój blog WordPress lub witryna są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek? Jak go zoptymalizować dla Google? Czym jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek?

Są to typy pytań, które ludzie często zadają sobie, gdy zajmują się swoją pracą. Jak sprawić, by Twoja strona była przyjazna Google, co jeszcze możesz zrobić, aby zwiększyć zasięg, czy możesz sam zrobić SEO WordPress?

Aby pomóc i zmniejszyć obciążenie, wymyśliliśmy listę najlepszych wtyczek SEO dla WordPress, których możesz użyć, aby poprawić swoją zawartość i rankingi. Co robią, jak z nich korzystać, którą wybrać ... Niezależnie od tego, czy jest to darmowa wtyczka SEO W ordPress, czy premium, mamy je tutaj opisane. Ale najpierw najważniejsze.

Co to jest optymalizacja wyszukiwarek?

W skrócie, jest to zestaw różnych działań, które robisz, aby Twoja strona internetowa była bardziej przyjazna dla wyszukiwarek. Używasz go do poprawy widoczności witryny i lepszej pozycji w Google i innych wyszukiwarkach. Od działań technicznych do działań promocyjnych, z jednym celem: być na pierwszej stronie Google.

Jak więc zrobić optymalizację pod kątem wyszukiwarek?

Cóż, gdybyśmy znali dokładną odpowiedź na te pytania, bylibyśmy miliarderami ide Wszystkie żarty na bok, trzeba zapoznać się z najważniejszymi czynnikami rankingowymi i zrozumieć, jak je wdrożyć do strategii treści. Jak na Backlinko, są ponad 200 czynników rankingowych które określają pozycję w wyszukiwarkach. Aby wiedzieć, że wszystkie z nich będą bardzo trudne, masz rację. Czynniki domeny, czynniki na poziomie witryny, czynniki na poziomie strony, linki zwrotne, interakcje użytkowników ... Jest ich zbyt wiele. Ale możesz wybrać te, które najbardziej Ci odpowiadają i nauczyć się jak najwięcej. Jak na przykład SEO na stronie. Są to zestaw środków, które podejmujesz bezpośrednio w artykule, aby poprawić rankingi w wyszukiwarkach. Po zapoznaniu się z nim i przy pomocy odpowiednich narzędzi można spodziewać się sukcesu na dłuższą metę.

Zanim jednak przejdziemy do listy zalecanych wtyczek SEO dla WordPressa, przejdźmy tylko na stronę SEO.

Zanim jednak przejdziemy do listy zalecanych wtyczek SEO dla WordPressa, przejdźmy tylko na stronę SEO

Porady SEO na stronie WordPress

Co to jest SEO na stronie iw jaki sposób pomaga Ci to poprawić pozycję? To wszystko, co robisz na swojej stronie lub blogu. Jeśli Twoja strona jest zoptymalizowana pod kątem konkretnych zaleceń, może to mieć znaczący wpływ na to, jak oceniasz swoją pozycję. Od jakości treści po użycie odpowiednich tagów H i fraz, tagów tytułów, tagów obrazów graficznych, linków ... Wszystko to razem może spowodować lub przerwać ranking wyszukiwarki.

Jak to możliwe, możesz zapytać? Zróbmy to z tobą, im więcej wiesz, tym łatwiej wybierzesz odpowiednie wtyczki SEO później.

Czynniki rankingu SEO na stronie

Czynniki rankingu SEO na stronie

Teraz, jak powiedzieliśmy, algorytm Google sprawdza ponad 200 czynników przy podejmowaniu decyzji o rankingu stron. A więc, jakie musimy wziąć pod uwagę w naszej witrynie? Wymienimy niektóre najważniejsze najważniejsze.

Zawartość

Zdecydowanie najważniejsza rzecz na twoim blogu lub stronie. Jakość treści decyduje o tym, jak dobrze Twoja witryna będzie rankingować w wyszukiwarkach. Czy to jest wystarczająco pouczające? Czy są to rzeczy, których ludzie szukają? Czy podajesz właściwe i cenne informacje? To są rzeczy, na które musisz sobie odpowiedzieć, tworząc jakąkolwiek treść na swoim blogu lub stronie internetowej. Jeśli jest wystarczająco dobry, więcej ludzi go przeczyta, im więcej przeczytają, tym więcej możliwości będzie można powiązać gdzieś. I to prowadzi nas do wyższej pozycji w wyszukiwarkach. W jaki sposób? Cóż, wszystko to sygnalizuje Google, że twoje treści są godne; w ten sposób umieści go nad podobnym materiałem innej osoby, który może nie dostarczyć wszystkiego, co robisz.

Tagi tytułów

Aby Google mógł określić, o czym jest Twoja strona / artykuł / post, musisz umieścić odpowiedni tag dla niego. Napisz odpowiedni i znaczący tytuł, który nie jest zbyt długi, i który zawiera słowo kluczowe, które chcesz w nim umieścić. Długość tytułu ptimal nie powinna przekraczać 50-60 znaków ze spacjami. Myśląc o tytule, spróbuj umieścić słowo kluczowe tak blisko, jak to możliwe na początku, wysyła dobry sygnał do Google.

URL

Podobnie jak w tagu tytułu, adres URL strony lub artykułu musi być znaczący, trafny i opisowy. Staraj się trzymać go w zakresie 3-5 słów i utrzymuj strukturę w czystości. Powiedzmy na przykład, że piszesz o łatwych metodach pieczenia. Twój adres URL nie będzie taki:

yourname.com/category/post/ejtpa4889655.html

Ale raczej tak:

yourname.com/easy-baking-best-practices

W ten sposób łączysz zawartość, tytuł i adres URL, z których wszystkie sygnały są jawnie przekazywane do Google, o czym jest strona, co ułatwia rangowanie. Chodzi o to, aby te strony były przyjazne dla SEO.

Meta opis

Rozmawialiśmy o opis meta w WordPressie w naszym poprzednim artykule, więc nie powtórzymy się ponownie. Zamiast tego powiemy, że jest to metoda mająca na celu dalsze wyjaśnienie, na czym polega Twoja strona / treść. Ten mały fragment tekstu pod nagłówkiem:

Dlaczego warto go używać i jak go poprawnie napisać można znaleźć w naszym przewodniku opisów meta.

Słowa kluczowe

Dawny sposób wypychania treści słowem kluczowym już dawno minął. Rób to dalej, a Google zostanie ukarany, więc po prostu przestań. Zamiast tego wykonaj swoje badania i umieść je w treści w naturalny sposób, nie przesadzaj. Dobra praktyka obejmuje umieszczanie słów kluczowych w adresie URL, w tagu Title, opisie meta, tagu alt i treści. Ale w sposób naturalny i znaczący. Google przejrzy cię, jeśli spróbujesz go oszukać.

Optymalizacja obrazu

Innym sposobem, w jaki ludzie szukają i mogą Cię znaleźć, są obrazy na Twojej stronie. Dlatego tak ważne jest również zoptymalizowanie zdjęć. Zrób to z znaczniki alt lub funkcje tekstowe alt . Kolejna rzecz, o której pisaliśmy na naszym blogu, więc sprawdź to. Jest to również znaczący czynnik SEO na stronie.

Integracja społeczna

Gdy twoja treść zostanie napisana, zweryfikowana i opublikowana, nadszedł czas, aby pomóc jej żyć i współdziałać. SEO na stronie jest jednym ze sposobów, integracja Social Media to kolejna. Dodając przyciski udostępniania społecznościowego, użytkownicy mogą łatwiej udostępniać je dalej. Każda akcja sygnalizuje wyszukiwarkom, że twoja treść jest godna i że może dać ci wyższe wyniki. Pomóż im pomóc.

Chociaż został napisany kilka lat temu, Przewodnik Moz do słów kluczowych i SEO na stronie jest nadal właściwym miejscem, abyś zaczął się uczyć więcej, więc sprawdź to.

Podczas gdy SEO poza stroną to wszystkie działania, możesz zachęcić inne osoby do połączenia się z Tobą i twoją treścią. ( Na przykład, jeśli uznasz ten artykuł za pomocny, wymienienie go w swoim poście za pomocą linku do nas byłoby przykładem poza stroną ).

Posiadanie odpowiedniej wtyczki SEO jest właściwym, stabilnym sposobem na poprawę działań SEO na stronie i poprawę rankingu. Dlatego wymyśliliśmy tę listę.

Dlatego wymyśliliśmy tę listę

Najlepsza rekomendacja wtyczki SEO WordPress

Nie można napisać tego posta, nie wspominając o najlepszych narzędziach SEO WordPress, co oznacza najlepsze wtyczki związane z SEO.

# 1 WordPress SEO by Yoast

# 1  WordPress SEO by Yoast

Kiedy myślisz o SEO w WordPress, pierwszą rzeczą, która przecina umysł, jest najczęściej wtyczka SEO by Yoast. Narzędzie, które codziennie korzysta z ponad 7 milionów witryn. Dostępne w opcji bezpłatnej i premium, w zależności od potrzeb i potrzeb.

SEO by Yoast to przydatna wtyczka, która zarówno poprawia widoczność, jak i zajmuje się sprawami technicznymi. Wszystko, od optymalizacji tekstu do wyszukiwarek, po implementację meta opisu i odpowiedniej ilości słów kluczowych i więcej - SEO by Yoast to robi! Darmowa wersja pozwala wiele zrobić. Zawiera potężne narzędzie do analizy stron, które bardzo łatwo wyjaśnia, co należy zrobić, aby poprawić zawartość. Jest również dołączona do wersji premium, z większą ilością funkcji technicznych. Wersja Premium sprawdza, czy nie ma duplikatów treści, przekierowuje stare adresy URL na nowe, pozwala mieć pełną kontrolę nad okruchami i tym podobnymi. Zarówno wersja darmowa, jak i premium służą jako potężna wtyczka do słów kluczowych WordPress i pomagają zarządzać nimi w najlepszy możliwy sposób.

# 2 All in One SEO Pack

# 2  All in One SEO Pack

Kolejna świetna wtyczka SEO dla WordPressa, z której mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy. Przychodzi zarówno za darmo, jak i opcja premium które pomagają w codziennych zadaniach SEO, które wykonujesz na swoim blogu lub stronie. W ramach wolnego wyboru możesz nawet zintegrować tę wtyczkę do witryn handlu elektronicznego, w tym WooComemrce. Wszystko w jednym SEO Pro ma dodatkowe funkcje, takie jak mapy witryn XML, Social Meta, wsparcie Google AMP i inne. Wszystko to pomaga poprawić widoczność i pozycję w rankingu wyszukiwania.

# 3 Ramy SEO

# 3  Ramy SEO

Reklamowana jako najszybsza wtyczka SEO dla WordPressa, The SEO Framework to darmowa wtyczka, która pomaga poprawić optymalizację treści dla wyszukiwarek. Automatycznie generuje tytuły, opisy, kanoniczny adres URL, znaczniki Open Graphs, obrazy i wiele innych. W ten sposób, zwłaszcza jeśli jesteś nowicjuszem, nie martwisz się, co się dzieje i gdzie. Jest on wyposażony w pasek stanu SEO na stronie, który wskazuje stan Twoich postów bezpośrednio w panelu Posts. Ale to, że automatyzuje wiele rzeczy, nie oznacza, że ​​nie musisz o nich wiedzieć . Wskazane jest, aby nauczyć się tego, ponieważ narzędzie może zrobić tylko tyle, a przecież potrzebuje ludzkiego dotyku 🙂

# 4 Pakiet Premium SEO

# 4  Pakiet Premium SEO

Jest to wszechstronna wtyczka SEO WordPress, która zawiera główne funkcje na stronie, które pomagają zwiększyć wartość SEO witryny. Został zaprojektowany do obsługi wtyczek wielostanowiskowych WooCommerce i WordPress. Główne cechy okładek Premium SEO Pack to:

• Wzorce SEO dla każdego typu postu i niestandardowych typów postów
• Tytuł, opis, słowa kluczowe, kanoniczny Metas
• Otwórz obraz wykresu, tytuł, opis, typ
• Obraz karty Twittera, tytuł, opis
• Opcje Noindex i Nofollow dla każdego typu postu
• Możesz dostosować każdą stronę bezpośrednio z górnego paska podglądu postu lub z górnego paska administratora
• Dobrze współpracuje z Woocommerce i innymi wtyczkami e-commerce
• Współpracuje z WordPress Multisite

# 5 SEO Squirrly

# 5  SEO Squirrly

Wspomagana wtyczka SEO WordPress specjalnie zaprojektowana dla ekspertów nie SEO. Nie masz pojęcia, od czego zacząć lub jak zrobić SEO? Ta wtyczka pomaga, a co więcej - jest kompatybilna z każdą inną wtyczką SEO! Działa to równie dobrze jako samodzielna wtyczka i wzmacniacz . To, co nieco różni się od tej wtyczki, to to, że zawiera narzędzie do badania słów kluczowych w edytorze WordPress. Przydaje się, jeśli mnie zapytasz. To narzędzie do badania słów kluczowych jest również dostępne jako samodzielna wtyczka pobierz go stąd i sprawdź to.

Dodatkowe wtyczki WordPress związane z SEO

Poza tymi, o których wspomnieliśmy, istnieje kilka wtyczek, które można wykorzystać do dalszej optymalizacji treści. Od optymalizacji obrazu, przez sprawdzanie linków i wiele innych, dostępne są również wtyczki SEO, które warto sprawdzić.

Przekierowanie

Przekierowanie

W przypadku, gdy nie korzystasz z wysokiej jakości wtyczki SEO Yoast, ta pozwala zarządzać wszystkimi przekierowaniami 301 i śledzić również błędy 404. Ponieważ niechlujne i błędne linki mogą w znacznym stopniu zaszkodzić twojemu rankingowi, ten rodzaj narzędzia ma rację, bez względu na rozmiar Twojej witryny.

Kompresja i optymalizacja obrazu Smush

Kompresja i optymalizacja obrazu Smush

Zoptymalizowane obrazy są jednym z czynników rankingu SEO, więc warto mieć taką wtyczkę. Kompresja i optymalizacja obrazu Smush pomaga zmieniać rozmiar, optymalizować i kompresować wszystkie obrazy, co zwiększa szybkość strony bez utraty jakości obrazu. Naprawdę dobry.

WP Meta Seo

WP Meta Seo

Wtyczka do analizy treści SEO, której możesz użyć do masowej edycji wszystkich meta stron, nazw plików graficznych i meta, tytułów linków SEO i innych. Służy również jako generator breadcrumb, sprawdza błędy 404 i wewnętrzne uszkodzone łącza i jest zgodny z edytorem Gutenberga. Niektóre funkcje tej wtyczki to także sugestie słów kluczowych w wyszukiwarce Google Search Console, raport e-mailowy SEO, niestandardowy typ postu w mapach witryn i wiele innych.

AMP for WP - Accelerated Mobile Pages

AMP for WP - Accelerated Mobile Pages

Czysta, bezpłatna wtyczka, która zamienia twoją witrynę WordPress w szybką maszynę dodającą przyspieszone strony mobilne / projekt Google AMP / funkcję. Wiedząc, że teraz żyjemy w erze mobilnej, dzięki temu Twoja witryna jest szybsza dla użytkowników mobilnych.

Broken Link Checker

Broken Link Checker

Żadna witryna nie wymaga łamanych linków, ponieważ oznacza leniwe, nieprofesjonalne zachowanie, a także zapewnia ujemny interfejs użytkownika. Miej ich zbyt wiele i obserwuj, jak zwiększa się współczynnik odrzuceń, a ranking spada, jest połączony w ten sposób.

Broken Link Checker będzie monitorować Twoją witrynę i wykrywać, czy masz jakieś uszkodzone linki. Po ich znalezieniu wystarczy je naprawić i to wszystko.

W3 Total Cache

W3 Total Cache

Kolejna bezpłatna wtyczka, której używasz do optymalizacji wydajności sieci. Służy jako akcelerator witryny, ponieważ pomaga znacznie zwiększyć czas ładowania stron witryny. W jaki sposób? Zasadniczo zmniejsza ilość danych wymaganych do załadowania, a także liczbę żądań wysyłanych do serwera i bazy danych. Dzięki temu zobaczysz ulepszenia w rankingach stron wyników wyszukiwania.

Zawijanie

Oto nasza lista najlepszych wtyczek SEO dla WordPress, z których możesz wybierać. Teraz pamiętaj, że nie mogą zapewnić Ci ogólnej implementacji SEO, musisz się nauczyć / przynajmniej podstaw, aby zrozumieć, jak działa i co robi. Ponadto nie będziesz ich potrzebować, po prostu wybierz te, które odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, wybierz jedną z bezpłatnych, przetestuj ją i przekonaj się sam. I upewnij się, że po drodze nauczysz się jak najwięcej o SEO.

Podziel się tym artykułem, jeśli uznasz to za przydatne i podziel się swoimi przemyśleniami na temat tego, która wtyczka SEO WordPress jest najlepsza.

10 akcji

Co to jest optymalizacja wyszukiwarek?
Jak więc zrobić optymalizację pod kątem wyszukiwarek?
Jak go zoptymalizować dla Google?
Czym jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek?
Jak sprawić, by Twoja strona była przyjazna Google, co jeszcze możesz zrobić, aby zwiększyć zasięg, czy możesz sam zrobić SEO WordPress?
Co to jest optymalizacja wyszukiwarek?
Jak więc zrobić optymalizację pod kątem wyszukiwarek?
Jak to możliwe, możesz zapytać?
A więc, jakie musimy wziąć pod uwagę w naszej witrynie?
Czy to jest wystarczająco pouczające?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?