СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Najlepsze narzędzia SEO z 2018 roku

  1. Kto lepszy niż gigant wyszukiwarki Google, aby poprawić swoje SEO? Idealny dla początkujących Łatwy...
  2. 3. SEO Spider
  3. 4. Majestic SEO Tools
  4. 5. SEOQuake

SEO (Search Engine Optimization) to stosunkowo nowa gałąź opanowania Internetu. Na najprostszym poziomie polega na odgadnięciu prawdopodobnych słów kluczowych, które potencjalni użytkownicy witryny mogą wprowadzić do wyszukiwarki, a następnie wypracowaniu sposobów, aby upewnić się, że własne strony znajdują się wysoko na liście wyników. Im wyższy ranking wyszukiwania, tym większe prawdopodobieństwo, że użytkownik kliknie to ważne kliknięcie, aby odwiedzić Twoją witrynę.

Nie zawsze jest to łatwe do zrobienia, ponieważ twoi konkurenci będą próbować tłumić aukcje, wymuszając umieszczenie twoich witryn w rankingu na stronie wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach. Bez skrupułów spamerzy będą czasem próbowali sztucznie podnosić swoje śmieciowe strony, używając różnych brudnych sztuczek, takich jak układanie wielu linków na jednej stronie.

W tym przewodniku odkryjesz jedne z najlepszych dostępnych obecnie narzędzi SEO, które pozwalają analizować kluczowe wskaźniki dla Twoich stron internetowych, takie jak gęstość słów kluczowych, linki zwrotne i tagi. Dokładnie analizując te dane, często można sprawić, że witryna wzrośnie w wynikach wyszukiwania za pomocą kilku drobnych zmian.

Kto lepszy niż gigant wyszukiwarki Google, aby poprawić swoje SEO?

Idealny dla początkujących

Łatwy dostęp do kluczowych wskaźników

Bezpłatne wsparcie na żywo

Narzędzia Google dla webmasterów (GWT) to doskonały sposób dla początkujących webmasterów, aby zacząć z SEO. Arsenał narzędzi zawiera „Fetch as Goole”, który umożliwia przeglądanie adresów URL w taki sam sposób jak Google. Jest to bardzo prosty sposób wykrywania i rozwiązywania problemów ze słabą optymalizacją wyszukiwarki. Następnie możesz odpowiednio zmodyfikować swoją stronę, a nawet sprawdzić kod, aby upewnić się, że witryna nie został zhakowany .

„PageSpeed ​​Insights” umożliwia przeprowadzanie kontroli prędkości na komputerowej i mobilnej wersji witryny. Ponieważ ruch mobilny pochłania obecnie znaczną część ruchu internetowego, ma to kluczowe znaczenie dla zapewnienia użytkownikom mobilnym dostępu do stron i pozostania na nich.

„Narzędzie do testowania danych strukturalnych” jest również przydatne do sprawdzania poprawności wprowadzonych danych, wykonywania procedur sprawdzania poprawności w celu sprawdzenia, czy jest we właściwym formacie.

Google również hojnie oferuje darmowy czat z osobistym przedstawicielem za pośrednictwem Hangoutów. Możesz skorzystać z tej funkcji w normalnych godzinach pracy, aby uzyskać pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z witryną, takich jak opanowanie różnych narzędzi i wykrywanie złośliwych działań. Dalsza pomoc jest dostępna na stronie Forum GWT . To miejsce, w którym Webmaster może się łączyć i udostępniać wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów i wydajności.

GWT otrzymało powszechne pochwały online, a jedyna krytyka to niewielkie opóźnienie między opublikowaniem danych a ich zgłoszeniem.

2. Zestaw narzędzi SEMrush SEO

Zaawansowane narzędzia SEO, wszystkie dostępne z mistrzowskiego pulpitu

Analizuj wskaźniki konkurencji

Solidna deska informacyjna

Używa skomplikowanej terminologii

SEMrush SEO Narzędzia zostały pierwotnie opracowane w 2008 r. przez SEMrush. W 2018 r. Projekt otrzymał dofinansowanie w wysokości 40 mln USD na ekspansję na duże platformy, takie jak Amazon, Baidu, Ebay, Hewlett Packard i BNP Paribas.

Narzędzie do badania słów kluczowych jest dostępne z bardzo rozbudowanego pulpitu nawigacyjnego SEMrush. Możesz przeglądać szczegółowe raporty analizy słów kluczowych, a także podsumowanie wszystkich zarządzanych domen.

Co ważniejsze, zestaw narzędzi SEO pozwala porównać wydajność Twoich stron, aby zobaczyć, jak oceniasz konkurencję. Na przykład, możesz analizować linki wsteczne z innych stron internetowych na swoje. (ten proces jest czasami „budowaniem linków”).

Analizy ruchu pomagają zidentyfikować główne źródła handlu internetowego, takie jak najlepsze witryny odsyłające. Dzięki temu można przejść do szczegółowych informacji o tym, jak mierzą się zarówno witryny twoich, jak i twoich konkurentów, pod względem średniego czasu trwania sesji i współczynników odrzuceń. Dla osób, które nie znają slangu SEO, „współczynnik odrzuceń” to odsetek użytkowników odwiedzających witrynę, a następnie opuszczających ją bez dostępu do innych stron w tej samej witrynie.

Przegląd domen to znacznie więcej niż tylko podsumowanie strategii SEO konkurencji. Możesz także wykryć określone słowa kluczowe, które zostały przez nich skierowane, a także uzyskać dostęp do względnej wydajności domen na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

SEMrush otrzymał wiele pozytywnych wzmianek online, ale został skrytykowany za używanie żargonu SEO, takiego jak „SERP”, który może zrazić niedoświadczonych użytkowników. Subskrypcja „Pro” kosztuje 99,95 USD (74,52 GBP) miesięcznie, co obejmuje dostęp do wszystkich narzędzi SEO.

3. SEO Spider

SEO Spider to skuteczny robot sieciowy, ale darmowa wersja jest nieco ograniczona

Używane przez liderów branży

Doskonałe funkcje indeksowania

Darmowa wersja odpowiednia tylko dla małych stron internetowych

SEO Spider został pierwotnie stworzony w 2010 roku przez eufemistycznie nazwaną „Screaming Frog”. Do klientów hałaśliwych gadów należą najwięksi gracze, tacy jak Disney, Shazam i Dell.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych cech SEO Spider jest możliwość szybkiego wyszukiwania przyjaznych adresów URL. Najlepsze praktyki SEO nakazują wyszukiwarkom o wiele bardziej prawdopodobne indeksowanie prostych, trafnych i czytelnych dla człowieka adresów URL pod adresami, które są nic nie znaczącym ciągiem znaków, więc ta funkcja jest głównym bonusem.

SEO Spider może również indeksować witrynę, aby sprawdzić, czy nie ma uszkodzonych stron. Oszczędza to kłopotów z ręcznym klikaniem każdego linku, aby wykluczyć „błędy 404”.

Narzędzie umożliwia również sprawdzanie stron z brakującymi tagami tytułu, zduplikowanymi metatagami, tagami o niewłaściwej długości i innymi funkcjami, które nie są zgodne z najlepszymi praktykami SEO.

SEO Spider sprawdza również liczbę linków umieszczonych na każdej stronie, aby uniknąć złej praktyki SEO polegającej na zamieszczaniu zbyt wielu na jednej stronie. Zwykle powoduje to dezorientację odwiedzających witrynę, powodując, że odwiedzają ją gdzie indziej, a Google plasuje się na niższych stronach z ponad 100 „łączami”.

Istnieje darmowa i płatna wersja SEO Spider. Darmowa wersja zawiera większość podstawowych funkcji, takich jak indeksowanie przekierowań, ale jest ograniczona do 500 adresów URL. Nie możesz również dostosować robots.txt i nie ma integracji Google Analytics. To sprawia, że ​​wersja „Lite” SEO Spider nadaje się tylko do mniejszych domen. Wersja płatna 160 USD (119,30 GBP) rocznie zawiera bardziej zaawansowane funkcje, a także bezpłatną pomoc techniczną.

4. Majestic SEO Tools

Królewska oferta dla wszystkich majsterkowiczów

Doskonała reputacja

Ogromna ilość danych wstecznych

Interfejs użytkownika jest trochę przestarzały

Majestatyczny konsekwentnie otrzymuje pochwały od weteranów SEO od momentu jego powstania w 2011 roku. To także czyni go jednym z najstarszych dostępnych obecnie narzędzi SEO.

Główny nacisk kładzie się na linki zwrotne, które reprezentują linki między jedną stroną a drugą. Ma to znaczący wpływ na wydajność SEO i dlatego Majestic ma ogromną ilość danych wstecznych.

Użytkownicy mogą wyszukiwać zarówno „Fresh Index”, który jest indeksowany i aktualizowany przez cały dzień, jak i „Historic Index”, który był chwalony online za szybkość pobierania błyskawic. Jedną z najpopularniejszych funkcji jest „Majestic Million”, która wyświetla ranking 1 miliona stron internetowych.

Wersja „Lite” Majestic kosztuje 46,99 EUR (55 USD) miesięcznie i zawiera przydatne funkcje, takie jak sprawdzanie zbiorczych linków zwrotnych, rejestr domen odsyłających, adresów IP i podsieci, a także zintegrowany „Site Explorer” Majestic. Ta funkcja, która ma na celu zapoznanie się z Twoim sklepem internetowym, otrzymała kilka negatywnych komentarzy z powodu nieco przestarzałego wyglądu. Majestic nie ma również integracji z Google Analytics.

5. SEOQuake

Przygotuj się na wstrząsy dzięki doskonałym funkcjom SEOQuake

Bezpłatny i łatwy w instalacji

Prosta deska rozdzielcza

Kilka zaawansowanych funkcji

SEOQuake jest rozwijany przez SEMrush, ludzi za zestawem narzędzi SEMrush. Jest uważany za jedno z najlepszych darmowych narzędzi SEO na świecie i jest również jednym z najłatwiejszych do pobrania: możesz zainstalować SEOQuake jako rozszerzenie Google Chrome lub jako dodatek do Firefoksa, Opery i Safari.

Jedną z jego najcenniejszych cech jest możliwość oceny linków wewnętrznych i zewnętrznych. SEOQuake może również przeprowadzać szczegółowe porównania Twojej witryny z konkurentami.

Wszystkie dane można łatwo ocenić za pomocą łatwego w użyciu pulpitu SEO. Możesz uruchomić to, uruchamiając wyszukiwanie słów kluczowych lub klikając dedykowany pasek „SQ” na bieżącej stronie.

Funkcja audytu SEO może również wygenerować raport gęstości słów kluczowych. To analizuje tekst na stronie i oblicza słowa kluczowe jako procent całego tekstu. Narzędzie może również analizować wskaźniki społeczne dotyczące domen i stron docelowych, w tym Google Index, Alexa Rank i Facebooka „lubi”.

Narzędzie to jest powszechnie oczekiwane przez społeczność internetową, ale nie obejmuje bardziej zaawansowanych funkcji oferowanych przez płatne narzędzia SEMrush, takie jak szczegółowa analiza prędkości dla urządzeń mobilnych i stacjonarnych.

Kto lepszy niż gigant wyszukiwarki Google, aby poprawić swoje SEO?
Kto lepszy niż gigant wyszukiwarki Google, aby poprawić swoje SEO?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?