СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Miliony graczy i dziesiątki błędów. Battlegroundy PlayerUnknown jako eSports

  1. Co to jest PUBG? PlayerUnknown's Battlegrounds - symulator przetrwania na wyspie z meczami na 100...
  2. A co ma e-sport?
  3. Jak wygląda dobra dyscyplina PUBG?
  4. Dlaczego obecny PUBG nie opóźnia się w eSporcie?
  5. Czy jest jakaś nadzieja?

Co to jest PUBG?

PlayerUnknown's Battlegrounds - symulator przetrwania na wyspie z meczami na 100 osób, wyłącznie w PvP. Możesz walczyć samotnie, para lub oddział do czterech osób. Właściwie reżim nazywa się Battle Royale: jest to bezpośrednie nawiązanie do japońskiego romansu „The Royal Battle” (jak również filmu o tym samym tytule). W tej historii nauczyciele zabierają grupę szczególnie chuligańskich japońskich uczniów na wyspę pod pozorem wycieczki i ostatecznie zmuszają ich do polowania. Później coś podobnego pokazano w „Igrzyskach śmierci”.

W sierpniu programiści dodali tryb pierwszej osoby i wielu (na przykład 69% użytkowników reddit) chętnie się na to przełączyłem

PUBG pojawił się na wczesnym etapie dostępu Steam w dniu 23 marca 2017 r. I za trzy dni przyniósł Bluehole do studia 11 milionów dolarów .W drugim tygodniu kwietnia sprzedano milion kopii, w maju było ponad 2 miliony graczy, a pod koniec lipca deweloperzy zgłosili około 6 milionów graczy i ponad 100 milionów przychody (obecnie jest ponad 7 milionów graczy). W lipcu, Bluehole zgodził się tworzyć ekskluzywne treści na Facebooku. W drugim tygodniu sierpnia gra przeszła kilka razy CS: GO ponad szczyt online w ciągu jednego dnia. W tym samym czasie widzowie spędzili 16,9 miliona godzin w programie Twitch. PUBG to najbardziej udana gra, która nie została jeszcze wydana. Wcześniej taki był Minecraft: PUBG dogonił go i wyprzedził w ciągu trzech miesięcy.

Dlaczego gra jest tak kochana?

PUBG to niesamowicie wciągająca gra właśnie ze względu na warunki meczu. Nie tylko to, co można porównać do strzelca z uczuciami, których doświadczasz, gdy 99 przeciwników żyje gdzieś w pobliżu. Przez pół godziny możesz wziąć udział w zaciętej walce w szkole (nie jest faktem, że nastąpi wymiana ognia: w tej samej „Bitwie o Pierścienie” dużo zrobiono przy pomocy zwykłej patelni), oczyść strzelnicę, wytnij całe miasto i rozpraw się z ostatnim kamperem w lesie. Niektórzy gracze zmierzyłem puls na końcu meczów - przekroczył 100 uderzeń na minutę.

Gra jest doskonale zrealizowanym strzelaniem. Snajperzy nie muszą umieszczać linijki na ekranie, aby dostać się do głowy z dużej odległości, jak na polu bitwy, a jednocześnie pociski nie lecą w jednym punkcie. Broń jest realistyczna z rezerwami w równowadze: nie mocuj pionowego uchwytu do Kałasznikowa w PUBG, ponieważ stanie się on zbyt dokładny. Różnorodność jest również wysoka: wrzucenie kuszy i Micro-Uzi na miejsce. Poważne roszczenia dotyczą broni białej, ale jego obietnica remake'u .

Patelnia - niespodzianka dla ofiary i dla zabójcy w równym stopniu

PUBG to nie tylko gatunek symulatora przetrwania. Aby wygrać, wystarczy wytrzymać dłużej niż wszyscy rywale - zabijanie jest absolutnie zbędne. W PUBG świetni strzelcy wygrywają, gracze dobrze rozumieją mapę, dobrze skoordynowane jednostki - wszyscy, którzy stosują się do jakiegoś planu. Żaden styl nie jest skazany na porażkę, więc gra na różne sposoby jest interesująca i korzystna.

Podczas gdy PUBG patrzy przychylnie na konkurentów. Podczas gdy dayz przez lata pozbywaj się przestarzałego silnika i H1Z1 dzieli się na dwie gry , PUBG oferuje produkt jednoczęściowy od pierwszego dnia. Gra działa na silniku Unreal Engine 4, który nie miał czasu, aby stać się przestarzały pod względem zdjęć. Jest również pozbawiony problemów, które pojawiają się w silniku MMO H1Z1 i szczerze słabym rzemiośle Bohemia Interactive dla DayZ. Brak uproszczeń dla lokalizacji z tysiącami graczy lub limitów od 2000 roku. Teraz w grze brakuje tylko dobrej optymalizacji.

Nie daj się zwieść wymaganiom komputera, które są wymienione w Steam

Głównym twórcą PUBG jest Brendan „PlayerUnknown” Green. Najpierw ucieleśniał gatunek Battle Royale w Arma II, a następnie doradzał twórcom H1Z1. To już gwarantowało Greenowi publiczność, gdy postanowił stworzyć własną grę. Do tej pory tak dobrze: nowe treści pojawiają się co miesiąc, ale najważniejsze są cotygodniowe aktualizacje i poprawki.

Najbliższe innowacje to parkour i dodatkowe warunki pogodowe.

Ale PUBG nie stałby się tak popularny dzięki samej Green. Gra szybko zaczęła strumieniować Lirika i Jarida ” summit1g Lazar, którego transmisje z dowolnych gier są oglądane przez dziesiątki tysięcy użytkowników. Następnie Counter-Strike: Global Offensive cybersportsmen - ten sam Mike ” całun »Grzesik z Cloud9 zebrał ponad tysiąc płatnych abonentów na godzinę - i doświadczeni gracze H1Z1, tacy jak DrDisrespect i MrGrimmm. Najpopularniejszy streamer PUBG w języku rosyjskim prowadził również publiczność zewnętrzną: Witalij „ Arthas »Pall („ Papic ”) w końcu odjechał z „ukrytego basenu” i „agentów Gabena”. Interesowali się nawet „emeryci”: PUBG transmituje powtórzonego mistrza świata Quake'a i Painkillera - Fatal1ty.

Fatal1ty uczy wygrywać jednym zabiciem

Najpopularniejsze gry online ostatnich lat to gry sesyjne. Brak raidów na bossa i pięciogodzinne tworzenie przed marszem: wszedłem, cieszyłem się większą częścią rozgrywki i byłem wolny za czterdzieści minut. PUBG miał przewagę nad konkurentami, ponieważ elementy gry nie są przenoszone między sesjami i serwerami, a mecz jest natychmiastowy nawet o szóstej rano w Australii. Czasy minęły, gdy gracze przez kilka dni gromadzili łup w DayZ, a następnie czekali na ofiarę na lotnisku przez cztery godziny.

A co ma e-sport?

Bluehole po raz pierwszy wzięło udział w turniejach na początku maja. Następnie firma przeprowadziła zamknięte mistrzostwa charytatywne ze 128 serpentynami. Deweloperzy obiecali przekazać publiczności dolara za każdego dolara, ale za sto tysięcy dolarów. Fani okazali się bardziej hojni: ich darowizny przekroczył 120 tys . Niech uczestnicy nie dostaną centa, konkurs jest zainteresowany klubami e-sportowymi. Zespół solomed pierwszy otworzył jednostkę 10 maja.

W lipcu ESL wprowadzone turniej pokazowy na Gamescom 2017 z funduszem nagród w wysokości 350 tys. $, który również został zamknięty, chociaż oprócz streamerów zaproszeni gracze obiecali prostych graczy wysokiego poziomu. Przez dwa tygodnie kompozycje podpisywały Cloud9 , Luminosity gaming i Mythic. Gracze PUBG wybierze M19 - i na pełnym turnieju.

Jak wygląda dobra dyscyplina PUBG?

Różnorodność stylów gry jest interesująca nie tylko do ćwiczeń, ale także do oglądania ich podczas transmisji. Przewidywanie zachowania graczy w Gamescom jest trudne. PUBG jako eSports dopiero się zaczyna, a żadna strategia nie ma jeszcze czasu na osiedlenie się. Daje to programistom wystarczająco dużo czasu, aby zbliżyć się do pierwszych zmian w zrównoważony sposób.

Gra z wyszukiwaniem zasobów na mapie nie wymaga, aby wszystkie bronie i wyposażenie były podobne pod względem siły. Powinno to wyeliminować wieczne problemy z równowagą, które powodują, że programiści MOBA zmieniają grę co kilka tygodni. Jednocześnie Bluehole pokazał, że jest gotowy do szybkiego działania, jeśli jakikolwiek pistolet maszynowy jest zbyt silny.

Rozgrywka PUBG jest intuicyjna na podstawowym poziomie, ale możesz nauczyć się pewnych aspektów na zawsze. Gra nie jest tak prosta, że ​​po CS: PRZEJDŹ do nadawania jej w telewizji krajowej, ale możesz szybko zrozumieć, co dzieje się w strumieniu i zacząć cieszyć się widowiskiem. Napływ graczy z innych gatunków, a nawet osób, które wcześniej nie były graczami, pomoże PUBG utrzymać popularność przez lata.

Battlegroundy PlayerUnknown mają ogromną bazę graczy dla tak młodej gry. Średnia online na 323 tys porównywalne z Dota 2 w październiku 2013 r. Szczytowa liczba to tylko połowa aż 1,3 miliona - tyle osób grał jednocześnie w League of Legends do listopada 2011 r. Porównanie z CS: GO jest jeszcze bardziej imponujące: w ciągu pięciu miesięcy PUBG osiągnął online, do którego konkurent chodził trzy lata .

Porównanie z CS: GO jest jeszcze bardziej imponujące: w ciągu pięciu miesięcy PUBG osiągnął online, do którego konkurent   chodził trzy lata

W środku TI7 pierwsze miejsce na Twitchu jest jasne, ale drugie nagle zajęło PUBG, pokonując LoL

Wokół PUBG powstała pewna amatorska scena. Entuzjaści są zadowoleni co tydzień i miesięcznie turnieje w Ameryce Drabina działa z sezonami pięciu tygodni. Twórcy gier uruchomili amerykańskie serwery jednocześnie z serwerami europejskimi, więc nie ma znaczącej tendencji do Ameryki Północnej na scenie amatorskiej.

PlayerUnknown z powodzeniem rozszerzył model finansowania społecznościowego na turnieje. 3 sierpnia w PUBG pojawiły się skrzynie na Gamescom z ubraniami. Można je kupić za walutę gry lub na rynku Steam, podczas gdy klucze do deweloperów kosztują 2,5 USD. Każdego dnia użytkownicy kupują kilka tysięcy skrzyń, a zabranie ich ze względu na odsprzedaż przez długi czas nie jest opłacalne.

Dlaczego obecny PUBG nie opóźnia się w eSporcie?

Kluczowym problemem PUBG jest ogromna liczba błędów. Jest to usprawiedliwione dla wczesnego dostępu do produktu, ale gra e-sportowa powinna działać stabilnie. Część wad może mieć wpływ na wynik meczu. Na przykład pojedyncze strzały ze strzelby , spada z wysokości na miejscu , kamera utknęła i znikający łup . Inni po prostu „przerywają” grę:

Przeznaczenie miażdży przeciwników samochodem przez ściany

Losowy czynnik wpływa na mecze PUBG prawie bardziej niż walki Hearthstone. Oprócz przeciwników, gracze muszą obawiać się tylko nieubłaganego „kręgu”: możesz grać tylko w ściśle określonych obszarach wyspy, które są ustawione podczas meczu. Taki mechanik przyczynia się do walki i określa tempo całego meczu. „Koło” nie jest całkowicie losowe: gry są znacznie częściej wykonywane na południu i wschodzie niż na północy lub zachodzie. To samo z łupem, który określa przebieg meczu. W kwietniu programiści znacznie zmniejszyli liczbę głównych broni, aw lipcu redystrybuowali łup na mapie. Teraz w małej osadzie nic nie można znaleźć, z wyjątkiem dziesięciu identycznych pistoletów - i pięciu celowników kolimatora. ESL planuje trzymać trzy mecze w każdym trybie - ale nawet to nie wystarczy, aby wygrać losowo.

Strefa gry jest całkowicie w wodzie

Istnieje więcej prostych argumentów przeciwko PUBG w e-sportach. Obecne mecze sugerują 100 graczy na ogromnej mapie. Jak doprowadzić je do turnieju LAN? Czy można nawet śledzić przygody 50 duetów na 64 m². km? Wydaje się, że nie można obejść się bez oddzielnego trybu eSportu - ale są też problemy. Po pierwsze, musi poważnie różnić się od obecnego PUBG. Po drugie, nowa odmiana zniszczy bazę graczy. Po trzecie, oglądanie tego, czego nie można powtórzyć w grze, nie jest tak interesujące. World of Tanks z turniejami w formacie 7x7 z dobieganiem 15x15 doskonale pokazuje, co może pójść źle - aw PUBG różnica ta może być jeszcze większa.

Zobacz, jak turniej charytatywny był niemożliwy

Niezależni programiści nie zasilają komponentu cybersport, chyba że angażują organizatorów zewnętrznych. Tak więc Daybreak Game Company zaaranżowało mistrzostwo H1Z1 za 300 tysięcy dolarów w 2016 roku, ale później tylko organizatorzy DreamHack zainteresowali się grą. Tak, i pomogli tylko zorganizować w Atlancie kwalifikacje do nowego konkursu DGC - już o 250 tys. $ Dlaczego warunkowe ryzyko ESL i ELEAGUE z PUBG miałoby miejsce, gdy istnieje stabilny harmonogram CS: GO i gumowy głównych i mniejszych turniejów Dota 2 przy wsparciu Valve?

Czy jest jakaś nadzieja?

Battlegroundy PlayerUnknown są bardzo popularne wśród zwykłych graczy i widzów, ale nie jest do końca jasne, jak przenieść ten sukces do eSportu. Musisz znacznie udoskonalić grę, jednak programiści porzucili cotygodniowe poprawki błędów z miesięcznymi poprawkami treści . Mówią, że to tylko ze względu na testowanie jakości, ale stało się to już z DayZ Standalone. Treści zaczęły być publikowane co sześć miesięcy, prace nad działaniami zapobiegającymi oszustwom i poprawkami wciąż trwają późno. Bluehole w zeszłym miesiącu wbrew obietnicom wprowadził mikrotransakcje we wczesnym dostępie i podpisał kontrakt wydawniczy w Korei z Kakaogames . Firma znana jest na przykład z monetyzacji w Black Desert Online: dodatkowe miejsce w ekwipunku i kostiumy z buffami są kupowane tylko za prawdziwe pieniądze. Być może sukces finansowy sprawił, że PlayerUnknown head - tym ciekawsze będzie spojrzenie na jego działania, jeśli PUBG nie zaliczy dyscypliny.

Co to jest PUBG?
A co ma e-sport?
Jak wygląda dobra dyscyplina PUBG?
Dlaczego obecny PUBG nie opóźnia się w eSporcie?
Czy jest jakaś nadzieja?
Co to jest PUBG?
Dlaczego gra jest tak kochana?
A co ma e-sport?
Jak wygląda dobra dyscyplina PUBG?
Dlaczego obecny PUBG nie opóźnia się w eSporcie?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?