СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Metodologia promowania sklepu internetowego w całej Rosji

  1. Przypisywanie regionu do sklepu internetowego
  2. Prawdziwe sposoby promocji Rosji
  3. Sklep internetowy i katalog Yandex
  4. Subdomeny dla sklepu internetowego
  5. Przypisujemy region ROSJA
  6. Jak zorganizować promocję do Rosji

Rosja jest pożądanym regionem dla wielu początkujących biznesmenów, którzy planują otworzyć sklep internetowy Rosja jest pożądanym regionem dla wielu początkujących biznesmenów, którzy planują otworzyć sklep internetowy. Niestety wielu nie uważa, że ​​do organizowania procesów biznesowych (dostawy, usług itp.) W całym kraju potrzebne są inne narzędzia i znacznie wyższe koszty.

Jeśli masz już mały sklep internetowy, który sprzedaje wyłącznie w regionie, to promowanie go w Rosji jest bardzo realnym pomysłem, jeśli tylko podejdziesz do sprawy mądrze i dysponując niezbędnym budżetem (drugi jest decydującym czynnikiem twojego sukcesu).

Najpierw musisz wyróżnić 2 wyszukiwarki, których promocja wydaje się być priorytetem dla zdecydowanej większości właścicieli firm internetowych - Yandex i Google. Zarówno ten, jak i ten system mają własne wyniki wyszukiwania regionalnego, to znaczy, w zależności od regionu, z którego użytkownik składa żądanie, w wynikach wyszukiwania są wyświetlane witryny (sklepy internetowe), których region pokrywa się z regionem użytkownika. Krótko mówiąc: z którego miasta składasz wniosek w Yandex, witryny tego samego miasta zobaczysz w pierwszej dziesiątce (20, 30 itd.).

Przypisywanie regionu do sklepu internetowego

Twoje pragnienie, aby dostosować sklep internetowy do regionu, w którym działa, lub w którym jego biuro i magazyn, a także kierownicy przyjmujący zamówienia, wygląda całkowicie logicznie. Ogólnie rzecz biorąc, przypisanie regionu do witryny jest niezwykle ważnym czynnikiem dla rozwoju sklepu internetowego w Yandex. Wyszukiwarka musi zrozumieć, do którego regionu należy Twoja witryna, aby pojawiła się w wynikach wyszukiwania - tak działa algorytm wyszukiwania.

W tym miejscu zaczynają się problemy, gdy właściciele firm chcą wybrać promocję sklepu internetowego w Rosji jako swoją strategię, ponieważ tylko jeden region można przypisać do sklepu - tego, którego kontakty są wymienione na stronie.

Ale co, jeśli na stronie nie ma kontaktów lub nie pozwalają one ustalić powiązania sklepu z tym czy innym regionem? Witrynę taką można również promować w całym kraju, ale bez powiązań regionalnych trudno będzie konkurować z witrynami z określonych regionów. Masz dwie możliwości: być w swoim regionie lub niżej, ale w całej Rosji ...

Nie zapomnij o marketingu artykułów:

Prawdziwe sposoby promocji Rosji

Do ostatniej chwili był to sklep internetowy, który miał tylko jedno regionalne przedstawicielstwo - w jednym regionie. Oczywiście w takim przypadku opcje promocji są ograniczone.

Ale istnieje możliwość rozwoju Twojego sklepu w całej Rosji w wyszukiwarce Yandex. Warunkiem będzie dostępność kontaktów w tych regionach, do których chcesz się przenieść.

Można to zrobić na 3 sposoby:

  1. Rejestracja w katalogu Yandex
  2. Tworzenie poddomen dla witryny dla każdego regionu
  3. Promocja bez przydziału regionu

Sklep internetowy i katalog Yandex

Rejestracja sklepu internetowego w katalogu Yandex to świetna okazja dla tych, którzy pracują w ograniczonej liczbie regionów - do 7. Na osobistym koncie webmastera przypisujesz wymagane regiony, a po wprowadzeniu wszystkich zmian sklep zaczyna brać udział w wynikach wyszukiwania wymaganych regionów.

W tym celu oczywiście wymagane jest podanie rzeczywistych danych kontaktowych dla każdego regionu, ponieważ najprawdopodobniej wymagane będzie potwierdzenie.

Subdomeny dla sklepu internetowego

Subdomena lub domena trzeciego poziomu to dobra opcja dla tych, których sklep internetowy w przyszłości może obejmować ogromną liczbę regionów. Jako przykłady możesz przejrzeć witryny dużych hipermarketów internetowych, które często wykorzystują podobną technikę w promocji.

W takim przypadku każda osobna subdomena regionalna będzie osobną witryną ze kontaktami tylko z regionu, w którym działa.

Ten rodzaj promocji sklepu w Rosji jest najbardziej pracochłonny i wymaga dużych inwestycji finansowych w celu utworzenia i utrzymania wszystkich subdomen.

Przypisujemy region ROSJA

Ta opcja jest jedyna prawdziwa, jeśli masz kontakty tylko z jednego regionu lub w ogóle nie są powiązane z żadnym miastem (na przykład tylko numer telefonu 8-800 itd.).

Ale ta opcja będzie dla Ciebie najbardziej kosztowna pod względem promocji w wyszukiwarkach. Witryny z powiązaniami regionalnymi plasują się lepiej, ceteris paribus. Oznacza to, że będziesz musiał wydać znacznie większe budżety na promocję, aby przebić się w SERP między innymi witrynami.

Ponadto w niektórych tematach TYLKO witryny regionalne biorą udział w wynikach wyszukiwania. Dlatego jeśli wiesz z góry, że nie możesz połączyć sklepu internetowego z kilkoma regionami, wybierz pracę dla jednego regionu lub nisko konkurencyjną niszę, w której łatwiej będzie ci dostać się na szczyt za pośrednictwem dużych witryn hipermarketów.

Jak zorganizować promocję do Rosji

W takim przypadku bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji konieczne będzie przeprowadzenie analizy jakościowej W takim przypadku bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji konieczne będzie przeprowadzenie analizy jakościowej. I nie chodzi przede wszystkim o analizę swojej niszy (firmy), ale o analizę emisji wyszukiwarek i stron konkurencyjnych.

Takie obliczenia należy wykonać, zanim zdecydujesz się na niszę swojego sklepu internetowego. Jeśli już wybrałeś temat, to prawdopodobne jest, że możesz awansować tylko w Rosji, korzystając z regionalnych przedstawicielstw lub inwestując niewielką ilość kapitału w promocję.

Jedyną alternatywą, jeśli nie masz pewności, czy możesz promować sklep internetowy w Rosji, są reklamy kontekstowe. Jest to rodzaj reklamy wyświetlanej na stronach wyników wyszukiwania.

Reklamy pozwolą ci nawet nie mieć żadnych regionalnych kontaktów na stronie itp. Yandex i Google pozwalają konfigurować kierowanie geograficzne z szerokim zakresem możliwości - możesz określić konkretne regiony lub wystawić całą Rosję na wyświetlanie reklam.

Wybór należy do ciebie i jak zawsze wszystko zależy od twoich możliwości. Doradzanie w konkretnych sprawach jest trudne, ponieważ wszystko zależy od Twojej firmy i tematu. Jedyne, co musisz zrobić, to przeanalizować swój temat przed utworzeniem i uruchomieniem sklepu internetowego. Lepiej zamówić usługę podobną do specjalisty SEO, po czym możesz bezpiecznie przystąpić do realizacji biznesplanu.

Ale co, jeśli na stronie nie ma kontaktów lub nie pozwalają one ustalić powiązania sklepu z tym czy innym regionem?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?