СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Magento SEO, Webmaster Tools Funkcje w Magento, Sitemap Robots

  1. Magento SEO - mapa witryny Google XML
  2. Magento SEO - Mapa strony Strona HTML In Magento
  3. Magento SEO - domyślne roboty Meta tag w Magento
  4. Magento SEO - Moduł Nofollow Link w Magento
  5. Magento SEO - Dodaj różne nagłówki w Magento
  6. Magento SEO - kanały RSS
  7. Magento Google API - Google Analytics

To jest mój trzeci post na temat funkcji Magento SEO, gdzie rozwijam niektóre z mniej znanych funkcji Magento SEO, które są niezbędne w codziennej pracy każdego webmastera i eksperta SEO. Możesz przeczytać dwa poprzednie posty tutaj: Adresy URL Magento SEO, Jak zoptymalizować adresy URL witryny Magento i Magento SEO Tytuły stron, jak zoptymalizować tytuły stron Magento .

Magento SEO Tytuły stron, jak zoptymalizować tytuły stron Magento

Magento SEO - mapa witryny Google XML

Magento ma świetne narzędzie do generowania map witryn Google XML (System> Konfiguracja> Google Sitemap), które pozwala ci dostosować wszystko, co jest potrzebne do dostosowania, w tym inną częstotliwość i priorytet dla różnych typów stron. Na przykład możesz przypisać częstotliwość stron kategorii „codziennie” i priorytet 0,8, ale możesz ustawić te 2 na „tygodniowe” i „0,5” na wszystkich stronach treści.

Narzędzie pozwala również skonfigurować ustawienia generacji, w tym częstotliwość aktualizacji pliku sitemap.xml, o której godzinie w ciągu dnia i kto jest głównym punktem kontaktowym, jeśli coś pójdzie nie tak.

Po skonfigurowaniu wystarczy przejść do katalogu> Mapa witryny Google i wygenerować nowy plik sitemap.xml.

Uwaga: Ścieżka do zapisania mapy witryny musi być zapisywalna - z odpowiednimi uprawnieniami serwera

Magento SEO - Mapa strony Strona HTML In Magento

Istnieje bardzo przydatny moduł rozszerzenia Magento, który umożliwia utworzenie strony mapy witryny zawierającej linki do wszystkich istniejących / aktywnych stron Magento - Zaawansowana mapa witryny

Magento SEO - domyślne roboty Meta tag w Magento

Możesz szybko zmienić domyślny metatag robotów dla wszystkich stron w System> Konfiguracja> Projekt> Głowica HTML. Cztery opcje obejmują wszystkie możliwości: noindex, nofollow; noindex, wykonaj; indeks, nofollow; indeks, wykonaj.

Magento SEO - Moduł Nofollow Link w Magento

Pod1 opracował niestandardowy moduł umożliwiający zmianę wartości właściwości rel = „” łącza w zależności od strony, na której się znajdujesz. Na przykład strony internetowe naszych klientów mają tylko kilka linków kredytowych „dofollow” do strony internetowej Pod1, a wszystkie inne są oznaczone wartością „nofollow”. Zapobiega to wyszukiwaniu przez wyszukiwarki jako spamu.

Magento SEO - Dodaj różne nagłówki w Magento

Ta funkcja (System> Konfiguracja> Projekt> Głowica HTML) może mieć wiele przydatnych aplikacji, ale co Pod1 SEO London zespół uznał za szczególnie przydatne dodanie tagu weryfikacyjnego Google Webmaster Tools bez konieczności angażowania programistów w tak małe i łatwe zadanie.

Magento SEO - kanały RSS

Domyślna konfiguracja Magento umożliwia generowanie kilku kanałów RSS, w tym „Nowe produkty”, Produkty specjalne ”, Kategorie najwyższego poziomu”. Wystarczy przejść do System> Konfiguracja> Kanały RSS i włączyć te, których potrzebujesz. Następnie przejdź na stronę www.twojastrona.com/rss i kliknij „Uzyskaj kanał”.

Magento Google API - Google Analytics

Domyślna wtyczka Google Analytics w Magento zapewnia podstawowy kod śledzenia. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do System> Konfiguracja> Google API> Google Analytics i wprowadzić numer UA swojej witryny (jak pokazano w ustawieniach konta Google Analytics). Spowoduje to automatyczne wygenerowanie standardowego kodu śledzenia i dodanie Twojego UA. Jeśli chcesz rozpocząć śledzenie danych e-commerce, możesz potrzebować tego rozszerzenia Fooman_GoogleAnalyticsPlus .

Przeczytaj poprzednie posty Magento SEO Part 1 - adresy URL i Magento SEO Tytuły stron, jak zoptymalizować tytuły stron Magento lub więcej o Projekt e-commerce Magento , Usługi SEO Londyn i Projektowanie stron internetowych w zakresie e-commerce

Jeśli nadal nie masz dość szału Magento SEO, spójrz na mój nowy post o tym Porady dotyczące Magento SEO - Lista kontrolna uruchamiania witryny -Najlepsza lista sprawdzeń SEO i porad SEO dla uruchomienia strony Magento.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?