СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Linki Nofollow mają rzeczywistą wartość SEO dla Twojego profilu linku

  1. Dofollow, Nofollow, jaka jest różnica?
  2. Nofollow = Brak wartości SEO?
  3. Prawdziwa wartość linków Nofollow
  4. Czym dokładnie jest link Nofollow?
  5. Na zakończenie

Wielu webmasterów i SEO obawia się, że budowanie linków straciło mojo

Wielu webmasterów i SEO obawia się, że budowanie linków straciło mojo. To nie może być dalej od prawdy. Jak to zwykle bywa, gdy następuje zmiana w krajobrazie wyszukiwania, ludzie ze społeczności SEO widzieli algorytmy wyszukiwania Google jako atak na jeden z podstawowych elementów optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Linkowanie jest… i zawsze będzie… podstawą SEO.

Teraz, gdy kurz osiadł w taktach budowania linków ukierunkowanych na Penguina, jasne jest, że Google nie jest zainteresowany karaniem witryn o zdrowych profilach linków. Mimo to przez chwilę wyglądało na to budynek linków był martwy . Podczas gdy musimy być bardziej ostrożni z naszymi profilami linków, wciąż jest dużo soku, który można wycisnąć z odpowiedniego rodzaju łącza. Jednym z najbardziej soczystych jest ten stary tryb gotowości - link nofollow.

Dofollow, Nofollow, jaka jest różnica?

Wszystkie linki, jak mówią, nie są równe. Jeśli na chwilę zignorujemy autorytet lub istotność samego łącza, a to jest duże ignorowanie, istnieją dwa podstawowe typy linków. Łącze dofollow i link nofollow.

Łącze dofollow ma prawdziwy sok. Mówi wyszukiwarce, aby podążał za podanym linkiem i przekazał uprawnienia stronie na drugim końcu. Są rozpoznawani przez Google jako wotum zaufania.

Z drugiej strony linki Nofollow informują wyszukiwarkę zupełnie odwrotnie. Poinstruowali Google, aby nie śledził linku i nie rozważał połączonej strony w swoich algorytmach rankingu stron. Celem linku nofollow było zwalczenie napięć w linkach manipulacyjnych, które wykorzystywały spamowe strony, aby zwiększyć ich ranking stron.

Stanowisko Google w sprawie linków nofollow polega na tym, że nie zapewniają one rzeczywistej wartości SEO. Ale to nie do końca prawda, a po Penguin i Panda, link nofollow stał się potężnym małym narzędziem, gdy w rękach doświadczonego SEO.

Nofollow = Brak wartości SEO?

Google twierdzi, że linki Nofollow nie oferują żadnej wymiernej wartości SEO, ponieważ wyszukiwarka nie podąża za linkiem ani nie indeksuje połączonej z nim strony. To tylko częściowo prawda. Google nie „liczy” połączonej strony, ale bardzo podąża za linkiem.

Co więcej, linki nofollow pomagają budować różnorodność w Twoim profilu linku. Coś, co Google chce zobaczyć, i poleca wszystkim webmasterom i SEO. Strona internetowa z dużą ilością linków dofollow i brakiem linków nofollow wygląda nienaturalnie i prawdopodobnie zostanie oznaczona flagą przez boty wyszukiwania.

Należy również pamiętać, że wiele stron internetowych domyślnie przekazuje linki nofollow, a większość linków do mediów społecznościowych jest nofollow.

Prawdziwa wartość linków Nofollow

Jeśli więc linki nofollow nie oferują rzeczywistej wartości SEO, co oferują? Spójrzmy na kilka kluczowych punktów.

  • Zwiększony ruch - Nofollow lub nie, gdy otrzymasz link z odpowiedniej strony internetowej, działa on jako wprowadzenie do szerszego potencjalnego odbiorcy. Link z dobrze ocenionej, autorytatywnej witryny, która otrzymuje duży ruch, będzie miał wpływ na współczynnik klikalności Twojej witryny. Ten wzrost liczby odwiedzających ma bardzo realny wpływ na sposób, w jaki Google przypisuje wartość i rankingi stron.
  • Więcej ruchu oznacza więcej potencjalnych klientów - wzrost ruchu spowodowany dobrze rozmieszczonymi linkami nofollow oznacza więcej potencjalnych klientów, którzy mogą zostać przekształceni w konwersje. Jeśli Twoja witryna została odpowiednio zoptymalizowana, a możliwości konwersji są odpowiednie, ruch z linków nofollow może być z pewnością opłacalny.
  • Linki Nofollow mogą prowadzić do linków Dofollow - linki Nofollow nie powinny być postrzegane jako ślepa uliczka. Ludzie, którzy spotykają się z Twoją witryną lub blogiem za pośrednictwem linku nofollow, mogą z kolei połączyć go z własnymi witrynami. Mogą to być linki nofollow lub linki dofollow, ale w każdym razie zwiększają one zasięg treści.
  • Budowanie marki - strony prasowe, takie jak PRNewswire i PRWeb, zostały zmiażdżone przez Panda 4.0, a wszystkie linki pochodzące z tych stron są linkami nofollow. Jest kwestią sporną, czy używać informacji prasowych dla SEO, ale myślę, że to nadal świetny sposób na budowanie świetnych linków do marki.

Czym dokładnie jest link Nofollow?

Wspomniałem o tym w 2010 r. W poście zatytułowanym wyjaśniono noindex i nofollow , ale powtórzmy tutaj ponownie. Link „nofollow” jest linkiem, który ma po prostu dodatkowy atrybut przy użyciu znacznika rel = ”nofollow”. Oto przykład:

<a href="http://www.somedomain.com/somepage.html" rel="nofollow"> zakotwicz tekst </a>

Łącze „dofollow” jest dowolnym regularnym połączeniem z brakiem atrybutu „rel”. Prosto, prawda?

Na zakończenie

Linki Nofollow mają wiele wartości i zastosowań. Jeśli budujesz strony internetowe, tak jak my, dodanie linku do atrybucji w stopce witryny klienta przy użyciu powyższej metody jest wygraną dla profilu linku. Korzystasz z „linków do marki” bez kary Penguin. To tylko jeden mały przykład.

W działaniach związanych z budowaniem linków linki nofollow są również świetne dla ogólnego profilu linków. Pamiętaj, że Google chce różnorodności i znaczenia we wszystkich swoich działaniach SEO. Zgromadź wiele różnych linków marek zarówno jako dofollow, jak i nofollow, a następnie przejdź do linków do słów kluczowych, aby zwiększyć swoje rankingi!

Dofollow, Nofollow, jaka jest różnica?
Nofollow = Brak wartości SEO?
Dofollow, Nofollow, jaka jest różnica?
Nofollow = Brak wartości SEO?
Czym dokładnie jest link Nofollow?
Prosto, prawda?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?