СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .



ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.



Статьи

Kuracja treści i SEO: jak wykorzystać moc obu

 1. Czy: Kuruj dla swoich odbiorców, a nie dla botów wyszukiwarek
 2. Czy: Bądź selektywny wobec treści
 3. Czy: Dodaj swoje kanały do ​​indeksu Google Blog Search
 4. Czy: publikuj swoje treści w Google+ z linkami zwrotnymi
 5. Czy: dodawaj adnotacje do swoich postów i dodaj swoją perspektywę
 6. Czy: Przepisz wszystkie swoje posty
 7. Czy: w widoczny sposób powróć do oryginalnego artykułu w swoim kuratorskim dziele
 8. Nie: Repostuj pełny tekst artykułów
 9. Nie: Powtarzaj w kółko z jednego źródła
 10. Nie: Udostępniaj duplikaty pełnowymiarowych obrazów
 11. Używanie atrybutów nofollow na hiperłączach:
 12. Korzystanie z domeny a subdomena:
 13. Korzystanie z pasków udostępniania / ramek iframe
 14. Otwieranie linków w nowym oknie / zakładce:
 15. Strony tematyczne

Kuracja treści to praktyka wyszukiwania, organizowania, dodawania adnotacji i udostępniania najlepszych i najbardziej odpowiednich treści stron trzecich dla odbiorców

Kuracja treści to praktyka wyszukiwania, organizowania, dodawania adnotacji i udostępniania najlepszych i najbardziej odpowiednich treści stron trzecich dla odbiorców. Nie ma wątpliwości kuracja stał się integralną częścią dzisiejszego marketingu treści. Jednak liczba obaw związanych z praktyką wzbudziła wątpliwości niektórych sprzedawców treści, zanim zrozumieją korzyści płynące z kuracji.

Zalety: Kuracja treści pozwala sprzedawcom na publikowanie świeżych, istotnych treści na wyższym poziomie niż pozwala na to 100% strategia tworzenia treści. Różnorodność informacji publikowanych przez sprzedawców treści oferuje czytelnikom bardziej zróżnicowane perspektywy od rówieśników i innych źródeł zewnętrznych. To sprawia, że ​​twoja treść staje się bardziej wiarygodna, ustawiając Twoją organizację jako obiektywny zasób. Nie wspominając o tym oszczędza czas i pieniądze sprzedawców i unika wypalania personelu.

Obawy: Niektórzy marketerzy mogą obawiać się, że kurator treści oznacza powielanie treści, co może zaszkodzić optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Jeśli treść zostanie zduplikowana, będzie konkurować o rankingi wyszukiwania. Istnieje również obawa dotycząca tego, czy kuracja treści wiąże się z nadmiernym linkowaniem wychodzącym, odsyłając czytelników z Twojej strony. Jednak po wykonaniu odpowiednich linków wychodzące linki i treści mogą poprawić SEO.

Oto kilka nakazów i zakazów dla efektywnego pozycjonowania treści SEO.

Czy: Kuruj dla swoich odbiorców, a nie dla botów wyszukiwarek

Świetny sprzedawca wie, że zawsze należy do grupy docelowej. Zawsze. Jeśli ludzie polubią Twoje treści, powrócą do Ciebie jako zasoby branżowe, pomagając w rankingu wyszukiwarki w tym procesie. Jestem znacznie bardziej skuteczny niż próbowanie gry w systemie. Jak mówi Matt Cutts z Google: „ Dobra jakość przebija SEO . ”

Czy: Bądź selektywny wobec treści

Upewnij się, że to konsekwentnie zapewnia największą możliwą wartość dla czytelników . Treść, którą tworzysz, powinna być wysoce adekwatna do Twojego tematu, zapewniać szersze perspektywy odbiorcom i być opatrzona własnymi spostrzeżeniami i opiniami, aby zwiększyć jej wartość. Udostępniaj kuratorowane treści na wielu kanałach (biuletyny, media społecznościowe, blogi itp.), Aby zapewnić dotarcie do szerokiego grona odbiorców i uzyskać jak największą widoczność. Im bardziej popularne są Twoje treści, tym większe prawdopodobieństwo, że pojawi się w wynikach wyszukiwania.

Czy: Dodaj swoje kanały do ​​indeksu Google Blog Search

Jeśli przesyłasz swoje kanały RSS do Wyszukiwarka blogów Google , Google uzna Cię za bardziej wiarygodne źródło informacji i będzie wiedział, kiedy aktualizujesz zawartość. Co najważniejsze, Google uzna Cię za dynamiczne źródło „blogów”, a nie tylko statyczną stronę internetową. Oznacza to, że będą częściej indeksować i Twoje rankingi się poprawią. Ponadto nie tylko pojawi się w wynikach wyszukiwania Google, ale także w wyszukiwarce blogów Google.

Aby to zrobić, skieruj się do https://www.google.com/submityourcontent/

Wybierz swój program zawartości:

Dodaj swój adres URL:

I prześlij swoje treści do zindeksowania.

Czy: publikuj swoje treści w Google+ z linkami zwrotnymi

Wbrew powszechnemu przekonaniu Google nie uwzględnia w swoich algorytmach wyszukiwania udziałów w kanałach społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook lub LinkedIn, ponieważ nie mają one licencji na te dane. Z drugiej strony Google rozważa aktywność na własnym kanale mediów społecznościowych, Google+ , przy określaniu statusu rankingu.

Czy: dodawaj adnotacje do swoich postów i dodaj swoją perspektywę

Upewnij się, że treść, którą napisałeś jest dłuższy niż fragment z oryginalnego artykułu. Z kuratorem najlepiej jest podać więcej niż bierzesz z dwóch powodów:

 • Etyka. Oprócz optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, chcesz mieć pewność, że etycznie jesteś kuratorem, gdy opierasz się na treściach innych osób. Dla dalszego czytania, weź głębokie zanurzenie się w etykę marketingu treści .

 • Popraw SEO, unikając powielania treści. Gdy dodasz adnotacje do kuratorów z własnymi spostrzeżeniami lub opiniami, treść, którą piszesz, pozwala wyszukiwarkom odebrać utwór jako oddzielne źródło informacji. Oznacza to, że nie tylko bierzesz i przesyłasz treści z zewnętrznych źródeł. Opisywanie zapewnia również więcej kontekstu i wglądu dla czytelników, zwiększając jego wartość.

Czy: Przepisz wszystkie swoje posty

Nowe tytuły upewnij się, że nie konkurujesz z oryginalnym artykułem w wynikach wyszukiwania. Treści w tytułach są brane pod uwagę głębiej przez wyszukiwarki niż treść. Wykorzystaj to na swoją korzyść, dodając własne słowa kluczowe do nowych tytułów.

Czy: w widoczny sposób powróć do oryginalnego artykułu w swoim kuratorskim dziele

Z etyczne stanowisko umożliwia to czytelnikom łatwe kliknięcie oryginalnego postu w celu uzyskania pełnego tekstu i przyznanie autorowi odpowiedniego kredytu. Łączenie wychodzące poprawia również SEO. Linki do wysokiej jakości treści pokazują wyszukiwarkom wiarygodne źródło informacji.

Nie: Repostuj pełny tekst artykułów

To nie tylko nieetyczne; to boli twój SEO. Jeśli przesadzisz za dużo oryginalnego artykułu - szczególnie bez adnotacji, Wyszukiwarki nie będzie w stanie dowiedzieć się, która zawartość z twojej i oryginału do indeksowania lub która wersja ma być rankingowa w wynikach zapytania. Dane linków można również podzielić na strony lub wyznaczyć tylko jeden z postów. Jeśli zrobisz to nadmiernie, Google może uznać Cię za blog ze spamem lub w skrócie „splog”.

Nie: Powtarzaj w kółko z jednego źródła

Czytelnicy i wyszukiwarki, ranking różnorodność jako wartość . Jeśli Twoja witryna / blog ma linki wychodzące do różnych witryn, Google wie, że Twoja witryna nie jest tylko frontem, a treść jest wiarygodna i zawiera informacje.

Nie: Udostępniaj duplikaty pełnowymiarowych obrazów

Podczas kuracji treści należy postępować etycznie, używając tylko rozmiaru miniatur oryginalnego obrazu. Najlepsze praktyki w zakresie optymalizacji wyszukiwarek obejmują zmianę tekstu, dostosowywanie rozmiaru obrazu i tworzenie odpowiedniej nazwy obrazu. To wszystko, co Google bierze pod uwagę podczas robienia zdjęć.

Alt tekst w jaki sposób wyszukiwarki rozumieją obraz. Na przykład, gdy widzisz zdjęcie słodkiego szczeniaka, możesz rozpoznać, co to jest, patrząc na zdjęcie. Ale wyszukiwarki nie mogą tego zrobić, więc potrzebują tekstu, aby rozpoznać obraz i odpowiednio go uszeregować. Dołącz słowa kluczowe, które chcesz reprezentować swój obraz w tekście alt. Na przykład <img src = ”cute-puppy.jpg” alt = ”Cute Puppy” /> pozwala wyszukiwarkom wiedzieć, jaka jest zawartość obrazu, dzięki czemu użytkownikom łatwiej jest znaleźć go w wyszukiwanych hasłach.

Liczy się także rozmiar obrazów, choć pośrednio. Google ocenia strony pod względem czasu ich ładowania . Duże obrazy mogą spowolnić szybkość strony, co może wpłynąć na ranking wyszukiwania. Mimo to, upewnij się, że rozmiar i estetyka twoich obrazów są zgodne z wyglądem i stylem na stronie - pamiętaj, aby zrównoważyć rozmiar z szybkością.

Nadawanie nazw obrazkom może również pomóc przy optymalizacji wyszukiwania. Przed przesłaniem obrazu nadaj mu nazwę pliku dopasowaną do kontekstu, a także treść na stronie. Na przykład, jeśli prowadzisz bloga o drużynach olimpijskich USA i wysyłasz zdjęcie drużyny hokejowej, nazwij ją USAOlympicHockeyTeam.jpeg. Ma sens, prawda? To nie tylko pomaga Google zrozumieć kontekst obrazu, ale także zapewnia, że ​​obraz jest odpowiedni do kopii strony. Ponieważ Google traktuje treść strony jako całość, pomaga to zwiększyć pozycję w wyszukiwaniu.

Używanie atrybutów nofollow na hiperłączach:

Nofollow to wartość dodana do kodu HTML łącza, która mówi wyszukiwarkom, aby nie uwzględniały łącza podczas rankingu w indeksie wyszukiwania. Dzięki temu sok z linkami jest w kurateli i daje mniej kredytów SEO oryginalnemu źródłu. Nofollows są nieetyczne ponieważ niesprawiedliwie zabierają kredyt od pierwotnego wydawcy. Google może również zdawać sobie sprawę, że używasz zbyt wiele nofollows i angażowanie się w praktykę znaną jako „ gromadzenie linków ”Za które możesz zostać ukarany.

Curata zalecałby jedynie używanie nofollowów dla zagregowanej treści. Zagregowana treść może zaszkodzić SEO, ponieważ jest duplikatem bez oryginalnego dodanego wglądu. Korzystanie z nofollows w zagregowanej treści w witrynie może spowodować, że wyszukiwarki nie będą kredytować duplikatu linku.

Tutaj jest świetna infografika który głębiej zanurza się w metodologii nofollowów.

Korzystanie z domeny a subdomena:

( curata.com = domena, www.blog.curata.com = subdomena)

 • Domeny: przechowywanie wszystkiego w domenie koncentruje wszystkie linki przychodzące w jednym miejscu. Dzięki temu wszystko jest ściśle powiązane z Twoją marką i tworzy podstawowe SEO dla wszystkich stron w Twojej domenie. Może to zwiększyć wyniki wyszukiwania.

 • Subdomeny: Być może twoja platforma blogowa jest hostowana na innym serwerze niż witryna firmowa, ale nadal chcesz zachować domenę korporacyjną w adresie URL. Subdomeny mogą być również używane do kategoryzacji między różnymi gałęziami witryny, takimi jak produkty, usługi lub regiony geograficzne.

 • Nowe domeny: Nowe domeny są również inną opcją. Nie są one tak ściśle powiązane z Twoją oryginalną domeną, więc czasami możesz być bardziej wiarygodny, wyświetlając się jako zasób innej firmy. Nowe domeny mogą być również używane jako miejsca do ustanowienia przywództwa w zakresie myślenia na określony temat i poprawy SEO. Curata używa Marketing kuracji treści zapewnienie wszechstronnego zasobu na temat kuracji treści dla czytelników.

Sprawdź jak te firmy używają kuracji zwiększyć swoją markę; niektóre domeny używają, niektóre używają subdomen. Sprawdź się i przekonaj się, czy możesz stwierdzić, która jest która.

Korzystanie z pasków udostępniania / ramek iframe

 • ZA pasek akcji , lub iframe, jest narzędziem do udostępniania, które często unosi się nad treścią stron trzecich. Zazwyczaj zawiera Twój branding i link do twojego artykułu. Oto kilka przykładów pasków udostępniania:

Oto kilka przykładów pasków udostępniania:

 • Plusy: może to poprawić liczbę wyświetleń treści kuratorskich i zwiększyć widoczność marki. Paski udostępniania mogą przechwytywać więcej akcji w mediach społecznościowych, ponieważ pozwalają one czytelnikom na udostępnianie treści kuratorskich na stronach społecznościowych za pomocą jednego kliknięcia.

 • Wady: mogą być denerwujące dla odwiedzających witrynę. Jeśli chcesz użyć paska udostępniania, najlepiej jest dać czytelnikowi możliwość zamknięcia paska, w przeciwnym razie może to zakłócić czytanie. Paski akcji mogą również nieetycznie kraść akcje i odsyłacze od oryginalnych wydawców. Ponieważ pasek udostępniania nie wyświetla adresu URL oryginalnego artykułu, osoby cytujące treść często mylą adres URL paska udostępniania jako właściwe źródło. To błędnie daje kredyt kuratora zamiast oryginalnego autora.

Sprawdź ten artykuł, aby uzyskać więcej informacji na temat korzystanie z pasków akcji i ramek iframe .

Otwieranie linków w nowym oknie / zakładce:

 • Plusy: Czytelnicy są nadal na Twojej stronie. Wielu wydawców decyduje się na otwieranie linków w nowym oknie, ponieważ obawiają się, że czytelnicy klikną link do strony trzeciej i nigdy nie powrócą.

 • Wady: otwieranie linków w nowych kartach wyłącza przycisk Wstecz , ułatwiając czytelnikom zapomnienie o Twojej stronie. Mogą nadal mieć otwartą kartę, ale nie czytają już informacji. Wszyscy wiemy, jak wygląda nasz pasek kart, gdy linki otwierają się w nowych kartach. To sprawia, że ​​pasek jest zaśmiecony i dezorientujący podczas próby cofnięcia się do poprzednich stron. Otwieranie linków w nowej karcie może być także irytujące dla czytelników. Jeśli chcą, mają możliwość otwierania kart w nowych oknach.

Strony tematyczne

 • ZA strona tematu łączy linki (linki wewnętrzne, takie jak posty w blogu ORAZ linki, które są zewnętrznie kurowane) o jednym temacie w jednym miejscu.

 • Oznaczanie i kategoryzowanie treści stron tematycznych daje czytelnikom wiecznie zielone i bogate w informacje zasoby. Strony tematyczne pomagają również poprawić SEO z kilku powodów.

   1. Każda strona tematu skupia się na określonym terminie, więc jest bogata w słowa kluczowe - co pomaga w przechwytywaniu ruchu z zapytań wyszukiwania w długim ogonie.
   2. Strony tematyczne zawierają linki do wszystkich innych stron indeksowalnych, tworząc wyższą wartość SEO w oczach Google. To także inny sposób przekreślania treści witryny i tworzenia większej liczby wewnętrznych linków.
   3. Twoja treść jest zmieniana na stronach tematycznych, dzięki czemu możesz uzyskać jak najwięcej przebiegów, a także dotrzeć do większej liczby czytelników.

Twoja treść jest zmieniana na stronach tematycznych, dzięki czemu możesz uzyskać jak najwięcej przebiegów, a także dotrzeć do większej liczby czytelników

 • Wiadomości z zielonego centrum danych , strona kuratorska poświęcona technologii i usługom dla zielonych IT i centrów danych, stworzyła stronę tematyczną na temat Baracka Obamy, łącząc wszystkie artykuły na jego stronie, które go wymieniają. W rezultacie są to pierwsze wyniki wyszukiwania w Google dla „centrum danych Barack Obama”. Wewnętrzne linkowanie na stronie, a także możliwość przechwycenia tego długiego zapytania, optymalizuje tę stronę tematu artykułów kurowanych do wyszukiwania.

Podsumowując, kuratorowanie treści jest skuteczną strategią marketingu treści w celu zwiększenia wiarygodności, zwiększenia potencjalnych klientów i poprawy SEO. Ale musisz włożyć pracę Kuruj treści, a nie tylko agreguj . Adnotuj treści z kuratorem własnymi spostrzeżeniami, zmieniaj tytuły, linkuj do wiarygodnych artykułów, publikuj z różnych źródeł i zawsze dawaj więcej niż bierzesz, jeśli chodzi o treści stron trzecich.

Potrzebujesz więcej informacji na temat kuracji treści i jak może poprawić strategię marketingu treści? Sprawdź Curatę 2016 Treści dotyczące marketingu treści i taktyki po informacje o tym, jak poprawić SEO treści, zwiększ liczbę potencjalnych klientów i zaangażowanie dysku.

Sprawdź Curatę  2016 Treści dotyczące marketingu treści i taktyki  po informacje o tym, jak poprawić SEO treści, zwiększ liczbę potencjalnych klientów i zaangażowanie dysku

Ma sens, prawda?
Potrzebujesz więcej informacji na temat kuracji treści i jak może poprawić strategię marketingu treści?

Новости



Новости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?