СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Konferencja SEO 2016 | Czynniki społeczne i behawioralne

Rejestracja rozpoczęła się na jednym z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie SEO i Digital Marketing - VII International   Konferencja SEO   2016 w Kazaniu Rejestracja rozpoczęła się na jednym z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie SEO i Digital Marketing - VII International Konferencja SEO 2016 w Kazaniu!

W ubiegłym roku w konferencji wzięły udział tak znane firmy jak Google, Yandex, Mail.ru, VKontakte, Avito, Alibaba, AliExpress, Aviasales i wiele innych.
W tym roku przygotowujemy wiele przyjemnych niespodzianek dla naszych gości - zaktualizowaną stronę internetową wydarzenia, nowe możliwości reklamowe dla naszych sponsorów, a także jeszcze bardziej interesujący i kolorowy program z maksimum najważniejszych i najbardziej przydatnych informacji.
Konferencja stanie się zunifikowaną platformą do komunikacji z najlepszymi przedstawicielami branży internetowej, gotowymi podzielić się swoimi doświadczeniami i tajemnicami biznesowymi.

Miejsce konferencji SEO 2016 ponownie stanie się modnym i ultranowoczesnym miejscem - Technopark Specjalnej Strefy Ekonomicznej Innopolis, położonej niedaleko Kazania, na terenie miasta wysokich technologii i IT, nauki i innowacji, Innopolis.
Program SEO Conference 2016 będzie prezentowany przez 3 główne nurty: SEO, marketing cyfrowy i mobilny. Networking pozwoli każdemu uczestnikowi spędzić czas na SC 2016 z większą korzyścią i zdobyć nowe użyteczne połączenia biznesowe.
Finałem konferencji będzie tradycyjny superpochodzący Afterparty - zawsze na najwyższym poziomie, aby pozostawić tylko najlepsze wspomnienia z konferencji SEO 2016!

Płatność i rabaty
W tym roku mamy nową klasyfikację biletów, która pozwala nam otrzymać znacznie więcej z konferencji! Pojawił się nowy rodzaj biletów Gold ze specjalną strefą VIP na Afterparty i transferem z lotniska. Zgodnie z tradycją koszt biletu konferencyjnego uczestnika obejmuje obiady, kolacje i przerwy kawowe na imprezie. Afterparty jest wliczone w cenę biletów ZŁOTO i SREBRNIE.
Do sierpnia obowiązują specjalne obniżone ceny. W sierpniu koszty biletów wzrosną! Zarządzaj, aby uzyskać je w najlepszych cenach!
SC 2016 tradycyjnie zapewnia specjalne warunki dla uczestników poprzednich konferencji - 15% zniżki!

Pospiesz się! Liczba miejsc jest ograniczona.

Śledź wiadomości o wydarzeniach w hashtagu #seoconf w sieciach społecznościowych.

Do zobaczenia 29-30 września na konferencji SEO 2016 w Kazaniu!

przez pana Roman Morozov i & Ms. Natalya Attic

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?