СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Kierowanie: optymalizacja konwersji w kierowanych reklamach na Facebooku i Instagramie

 1. Jak działa algorytm optymalizacji Facebooka?
 2. Konwersja wymaga przeszkolenia
 3. Rozwiązywanie problemów z ilością konwersji
 4. Automatyczny wybór optymalizacji
 5. W końcu, co wybrać?

Evsli nie jesteś pierwszym, który ustawił reklamy na Facebooku lub instagramie, prawdopodobnie już zadałeś takie pytanie, ale jak dokładnie zoptymalizować reklamy, kliknięcia lub konwersje Evsli nie jesteś pierwszym, który ustawił reklamy na Facebooku lub instagramie, prawdopodobnie już zadałeś takie pytanie, ale jak dokładnie zoptymalizować reklamy, kliknięcia lub konwersje? Lub użyj obu metod jednocześnie?

Pytanie jest na tyle interesujące, że można je uporządkować na półkach. Aby zrozumieć raz na zawsze, co się dzieje optymalizacji, a który należy użyć podczas tworzenia reklamy dla swojego produktu. Weźmy wszystko w porządku ...

Jak działa algorytm optymalizacji Facebooka?

Facebook zbiera duże ilości informacji, zbiera je i analizuje za pomocą własnych algorytmów. Na podstawie „Big Data” Facebook decyduje, które osoby klikają reklamy, a które konwertują więcej. Tak więc dla reklam możesz pozwolić na optymalizację wyświetlania w stosunku do danych dla swoich klientów.

Jeśli wybrałeś optymalizację konwersji w swojej kampanii reklamowej, Facebook zacznie optymalizować Twoje wrażenia dotyczące zdarzeń konwersji zebranych z Twojej witryny. W związku z tym Facebook powinien już wcześniej zrozumieć, którzy z twoich klientów dokonują konwersji, a którzy nie.

W związku z tym Facebook powinien już wcześniej zrozumieć, którzy z twoich klientów dokonują konwersji, a którzy nie

Jeśli podczas tworzenia kampanii wybrałeś cel „konwersji” , w reklamie możesz wybrać z listy metodę optymalizacji:

 • Konwersja
 • Kliknięcia linków
 • Wyświetlenia strony docelowej
 • Pokazy
 • Codzienny zasięg wśród unikalnych użytkowników

Algorytm Facebooka odpowiedzialny za optymalizację jest włączony tylko po wybraniu elementów „Konwersja”, „Odsłony strony docelowej” lub „Kliknięcia na linki” .

Pozostałe 2 punkty „wrażenia” i „codzienny zasięg” działają na zasadzie pokazywania wszystkim wszystkim i pokazywania ich wszystkim, ale tylko raz dziennie. W tych punktach mechanizm optymalizacji po prostu się wyłącza.

Zwracam uwagę na fakt, że optymalizacja nie nastąpi, nawet biorąc pod uwagę fakt, że celem kampanii jest „konwersja”.

Konwersja wymaga przeszkolenia

Konwersja wymaga przeszkolenia

Okazało się, że nie wystarczy po prostu włączyć optymalizację konwersji. Aby Facebook mógł dokładnie określić tych, z którymi optymalizuje reklamę, konieczne jest „wyszkolenie” jego algorytmu.

Jak mówi Facebook, minimalna liczba konwersji dla pomyślnej optymalizacji powinna wynosić od 15 do 25 konwersji tygodniowo, ale im więcej konwersji, tym lepiej! Jest to dość duża kwota, zwłaszcza dla nowych produktów lub początkujących reklamodawców na Facebooku, którzy niedawno umieścili piksel.

Subskrybuj nasz kanał:

Cel PRO w telegramie Cel PRO w telegramie

Rozwiązywanie problemów z ilością konwersji

Jak podejść do narzędzia optymalizacji konwersji? Jedna rada, przy braku danych do optymalizacji, lepiej nie śpieszyć się, ale dać algorytmom Facebooka czas na zebranie odpowiednich odbiorców. Istnieje możliwość ustawienia częściej wykonywanej akcji jako zdarzenia konwersji, tj. przesuń się trochę wyżej w ścieżce konwersji i ustaw na przykład konwersję ołowiu:

Jeśli jednak chcesz dokładnie szkolić sprzedaż, a następnie rozpocząć reklamę za pomocą optymalizacji kliknięć, aby przyciągnąć więcej ruchu do swojej witryny, pozwól algorytmom znaleźć odpowiednie osoby, które dokonały zakupów na stronie, przećwicz optymalizację, a następnie włącz tylko optymalizację konwersji.

Automatyczny wybór optymalizacji

Aby pomóc reklamodawcom, ale jeszcze nie wszystkim (Facebook wprowadza nowe funkcje stopniowo), pojawiła się funkcja automatycznego przełączania z optymalizacji kliknięć na optymalizację konwersji. Działa w celu osiągnięcia stanu 15-25 konwersji tygodniowo.

 • W wersji standardowej funkcja rozkłada budżet nierównomiernie. Reklamy będą zoptymalizowane pod kątem kliknięć przez mniejszą część czasu, a więcej na konwersję, podczas gdy system przełączy się na konwersje tylko wtedy, gdy osiągnięty zostanie warunek 15-25 konwersji, a duża część budżetu zostanie na niego wydana.
 • W wersji zaawansowanej ta funkcja włącza optymalizację konwersji tylko wtedy, gdy osiągnięty zostanie wynik 15-25 konwersji tygodniowo, a budżet na kliknięcia można już wydać całkowicie w mniej niż 1 tydzień.

W końcu, co wybrać?

Do Ciebie należy decyzja, której funkcji użyć, standardowej lub rozszerzonej, ale Facebook domyślnie traktuje standard, a budżet będzie wydawany wolniej.

Jeśli funkcja automatycznego wykrywania nie jest jeszcze dostępna w szafce reklamowej, pozostaje tylko ręcznie śledzić optymalną liczbę konwersji w celu przeprowadzenia szkolenia optymalizacyjnego i przełączać ustawienia, aby uzyskać 15 konwersji tygodniowo.

Bardziej szczegółowo temat optymalizacji i wiele innych przydatnych narzędzi omówimy podczas naszego bezpłatnego seminarium internetowego

(kliknij link, aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się).

Subskrybuj nasz kanał:

Cel PRO w telegramie Cel PRO w telegramie

Jak działa algorytm optymalizacji Facebooka?
Evsli nie jesteś pierwszym, który ustawił reklamy na Facebooku lub instagramie, prawdopodobnie już zadałeś takie pytanie, ale jak dokładnie zoptymalizować reklamy, kliknięcia lub konwersje?
Lub użyj obu metod jednocześnie?
Jak działa algorytm optymalizacji Facebooka?
W końcu, co wybrać?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?