СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Kalkulacja budżetu dla kampanii reklamowej

Z doświadczenia można powiedzieć, że dane uzyskane w ten sposób są znacznie różne od rzeczywistości. Badania te można przeprowadzić za pomocą usług Google i Yandex:

Badania te można przeprowadzić za pomocą usług Google i Yandex:

W przypadku prognozy w Google musisz użyć narzędzia do planowania słów kluczowych (a konto AdWords musi być już zarejestrowane).

Aby skorzystać z narzędzia, musisz przejść do sekcji „narzędzia” i wybrać planer słów kluczowych.

Wybierz żądaną sekcję, wprowadź słowa kluczowe, region i uzyskaj przybliżoną prognozę budżetu w Google AdWords.

W przypadku Yandex możesz użyć tego narzędzia - https://direct.yandex.ru/registered/main.pl?cmd=ForecastByWords . Jest łatwy w obsłudze i intuicyjny.

Najlepszą opcją, aby najskuteczniej ustalić miesięczny budżet, jest obliczenie go na podstawie wskaźników biznesowych. Znaczenie tego podejścia polega na obliczeniu CPA (kosztu konwersji, który reklamodawca jest skłonny zapłacić). Takie podejście pozwala skupić się na wyniku i przeznaczyć budżet najlepiej odpowiadający rzeczywistym potrzebom.

Jak obliczyć CPA? Aby to zrobić, konieczne jest obliczenie marginesu produktu, na podstawie tej liczby, ustawić docelowy CPA, zwykle 50-70% marginesu. Następnie musisz określić, ile aplikacji firma będzie w stanie przetworzyć i pomnożyć CPA przez ich ilość.

Przykład. Akademia sprzedaje kursy php, margines kursu wynosi 100 USD, koszt krańcowy konwersji wynosi 50 USD. Liczba aplikacji, które mogą być skutecznie przetworzone przez akademię = 10, kurs rozpoczyna się za dwa miesiące.

Oznacza to, że budżet wyniesie 500 USD na 2 miesiące lub 250 USD na miesiąc. Budżet ten powinien wystarczyć na wymaganą liczbę wniosków.

W oparciu o ten budżet specjalista ds. Reklamy kontekstowej powinien przygotować kampanie reklamowe, które otrzymają aplikacje tak wydajnie, jak to możliwe i wydadzą budżet.

Ważną kwestią jest prawdziwe błędne obliczenie marż, wielu przedsiębiorców lubi je lekceważyć. Również w tych obliczeniach warto się zastanowić LTV W końcu uczeń, który przychodzi na kurs na php, może później przejść na inny kurs, a to automatycznie zwiększa dozwolony koszt konwersji. Nawiasem mówiąc, to podejście do liczenia budżetu uruchamia nie tylko reklamę kontekstową, ale także wewnętrzne procesy biznesowe przedsiębiorstwa, a zatem odpowiedzialność jest równomiernie rozłożona na wszystkich uczestników procesu.

Pl?
Jak obliczyć CPA?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?