СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Jak znaleźć eksperta SEO, któremu możesz zaufać

  1. Zrozum, co może pójść nie tak
  2. Opracuj długoterminową strategię
  3. Domagaj się raportów

Jeśli jesteś zdezorientowany co do SEO, to może być trudno wybrać najlepszego eksperta SEO

Jeśli jesteś zdezorientowany co do SEO, to może być trudno wybrać najlepszego eksperta SEO. Danielle Haley z Freelance SEO Essex wyjaśnia, jak naprawdę działa SEO, co może pójść nie tak i jakie pytania zadać agencji przed podpisaniem umowy

Szkoda, że ​​z powodu zachowania kilku nieetycznych firm agencje SEO rozwinęły złą reputację. Dzieje się tak głównie dlatego, że niektórzy z nich używają przestarzałych technik do szybkiego i łatwego wygrywania dla swoich klientów. Jednak efektem końcowym jest zazwyczaj brak zmian w rankingu wyszukiwarek lub, co gorsza, kary Google.

Zrozum, co może pójść nie tak

Jeszcze zanim Google uruchomił aktualizację algorytmiczną Penguin, która nakłada karę na strony internetowe, które agresywnie budują linki, firma SEO może z łatwością wylądować w Google w gorącej wodzie.

Od wielu lat Google aktywnie poszukuje stron internetowych, które kupują linki lub manipulują swoimi PageRank na inne sposoby, a następnie ręcznie penalizują je.

Agresywne taktyki SEO działały w krótkim okresie i dlatego nieetyczne firmy SEO robią to - uzyskują szybkie wyniki dla swoich klientów.

Niestety, Google stosuje tę taktykę SEO, a jeśli ty lub agencja podejmie takie podejście, Twoja strona może otrzymać ręczną karę od Google. Kary ręczne można często rozwiązać, ale tylko wtedy, gdy klient jest w pełni świadomy tego, co zostało zrobione.

Zdarzały się przypadki nieetycznych firm SEO usuwających wiadomości z Google na platformie Narzędzi dla webmasterów, aby pokryć ich metody budowania linków od swoich klientów. Nawet po zwolnieniu firmy SEO może być bardzo trudno klientowi rozwiązać karę ręczną bez raportu o wszystkich przeprowadzonych działaniach związanych z budowaniem linków.

Opracuj długoterminową strategię

Dobre SEO to zawsze strategia długoterminowa. Jeśli potrzebujesz szybkich wyników, potrzebujesz marketingu w wyszukiwarkach (SEM); jednym z najbardziej efektywnych kanałów SEM jest Google AdWords . Dzięki temu firma może umieścić link do swojej firmy na górze wyników wyszukiwania Google lub w ogromnej sieci witryn wydawców.

Bezpieczne SEO, znane również jako SEO biały kapelusz, skupia się na dwóch różnych obszarach. Po pierwsze, SEO zaczyna się na stronie klienta, optymalizując czynniki na stronie, takie jak kopia internetowa, tytuły i nagłówki, obrazy i nawigacja. Zapytaj swoją agencję SEO, jakie prace są w stanie wykonać w tej dziedzinie.

Budowanie linków jest nadal ważnym obszarem SEO, ale dzisiaj nacisk kładziony jest na marketing, PR i networking ze społecznością, aby zachęcić ludzi do naturalnego linkowania do strony klienta.

Zapytaj swoją agencję SEO, w jaki sposób budują linki do Twojej firmy i zapytaj, czy dostarczane są pełne raporty dotyczące wszystkich działań związanych z budowaniem linków.

Ponieważ SEO polega na docieraniu do właścicieli witryn i społeczności, wiele pracy jest wykonanej za kulisami, zanim zostanie zgłoszona informacja o firmie lub link. Pamiętaj, że pojedynczy zgłoszony link mógł wynikać z godzin pracy w sieci i marketingu.

Domagaj się raportów

Dobra agencja SEO powinna dostarczać pełne raporty o wszystkich zmianach i wynikach budowania linków. Wszystkie zmiany na miejscu powinny być udokumentowane wraz z datą utworzenia nowych stron z treścią. Bez dobrych raportów niemożliwe jest określenie, które zmiany prowadzą do pozytywnych lub negatywnych zmian.

Każdy utworzony link powinien również zostać zgłoszony, aby w przypadku niepowodzenia można było podjąć działania w celu usunięcia linków i treści.

Obecnie większość agencji SEO jest przejrzysta w swoich metodach, ale jest jeszcze kilka takich, które podejmą krótkie kroki w celu uzyskania krótkoterminowych wyników, które mogą doprowadzić do długoterminowych kar. Tak jak w przypadku każdego partnerstwa biznesowego, przy zatrudnianiu firmy SEO wymagana jest należyta staranność.

Napisane przez Danielle Haley z Freelance SEO Essex .

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?