СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Jak zarządzanie reputacją online może zwiększyć SEO

  1. Co to jest zarządzanie reputacją online? („ORM”)
  2. 5 sposobów zarządzania reputacją online Może pomóc w SEO
  3. 2. Treści generowane przez użytkowników to wciąż treści!
  4. 3. Odkryj nowe słowa kluczowe Long-Tail
  5. 4. Wypróbowane i przetestowane dowody społeczne
  6. 5. Zwiększa swoją obecność „Lokalny 3-Pack”
  7. Końcowa myśl o negatywnych recenzjach

Oczywiście każda firma, która dba o swoją obecność w Internecie, chce uzyskać doskonałą widoczność wyszukiwania i zbudować niesamowitą reputację w mediach społecznościowych i przeglądać strony internetowe

Oczywiście każda firma, która dba o swoją obecność w Internecie, chce uzyskać doskonałą widoczność wyszukiwania i zbudować niesamowitą reputację w mediach społecznościowych i przeglądać strony internetowe.

Ale czy wiesz, że opinie online mogą mieć wpływ na SEO? To prawda! Staranne zarządzanie publicznymi opiniami i opiniami może mieć pozytywny wpływ na rankingi wyszukiwania.

Zidentyfikowaliśmy 5 sposobów zarządzania reputacją online marki może pozytywnie wpłynąć na widoczność wyszukiwania - ale najpierw spójrzmy, co tak naprawdę oznacza zarządzanie reputacją online.

Co to jest zarządzanie reputacją online? („ORM”)

Zarządzanie reputacją online polega na byciu świadomym publicznych rozmów, które ludzie mają na temat Twojej firmy online i zarządzaniu profilem firmy, angażując się zarówno w pochwały, jak i krytykę za pośrednictwem mediów społecznościowych (Twitter, Facebook itp.) I przeglądając kanały (Yell , TripAdvisor itp.). Celem jest, aby osoby poszukujące online spotkały się z ogólnie pozytywnym sentymentem ze strony osób, które pracowały z tobą w przeszłości.

Opinie i komentarze społeczne od poprzednich klientów mogą odegrać kluczową rolę w zdobyciu większej liczby klientów. 85% konsumentów wierzy w recenzje internetowe tak samo jak osobiste rekomendacje (źródło: BrightLocal, 2017 ); więc praktyka angażowania się w to, co ludzie o tobie mówią, może być niezwykle cenna.

Zastanawiasz się, gdzie zacząć od ORM? Sprawdź nasz poprzedni artykuł 6 niezbędnych wskazówek dotyczących zarządzania reputacją online .

5 sposobów zarządzania reputacją online Może pomóc w SEO

1. Aukcje Ustal swoją obecność

Wyszukiwarki muszą zapewnić swoim użytkownikom dobre wrażenia, aby wracać do nich wielokrotnie. W związku z tym mają tendencję do porównywania informacji o firmie z aukcjami z całej sieci, aby mieć pewność, że podają właściwe informacje. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że numery telefonów, adresy e-mail, wskaźniki map, adresy pocztowe i godziny otwarcia są prawidłowe i spójne na wszystkich listach firm internetowych.

2. Treści generowane przez użytkowników to wciąż treści!

Chociaż poszczególne recenzje mogą nie dawać takiego samego efektu, jak „ustalone” formaty treści, takie jak blogowanie lub wideo, zwiększenie liczby recenzji za pośrednictwem zaufanych witryn, takich jak Yell i Trustpilot, może przynieść korzyści SEO w podobny sposób, jak to robi content marketing.

Tworząc profil wysokiej jakości recenzji, zyskujesz bibliotekę świeżych, istotnych i oryginalnych treści związanych z Twoją firmą; od neutralnych, organicznych stron trzecich; publikowane na godnych zaufania stronach z recenzjami. Posiadanie tej wartościowej treści związanej z Twoją firmą daje wyszukiwarkom wiele informacji kontekstowych o Tobie, a więcej o robotach przeszukujących.

3. Odkryj nowe słowa kluczowe Long-Tail

Słyszenie od swoich klientów własnymi słowami ma swoje zalety. Przyjrzyj się dokładnie językowi, który ludzie używają w swoich recenzjach - może to być świetne źródło inspiracji słowami kluczowymi. Prowadzenie badań nad słowami kluczowymi jako ekspert w Twojej dziedzinie jest dobrze i dobrze, ale zapoznanie się z żargonem używanym przez klientów, gdy odnoszą się do twoich produktów i usług, może być niezwykle wnikliwe i potężne. Recenzje mogą dostarczyć wielu użytecznych - ale mniej używanych - słów kluczowych o długim ogonie, które można włączyć do kopii witryny, aby pomóc w optymalizacji.

4. Wypróbowane i przetestowane dowody społeczne

Wyszukiwarki mają tendencję do rangowania firm z dobrymi recenzjami wyższymi niż te o słabych lub nieistniejących ocenach. Na przykład Google sprawdza opinie z własnej platformy Google Moja Firma oraz zaufanych partnerów, takich jak Yell i Facebook, w celu ustalenia pozycji społecznej firmy. Czy firma jest wyraźnie popularna i lubiana? Czy istnieją dowody sugerujące, że firma zapewnia złe doświadczenia? Google przegląda opinie i oceny gwiazdek, aby ocenić, jak odpowiednia jest Twoja firma dla zapytania wyszukiwarki.

5. Zwiększa swoją obecność „Lokalny 3-Pack”

Jeśli kiedykolwiek szukałeś firmy w Internecie, są szanse, że natknąłeś się na „lokalne 3-paczki” - wyniki pokazane z małą mapą, wskazujące lokalizację i dane kontaktowe trzech odpowiednich wyników. The Eksperci SEO w Moz stwierdzają, że 13% lokalnego współczynnika rankingu 3-pack pochodzi z sygnałów przeglądu, takich jak ilość i różnorodność opinii generowanych przez użytkowników. 13% może nie brzmieć zbyt często, ale może łatwo przechylić szalę na swoją korzyść nad konkurentem - lub odwrotnie!

Jeśli Twoja firma nie jest już zarejestrowana Google Moja firma sugerujemy, aby zrobić to, aby Twoja marka miała szansę na walkę z lokalną 3-paczką Google - i dać Ci inną zaufaną drogę, dzięki której możesz otrzymywać opinie.

Końcowa myśl o negatywnych recenzjach

Jeśli jesteś całkowicie nowy w zarządzaniu reputacją online, otwarcie się na recenzje może być zniechęcającą perspektywą. Ale jeśli zależy Ci na doświadczeniu klienta, mało prawdopodobne jest, abyś otrzymał coś zbyt zjadliwego! Warto jednak pamiętać, że negatywne opinie mogą stanowić świetną okazję do poprawy i nauki, pozwalając na wprowadzenie środków, aby złe doświadczenia nie powtórzyły się.

Masz moc, aby pozbyć się złych doświadczeń w zarodku, zanim dotrą do Internetu. Zastanów się, co najlepiej by było, gdyby klient zgłosił skargę. Użyj tego, aby stworzyć jasną i zdefiniowaną metodę eskalacji i rozwiązywania skarg - niezależnie od tego, czy są one odbierane twarzą w twarz, czy online. Dzięki planowi działania, gdy pojawia się krytyka, jest bardziej prawdopodobne, że polubisz sprawy; ale jeśli lecisz fotelem swoich spodni lub zostawiasz pracowników na własnych urządzeniach w obliczu negatywnych opinii, nie mogą oni podejmować najlepszych decyzji dla Twojej marki. To tutaj naprawdę złe doświadczenia mogą biec dziko!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak odwrócić grymas klienta? Udaj się do naszego artykułu Przekształcanie negatywnych opinii w pozytywne doświadczenia .

Ale jeśli z zadowoleniem przyjmiesz wszelkiego rodzaju recenzje, starasz się dbać o reputację i uczciwie i otwarcie zajmować się opiniami klientów, nie masz się czym martwić - i potencjalnie więcej do zyskania!

Zarządzanie reputacją jest ważną częścią internetowego PR, ale może być problematyczne, gdy jednocześnie żonglujesz wieloma stronami recenzji, ofertami i platformami mediów społecznościowych. Nowy produkt do zarządzania reputacją firmy Yell umożliwia użytkownikom zarządzanie ofertami online, recenzjami i sieciami społecznościowymi za pośrednictwem jednego pulpitu nawigacyjnego. Dowiedz się więcej tutaj.

Co to jest zarządzanie reputacją online?
Ale czy wiesz, że opinie online mogą mieć wpływ na SEO?
Co to jest zarządzanie reputacją online?
Zastanawiasz się, gdzie zacząć od ORM?
Czy firma jest wyraźnie popularna i lubiana?
Czy istnieją dowody sugerujące, że firma zapewnia złe doświadczenia?
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak odwrócić grymas klienta?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?