СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Jak wiedza PPC (Pay-Per-Click) może pomóc poprawić wyniki SEO

 1. Musisz zawsze optymalizować i wprowadzać zmiany - nie możesz pozostać w stagnacji.
 2. Powinieneś zawsze wysyłać ruch do dedykowanych stron docelowych dedykowanych dla danej oferty.
 3. Użyj wysoce mierzalnych danych, aby zbudować swoją strategię i kampanie.
 4. ABT: zawsze testuj.
 5. Twoja kopia (tytuły i opisy meta) jest najbardziej odpowiedzialna za przyciągnięcie kwalifikowanych kliknięć.
 6. Wniosek
 7. Tommy McDonald
 8. Ostatnie posty Tommy McDonald ( widzieć wszystko )

Dwa największe źródła ruchu w marketingu internetowym to optymalizacja wyszukiwarek i płatność za kliknięcie. Jeden z nich, SEO, przyciąga ruch organiczny, który wielu uważa za ruch „darmowy”, którego zasadniczo nie ma, ale nie jestem tutaj, by o tym teraz dyskutować. Drugim, PPC, jest to, kiedy płacisz ustaloną cenę za kliknięcie, od użytkowników, których celujesz na podstawie zainteresowań, lokalizacji lub miejsca, w którym przeglądają.

Wiele osób to zarówno zespół SEO, jak i zespół PPC, i tak naprawdę nie powinno tak być.

Podczas gdy ruch organiczny nie jest naliczany za odwiedzającego, można powiedzieć, że nadal występują duże koszty związane z różnymi komponentami SEO. Obejmuje to treści, linki, a nawet oprogramowanie i narzędzia, które pomogą Ci zidentyfikować możliwości połączenia i wykonać zasięg . Kiedy naprawdę go rozbijesz, każdy użytkownik może przypisać koszty.

PPC, z drugiej strony, jest pobierane od odwiedzającego, a ze względu na dane, które możesz gromadzić i śledzić, jest to świetne źródło informacji, które możesz wykorzystać, aby poprawić optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Nie ma nic bardziej mierzalnego niż PPC, czy to jest Google AdWords lub reklamy na Facebooku.

Nadszedł czas, aby ludzie przestali bezsensownie kłócić się o to, co jest lepsze, i uświadomić sobie, że potrzebujesz zarówno SEO, jak i PPC, aby naprawdę doświadczyć wzrostu. Podczas gdy wiele artykułów na temat debaty PPC i SEO znalezionych w Internecie to po prostu przynęta, jest wiele osób, które faktycznie wybierają stronę i trzymają się jej. To szalone - jedyne, co robisz, to przegapienie okazji, które szkodzą Twojej firmie.

Potrzebujesz obu, a każda gra w parze, kiedy naprawdę je rozbijasz. W rzeczywistości istnieje kilka sposobów, w jakie wiedza (i dane) PPC może radykalnie poprawić wyniki SEO, które zamierzam rozbić i wyjaśnić poniżej.

Musisz zawsze optymalizować i wprowadzać zmiany - nie możesz pozostać w stagnacji.

Dzięki PPC zawsze musisz monitorować swoje kampanie i wprowadzać zmiany, czasem o godzinie. Obejmuje to oferty, kopie i oferty. Jeśli nie stale optymalizujesz, zobaczysz, że budżet jest wyczerpany, a wyniki reklam nie są wyświetlane.

W przypadku SEO jest to bardziej długa gra i nie będziesz wprowadzać zmian codziennie, ale musisz przyjąć tę samą mentalność. Wiele osób unika płacenia za kliknięcie z powodu ciągłej „opieki nad dziećmi”, której kampanie potrzebują, aby odnieść sukces, ale błędnie zakładają, że SEO to strategia „ustaw i zapomnij”, która nie jest w ogóle.

Istnieje kilka części kampanii SEO, nad którą należy stale pracować. Obejmują one:

 • Akwizycja linków: jeśli nie budujesz ciągle nowych linków do stron, na które aktualnie się oceniasz lub próbujesz podbić SERPy, przegrasz. Konkurencja, zarówno stara, jak i nowa, przeleci obok ciebie, jeśli nie łączysz się stale ze swoją stroną.

 • Publikacja treści: nie można publikować treści tylko wtedy, gdy chce się kierować na nowy termin lub słowo kluczowe, ponieważ strategia ta spowoduje powstanie niespójnego harmonogramu publikacji. Dodawanie nowych treści przez cały czas informuje Google, że Twoja witryna jest źródłem informacji, co może pomóc w ulepszeniu jej uprawnień.

 • Łączenie wewnętrzne: łączenie treści razem nie tylko pomaga dłużej utrzymać odwiedzających na Twojej stronie i pomaga kontrolować ich podróż nawigacyjną, ale może również przekazywać sok link do innych stron, na które chcesz wpaść w SERP.

 • Optymalizacja na stronie: Czasami najmniejsza zmiana na stronie może wywołać drastyczne zmiany w SERP. Widziałem niewielkie zmiany, takie jak dodanie słowa kluczowego w tagu H2 na górze strony lub pisanie bardziej opisowych tagów obrazów altowych, przesuwanie igły w ciągu kilku dni. Ale nigdy się tego nie dowiesz, chyba że zawsze próbujesz nowych technik optymalizacji na stronie. Testuj, monitoruj, analizuj i powtarzaj.

 • Optymalizacja konwersji: wiele osób zapomina o dwóch głównych elementach, które tworzą układankę SEO, a to przyciąga ruch, a następnie konwersja ruchu . Możesz mieć najwyższe rankingi i niekończącą się podaż ruchu, ale jeśli ten ruch nie przekształca się w potencjalnych klientów lub sprzedaż, która generuje przychody dla Twojej firmy, to cała praca przyciągająca to marnowanie wysiłku. Musisz zawsze podzielić test różnych ofert, układów itp. Jeśli nie przekształcasz 100% swojego ruchu, możesz wprowadzić ulepszenia.

Powinieneś zawsze wysyłać ruch do dedykowanych stron docelowych dedykowanych dla danej oferty.

Dzięki PPC, a konkretnie Google AdWords, musisz upewnić się, że wszystkie słowa kluczowe, kopia reklamy i strona docelowa są odpowiednie, aby osiągnąć wysoki QS (Wynik jakości). Im wyższy wynik, tym więcej wyświetleń Twoja reklama otrzyma i tym niższy będzie koszt kliknięcia (CPC).

Bardzo korzystne jest spędzanie na tym czasu, aby uzyskać większy ruch i wydać mniej, ale pomaga to również zwiększyć ruch. Jeśli ktoś wykona wyszukiwarkę Google dla „Niebieskich widżetów”, a następnie zobaczy reklamę z tym słowem kluczowym w tytule, a następnie również reklama wyświetli określony „niebieski widżet”, którego szukają, pomoże przyciągnąć to kliknięcie. W końcu szukają tego konkretnego przedmiotu. Teraz, jeśli są wysyłane na stronę docelową, która przedstawia im atrakcyjną ofertę zakupu tego konkretnego przedmiotu, istnieje duża szansa, że ​​przekonwertują i dokończą proces zakupu.

Teraz, jeśli przeprowadzili to samo wyszukiwanie i zobaczyli tę samą reklamę, a następnie zostali wysłani na stronę docelową, która miała kilka kategorii i przedmiotów, przy czym jedna z nich jest tym, czego szukają, szanse na ich konwersję znacznie się zmniejszają. Jeśli podasz im zbyt wiele opcji i nie pokierujesz ścieżką konwersji, zobaczysz dużo odrzuceń ruchu.

To samo myślenie należy zastosować do ekologicznych strategii wyszukiwania. Jeśli masz wysokie rankingi, a tytuły i opisy stron są bardzo powiązane, tak jak powinny być, musisz upewnić się, że wysyłasz ten ruch na stronę docelową, która daje użytkownikowi dokładnie to, czego szuka.

Wiele osób nie zwraca na to uwagi, ponieważ uważają, że ruch generowany przez SEO jest „darmowy”, więc proponuję, abyś zaczął dołączać cenę każdego gościa, która rozpali pod tobą ogień w kategoriach optymalizacji konwersji. Nigdy nie zakładaj, że Twój ruch sam znajdzie to, czego szuka. Musisz umieścić je tuż przed nimi.

Użyj wysoce mierzalnych danych, aby zbudować swoją strategię i kampanie.

Najbardziej interesującą rzeczą w PPC jest to, jak to mierzalne. Wiesz, co płacisz za każdego gościa, ile kosztuje za konwersję i ile masz zysku po każdej sprzedaży. Następnie możesz wprowadzić zmiany, aby obniżyć te koszty i zwiększyć marżę zysku, a następnie, gdy znajdziesz zwycięską kombinację, możesz powoli się zwiększać, a jeśli jest wystarczająco dużo ruchu, możesz skalować tak wysoko, jak pozwala na to budżet reklamy.

Najbardziej udane kampanie PPC zanurzają się głęboko w ich danych, zarówno na platformie reklamowej, z której korzystają, jak i na ich Google Analytics . Pomaga im to szybko zidentyfikować obszary, które nie działają i muszą zostać wyeliminowane, aby zaoszczędzić na wydatkach na reklamę, i przyspieszyć działanie, aby zapewnić zdrowszy zwrot z inwestycji.

Twoja strategia SEO wymaga tego samego podejścia skoncentrowanego na analizie, ponieważ im szybciej możesz wykonać ruch, aby skierować kampanię we właściwym kierunku (w pozytywny zwrot z inwestycji), tym szybciej możesz spróbować swoich sił.

Widzicie, kiedy jesteście w stanie wygenerować więcej sprzedaży, zazwyczaj daje to dostęp do większego kapitału, co pozwala na bardziej agresywne podejście do SEO. Możesz kupić więcej linków, stworzyć różnorodne zasoby treści i rozszerzyć sieć.

Jednym z powodów, dla których piszę te posty na blogu, jest pomoc moim odbiorcom - zarówno klientom, jak i klientom - poznawanie SEO. Wiele osób zapisuje się na usługę agencji i nigdy nie patrzy się pod maską. Chociaż dobra agencja zrobi wszystko, co w jej mocy, wyniki mogą zostać wzmocnione, jeśli po prostu nauczysz się czytać, rozumieć i analizować swoje dane.

W końcu znasz swoją firmę. Wiesz, kim jest twój klient. Wiesz co i kiedy powinni kupować. Jeśli agencja SEO mówi: „Hej, w zeszłym miesiącu przeprowadziliśmy 10 000 odwiedzających Twoją witrynę”, ale nie było sprzedaży, musisz dowiedzieć się, dlaczego i wprowadzić odpowiednie zmiany, aby uzupełnić generowanie ruchu.

Czy kierują niewłaściwym typem gościa, który nie ma zamiaru kupić? Czy słowa kluczowe i wyszukiwane hasła powodują, że ruch nie jest tak istotny, jak sprzedajesz? Czasami tylko ty masz odpowiedzi na te pytania.

Czasami tylko ty masz odpowiedzi na te pytania

ABT: zawsze testuj.

Istnieją dwa typy grup reklamowych na Facebooku - te, które absolutnie go zgniatają i generują 3-10-krotny zwrot z wydatków na reklamę, a następnie te, które w ciągu kilku godzin przepuszczają cały budżet i generują zero wydatków, co powoduje 100% strat .

Jaki jest wyróżnik między tymi dwoma?

Testowanie.

Firmy, które odniosły sukces dzięki reklamom na Facebooku (lub jakiejkolwiek platformie PPC), sprawdzały się wielokrotnie i na początku były bardziej niż narażone na pewne niekorzystne straty. Ale trzymali się tego i kontynuowali naukę i testowanie, aż do momentu, w którym dowiedzieli się, co działa dla ich biznesu.

Do kupienia są dziesiątki kursów PPC i materiałów do e-learningu, ale dopóki nie przetestujesz prawdziwego ruchu i konkretnych ofert, nigdy nie będziesz miał bazy do zbudowania. To wymaga pracy; prosty i prosty.

To samo dotyczy SEO.

Tylko dlatego, że niektóre Bloger SEO mówi, że wystarczy kilka linków do autorytetów i post na blogu o długości 1800 słów, nie gwarantuje to nawet, że stanie się blipem na radarze Google w SERP. Każda branża i lokalizacja jest inna.

Musisz zawsze testować nowe strategie SEO i być skłonnym zainwestować swój czas w samokształcenie, jeśli zamierzasz się tym zająć lub zatrudniać agencję, która uważa cię za partnera bardziej niż liczbę. Kampanie wycinania plików cookie nigdy nie będą działać w pełnym zakresie.

Twoja kopia (tytuły i opisy meta) jest najbardziej odpowiedzialna za przyciągnięcie kwalifikowanych kliknięć.

Jeśli chodzi o PPC, kopia reklamy przyciąga kliknięcie. Ponieważ możesz umieszczać reklamy na samej górze Google, pod warunkiem, że chcesz licytować najwyższą cenę, bez wątpienia zobaczysz wszystkich, którzy szukają słów kluczowych, na które kierujesz reklamy. Jeśli kopia reklamy (tytuł i opis) nie są przekonujące i nikt nie klika reklam, wówczas współczynnik CTR (współczynnik klikalności) gwałtownie spada, a liczba wyświetleń spada, a CPC (koszt kliknięcia) wzrasta.

To sprawia, że ​​optymalizacja i testowanie są tak ważne, a to samo dotyczy SEO w zakresie tytułów i opisów meta. Podczas gdy musisz zadowolić Google (tylko tytuł - algorytm Google nie uwzględnia w tekście opisu meta), musisz napisać je w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę i szybko narysować kliknięcie.

Większość właścicieli firm i agencji SEO koncentruje się na rankingach w SERP, ale bardziej skuteczna strategia skupiałaby się na współczynnikach klikalności dla poszczególnych słów kluczowych i stron, które można znaleźć w Google Search Console deska rozdzielcza.

Jeśli zauważysz, że dana strona otrzymuje wiele wyświetleń, jest to wyraźny znak, że Google uważa ją za wysokiej jakości, ale jeśli kliknięcia są niskie, to po prostu nie łączy się z osobami szukającymi tego konkretnego słowa kluczowego.

Spróbuj zmienić tytuł, aby był bardziej bezpośredni w odniesieniu do tego, co jest wyszukiwane, i użyj opisu meta, aby stworzyć wezwanie do działania z ofertą, której nie można odmówić. Teraz zwróć uwagę na poszczególne strony w swojej wyszukiwarce i sprawdź, czy wskaźniki klikalności wzrosły. Często potrzeba kilku zmian, aby znaleźć taki, który pobiera wysoki procent, więc nie zniechęcaj się, jeśli nie doświadczysz natychmiastowej poprawy.

Często potrzeba kilku zmian, aby znaleźć taki, który pobiera wysoki procent, więc nie zniechęcaj się, jeśli nie doświadczysz natychmiastowej poprawy

Wniosek

Aby rozwijać się online, musisz opanować każdy aspekt, a nie mówię tylko o SEO i PPC. Musisz mieszać w mediach społecznościowych, e-mail marketingu, reklamach graficznych itp. To nie tylko zapewnia większy zasięg marki, ale również pozwala uniknąć stania się ofiarą posiadania wszystkich jajek w jednym koszyku.

Google może wprowadzić aktualizację, która sprawi, że Twoje organiczne rankingi znikną z dnia na dzień. Koszt reklam na Facebooku może nadal wzrastać do tego stopnia, że ​​nie są one opłacalne dla danego produktu lub usługi. Istnieje wiele rzeczy, które mogą się zdarzyć, a które są całkowicie poza twoją kontrolą.

Porady, które zepsułem powyżej, to sposoby na poprawę SEO, wykorzystując w szczególności wyniki i dane z wysiłków PPC. Jeśli nie korzystasz z płatnego ruchu, teraz jest czas na rozpoczęcie. Nie tylko może to pomóc w szybszym skalowaniu Twojej firmy, ale daje ci dostęp do informacji, które mogą pomóc Ci poprawić SEO.

Czego nauczyłeś się łącząc różne platformy marketingowe? Czy zgadzasz się, że dane i informacje PPC mogą być wykorzystywane w sposób, który poprawia optymalizację pod kątem wyszukiwarek? Daj mi znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.

Tommy McDonald

Możesz przeczytać o mnie wszystko na stronie „Informacje” tutaj na blogu!

Ostatnie posty Tommy McDonald ( widzieć wszystko )

Komentarze

komentarze

Czy kierują niewłaściwym typem gościa, który nie ma zamiaru kupić?
Czy słowa kluczowe i wyszukiwane hasła powodują, że ruch nie jest tak istotny, jak sprzedajesz?
Jaki jest wyróżnik między tymi dwoma?
Czego nauczyłeś się łącząc różne platformy marketingowe?
Czy zgadzasz się, że dane i informacje PPC mogą być wykorzystywane w sposób, który poprawia optymalizację pod kątem wyszukiwarek?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?