СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Jak utworzyć stronę docelową. Strona docelowa zrób to sam

 1. Co zwykle oznacza lądowanie
 2. Jak stworzyć stronę docelową. Sposoby lądowania
 3. Tworzenie strony docelowej za pomocą gotowych szablonów
 4. Strona docelowa generatorów online
 5. Tworzenie strony docelowej od zera
 6. Zamów stronę docelową od freelancera lub studia internetowego

Pozdrawiam przyjaciół. W niedawnej ankiecie, którą zorganizowałem na moim blogu, kilkakrotnie poproszono mnie o wyróżnienie tematów związanych z tworzeniem strony docelowej i różnych niuansów związanych z pojedynczymi stronami sprzedaży.

I rzeczywiście, ten temat jest dziś bardzo popularny. Prawie każdy pierwszy infoshnik używa lądowań do swoich kursów i produktów, a po tym pomysł ten został odebrany przez innych biznesmenów, którzy chcą sprzedawać swoje towary i usługi przez Internet z wysokim współczynnikiem konwersji.

Co zwykle oznacza lądowanie

Strona docelowa, zwana także stronami docelowymi, to zazwyczaj strona jednostronicowa, której jedynym celem jest zmuszenie użytkownika do wykonania określonej czynności, w większości przypadków jest to oczywiście wydatkowanie pieniędzy na produkt lub usługę. W tym pomagają specjalne elementy, które są już uważane za standardowe na stronach docelowych:

 1. Wezwania do działania (Subskrybuj, kupuj, zarejestruj się, zarejestruj się), duży, przyciągający wzrok przycisk sprzedaży / subskrypcji, często nie jeden - na początku i na końcu strony.
 2. Informacje zwrotne od konsumentów, pozytywne komentarze na temat produktu z różnych forów, społeczne. sieci itp. ogólnie, elementy perswazji za pomocą narzędzi społecznych, które wzbudzałyby zaufanie do odwiedzającego
 3. Różne rodzaje promocji, rabatów, bonusów, często z licznikiem odliczającym. To zmusi gościa do podjęcia działań tu i teraz, nie odkładając go na przyszłość (w końcu najprawdopodobniej nigdy nie wróci na twoją stronę)
 4. Różne elementy projektu strony internetowej, wszystkie stworzone w tym samym celu - aby wymusić zakup. To i wszelkiego rodzaju zdjęcia, zdjęcia produktu z udanych pozycji, szczęśliwych ludzi, wiarygodnych postaci. Wszelkiego rodzaju techniki projektowania, takie jak strzałki, kierowanie widokiem przycisku, duże nagłówki, wysoki kontrast ważnych elementów, ramek, wymiennego tekstu itp. Arsenał jest ogromny.
 5. Właściwie sam tekst sprzedaży, który zawiera opis produktu, jego zalety, metody aplikacji i, najlepiej, pracę z negatywami konsumenta. Ogólnie rzecz biorąc, tworzenie tekstu sprzedaży jest osobnym dużym tematem.
 6. Często znaleziono osadzone wideo, przeznaczone dla tych, którzy lubią oglądać i słuchać więcej, a nie czytać. Czasem uruchamiają go kliknięciem, czasem automatycznie, gdy strona się ładuje - wszystko jest indywidualne, gdzieś działa lepiej, gdzie indziej, gdzieś bez wideo, więcej odpowiedzi.

A przecież strony docelowe działają dla mnie zaskakująco (osobiście już wywołują u mnie reakcję, ale większość zwykłych użytkowników sieci wciąż je gryzie)! Chociaż muszę przyznać, że wszystko staje się coraz gorsze, ludzie już mają dość, to zajmie trochę czasu, gdy konwersja z nich nie przekroczy konwersji ze zwykłych metod sprzedaży, a może nawet mniej, jestem pewien. Ale podczas gdy ten temat działa, należy go użyć.

Co więcej, sprzedaż stron jednostronicowych jest tworzona głównie dla reklam kontekstowych lub innych rodzajów przyciągania ruchu, z wyjątkiem SEO, dlatego ta strona docelowa nie przedstawia żadnej specjalnej wartości, jeśli nie jest zasilana ruchem z zewnątrz. Dlatego, gdy przestanie działać, będzie można wysłać go do wirtualnego zrzutu bez żadnych żalów.

A teraz, po długiej części wprowadzającej, przejdźmy do najciekawszej części - stworzenia własnej strony docelowej.

Jak stworzyć stronę docelową. Sposoby lądowania

Istnieje kilka sposobów, aby zrobić sobie jedną stronę:

 1. Użyj różnych szablonów, które umożliwiają tworzenie stron docelowych (zarówno dla popularnych CMS, jak i dla własnego panelu administracyjnego lub czystego HTML)
 2. Generatory stron docelowych online
 3. Zrób własne lądowanie od podstaw
 4. Zamów od profesjonalistów i nie trać czasu i nerwów.
 5. Kup gotową stronę docelową w specjalistycznych sklepach internetowych.

Aby zaoszczędzić czas, korzystam z pierwszej opcji i będziemy się nad tym zastanawiać bardziej szczegółowo.

Tworzenie strony docelowej za pomocą gotowych szablonów

Ostatnio otrzymałem duży wybór szablonów stron docelowych, zarówno w html, jak i moim własnym panelu administracyjnym.

Jak rozumiesz, ta metoda oszczędza dużo czasu, ponieważ główna struktura, skrypty, treść HTML, układ itp. wszystko jest gotowe. Konieczna będzie jedynie zmiana tekstów, przesłanie niezbędnych zdjęć i, jeśli to konieczne, dodanie własnej funkcjonalności i dostosowanie stylów.

Zanim zajmie to trochę więcej niż powiedzmy praca z generatorem online, ale za pieniądze będzie kilka razy tańsze. Spośród minusów, możemy tylko zauważyć, że będziemy potrzebować przynajmniej podstawowych umiejętności w pracy z html i css oraz oczywiście własną domeną z hostingiem.

Tak więc, na przykład, pewnego dnia stworzyłem lądowanie na sprzedaż choinek w Tiumeniu i pomyślnie naszkicowałem cały proces =)

Brak instalacji - wystarczy przesłać archiwum do hostingu do folderu głównego i kontynuować pracę. Tak wyglądał domyślny szablon, który wybrałem:

Standardowa strona docelowa z licznikiem, przyciskami itp. Brakuje tylko opinii, ale to nie jest problem - klient nie był potrzebny, jeśli chcesz je dodać, nie będzie żadnych problemów. Ta strona docelowa ma własną funkcjonalność - miniadminka, jeśli można to tak nazwać.

Po autoryzacji administrator może zmienić elementy strony bezpośrednio w oknie przeglądarki. Kliknij prawym przyciskiem myszy we właściwym miejscu, a pojawi się to menu:

Kliknij prawym przyciskiem myszy we właściwym miejscu, a pojawi się to menu:

Teksty są zmieniane na pisanie na żywo na klawiaturze. Z tego menu możesz skonfigurować formatowanie, kolory, tło, dodać linki, zdjęcia, wideo, flash, a nawet ramki itp. Jednak niektóre podstawowe informacje, takie jak e-mail, ustawienia skryptów zamówień itp. będziesz musiał dostosować ręcznie, edytując pliki (dołączona jest instrukcja szablonu)

1. Najpierw poszedłem na stronę www.iconfinder.com i wybrał darmowe przyzwoite ikony w postaci drzew. Będą zarówno tworzyć elementy projektu lub logo, jak i tworzyć favicon.

2. Zastąpił pudełka choinkami, zmienił tekst, kolory formy i czapki z zielonym odcieniem, usunął dodatkowe bloki itp. ukończenie wszystkiego zajęło około godziny, większość czasu potrzebnego na wyszukiwanie zdjęć i dostosowanie ich do szablonu. W rezultacie górna część strony docelowej zaczęła wyglądać następująco.

Oczywiście, kolory są bardziej jak rodzaj wojska, ale cóż, klienci mają różne gusta i kolory, od dawna nie wpełzłem do nich z moim estetyzmem) Musiałem kopać głębiej i css do kodu - nie można zarządzać jednym panelem administracyjnym, jeśli chcesz dostosować wzór dla siebie.

3. Nie ma problemów z dolną częścią - karta została usunięta, schemat pracy jest później również na życzenie klienta. Zmieniłem niektóre gradienty dla potrzebnych kolorów. Zmieniono teksty korzyści. Są nadal wstępne, zakończę później.

4. Następnie podłączyłem bezpłatny zestaw ikon czcionek inteligentnych Font Awesome http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/3.2.1/icons/ Dzięki ich pomocy w ciągu 5-10 minut możesz łatwo rozpowszechniać proste elementy graficzne witryny. Zaletą ikon wektorowych jest to, że skalują się one dobrze bez utraty jakości, a także możesz dostosować wygląd bezpośrednio poprzez css, bez użycia edytorów graficznych.

Aby zainstalować je na swojej stronie, wystarczy pobrać archiwum, rozpakować je do katalogu głównego hostingu, aw sekcji <head> witryny ustawić ścieżkę do pliku css <link rel = "arkusz stylów" href = "font-awesome / css /font-awesome.min.css »>. Jeśli używasz Bootstrap, jest tam jeszcze łatwiej. Możesz przeczytać więcej o metodach instalacji tutaj. http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/3.2.1/get-started/ jak ich używać tutaj http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/3.2.1/examples/

Rezultatem jest coś takiego.

Abyśmy mogli wyciągnąć tak piękną ciężarówkę, wystarczy wstawić kod <i class = "icon-truck"> </ i> we właściwym miejscu. Aby nadać mu style, których potrzebujemy, możesz dodać dodatkowe klasy, na przykład dodałem 2 klasy <i class = "icon-truck elkico grn"> </ i>. W elkico, ustawiam rozmiar wszystkich ikon w tej serii, odpowiednio grn, kolor wszystkich zielonych ikon, a następnie do dekoracji musiałem dodać 2 słowa podczas wstawiania kodu.

Jeśli chcesz, możesz tworzyć linki, przyciski z takich ikon, możesz je obracać, jak chcesz, a nawet dodawać animacje, a wszystko to za pomocą tylko CSS.

Tak wyglądało dno strony docelowej po dodaniu ikon

Na dobre w pozycji Żywe choinki trzeba wstawić ikonę choinki, ale takiej nie ma w zestawie, a ja leniwie zrobiłem to ręcznie) Później to zrobię. Dzięki odpowiednim umiejętnościom będziesz w stanie tworzyć całkiem ładne strony docelowe w ciągu 2-3 godzin (a jeśli korzystasz z podstawowych szablonów, możesz zarządzać nimi w ciągu pół godziny). Ogólnie strona wygląda teraz tak:

Plusy: szybko, tanio, jesteś swoim własnym szefem i panem 🙂

Wady: musisz zrozumieć html i css, aby móc pracować z obrazami, w przeciwnym razie element może zostać szybko przekreślony. Ponadto ten zestaw szablonów ma przestarzały układ - nie jest adaptacyjny, tj. na małych monitorach i aplikacjach mobilnych wygląd strony będzie wyglądał niezdarnie.

W przypadku WordPress mogę zaproponować kilka szablonów, które zostały wyostrzone specjalnie do tworzenia stron docelowych:

 • Justlanded całkiem dobry szablon, użył go jakoś do stworzenia strony docelowej na WordPressie. Z korzyści - niedrogi (10 USD) i prosty w porównaniu do wielu szablonów premium. Adaptacyjny, z zestawem predefiniowanych stylów wzorów, skrótów, a nawet obsługiwanych przez WooCommerce. Aby utworzyć stronę docelową, używany jest motyw wbudowany. Z minusów - angielski. Nie jest to jednak skomplikowane, a moja podstawowa wiedza wystarczyła, aby zrozumieć wszystkie niezbędne funkcje i ustawienia.
 • Są takie skandaliczne Most z wszelkiego rodzaju paralaxami, animacjami itp.
 • Zasadniczo są one pełne, dla różnych potrzeb i z różną funkcjonalnością, jeden tag strony na nich, aby pomóc http://themeforest.net/tags/one%20page

Strona docelowa generatorów online

Tutaj nie będę tak żuć - jeśli chcesz, sam możesz zapoznać się z narzędziami online, które umożliwiają tworzenie sprzedaży stron jednostronicowych. Wystarczy wymienić najpopularniejsze usługi.

1. Lpgenerator jest prawdopodobnie najbardziej popularny w RuNet, można go znaleźć poprzez odniesienie. http://lpgenerator.ru/ . A jednocześnie jeden z najdroższych.

Z korzyści - jest bezpłatny 14-dniowy okres próbny. Jednak stawki od 2000 do 15 000 rubli miesięcznie. Widzę jedyną opłacalną opcję użytkowania, jeśli tylko musisz utworzyć stronę docelową na krótki okres 1-2 miesięcy. Nie ma tam zbyt wielu szablonów, moim zdaniem nieco ponad sto.

Plusy : nie musisz oddzielnie kupować hostingu i domeny, wszystko w jednej usłudze i jest wliczone w całkowitą cenę płatności taryfy. Tech. wsparcie, dodatkowe bułki i wszelkiego rodzaju promocje z usług.

Wady: drogie, uzależnienie od usług zewnętrznych.

2. Onepagemany jest pod linkiem http://onepagemany.ru/ Ten Landing Designer pojawił się niedawno w sieci, ale zwrócił moją uwagę kilkoma ciekawymi funkcjami.


Po pierwsze, możliwość korzystania z usługi bez rejestracji. Po drugie - pobierasz utworzony szablon i instalujesz go na swoim serwerze, tj. brak zależności od usług innych firm, co jest miłe. W trzecim wydaje się, że jest bezpłatny, przynajmniej dopóki nie znalazłem na nim metek i płatnych taryf. Jedynym momentem, który widziałem, jest to, że usługa oferuje Ci unikalny projekt dla Twoich potrzeb, najwyraźniej zarabiając na tym.

Z minusów mogę zauważyć, że usługa jest zbyt surowa, wciąż jest przepiłowana i przetarta na dobre. Cóż, i tylko 4 możliwe wzory w tej chwili, jest bardzo słaba.

W rzeczywistości istnieje wiele podobnych generatorów, ale większość z nich, delikatnie mówiąc, nie wzbudza zaufania i ma bardzo przeciętną funkcjonalność oraz kilka dziesiątek podobnych szablonów.

Tworzenie strony docelowej od zera

Ta metoda nie jest na pewno dla wszystkich. Jeśli sam chcesz stworzyć własną stronę sprzedaży od podstaw, wymaga to dobrej znajomości html, css, umiejętności korzystania ze skryptów java, znajomości wszystkich niezbędnych programów i niezbędnych usług, dobrego smaku projektu, posiadania programu Photoshop, umiejętności pisania wysokiej jakości tekstów sprzedażowych itp. d.

Plusy: Jesteś pełnoprawnym twórcą swojego arcydzieła online. Będziesz wiedzieć, każdy przecinek, każdy wiersz kodu witryny sprzedaży, możesz stworzyć niepowtarzalny, mało prawdopodobny projekt lub funkcjonalność. Ponadto jest całkowicie darmowy.

Wady: Długie i trudne, przynajmniej w odniesieniu do innych sposobów. Ta opcja jest prawdopodobnie odpowiednia tylko dla profesjonalistów lub fanatyków.

Zamów stronę docelową od freelancera lub studia internetowego

Dość powszechny sposób. Wiele normalnych firm nie będzie się trudzić i tworzyć własnych lądowań na generatorach lub szablonach, wiedząc, że w końcu będą po prostu spędzać czas lub w najlepszym razie otrzymają źle funkcjonującą stronę docelową. Dużo łatwiej jest zwrócić się do specjalistów, zapłacić około 10–20 tys. Rubli (jeśli nie mają popisowego projektu) i zdobyć gotową stronę na ich prośby i potrzeby.

Oczywiście, jeśli zwrócisz się do niektórych dużych studiów internetowych, można nawet oderwać 100 tysięcy). Jeśli zwrócisz się do mało znanych freelancerów na tanie giełdy, możesz znaleźć wykonawcę za 2-3 tysiące, ale jakość takiej pracy najprawdopodobniej będzie wątpliwe (lub gotowe szablony będą używane w czystej postaci bez specjalnej adaptacji dla pojedynczego klienta, z wyjątkiem tego, że tekst zmieni kilka zdjęć) i być może zostaną one rzucone z pieniędzmi, co również się zdarza.

Plusy: zamawiasz witrynę, dostajesz witrynę, taką jaką chcesz. Bez marnowania czasu i wysiłku.

Minusy: wydajesz na to pieniądze)

Przy okazji, jeśli potrzebujesz strony docelowej, możesz zamówić ją u mnie za stosunkowo niską cenę (od 7 do 15 tysięcy rubli, w zależności od złożoności) i uzyskać pełnoprawnego sprzedawcę, z tekstami, zdjęciami, licznikami, recenzjami i wszystkim, czego potrzebujesz. Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych od ponad 3 lat.

Napisz na adres [email protected] lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie usługi https://ruskweb.ru/uslugi/

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?