СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Jak reklamować kanał YouTube za pomocą AdWords

 1. Reklamuj AdWords w kanale YouTube Kampania reklamowa AdWords dla wideo może pomóc zwiększyć liczbę...
 2. Użyj wszystkich funkcji formatów TrueView.
 3. Zobacz, jak to działa.
 4. Przykład użycia zwiastuna kanału jako reklamy w strumieniu
 5. Jak dotrzeć do nowej publiczności
 6. Poproś widzów o subskrypcję
 7. Współpracuj z innym kanałem
 8. Użyj adresów URL listy odtwarzania i stron subskrypcji
 9. Podsumowanie

Reklamuj AdWords w kanale YouTube

Kampania reklamowa AdWords dla wideo może pomóc zwiększyć liczbę wyświetleń i przyciągnąć nowe do kanału abonenci . Możesz tworzyć reklamy, które pojawią się przed filmem lub obok filmu (na stronie oglądania w YouTube).

Twoim zadaniem jest przygotowanie reklam, określenie budżetu i wykorzystanie narzędzi marketingowych do określenia odpowiedniej grupy konsumentów.

Koszty kampanii nie mają dolnego limitu - możesz zapłacić tyle, ile chcesz. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia reklamy, kierowania i budżetu. Ponadto możesz zakończyć kampanię w dowolnym momencie.

Przygotuj interesujące reklamy typu „wezwanie do działania”.

Filmy z YouTube są najlepsze promować z unikalnymi reklamami, które zainspirują widzów i pozwolą im poznać Twój kanał.

Oto kilka przydatnych strategii:

 • Reklama powinna być krótka . Staraj się zmieścić w przedziale od 30 do 60 sekund.
 • Pokaż widzom, o czym są twoje filmy . W przypadku reklam można pobierać wycinki z najpopularniejszych filmów. Pamiętaj, że Twoja reklama powinna przypominać pozostałym treściom.
 • Spróbuj wykorzystać większość pierwszych pięciu sekund . Po tym czasie widzowie będą mogli pominąć wszystkie reklamy, więc musisz twórczo wykorzystać ten czas, aby przekonać ich do obejrzenia pozostałych reklam.
 • Użyj wezwań do działania . Wezwanie do działania to termin marketingowy. Oznaczają wiadomości, które wyraźnie mówią widzowi, co powinien zrobić. Jeśli tekst nie jest jasny, widz nie może kliknąć i nie subskrybować kanału, nawet jeśli lubi reklamę. Pamiętaj, że w swoich reklamach powinieneś używać wyraźnych wezwań do działania , na przykład „Kliknij i zapisz się do naszego kanału” lub „Zobacz więcej ofert z kanału X”. Użyj wskazówki to pomoże Ci skutecznie wezwać do działania w filmie.
 • Daj widzowi trochę czasu na działanie . Jeśli twój film jest niezwykle zabawny, widz może nie zrozumieć, że za chwilę straci szansę na kliknięcie ważnego linku. Gdy reklama się skończy, widz obejrzy coś innego, aby przynajmniej dziesięć ostatnich sekund filmu dało mu szansę na wykonanie akcji. Na przykład w reklamie możesz wstawiać statyczne wywołania do działania.
 • Nadaj reklamie nazwę, która spodoba się widzom . Pomyśl o tym przez chwilę, ponieważ będzie widoczny nie tylko w panelu sterowania - widzowie też go zobaczą. „Reklama mojego kanału” prawdopodobnie nie jest dobrym pomysłem. Jeśli nadasz reklamie nazwę w stylu „Subskrybuj mój kanał”, to ta nazwa będzie dodatkowym wezwaniem do działania.
 • Zareklamuj się na kanale, który zamierzasz promować . Pobierz go jako publicznie dostępny film.

Użyj wszystkich funkcji formatów TrueView.

Promocja kanału płatnego za pomocą AdWords dla wideo umożliwia korzystanie z kilku charakterystycznych YouTube formaty reklamowe znane jako reklamy TrueView .

Aby rozpocząć, odpowiedz na pytania, w jaki sposób zamierzasz płacić za reklamy, jakie masz formaty reklam i jak chcesz przyciągnąć widzów do kanału. Po wybraniu formatu, który spełni Twoje cele, utwórz kampanię reklamową.

Reklamy TrueView In-Stream przypominają reklamy - są odtwarzane przed filmem stworzonym przez twórcę. Specjalnie przygotowane klipy reklamowe są idealne do tego formatu.

Po pięciu sekundach oglądania takiej reklamy widzowie mają możliwość pominięcia reklamy. Ten format pozwala obliczyć koszt pełnych widoków. Płacisz tylko wtedy, gdy widz ogląda reklamę przez co najmniej 30 sekund.

 • Jako reklama TrueView In-Stream możesz użyć filmu wyjaśniającego widzowi, dlaczego powinieneś oglądać swój kanał.
 • Jeśli chcesz pełniej korzystać z nowej reklamy TrueView In-Stream, możesz umieścić ją w kanale jako oficjalny zwiastun (wygaszacz ekranu wideo).

Reklamy TrueView wyświetlane na ekranie są wyświetlane na stronach YouTube jako miniatury i tekst. Wyświetlane po prawej stronie sugerowanych i zalecanych filmów.

Ten format umożliwia dokonywanie obliczeń kosztów wyświetleń. Płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie reklamę i zacznie oglądać Twój film na stronie oglądania. Reklamy In-Display są idealne do promowania filmów w kanałach.

Jeśli jednak zdecydujesz się skorzystać z tego formatu, upewnij się, że Twoje filmy zostaną odpowiednio zoptymalizowane:

 • Użyj adnotacji, aby określić dodatkowy materiał : adnotacje mogą zachęcić widzów do przejścia na listy odtwarzania lub inne filmy.
 • Stwórz atrakcyjną miniaturę : użyj zauważalnego, interesującego i oryginalnego miniaturka aby zachęcić użytkowników do przejścia na Twój film.
 • Użyj wezwań do działania : upewnij się, że film, który promujesz, zachęca widzów do subskrybowania kanału, oglądania nowych filmów lub wykonywania innych czynności.

Zobacz, jak to działa.

Przykład reklamy w dyspozycjach

Doskonałymi przykładami reklam In-Display są reklamy przygotowane przez Threadbanger i Vsauce3, które zwiększają popularność filmów z tych kanałów.

Duża liczba wyświetleń zwiększa szanse na uzyskanie większej liczby kliknięć od potencjalnych widzów.

Przykład użycia zwiastuna kanału jako reklamy w strumieniu

Zwiastun kanału ledwo politycznego Rolą reklamy In-Stream jest oryginalna mieszanka zabawnych i interesujących materiałów, które można znaleźć na tym kanale.

Reklama daje ogólny obraz charakteru kanału i materiałów na nich, a także zawiera wiele zaproszeń do subskrypcji.

Jak dotrzeć do nowej publiczności

Płatne reklamy w AdWords dla wideo mogą być świetną opcją dla programistów, którzy mają problemy z tworzeniem społeczności. Pozwala przyciągnąć nowych widzów do kanału dzięki odpowiedniemu zarządzaniu reklamami.

Istnieje kilka sposobów kierowania reklam :

 • Kierowanie na miejsca docelowe - reklamy są wyświetlane na innych kanałach, w których Twój film może wydawać się interesujący dla widzów. Zacznij od identyfikacji kanałów, których odbiorców chcesz przyciągnąć. Następnie dodaj je jako miejsce docelowe w ustawieniach kampanii.
 • Kierowanie na kategorie zainteresowań - pozwala dotrzeć do widzów, którzy mają zainteresowania zgodne z profilem kanału. Na przykład, jeśli masz kanał z dodatkami do gotowania, warto reklamować widzów zainteresowanych tematyką żywności. Zacznij od określenia, które tematy mogą zainteresować publiczność a następnie dodaj odpowiednie kategorie do ustawień kierowania kampanii.

Poproś widzów o subskrypcję

Pomimo wielu wyświetleń wideo, niewiele osób subskrybuje Twój kanał? W AdWords dla wideo dostępna jest funkcja remarketingu wideo, która umożliwia wyświetlanie specjalnie przygotowanych reklam widzom, którzy już zapoznali się z treścią, ale jeszcze nie subskrybowali kanału.

Dzięki niej możesz kierować reklamy do osób, które wcześniej wykazały zainteresowanie Twoim kanałem, tj. oglądałem filmy, głosowałem na nich lub dodawałem komentarze.

Współpracuj z innym kanałem

Jesteś obecnie współpraca z jakimś kanałem YouTube lub skorzystać z możliwości wzajemnej promocji filmów? Jeśli tak, to za pomocą funkcji remarketingowej w Adwords dla wideo możesz łatwo dostosować kierowanie reklam do odbiorców kanałów swoich partnerów.

Właściciele kanałów partnerskich będą musieli połączyć swoje konto YouTube z kontem AdWords .

Aby rozpocząć wzajemną reklamę :

 • Wybierz opcje kierowania kampanii AdWords dla wideo:
  • Utwórz listę remarketingową, która obejmie wszystkich widzów lub subskrybentów, którzy pracują z Twoim kanałem.
  • Utwórz listę swoich obecnych subskrybentów.
  • Następnie utwórz listę wszystkich widzów lub subskrybentów działającego kanału, który nie subskrybował Twojego kanału.
 • Twórz reklamy, które będą używane do wzajemnej promocji w ramach kampanii:
  • Przygotuj zwiastun reklamy lub kanału w strumieniu, który pokaże oba kanały.
  • Wyjaśnij, dlaczego publiczność drugiego kanału może być zainteresowana Twoimi materiałami.
  • Nie zapomnij dodać połączenia do subskrypcji reklam.

Użyj adresów URL listy odtwarzania i stron subskrypcji

Po kliknięciu reklama kampanii AdWords może przenieść użytkownika do różnych miejsc. Adres takiego miejsca nazywany jest „docelowym adresem URL”.

Pamiętaj, że ważne jest, aby wybrać adres, który w pełni spełni cele kampanii:

 • Przyciąganie nowych subskrybentów: jeśli celem strumienia reklamowego jest zwiększenie liczby subskrybentów na kanale, należy wysłać je na stronę subskrypcji . Aby uzyskać docelowy adres URL, wpisz: www.youtube.com/subscription_center?add_user=[tutaj wstaw swój kanał].
 • Zwiększ liczbę wyświetleń niektórych filmów: jeśli chcesz, aby wybrane filmy były częściej oglądane (na przykład, aby generować większy dochód), przekieruj widzów do niektórych filmów na liście odtwarzania (nie na stronie oglądania). Aby uzyskać docelowy adres URL, wpisz: www.youtube.com/watch?v=[ID wideo] & list = [ID listy odtwarzania].

Podsumowanie

Płatna kampania w AdWords dla wideo pomoże Ci zaprezentować kanał szerokiemu gronu odbiorców YouTube i zachęci więcej widzów do subskrybowania kanału.

Sukces kampanii zależy od reklam, które powinny wyraźnie pokazywać treść i charakter kanału.

Dzięki narzędziom do kierowania AdWords możesz reklamować swój kanał wśród określonych grup widzów w YouTube.

Com/subscription_center?
Com/watch?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?