СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Jak promować restaurację w Internecie

 1. Jak wprowadzić nowych klientów na stronę:
 2. Jak korzystać z reklam online, aby utrzymać i zwiększyć lojalność klientów

Jak promować restaurację w Internecie, jest często złożonym problemem, nie tylko dla właścicieli restauracji, ale także dla reklamodawców Jak promować restaurację w Internecie, jest często złożonym problemem, nie tylko dla właścicieli restauracji, ale także dla reklamodawców. Ponieważ produkt, który zasadniczo sprzedaje restaurację, jest bardzo, bardzo nieuchwytny. To nie jest coś namacalnego jak potrawy kuchni, a nie usługa abstrakcyjna, ale pewna szczególna wartość, za którą stali klienci są gotowi codziennie jeść w tym miejscu, zapraszać partnerów tylko na spotkania, polecać i chwalić przyjaciół. Wiele zależy od samej restauracji i jej kadry kierowniczej. Jeśli model biznesowy zostanie wybrany pomyślnie, klient będzie łatwo dostępny w Internecie. Najważniejsze jest zrozumienie, kim jest twój klient, jakie są jego oczekiwania, czego szuka w ponętnym słowie „restauracja”.

Po pierwsze, pomysł - następnie marketing.

Aby promować restaurację wykorzystującą technologie internetowe, skuteczne jest stosowanie takich metod, jak treści tematyczne, reklama w wyszukiwarkach, płatne miejsca na portalach tematycznych, sieciach społecznościowych i biuletynach e-mail. Nie zapomnij o reklamie offline, która musi być umiejętnie połączona z promocją online.

 1. Przyciąganie nowych klientów - dzięki czemu można łatwo znaleźć
 2. Trzymając się starych i zwiększając lojalność - przypominając sobie i przyciągając uwagę

Przyciąganie nowych klientów - dzięki czemu można łatwo znaleźć  Trzymając się starych i zwiększając lojalność - przypominając sobie i przyciągając uwagę

Jak wprowadzić nowych klientów na stronę:

Treści tematyczne na stronie. Promocja artykułów restauracyjnych
Każda potrawa z menu na stronie musi być poświęcona co najmniej 3 stronom:

 • Gdzie zamówić danie w mieście (strona z opisem dania, ceny, tabeli lub formularza zamówienia domowego, kontakty)
 • Artykuł o pysznych walorach i smaku tego dania - reklama.
 • Artykuł o historii tego dania - informacyjny.

Oprócz treści kulinarnych, blog restauracji można rozcieńczyć odpowiednimi wiadomościami lokalnymi, uwzględniając jedynie interesy klientów. Twój klient docelowy, szukając dla niego ważnych informacji, może wejść na Twoją stronę i zainteresować się promocjami i ofertami specjalnymi.

Oddzielnie musisz powiedzieć o grafice na stronie - musi być apetyczna. Nie możesz zapisać na zdjęciach potraw!

Oprócz tekstów i grafiki ważna jest także funkcjonalność - kontakty w widocznym miejscu, przycisk oddzwaniania, przyciski sieci społecznościowych dla upodobań i repostów, możliwość pozostawienia komentarza itp. Spraw, by witryna była żywa i responsywna

Kontekstowa reklama restauracji w wyszukiwarce internetowej

Najtańszym sposobem z maksymalnym zwrotem będzie opcja reklamowania wąsko ukierunkowanych żądań.

 • Restauracja z określoną kuchnią
 • Restauracja w określonym obszarze miasta
 • Restauracja tej klasy
 • Restauracja z .. (karaoke, duża sala, zamknięte kabiny, zewnętrzna weranda itp.)
 • Restauracja w stylu ...

Jeśli twoje miasto jest małe, możesz zareklamować się tylko dla zapytania „ restauracja ”. Być może ceny za kliknięcie nie będą zbyt wysokie.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby zwrócenie się do specjalistów, aby dostosować kampanię reklamową. Or po przeszkoleniu tego pracownika , masz swojego własnego marketera kontekstowego, który poprowadzi twój projekt.

W reklamie kontekstowej istnieje również możliwość umieszczania banerów na stronach tematycznych, które są częścią sieci partnerów Google lub Yandex.

Reklama restauracji na tematycznych portalach internetowych

Zwróć uwagę, które witryny są pierwszymi, które żądają „restauracji w Moskwie”

Oczywiście są to duże projekty przeglądowe i analityczne, z katalogami restauracji, ocen itp. Walka z nimi o pierwsze miejsca w wyszukiwaniu jest prawie niemożliwa. Zabierają z restauracji dużo bezpośredniego ruchu z wyszukiwania, ale potem dzielą się nim później, skutecznie redystrybuując kosztem systemu filtrów, w oparciu o zainteresowania i preferencje użytkowników.

Więc twoja instytucja musi być obecna na takich portalach. Często zdarza się, że płatne pakiety usług portalowych dają dobry zwrot.

Jak korzystać z reklam online, aby utrzymać i zwiększyć lojalność klientów

Biuletyn e-mailowy
Jeśli jesteś zainteresowany kompetentna i wielopoziomowa promocja restauracji w Internecie , a następnie biuletyn e-mail będzie również dobrym sposobem na utrzymywanie kontaktu z klientami. Na przykład, goście restauracji mogą wydawać karty rabatowe, a poza imieniem i nazwiskiem oraz datą urodzenia, należy poprosić o e-mail.
usługi specjalne , z którym możesz robić biuletyn prawny e-mail. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i dobrej analizie takie zasoby stały się potężnymi narzędziami marketingu internetowego. Ale warto bardzo ostrożnie opracować pomysł, tempo i projekt dystrybucji, aby nie zrazić klientów niepożądaną lub nieodpowiednią wiadomością.

Społecznościowy raj dla kawiarni
Sieci społecznościowe mogą być używane do tworzenia społeczności wokół idei restauracji. Jest to najskuteczniejsza metoda reklamy wirusowej. W sieciach społecznościowych ludzie mogą reklamować swoje ulubione potrawy swoim znajomym i zapraszać ich na imprezy w swoim zakładzie.
Strategiczna promocja SMM to kwestia wyboru sieci społecznościowej. Powinieneś znać swojego klienta + zrozumieć, z jaką siecią społecznościową jest bardziej prawdopodobny klient i jest bardziej skłonny do aktywności. Jeśli na palcach, młodzież jest na VKontakte, publiczność jest bardziej imponująca - Facebook, zaawansowane są twitterowe.
Oprócz społeczności i stron, sieci społecznościowe oferują płatne reklamy - z ustawieniami targetowania według kryteriów społecznych - płeć, wiek, miejsce zamieszkania. Należy również o tym pomyśleć!
Na stronach Twojej restauracji należy umieścić wszechstronne, nie tylko reklamowe, ale także rozrywkowe treści, aby użytkownicy byli zainteresowani i mogli zostawić komentarze.

I oczywiście reklamy PR i wizerunkowe
Przejdź tam, gdzie są Twoi klienci: fora, magazyny online, YouTube, blogi, wydarzenia .. Bądź aktywny w życiu offline, twórz ciekawe wydarzenia, zawsze będą ludzie gotowi, aby wyróżnić go na swojej stronie lub na ulubionym portalu miasta.

Ogólnie rzecz biorąc, opracowanie strategii marketingowej restauracji jest złożonym algorytmem krok po kroku, z własnymi regularnościami i obowiązkową listą kontrolną. Nie gwarantujemy, że te kilka wskazówek, które cytowaliśmy w tym artykule, są panaceum. Każda firma ma swoje przeznaczenie, własny styl, własny cel - wszystko jest ustalane indywidualnie!

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?