СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Jak pomóc promować nowy kanał YouTube?

Cześć przyjaciele! W tym artykule chcę podzielić się z wami poradami dotyczącymi promocji nowego kanału na YouTube. Powiem ci, jak mogę pomóc mojemu nowemu kanałowi w uzyskiwaniu widoków i subskrybentów przy użyciu dostępnych już zasobów. Tematy tego kanału to gotowanie, porady dla gospodyń domowych, hackowanie życia domowego itp.

Aby przyciągnąć publiczność do nowego kanału, przede wszystkim aktywnie korzystam z dwóch innych moich kanałów YouTube o podobnym temacie . Jedna z nich poświęcona jest pięknu, modzie, trosce o siebie, jest też film o gotowaniu. Kanał ma 1,687 abonentów i około 55 000 odsłon miesięcznie. Drugi (większy, szary kanał kulinarny) - 10 000 abonentów i 137 000 odsłon.

Dodaję filmy z mojego nowego kanału do list odtwarzania tych kanałów. Same listy odtwarzania są wyświetlane jako sekcje na stronach głównego kanału.

Same listy odtwarzania są wyświetlane jako sekcje na stronach głównego kanału

Ponadto na szarym kanale mam jedne z najpopularniejszych reklam. Dodałem w nich wskazówki dotyczące filmów autora z mojego kanału z tym samym i bliskim tematem . Te filmy zaczęły zdobywać więcej widoków niż inne.

Te filmy zaczęły zdobywać więcej widoków niż inne

Z tych samych kanałów lubię filmy na moim nowym kanale . Są więc dodawane do osobnej listy odtwarzania „Like”, do której otworzyłem. Ta lista odtwarzania może być również wyświetlana na głównej stronie kanału jako sekcja.

Ta lista odtwarzania może być również wyświetlana na głównej stronie kanału jako sekcja

Aby promować nowe filmy, używam i moich stron Google+ . Każdy mój kanał ma stronę Google + stronę. Są na żywo, stale aktualizowane treścią: filmy, artykuły, reposty przydatnych materiałów z innych stron + i społeczności, dzięki czemu zyskują subskrybentów i opinie.

Publikuję filmy z nowego kanału na trzech moich + stronach jednocześnie: tej, która jest powiązana z tym kanałem, i stron 2 innych kanałów, o których pisałem powyżej. Jeśli nowa strona nadal jest obracana, zyskuje pierwszą publiczność i nie ma specjalnego ruchu do tego wideo, a pozostałe 2, już ustanowione, zawsze przynoszą dodatkowe widoki. Czasami wideo nagrywa dobrze, lubią to (plus) i aktywnie się przesyła. Jak do tego doszło:

Jeśli zacząłem już mówić o sieci społecznościowej Google +, chcę jeszcze raz wspomnieć o aktywnej publikacji ogłoszeń z filmami w społecznościach tematycznych . Jest ich wiele w tematach kobiecych (uroda, higiena osobista, gotowanie). A publiczność jest tutaj bardzo aktywna, czyli ludzie lubią, piszą komentarze, repost. Tak więc nie przegapię okazji do ogłoszenia nowego filmu w tych grupach.

Wygląda to tak:

1. Początkowo, poprzez wyszukiwanie w sieci społecznościowej Google+, znalazłem społeczności odpowiednie dla siebie. Przeanalizowałem ich aktywność, jak często są aktualizowane, jakie mają reguły, czy można je opublikować, czy tylko administrator jest publikowany w społeczności.

2. Ponadto, za każdym razem, gdy pojawia się nowy film, piszę dla niego małe ogłoszenie i publikuję je w grupach. Tam, gdzie są sekcje tematyczne, zdecydowanie wybieram te najbardziej odpowiednie. Dodałem w ogłoszeniu kilka # hashtagów ze słowami kluczowymi, lubię go (plus).

3. Jestem aktywny w społeczności - przeglądam publikacje innych autorów. Te, które wydają mi się interesujące - lubię, zamieszczam moje strony i mogę zostawić komentarze. Niektórzy autorzy odwzajemniają się, również dodają upodobania i publikują moje publikacje. Doskonale mi to pasuje :)

Zasadniczo są to główne zasoby, których używam do promowania mojego nowego kanału. Oprócz nich korzystam z innych sieci społecznościowych (stworzyłem własne grupy na Vkontakte, Facebook, Odnoklassniki), publikuję filmy w moich profilach społecznościowych (Vkontakte, Pinme). Używam blogu dla kobiet, grupy na Subskraibe.

Inną opcją, której jeszcze nie osiągnąłem, jest publikowanie przepisów z filmami na portalach kulinarnych (jeśli masz także kanał kulinarny). Portale takie jak Povarenok.ru, RussianFood, gdzie można zarejestrować i dodać własne przepisy. Ostatnio otrzymałem taką propozycję:

Myślę, że możesz spróbować.

Poniżej możesz zobaczyć wideo wizualne do artykułu :

Na tym artykule kończę. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i komentarze. Na tym artykule kończę

Życzę powodzenia!

Z poważaniem, Victoria Karpova

POLECAM TAKŻE PRZEGLĄDAĆ TAKIMI MATERIAŁAMI:

Informacje o listach odtwarzania YouTube
Źródła ruchu na Twoim kanale YouTube
Nawigacja na kanale YouTube (sekcje, ponowne łączenie)
Gdzie można uzyskać bezpłatne bezpłatne szkolenie na YouTube

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?