СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Jak pisać treści wokół słów kluczowych, aby zwiększyć swoje rankingi

  1. 1. Badanie słów kluczowych
  2. 2. Pisanie z myślą o słowach kluczowych
  3. 3. Pisanie długich postów
  4. 4. Krótkie słowa kluczowe a słowa kluczowe Long-Tail
  5. Słowa kluczowe są nadal ważne!

Skupienie się na właściwych słowach kluczowych ma ogromny wpływ na wzrost ruchu

Skupienie się na właściwych słowach kluczowych ma ogromny wpływ na wzrost ruchu. Dodatkową zaletą kierowania na słowa kluczowe jest to, że ta treść przyniesie odwiedzającym, którzy są bardziej skłonni do konwersji na potencjalnych klientów i sprzedaż.

Pisanie treści dla SEO to znacznie więcej niż posypywanie kilku słów kluczowych w tekście. Google na pewno go nie doceni. Nie tylko nie uda Ci się uzyskać wysokiej pozycji w rankingu, ale również ryzykujesz karanie. Aktualizacje Google, takie jak Panda i Penguin, położyły kres upychaniu słów kluczowych i zmusiły sprzedawców treści do przyjęcia nowych strategii SEO i pracują znacznie ciężej.

Jednak w przeciwieństwie do tego, co można przeczytać, słowa kluczowe są nadal bardzo realną strategią podczas pisania treści. Musisz być gotowy na więcej wysiłku i być bardziej subtelnym podczas ich wdrażania. Aby pokazać, że badania słów kluczowych i pisanie z myślą o słowach kluczowych mogą nadal działać, sprawdź ten świetny post na SEMrush przez Syed Irfan Ajmal . W poście wyjaśnia, jak on wzrost przychodów o 23,85% za 6 miesięcy, tylko wdrażając tę ​​samą strategię.

Ponadto podzielimy się wskazówkami i wskazówkami, jak kierować reklamy na odpowiednie słowa kluczowe i pisać posty wokół nich, które publiczność uzna za przydatne, a Google zajmie bardzo wysoką pozycję. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

1. Badanie słów kluczowych

Jednym z najlepszych narzędzi, których można użyć podczas kierowania właściwych słów kluczowych do tworzenia treści, jest SEMrush. SEMrush jest jednym z naszych ulubionych, ponieważ pozwala nam rzucić okiem na to, co robią nasi konkurenci, a następnie wykorzystujemy go jako podstawę do poprawy naszych treści. Ale poza tym SEMrush to prawdziwa kopalnia informacji. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, utwórz konto i zaloguj się. Po zalogowaniu wpisz adres URL, o którym chcesz wiedzieć więcej. Będziemy używać Business.com jako przykład.

Po lewej stronie zobaczysz link „Organic Research”. Po jego kliknięciu przejdziesz do sekcji „Pozycje” na stronie.

Po jego kliknięciu przejdziesz do sekcji „Pozycje” na stronie

Nawet na pierwszy rzut oka będziesz w stanie znaleźć mnóstwo informacji, które pozwolą Ci lepiej poznać każdą witrynę, w tym rankingi słów kluczowych, ruch, liczbę wyszukiwań, stopień trudności słów kluczowych i koszty ruchu.

Dobrą strategią jest wybranie słów kluczowych, które już zaliczasz (pierwsze 50 pozycji) o objętości wyszukiwania 1000 lub wyższej.

Przyjrzyjmy się słowom kluczowym o dużym natężeniu ruchu w naszym przykładowym adresie URL, na który może kierować się Business.com.

com

Równoważenie głośności i trafności polega na tym, jak można uzyskać najlepsze słowa kluczowe do kierowania, wokół których można budować treść. Teraz czas zacząć pisać.

2. Pisanie z myślą o słowach kluczowych

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, upychanie słów kluczowych jest jednym z najbardziej przestarzałych i niezadowolonych z powodu praktyk, które można zastosować podczas tworzenia treści wokół słów kluczowych. Google nie tylko obniży ranking Twojej witryny, ale także postów i artykułów, które są wypełnione po brzegi słowami kluczowymi i frazami, często bez znaczenia lub wręcz absurdalnych, są również unikane przez czytelników, ponieważ nie są w stanie znaleźć niczego wartościowego w tych postach.

Nie oznacza to jednak, że powinieneś zrezygnować z wstawiania kilku kluczowych fraz, które mają kompletny sens, a które i tak muszą znaleźć się w artykule. Jeśli kluczową frazą jest „fotografia cyfrowa Meksyk”, brzmi to całkowicie kiepsko i nienaturalnie. Ale jeśli wdrożysz go bardziej organicznie i powiesz, że „fotografia cyfrowa w Meksyku jest bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej”, brzmi to znacznie lepiej.

Ale jeśli wdrożysz go bardziej organicznie i powiesz, że „fotografia cyfrowa w Meksyku jest bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej”, brzmi to znacznie lepiej

Jeśli chodzi o gęstość słów kluczowych, musisz być ostrożny. Jeśli rzeczywiście piszesz artykuł o fotografii cyfrowej, nie musisz upuszczać słowa kluczowego, takiego jak „fotografia cyfrowa” co 50 słów. Czytelnicy już wiedzą, że artykuł dotyczy tego konkretnego tematu, więc przypominanie mu o tym co 30 sekund jest po prostu rażącym słowem kluczowym. Dąż do 1-3% gęstości słów kluczowych podczas wstawiania słów kluczowych, zachowując dobrą czytelność i wartość swoich postów. Coś więcej niż to, a wylądujesz w gorącej wodzie z Google.

3. Pisanie długich postów

Mówimy zarówno o długich artykułach o długości co najmniej 1000 słów, jak i o długości około 1500 słów, a także o głębokich słupach słupkowych, które mają ponad 2000 słów. Chociaż niekoniecznie jest to regułą, dłuższe artykuły mają większą wartość dla czytelnika, bardziej użyteczne dane, ponieważ po prostu jest więcej miejsca dla pisarza, aby wejść w tę sprawę.

Ponadto Google preferuje dłuższe artykuły, ponieważ mają więcej materiałów do analizowania i rangowania pająków. Dlaczego więc nie wszyscy piszą te ogromne posty? Odpowiedź jest prosta: są cholernie trudne do napisania, a wykonanie ich zajmie ci wieczność.

Odpowiedź jest prosta: są cholernie trudne do napisania, a wykonanie ich zajmie ci wieczność

Dłuższe artykuły pozwalają uzyskać niemal dowolną naturalną kombinację odpowiednich słów kluczowych w artykule. Ponadto dłuższe artykuły będą utrzymywać czytelników na dłużej na Twojej stronie, a otrzymasz więcej komentarzy, linków i udziałów w mediach społecznościowych niż zwykle, pisząc krótkie posty. Sprawdzić Jak łatwo pisać niesamowite treści o długim formularzu .

Gdzie umieszczanie słów kluczowych ma znaczenie, znajduje się na początku artykułu, więc upewnij się, że wprowadzisz swoje słowa kluczowe za pomocą kilku ukierunkowanych słów kluczowych.

4. Krótkie słowa kluczowe a słowa kluczowe Long-Tail

Zarówno słowa kluczowe krótkiego, jak i długiego ogona mają udział zwolenników i przeciwników. Mówimy, dlaczego nie możesz mieć obu? W rzeczywistości potrzebujesz obu. W przypadku, gdy nie znasz pojęcia, długie słowa kluczowe są, no cóż, długie frazy, które są bardzo specyficzne, ale które są chętniej używane przez czytelników, którzy są bliscy zakupu czegoś, czego potrzebują.

Dzięki słowom kluczowym o długim ogonie napotkasz na znacznie mniejszą konkurencję, a doświadczysz krótkoterminowych korzyści, ponieważ osoby, które szukają tych długich słów kluczowych, trafią bezpośrednio na Twoją stronę.

Z drugiej strony słowa kluczowe o krótkiej głowie są znacznie mniej szczegółowe i rzucają znacznie szerszą sieć pod względem liczby odbiorców. Jednak dzięki krótkoterminowym słowom kluczowym będziesz musiał stawić czoła dużej konkurencji, ale w miarę tworzenia wysokiej jakości treści i zdobywania wiarygodnego źródła informacji te krótkoterminowe słowa kluczowe zaczną działać na Twoją korzyść.

Musisz tylko być cierpliwy i ciężko pracować nad tworzeniem wspaniałych treści. Gdy już zbudujesz swoją reputację, ludzie będą poszukiwać ogólnych terminów, takich jak „fotografia cyfrowa”, i klikać linki, ponieważ dotrą do pierwszych stron wyszukiwarki Google.

Słowa kluczowe są nadal ważne!

Jedyną rzeczą, która jest inna, jest sposób, w jaki użyjesz ich, aby ułatwić Ci korzystanie z SEO. Dawno minęły czasy upychania słów kluczowych. Teraz chodzi o włożenie wysiłku w stworzenie wysokiej jakości czytników treści, które będą chcieli przeczytać. Użyjesz tych treści jako podstawy słów kluczowych i kampanii marketingowych. Zastosuj sugestie zawarte w tym artykule, a będziesz w stanie szybko zwiększyć ruch i przychody. To działało dla nas i będzie działać również dla ciebie.

Autor: Micheal jest specjalistą ds. Marketingu w usłudze pisania CV Resumesplanet . Uwielbia blogowanie o biznesie, marketingu, SMM, produktywności i rozwoju osobistym. W swoim równoległym życiu uwielbia wędrówki i nie może się doczekać, by zobaczyć Himalaje w jednym z tych dni. Idź za nim Świergot i Facebook .

____________
Kredyt obrazkowy dryicons

Dlaczego więc nie wszyscy piszą te ogromne posty?
Mówimy, dlaczego nie możesz mieć obu?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?