СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Jak kupować linki w SAPE. Przewodnik dla początkujących

  1. Jak kupować linki w SAPE do promocji witryny w wyszukiwarkach
  2. Przygotowanie i stworzenie nowego projektu na zakup linków w SAPE.
  3. Ustawianie filtrów do kupowania linków w SAPE
  4. Wybór darczyńców przy zakupie linków w SAPE
  5. Kontrola zakupionych linków

Jak kupować linki w SAPE, aby osiągnąć maksymalny efekt przy minimalnych kosztach Jak kupować linki w SAPE, aby osiągnąć maksymalny efekt przy minimalnych kosztach? To pytanie dotyczy zarówno doświadczonych webmasterów, jak i początkujących. Ale jeśli ci pierwsi mają doświadczenie i wiedzę i mogą skutecznie kupować linki, to początkujący wydają dość duże budżety prawie bez rezultatów.

Na forach często można znaleźć poradę: jeśli nie wiesz, jak kupować linki w SAPE, zatrudnij doświadczonego optymalizatora . Do pewnego stopnia jest to poprawne. Ale musisz nauczyć się tej sztuki samodzielnie.

Kiedyś doszedłem do wymiany linków jako optymalizator. I oczywiście pierwsze doświadczenie nie było zbyt udane. Pieniądze z konta szybko płynęły, a linki nie były indeksowane, odpadały. Musiałem strzelać, kupować innych, próbować różnych filtrów. Ogólnie chciałem lepiej, ale taniej . I to nie zadziałało.

Musiałem nieco przemyśleć moje poglądy na temat konfigurowania filtrów, podejścia do oceny witryny i sytuacja się zmieniła. W ciągu ostatnich 6 miesięcy tylko kilka zakupionych linków odpadło. I to jest dobry wynik. Co najważniejsze, linki przestały „mrugać”, co miało pozytywny wpływ na promocję strony.

Przed zakupem linków w SAPE zdecyduj, co chcesz osiągnąć . W zależności od celu metody będą się różnić. W razie potrzeby zwiększyć TCI aby sprzedawanie linków było jeszcze droższe, sytuacja jest prostsza. Ty ważniejszy numer. Jeśli celem jest promocja w wyszukiwarkach , tutaj potrzebujesz jakości.

Jak kupować linki w SAPE do promocji witryny w wyszukiwarkach

Aby nie pomylić się, podzielmy wszystko na kilka etapów:

1. Przygotowanie i stworzenie nowego projektu.

2. Filtry do nalewek.

3. Wybór dawców.

4 Kontrola .

Przygotowanie i stworzenie nowego projektu na zakup linków w SAPE.

Mamy więc stronę internetową, którą chcemy promować w wyszukiwarkach. Jakie jest przygotowanie? Potrzebujesz wybierz żądania , na którym będziemy promować stronę i strony dla nich.

Zalecenia dotyczące wyboru zapytań można znaleźć bardzo wiele. Ale nie będziemy uciekać się do pomocy różnych usług. Jeśli chcemy, aby wszystko było wysokiej jakości, robimy to własnymi rękami. Lepiej raz dobrze pracować, niż konwulsyjnie naprawić coś.

Wykorzystajmy więc usługę statystyk LiveInternet . Otwórz statystyki wyszukiwania fraz i kliknij kartę „według miesięcy”.

Teraz wybieramy żądania . Aby to zrobić, skopiuj, powiedzmy, pierwszą 20 (kwota zależy od liczby wniosków o awans, które musisz odebrać) w Exel i naprzemiennie zamień. Następnie wprowadzamy przed każdą liczbę wyświetleń miesięcznie, wybierając najlepsze (te z największą liczbą wyświetleń).

Sprawdź, jaką pozycję zajmują w wydawaniu wyszukiwarek. Aby to zrobić, na przemian zastępuj je w wyszukiwaniu i zobacz wynik. Jeśli jakieś zapytanie okaże się być w pierwszej dziesiątce, może nie być warte kupowania linków do niego. W zależności od pozycji w problemie i witryn konkurentów można uzyskać przynajmniej przybliżone informacje o liczbie niezbędnych linków.

Po takiej analizie otrzymasz określoną liczbę żądań, które trafią tylko do TOP 20-30 wewnętrzna optymalizacja i odpowiednio, będzie znacznie łatwiej je promować.

Przypuśćmy, że takich żądań jest 5. Liczba stron, do których prowadzą, może wynosić 5 lub 2-3. Ale na przykład, weź 5 żądań i 5 stron.

Chcemy więc zobaczyć naszą stronę przynajmniej w TOP 10 według 5 żądań. Natychmiast pojawia się pytanie: jak kupować linki ? Wszystko z dokładnym wprowadzeniem klucza lub musi być rozcieńczonymi kotwicami , aby wyglądały bardziej naturalnie. Jeśli wystarczy 20 do 30 linków, możesz wziąć wszystko wybrany kotwice. Jeśli jest, powiedzmy, więcej niż 50, nie będzie wyglądać bardzo naturalnie, więc musisz go rozcieńczyć.

Na przykład posuwamy się naprzód z prośbą „utwórz stronę internetową”. Możesz rozcieńczyć za pomocą następujących zwrotów:

stworzyć stronę internetową za darmo;

szybko utworzyć stronę internetową;

utworzyć stronę internetową w Internecie;

http: //;

tutaj;

tutaj

Cóż, ostatni. Nie ograniczaj się do „nagiego” linku. Otocz go znaczącym tekstem . Dzięki temu łącze będzie trochę bardziej naturalne dla wyszukiwarek. A co najważniejsze, możemy oddziel ją od reszty (zazwyczaj znajdują się w blokach). Wyobraź sobie, że kupiłeś link do kotwicy „stwórz witrynę”, a następnie był link „porn” (oczywiście, takich stron należy unikać, ale nadal).

Strony do promocji są zdefiniowane, kotwice są kompilowane i otoczone znaczącym tekstem, teraz możesz zacząć kupować linki w SAPE.

Utwórz nowy projekt. Jeśli istnieje wiele stron, dla wygody możesz zadzwonić do nich po nazwie domeny.

Teraz dodaj nasze strony.

Piszemy adres URL i tytuł

I dodaj teksty.

Powtórz tę procedurę dla wszystkich wybranych stron. Dostajemy 5 url i za każdą kotwicę: jedną z dokładnym wpisem, resztę rozcieńczamy. Alternatywnie, każdy adres URL może być dodany 2 razy: w pierwszym wskaż dokładny wpis klucza, w drugim jest rozcieńczony. Ale to jest opcjonalne.

Ustawianie filtrów do kupowania linków w SAPE

To szkolenie się skończyło. Teraz rozważ bezpośrednio, jak kupować linki w SAPE. Najtrudniejszą częścią tego procesu jest prawidłowe skonfigurowanie filtry za który będzie zakup.

Aby znaleźć najlepszą opcję, która przy minimalnym koszcie da dobry wynik , trzeba będzie dużo eksperymentować . Ale nie ma innego sposobu. Nikt nie będzie udostępniał działającego filtra. Dlatego musisz zrobić wszystko sam.

Filtr jest skonfigurowany na wiele sposobów i zajmie dużo czasu i różnych witryn, aby ocenić efekt każdego z nich. Nie mamy takiej możliwości, więc zdefiniujemy te, które można ustawić raz i nie zostaną ponownie zmienione:

- obszar wyszukiwania: główna baza;

- poziom domeny: drugi poziom;

- poziom zagnieżdżania stron: 2.3 (może to być 1, ale będzie kosztowny);

- obecność w Yandex: tak;

- dostępność w Google: tak;

- nie wyświetlaj witryn już zakupionych w ramach innych adresów URL bieżącego projektu: umieść ptaka.

Mam te ustawienia niezmienione dla żadnego filtra. Nie widzę sensu zmieniać czegoś. Czy musisz kupić tzw. „Pysk”. Ale możesz eksperymentować z innymi parametrami:

- linki zewnętrzne : dla moich projektów umieściłem maksymalnie 2;

- przewidywana liczba linków zewnętrznych : do 3;

Z tego powodu wiele opinii. Ale wydaje mi się, że lepiej jest oszczędzać na TCI, które doświadczeni webmasterzy z łatwością kończą, ale będzie tylko jeden zewnętrzny link do ciebie.

- Domena starsza niż 180 dni . Nie ma tu nic specjalnego do wyjaśnienia. Jeśli witryna ma tylko 2-3 miesiące, a on już sprzedaje linki, jest tylko jeden sposób dla niego - w zakazie. Możesz określić i starsze niż rok, ale potem znacząco podnieść cenę. Musimy znaleźć równowagę między ceną a jakością.

- obecność YACA i DMOZ : to nie ma znaczenia. Oczywiście obecność w tych katalogach jest mile widziana, ale znowu - cena. Inna sprawa, jeśli twoja strona jest również w YACA, to takie linki będą miały większy efekt.

- motyw strony : wybierz tylko temat. Dla zwiększyć TCI sapa To może nie mieć znaczenia, ale dla promocji strony w wyszukiwarkach jest pożądane.

- strefa domeny : ru, com;

- TCI. Trudno jest sformułować zalecenia. Aby promować witrynę, musisz kupić różne linki. Załóżmy, że zdecydowałeś się kupić 100 linków dla jednego adresu URL. Kupowanie ich ma sens:

TCI od 0 do 20 - 70-80 sztuk;

TCI od 40 do 100 - 20-25 sztuk;

CY ponad 100 - 3-5 sztuk.

Dlatego dla każdej opcji należy skonfigurować filtr.

- cena . Dzięki cenie możesz również grać. Ale aby dowiedzieć się, ile stron było dla twojego filtra, pozostaw to pole puste. Sprawdź, ile będzie stron i jakie ceny, a następnie ustal akceptowalną cenę.

Wybór darczyńców przy zakupie linków w SAPE

Możesz pisać na ten temat. oddzielny post . Istnieje wiele sposobów, w tym w pełni zautomatyzowanych. Ale żaden algorytm nie zrobi tego lepiej niż ty. Dlatego wybór darczyńców przy zakupie linków w SAPE najlepiej wykonać ręcznie.

Tak więc filtr jest skonfigurowany, aplikacje zaczęły docierać. Które biorą, a które nie? Jak wybrać dawców:

1. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest liczba stron w indeksie Yandex i Google . Jeśli istnieje niewielka lub zbyt duża różnica między dwiema wyszukiwarkami, powinno to budzić obawy. Albo przynajmniej spraw, żebyś przyjrzał się stronie bliżej.

2. Obecność w indeksie strony, na której zostanie umieszczony link.

3. Liczba linków zewnętrznych - czy podane.

4. Ilość tekstu na stronie . Jeśli zapisane są tylko 3-4 zdania (czytaj jako „strona została utworzona sprzedaż linków „) Lepiej odmówić.

5. Linki lokalizacji i projektu . Wydawałoby się, co za różnica, ponieważ indeksowane łącze jest dla nas ważne, a nie tam, gdzie zostanie zlokalizowane. Ale nie wszystko jest takie proste. Już napisałem jak ustawić kod SAP , aby zadowolić reklamodawców i uniknąć sankcji w wyszukiwarkach. Więc nie myśl, że wyszukiwarki nie rozumieją, dlaczego link znajduje się w piwnicy, a nawet najmniejszej czcionki. Spróbuj kupić linki w SAPE, które znajdą się na pasku bocznym lub w poście. I nie przebrany, ale pięknie zaprojektowany.

6. CY . Oczywiście w zapytanym filtrze, ale jeśli po następnej aktualizacji jego wartość zmieni się w mniejszym kierunku, niektórzy webmasterzy nie spieszą się z zamówieniem aktualizacji.

7. Obecność . Jako wskaźnik jakości dawcy, niewiele osób bierze to pod uwagę. I na próżno. Na jakiejś stronie natknąłem się na zdanie: „Witryna, na której ludzie ciągle się spotykają, nigdy nie przejdzie do zakazu”. Oczywiście o „nigdy” mówi się głośno, ale jest w tym trochę prawdy. I nie chodzi o frekwencję, ale o fakt, że strona została stworzona nie tylko dla linków handlowych. W związku z tym jest znacznie bardziej skłonny do unikania sankcji.

Kontrola zakupionych linków

Jak kupować linki w SAPE mniej lub bardziej uporządkowane. Ale potrzebują więcej kontrolować . Od czasu do czasu sprawdzaj linki do indeksowania. Jeśli nie spadną do indeksu w ciągu 3-4 tygodni, usuń i kup nowe.

To wszystko na dziś. Jeśli masz pytania, zapytaj je w komentarzach. Czytaj także jak sprzedawać linki aby uniknąć sankcji w wyszukiwarkach.

Popularność: 39%

Podobne posty:

Jakie jest przygotowanie?
Które biorą, a które nie?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?