СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Ile kosztuje dobry tekst SEO

 1. Każdy może napisać ...
 2. Umiejętności SEO nie spadają z drzewa
 3. Co to jest dobry tekst SEO?
 4. Jak rozpoznać dobrego copywriter SEO?
 5. Ile może kosztować dobry, profesjonalnie stworzony tekst SEO?
 6. Wznów: nie zapisuj w niewłaściwym miejscu

artykuły techniczne

artykuły techniczne

Tanja Neuburger

jest niezależnym dziennikarzem mediów drukowanych i internetowych, blogerem i copywriter. Założyła w 2004 roku przepływ tekstu agencji edytory drukowane i internetowe. Obecnie jest w blokach startowych ze swoim blogiem die-seo-texterin.de. Specjalizuje się w copywritingu (SEO) zoptymalizowanym pod kątem wyszukiwarek, a także w tworzeniu tekstów produktów i kategorii dla sklepów internetowych.

Zapotrzebowanie na teksty SEO rośnie. Czy to w przypadku witryn firmowych, blogów tematycznych lub sklepów internetowych. W tym samym czasie copywriterzy SEO wyrastają prawie jak grzyby. Ale bądź ostrożny: nie każdy dostawca ukrywa profesjonalny i nie każda tania oferta tekstowa zapewnia pożądany rezultat. Dobra praca kosztuje. Jest to wszędzie i oczywiście również w segmencie tworzenia tekstu zoptymalizowanego pod kątem wyszukiwarek.

Każdy może napisać ...

Ale co tak naprawdę oznacza pisanie? Pisząc esej, tak, uczymy się tego już w szkole. Dobry esej nie ma jednak absolutnie nic wspólnego z tekstami reklamowymi lub dziennikarskimi, a nawet z tworzeniem tekstów SEO. Copywriter nie jest zawodem szkoleniowym. Nie ma również badań tematycznych. Copywriterzy zwykle rozpoczynają naukę języków, nauk humanistycznych, administracji biznesowej lub marketingu w agencji jako stażysta lub zmieniają karierę. I to jest dokładnie problem. Copywriter nie ma tytułu magistra ani licencjata za słowami copywriter i Dr. Nie ma też tekstu.

To samo dotyczy copywriter SEO. Nie ma kwalifikacji akademickich. Copywriterzy SEO mogą przekonać tylko tekstowymi próbkami o swojej jakości. Dlatego polecam każdemu, kto najpierw poprosi copywriter SEO, aby poprosił o próbki tekstu, a najlepiej o przykładowy tekst dostosowany do własnej firmy lub sklepu internetowego. Poważny copywriter SEO z pewnością utworzy płatny przykładowy tekst lub już utworzył podobny tekst i może dostarczyć ten tekst jako dokument.

Umiejętności SEO nie spadają z drzewa

Optymalizacja wyszukiwarek lub SEO w skrócie jest szerokim polem i ciągle się zmienia. Tam, gdzie kilka lat temu tak zwana gęstość słów kluczowych była praktycznie jedynym kryterium dobrego tekstu SEO, obecnie liczy się przede wszystkim treść. Tekst wypchany słowami kluczowymi był wczoraj. Google nie lubi też tych słów kluczowych pancerników. Treść znów jest królem.

Co to jest dobry tekst SEO?

Treść zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek to tekst idealnie dopasowany do grupy docelowej, tj. Klientów, w której słowa kluczowe (słowa kluczowe) są strategicznie umieszczone. W najlepszym razie słowa kluczowe pasujące do Twojego produktu, usługi lub firmy zostały wstępnie zbadane. Dobry copywriter przejmuje te badania. Tyle tylko, aby w skrócie przedstawić istotę tekstu SEO.

Ta szorstka wiedza jest poparta dobrym copywriterem ze szczegółową wiedzą, która obejmuje także techniczną optymalizację wyszukiwarek. Techniczne SEO i tworzenie tekstów zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek idą w parze. Jedno bez drugiego nie przynosi pożądanych rezultatów. I to jest dokładnie szczegółowa wiedza na temat badań słów kluczowych, metatagów, gęstości słów kluczowych, WDF * IDF ... ma dobry copywriter SEO. W tym celu musi on stale utrzymywać piłkę SEO. Wymaga to czasu, a przede wszystkim czytania, czytania, czytania.

Jak rozpoznać dobrego copywriter SEO?

 • Pisze nie tylko, ale pisze treści z wartością dodaną dla czytelnika.
 • Formułuje treści, które przemawiają do odbiorców docelowych.
 • Stale rozwija się w zakresie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.
 • Nie tylko tworzy teksty, ale jego twórczość wykracza poza krawędź autora.
 • Ma wiedzę w zakresie SEO technicznego.
 • Wskazuje, że bez wcześniejszego profesjonalnego badania słów kluczowych nie może powstać obiecujący tekst SEO.

Dobry tekst SEO nie istnieje za kilka centów

Już z poprzedniego tekstu staje się jasne, że za kilka centów nie może być dobrego, profesjonalnie stworzonego tekstu SEO. Niestety, tak myśli wielu. Sieć jest prawie zalana zapytaniami dla autorów tekstów: opłata za to, ale prawie pod ziemią. Pożądana jest profesjonalna treść (oczywiście), ale zapłata za nią wynosi zaledwie kilka jednocyfrowych centów za słowo (niesamowite). To nie działa To się nie opłaca - ani dla agencji tekstowej, ani dla freelancera. Wszystkie z nich mają koszty bieżące, takie jak składki na ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie, czynsze ... które również muszą zostać uwzględnione w kalkulacji opłat.

Ile może kosztować dobry, profesjonalnie stworzony tekst SEO?

Oto krótki przegląd poszczególnych pozycji istotnych dla obliczenia ceny.

 1. Czas poświęcony na badanie tematów (dłuższy na wymagające tematy)
 2. Czas poświęcony na badanie słów kluczowych
 3. Czas spędzony na copywritingu

Korzystając z przykładu tekstu SEO na stronie internetowej firmy o średniej długości 700 - 1000 słów, możesz oczekiwać nakładu czasu wynoszącego około 3 do 4 godzin pracy na podstawie trzech wyżej wymienionych punktów. Średnia opłata za copywriting zaczyna się od około 50 euro (netto). Copywriter z dłuższym doświadczeniem zawodowym może kosztować 70 - 80 euro za godzinę (netto). Tak więc otrzymujemy Summa Summarum za powyższy tekst za zryczałtowaną opłatą w wysokości od 150 do 320 euro (netto) za stronę korporacyjnej strony internetowej i cenę od 15 do 30 centów (netto).

Wznów: nie zapisuj w niewłaściwym miejscu

Powyższy przykład pokazuje rozbieżność, która obecnie dominuje na rynku tekstów SEO. Mam nadzieję, że będzie to sugestia dla jednego lub drugiego klienta, aby przemyśleć swoje pomysły na temat tego, ile może kosztować dobry tekst SEO. Lub po prostu spójrz na to z zupełnie innej perspektywy. Weźmy szafę. Za zakup nowej szafki z łatwością zapłacilibyśmy kilkaset, a nawet tysiąc euro. Z drugiej strony, z dobrym tekstem, wahamy się. Dlaczego

Szukasz profesjonalnego copywriter do tekstów SEO?
Zamów autor Tanja Neuburger i agencję textfluss

Poproś o wycenę już teraz!

[sg_popup id = 2]

Jak rozpoznać dobrego copywriter SEO?
Ile może kosztować dobry, profesjonalnie stworzony tekst SEO?
Ale co tak naprawdę oznacza pisanie?
Co to jest dobry tekst SEO?
Jak rozpoznać dobrego copywriter SEO?
Ile może kosztować dobry, profesjonalnie stworzony tekst SEO?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?