СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Hosting dla witryny WordPress: który wybrać

Podczas mojej pracy z witrynami wypróbowałem wiele hostingu. Niektórzy w ogóle do mnie nie pasowali, a ja się z nich wyprowadzałem. Inni zapewnili akceptowalną obsługę, ale nie więcej. Są jednak takie, które chcę dać najwyższą ocenę.

Nie chcę wielkich słów, takich jak idealny lub lepszy hosting dla WordPress, ale powiedzmy, że jest to doskonała usługa, która zapewnia doskonałą pracę i wsparcie dla witryn WordPress.

W tym artykule opowiem o tym wspólny hosting z Sprinthost . Znajduje się na mojej małej liście przetestowanych hostów, które polecam dla witryn w WP.

Znajduje się na mojej małej liście przetestowanych hostów, które polecam dla witryn w WP

Na stronie głównej możesz wybrać taryfę. Najłatwiejsza i najtańsza taryfa „Vostok-1” (po lewej na zdjęciu) zaczyna się od 98 rubli miesięcznie (jeśli płacisz za jeden rok na raz; jeśli płacisz miesięcznie, koszt wynosi 110 rubli miesięcznie). Możesz na niej umieścić 3 witryny i uzyskać do dyspozycji 3 GB miejsca na dysku. Domyślnie przy wyborze na 1 rok jest koszt taryfy, ale możesz zmienić go na miesiąc.

Ta niedroga stawka jest odpowiednia w większości przypadków, w tym w sklepach internetowych.

Sprinkhost ma bardzo przyjazny interfejs użytkownika. Możesz zobaczyć sam na zrzucie ekranu.

Możesz zobaczyć sam na zrzucie ekranu

Oczywiście, hosting sprinthost nie jest zaprojektowany specjalnie dla witryn na wordpress, ale spełnia wszystkie wymagania i silnik działa dobrze.

Niektórzy początkujący właściciele zasobów internetowych są zainteresowani hostingiem z preinstalowanym programem WordPress. Więc nie musisz sam pobierać WordPressa i instalować go. Zamiast tego w panelu hostingu przejdź do sekcji „Zainstaluj aplikacje”, a tam w aplikacji WordPress wybierz witrynę, jeśli jest ich kilka, i kliknij „Zainstaluj WordPress”. W ciągu kilku sekund silnik zostanie automatycznie zainstalowany, a użytkownik otrzyma login i hasło do panelu administracyjnego.

Sprinthost jest dość szybkim hostem i świetnie radzi sobie z obciążeniem tworzonym przez witryny WordPress. Ten silnik jest znany z dość wysokiej intensywności zasobów. I jest to możliwe, jeśli już pracowałeś z różnymi systemami hostingowymi, to spotkałeś się z sytuacją, w której nawet przy niewielkiej frekwencji zaczynają wysyłać Ci e-maile, które powodują nadmierne obciążenie Twojej witryny. Sprint i minimalna taryfa bez żadnych problemów radzą sobie z obciążeniem kilkuset osób dziennie. Naturalnie, jeśli zainstalujesz jakąś wtyczkę buforującą, przejście na wyższą częstotliwość może zostać opóźnione na długi czas.

W Sprinthost zawsze możesz zajrzeć do panelu „Wykorzystanie zasobów, ładowanie” obciążenia, które twoja strona internetowa tworzy w formie wygodnego harmonogramu. Jeśli masz kilka witryn, taki harmonogram może zostać utworzony dla każdego z nich.

Jeśli masz kilka witryn, taki harmonogram może zostać utworzony dla każdego z nich

Ogólnie polecam dla WordPressa Hosting Sprinthost nie będziesz zawiedziony.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?