СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .



ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.



Статьи

Gwarantowane SEO - Co wiele firm SEO nie chce wiedzieć - punkt SEO

Spójrzmy prawdzie w oczy, SEO jest bardzo konkurencyjną branżą, a właściciele firm najwyraźniej mieszają się ze sobą, starając się „uszeregować pierwszą stronę w Google” pod kątem docelowych słów kluczowych. W wyniku tej konkurencji wiele firm SEO pochyliło się nieco w kierunku „ciemnej strony” pod względem strategii marketingowych, aby zabezpieczyć więcej klientów.

Szczególną strategią marketingową oferowaną przez niektóre agencje jest… „Gwarantowane pozycjonowanie”.

Gwarantowane SEO to coś, co zawsze przychodziło mi do głowy, bo… po prostu, to BS.

To nieuczciwe, nieetyczne i całkowicie mylące. W tym artykule wyjaśnię dokładnie, dlaczego.

Zanim przejdę do tego, chciałbym zwrócić uwagę na kilka rzeczy.

1. Wiele agencji SEO nie chce, abyś to wiedział.

2. Wiele agencji SEO nie doceni mnie za opublikowanie tego.

3. Wiele firm SEO będzie się liczyć z tym, że właściciele firm będą całkowicie nieświadomi (a więc nie będą mieli z tym nic wspólnego).

Teraz, jeśli chodzi o gwarantowane pozycjonowanie, wielu właścicieli firm (zwłaszcza tradycyjnych właścicieli firm prowadzących działalność w trybie offline) przyjmuje to upodobanie do terminu „gwarantowane”. Niesie ze sobą ten rodzaj „obietnicy bezpieczeństwa”. Pozornie usuwa wszelkie elementy ryzyka i zapewnia pożądany rezultat. W pewnym sensie cała odpowiedzialność spoczywa na agencji.

Właściwie mogę zrozumieć, dlaczego wielu właścicieli firm jest objętych tą strategią marketingową, ponieważ większość nie ma pojęcia o SEO. Nie mam na myśli tego uwłaczająco, ale to prawda. Bardzo niewielu wie o tym, większość nie rozumie, niektórzy nie chcą - ale prawie wszyscy wiedzą, że tego potrzebują.

Mając to na uwadze, zawsze istnieje element niepewności i wątpliwości, który prowadzi do strachu. Ten strach jest zazwyczaj napędzany przez prosty fakt, że -

a) SEO nie jest tanie.
b) Wielu właścicieli firm słyszało opowieści o innych oszukanych przez agencje.
c) W przeciwieństwie do wielu innych usług, SEO niekoniecznie jest namacalne - nie można naprawdę „zobaczyć”, co się robi.

Gdy w transakcji występuje element wątpliwości lub niepewności, wprowadza to potencjalne zastrzeżenia (lub wahania), które często komplikują proces sprzedaży. Żadna firma nie chce skomplikowanego procesu sprzedaży. W ten sposób wiele firm SEO przyjęło model sprzedaży „gwarantowanego seo”. Brzmi wszystko ciepło n rozmyte, prawda?

Gwarantowanie wyników może wydawać się w porządku, a może nawet sprawić, że właściciel firmy poczuje się lepiej, podejmując decyzję, ale oznacza to niewiele w zakresie rzeczywistych korzyści.

Dlatego.

Powiedzmy na przykład, że Carl ma firmę zajmującą się opieką stoczniową i chce zaszeregować do następujących warunków w Google.

 • Koszenie trawnika
 • Pielęgnacja trawnika
 • Usuwanie śmieci
 • Przycinanie drzew
 • Pielęgnacja ogrodu
 • Cięcie trawników

…i tak dalej.

Oprócz tej listy słów kluczowych, Carl rozumie również znaczenie pojawienia się w Google dla obszarów, które obsługuje. Tak więc, oprócz powyższych słów kluczowych, chciałby również uszeregować te terminy.

 • Koszenie trawnika Pearl Beach
 • Usuwanie śmieci w Woy Woy
 • Pielęgnacja ogrodu w Central Coast
 • Cięcie trawników i utrzymanie ogrodu Umina
 • Konserwacja ogrodu Patonga

Ma sens, prawda? Obsługuje te obszary, więc dlaczego nie rangować dla nich. Z pewnością ma to sens dla Carla. Ale to, co nie ma sensu, jest tym, czego wiele firm SEO nie potrafi mu powiedzieć.

Każda agencja SEO, która oferuje „gwarantowane wyniki”, automatycznie użyje skoku sprzedaży, który wygląda mniej więcej tak…

 • „Gwarantujemy, że do końca kampanii otrzymasz 50% słów kluczowych”.
 • „Otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie zdołamy uszeregować co najmniej 60% Twoich słów kluczowych w ciągu X miesięcy”.
 • „Będziemy pracować za darmo, jeśli nie będziemy mogli ocenić Cię za co najmniej 60% Twoich słów kluczowych”

Brzmi nieźle, prawda?

Oznacza to, że wiesz na pewno, że co najmniej 50 lub 60% wybranych słów kluczowych uszereguje pierwszą stronę w Google, albo otrzymasz zwrot pieniędzy lub będą nadal pracować za darmo. Słyszę cię teraz mówiąc: „Zamknij się i weź moje pieniądze”.

Zgadnij co?

Wiele firm SEO nie mówi ci, że słowa kluczowe, które prawdopodobnie będą miały rangę, będą prawie bezwartościowe , a pozostały procent najprawdopodobniej będą słowami kluczowymi, które są rzeczywiście warte rankingu .

Co to znaczy?

Wróćmy do słów kluczowych używanych powyżej, a zwłaszcza spójrzmy na liczbę wyszukiwań. Dla tych, którzy nie wiedzą, liczba wyszukiwań oznacza po prostu „jak często w miesiącu wyszukiwane są te terminy”. UWAGA - Pamiętaj, że są to jedynie przykłady.

Interesujące jest to, że umieściłem te słowa kluczowe w Google Keyword Planner i tak wyglądają.

Jak widać, dolna połowa słów kluczowych na tej liście w ogóle nie wskazuje liczby operacji wyszukiwania - co oznacza, że ​​te słowa kluczowe są absolutnie bezużyteczne. To jest miejsce, w którym wiele firm SEO nie mówi ci tego, i po prostu rozkłada je, pozwala im upaść, a następnie mówi, że „wykonało swoją pracę”.

Zasadniczo do końca kampanii i po zainwestowaniu kilku tysięcy dolarów…

a) Spełnili swoją część umowy
b) Masz swoje (bezużyteczne) 50% słów kluczowych w rankingu
c) Zostałaś osaczona

50% pozycji w rankingu Google to najprawdopodobniej słowa kluczowe o niskiej liczbie wyszukiwań, które przynoszą tylko garść zapytań każdego miesiąca. Oznacza to, że będziesz siedział przy telefonie, czekając (i zastanawiając się), dlaczego na ziemi nie dzwoni.

Dla tych, którzy nie są świadomi, Google mówi, że „trzymaj się z daleka” od firm SEO, które oferują „gwarancje” lub „odznaczają się” „gwarancjami”. Oto, co Google mówi…

Nikt nie może zagwarantować rankingu # 1 w Google.

Uważaj na SEO, którzy twierdzą, że gwarantują rankingi, twierdzą, że mają „specjalne relacje” z Google, lub reklamują „priorytetowe przesyłanie” do Google. Nie ma priorytetu dla Google. W rzeczywistości jedynym sposobem przesyłania witryny bezpośrednio do Google jest nasz Dodaj adres url strona lub przesyłając a Mapa witryny i możesz to zrobić sam, bez żadnych kosztów.

Oto strona, jeśli chcesz przeczytać więcej .

Więc jakie jest rozwiązanie?

Zanim zatrudnisz firmę SEO, weź pod uwagę następujące….

 1. Unikaj firm lub agencji promujących gwarancje. To totalne śmieci. Nikt nie zna algorytmu Google z wyjątkiem Google.
 2. Zapoznaj się ze słowami kluczowymi wybranymi dla Twojej kampanii i upewnij się, że warto je uszeregować.
 3. Unikaj innych oślizgłych reklam, które agencje mogą próbować wykorzystać, aby „sprzedać”.

Podsumowując, unikaj firm SEO, które stosują nieetyczne taktyki sprzedaży. Jak już wspomniałem powyżej, są one całkowicie mylące i nie pomogą w żaden sposób ulepszyć Twojej firmy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gwarancji SEO, przeczytaj ten wspaniały artykuł , napisany przez Rand Fishkin z MOZ.

Pamiętaj, aby zostawić komentarz poniżej.

Brzmi wszystko ciepło n rozmyte, prawda?
Zgadnij co?
Co to znaczy?
Więc jakie jest rozwiązanie?

Новости



Новости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?