СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Grupa promocyjna VKontakte: jak prawidłowo produkować

Dlaczego ludzie tworzą społeczności pełne albumów fotograficznych z butami i ubraniami Dlaczego ludzie tworzą społeczności pełne albumów fotograficznych z butami i ubraniami? Większość użytkowników uważa, że ​​sieci społecznościowe są tylko narzędziem do rozrywki. Nie rozumieją, że tego typu witryny są ogromną platformą reklamową. Najczęściej publikacje z katalogami produktów są tworzone w celu reklamowania sklepów internetowych.

Jeśli chodzi o społeczności rozrywkowe, takie jak MDK, Czy wiesz? A świat pozytywów to samowystarczalne „jednostki bojowe”, które przynoszą właścicielom setki tysięcy rubli miesięcznie. Nie wierzysz? 171637 rubli - cena reklamy na ścianie grupy «MDK». Wyobraź sobie, ile zarabia właściciel społeczności.

Chcesz uzyskać bogate reklamy sprzedaży w grupie? A może chcesz wykorzystać społeczność do przyciągnięcia ludzi do zasobów internetowych? Społeczność potrzebuje subskrybentów. A żeby się pojawiły, grupa musi być promowana. Artykuł mówi, jak to zrobić.

Wygląd

Wspomniane wyżej publikacje stały się markami już dawno - mają reputację, styl, logo. Wszystko to tworzy markę. Oczywiście już pierwszego dnia pracy społeczeństwa, aby przekształcić go w rozpoznawalną przez całą społeczność, nie zadziała. Jednak na etapie tworzenia koncepcji grupy zastanów się, jak przekształcić ją w rozpoznawalną. Zacznij od wyglądu.

Narzędzia do stworzenia atrakcyjnego wyglądu w społeczności kotów płakały. Ale musimy pracować. Aby nadać publiczności ładny wygląd, mamy: plakat społecznościowy, post, który można dołączyć na górze opisu. Wymyśl ładne logo z wyprzedzeniem, a jeszcze lepiej jasny plakat. Zachowaj nazwę publiczności krótką i oryginalną („Korporacja Zła”, „Fabryka Idei”, „Nie uwierzysz!”). Napisz krótki opis, który w pełni odzwierciedla istotę grupy, stwórz hasło. „Źródło twojego samorozwoju” - opis publicznej „psychologii”. Tylko trzy słowa.

Ważną częścią wstępnej optymalizacji grupy jest dodawanie słów kluczowych do jej nazwy. Z ich pomocą użytkownik zostanie udostępniony publicznie. Na przykład, aby przyciągnąć gości do grupy internetowej „Price of Words”, twórca powinien dodać słowo „Reality Show” do tytułu. Publiczność będzie wyświetlana w wyszukiwaniu VK na żądanie „Reality show” - otrzyma dodatkowych odwiedzających.

Kanał treści

W prezentacji postów informacyjnych najważniejsza jest częstotliwość. Podaj subskrybentowi strumień interesujących informacji, aby mógł zobaczyć, że grupa funkcjonuje i rozwija się. Pięć postów dziennie - niezbędne minimum.

Twórz posty:

• Tematyczny. Nie ma offtopic, zwłaszcza w początkowej fazie życia grupy.

• Ciekawe. Powiedz abonentom, czego nie wiedzą. Interactive jest mile widziane.

• Literat. Jeśli opublikujesz wiadomość tekstową, napisz ją poprawnie. Brak błędów ortograficznych.

• Tagged. Umieść etykiety dla użytkowników, aby znaleźć swoje posty poprzez wyszukiwanie.

• Ze zdjęciami. Możesz opublikować zdjęcie bez tekstu, tekst bez zdjęcia jest niemożliwy. Nawet jeśli opublikujesz artykuł o pustce, dodaj do niego zdjęcie. Pamiętaj, aby dodać film do posta, jeśli jest on wymieniony w tekście.

Bezpłatna promocja

O optymalizacji nazwy napisano powyżej. Teraz o innych sposobach przyciągnięcia użytkowników do grupy.

Bezpłatna metoda reklamowania witryny - wzajemny PR z innymi społecznościami. Ta metoda ma dwie główne zalety: jest darmowa; łatwo znaleźć partnerów. Wady: posty reklamowe w nowych abonentach przestraszenia publiki, spaliny są bardzo małe. Istnieją dwa rodzaje wzajemnego PR: umieszczanie postów reklamujących swoje publikacje i umieszczanie linków w menu „nasi przyjaciele”. Druga metoda prowadzi sporo osób, ale nie przestraszy istniejących abonentów. Pierwsza metoda daje więcej spalin, ale użytkownicy nie lubią offtopic.

Jak najlepiej wykorzystać tę metodę promocji?

Główne zasady:

• Wzajemny PR jest przeprowadzany tylko dla publiczności twojego przedmiotu.

• Umieszczaj nie więcej niż jedną reklamę na ścianie w tygodniu.

• Warunki księgowania powinny być takie same dla obu grup.

• Przyjdź z ciekawą intrygującą treścią reklamową.

• Śledź wyniki. Jeśli nie, odmów współpracy w przyszłości.

Konkursy są doskonałym narzędziem do promocji publicznej. Ale to nie jest wolne?” - jesteś oburzony. Wcale nie trzeba płacić zwycięzcy. Zaoferuj jako nagrodę rzecz, której nie potrzebujesz, a następnie wyślij ją pocztą. Konkursy działają tak dobrze za tak skromną cenę, że można je uznać za wolne.

Aby osiągnąć sukces popularnej publiczności, uchwyć swój projekt tak, jakby to była Twoja jedyna szansa na zarobienie pieniędzy. Postępuj zgodnie ze wszystkimi zasadami i ludzie dotrą do Ciebie, który w przyszłości przyniesie ci pasywny dochód.

Inne artykuły na naszej stronie

Dlaczego ludzie tworzą społeczności pełne albumów fotograficznych z butami i ubraniami?
Jeśli chodzi o społeczności rozrywkowe, takie jak MDK, Czy wiesz?
Nie wierzysz?
Chcesz uzyskać bogate reklamy sprzedaży w grupie?
A może chcesz wykorzystać społeczność do przyciągnięcia ludzi do zasobów internetowych?
Jak najlepiej wykorzystać tę metodę promocji?
?Ale to nie jest wolne?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?