СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Google SEO Evolution: najważniejsze pytania!

EVERGREEN, COLORADO - Branża wyszukiwania jest świadkiem zmiany paradygmatu. W ciągu ostatnich kilku lat SEO ewoluowało na wiele sposobów. Zmiany były tak dynamiczne, że stały się aktualne problemy z najnowszymi trendami.

Niesławne algorytmy Panda i Penguin zrewolucjonizowały Google SEO. W niedalekiej przyszłości możesz spodziewać się wielu innych aktualizacji algorytmicznych wyszukiwania. Dlatego bardzo ważne jest, aby stale obserwować, stale.

Więc dokąd właściwie zmierzają poszukiwania? Więc dokąd właściwie zmierzają poszukiwania

Stare SEO = techniczne SEO + marketing treści

Nowe SEO = Marketing treści + SEO techniczne + Media społecznościowe

Jednak szybko rozwijająca się dziedzina SEO wymaga znacznie więcej. Jeśli jesteś praktykiem SEO lub agencją SEO, nie masz innego wyboru niż ewoluować, dostosowywać się i uwzględniać najnowsze osiągnięcia. Jeśli nie jesteś gotowy do tego, możesz ponieść porażkę, a nawet wpłynąć na Twoją firmę.

"Od Aktualizacje Pandy i Pingwina , coraz trudniej jest osiągnąć takie same wyniki, jak w przeszłości, a ranking nowego klienta zajmuje więcej czasu top Google . Średnio nasze ramy czasowe projektu wzrosły o około 30 procent, podczas gdy nasze koszty wzrosły o prawie 100 procent - mówi Ali Husayni, dyrektor generalny Millionairium.

Ponadto można zobaczyć przebłyski przyszłości Google SEO w zakresie czynników takich jak autorstwo, Google+ i wykres wiedzy.

Aby pomóc Ci zrozumieć współczesne SEO i być na bieżąco, oto niektóre z najważniejszych pytań dotyczących optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

P: Czy stary SEO jest martwy?
SEO nie umrze. Jednak taktyka będzie się zmieniać z czasem. Stare SEO było bardziej ukierunkowane na słowa kluczowe i zbieranie ton linków z dowolnego miejsca. Dzisiaj większość starych taktyk SEO nie wchodzi w grę.

Przesyłanie komunikatów prasowych bez wiadomości jest czymś, co należy natychmiast przerwać. Nie możesz osiągnąć najwyższych rankingów Google, masowo przesyłając swoją witrynę do 100 lub 1000 katalogów internetowych, z których ludzie nie korzystają.

Stare SEO polegało na użyciu kilku taktyk technicznych, aby szybko osiągnąć wysoką pozycję w SERP. Brakowało mu strategii. W dzisiejszej erze Google SEO musisz spojrzeć na SEO jako długoterminową strategię, która obejmuje szeroko zakrojone badania, taktyczne planowanie i skuteczne wdrażanie.

P: Jaka jest wartość słów kluczowych w dzisiejszym SEO?
SEO w przeszłości dotyczyło raczej słów kluczowych. Zawsze koncentrowano się na słowach kluczowych pieniędzy lub tekście zakotwiczonym. Jeśli próbujesz uzyskać rankingi słów kluczowych witryny z pozycji # 20 na pozycję # 10 lub na szczycie SERPów Google, zbliżasz się do SEO ze złym nastawieniem.

Przestań obsesyjnie śledzić pozycje słów kluczowych.

Skupianie się zbytnio na słowach kluczowych oznacza, że ​​mało zależy na ludziach. Zamiast pocenia się, aby poprawić pozycję słów kluczowych, należy skoncentrować się na budowaniu „ogromnego portfela słów kluczowych”. Zacznij używać słów kluczowych o długim ogonie do szerokiego portfolio i większej liczby konwersji.

P: Czy linki (lub linki zwrotne) nadal mają znaczenie?
Bez wątpienia. Linki są nadal siłą napędową strony internetowej, jeśli chodzi o ranking Wyniki wyszukiwania Google dotyczy. Trzeba tylko wyjść z formy i dostosować się do nowego środowiska budowania linków.

Nowe SEO wymaga zbudowania profilu linku, który wygląda naturalnie. Dlatego bardzo ważne jest posiadanie zróżnicowanego profilu linków zwrotnych. Aby stworzyć różnorodność w profilu linków witryny, powinieneś nie tylko wybierać różne typy linków (linki wiki, linki do katalogów, linki do forum, linki .edu, linki .org, linki .net, linki .gov itp.), ale ty także poszukujesz źródeł, które są wiarygodne, popularne, aktualne i istotne. W każdym razie powinieneś powiedzieć „NIE”, aby uzyskać linki zwrotne ze źródeł niskiej jakości lub niepowiązanych.

Dzisiejsze budowanie linków jest trudniejsze i bardziej ukierunkowane.

P: Czy to prawda - „Content marketing to nowe SEO”?
Ponieważ branża wyszukiwania przechodzi ewolucję, uwzględniła content marketing jako jeden z najważniejszych aspektów SEO. Treści o niskiej jakości lub niskiej jakości nigdy nie pomogą Ci osiągnąć wysokich wyników wyszukiwania, nawet jeśli masz dobrze zaprojektowaną stronę internetową zawierającą ważne słowa kluczowe i kilka linków.

W dzisiejszej erze SEO, musisz skupić się mocno na tworzeniu gwiazdowych treści, które mówią o problemach docelowych odbiorców, edukują ich i rozwiązują ich problemy.

„Dobra treść przetrwa cały szereg aktualizacji algorytmów! Wszystkie te tajemnicze aktualizacje mają na celu wyeliminowanie spamu. Jeśli twoja treść jest solidna, a twoja publiczność jest zaangażowana, wyszukiwarki będą w stanie to powiedzieć - więc nie będziesz musiał ponownie myśleć o swojej strategii następnym razem, gdy Google wycije czworonożnego stwora zaczynającego się od „P.” ”Mówi Jen Ribble, strateg ds. Treści w zespole ds. Marketingu treści i badań ExactTarget.

Więc pożegnaj się z treściami niskiej jakości.

P: Jaka jest rola mediów społecznościowych w SEO?
Czy słyszałeś już o sygnalizacji społecznej? Jeśli wyszukasz niektóre dobrze umieszczone adresy URL w SERPach, zauważysz, że mają również dużą liczbę polubień, akcji, tweetów i plusów. Sygnalizacja społecznościowa lub liczba akcji społecznościowych, które otrzymujesz za konkretną treść, stała się ważnym czynnikiem dla wyszukiwarek internetowych do rangowania witryn.

Aby zmierzyć autorytet witryny, Google szuka w mediach społecznościowych kluczowych sygnałów, takich jak wzmianki o marce i udostępnianie treści.

P: W jaki sposób można uniknąć algorytmicznych kar wyszukiwania Google?
Chociaż Twoja strona internetowa może spotkać się z penalizacją z różnych powodów, dwie najczęściej stosowane kary nałożone przez Google obejmują kary za treści Pandy i kary za spam w linkach Penguin. Jeśli chodzi o treść, musisz jak najszybciej pozbyć się duplikatów stron z treścią, stron z treścią o niskiej jakości i stron z treścią. Jeśli chcesz uniknąć kar za pingwiny, nigdy nie powinieneś poddawać się wątpliwym praktykom łączenia.

Jeśli masz już do czynienia z karą wyszukiwania Google i nie masz pewności, co robić lub jak postępować, zawsze zalecamy skontaktowanie się z doświadczonym specjalistą SEO lub renomowanym Agencja SEO .

Jakie są twoje opinie na temat najnowszych osiągnięć branży wyszukiwania? Podziel się tym, co myślisz w komentarzach.

Więc dokąd właściwie zmierzają poszukiwania?
P: Czy stary SEO jest martwy?
P: Jaka jest wartość słów kluczowych w dzisiejszym SEO?
P: Czy linki (lub linki zwrotne) nadal mają znaczenie?
P: Czy to prawda - „Content marketing to nowe SEO”?
P: Jaka jest rola mediów społecznościowych w SEO?
Czy słyszałeś już o sygnalizacji społecznej?
P: W jaki sposób można uniknąć algorytmicznych kar wyszukiwania Google?
Jakie są twoje opinie na temat najnowszych osiągnięć branży wyszukiwania?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?